Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Gość gość
wy to naprawdę musicie uważać żeby nie wyglądać potem jak tłuściutka gęś polska owsiana!:) eksportowa wprawdzie ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czy wytłumaczy mi ktoras na czym polega ta dieta? i w jakich proporcjach te posilki? owsianka na wodzie czy na mleku? :) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Karolciaa90 to zależy czy chcesz jeden raz w tyg mieć dzien owsiankowy czy cały 1 tydzień. Ktoš o tym pisał wczesniej na forum. Ja się tak tego nie trzymam. W sumie przez dwa tyg zgubiłam blisko 4 kg . To chyba 'w miare' rozsadny spadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie podac przykladowy dzien z owsianka? jak wyglada ta dieta u was na codzien? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Przykładowy dzień z owsianka : rano 3-4 łyzki owsianki na wodzie , mozna dac łyżke rodzynek , żurawiny lub suszonych moreli. Około godz 14-15 zjadam 1-2 jabłka. I na tym staram sie zakończyć mòj dzień. W cieżkich chwilach zjadam ok 17 pomidora lub jajko na twardo, ale to sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki. bardzo malo jesz , ja nie wiem czy bym dala rade tyle tylko na caly dzien zjesc ) podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję spadków. Kiedyś na tej diecie schudłam 6 kg w 37 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Chciałabym schudnáć jeszcze z 5 kg do 11 lipca.To mòj cel.Co zaobserwowałam do tej pory: ładniejsza cera, spłycone zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
i znòw tylko połowa wypowiedzi a wiec mniej przetłuszczajace sie włosy ale... od wczoraj jestem dosyć senna i czuję sie troche zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Dzisiaj popłynęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
niech to szlag Administratorze usprawnij wersje mobilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instanta ale to schudlas tyle na tej diecie owsiankowej? ja zaczelam dzisiaj.. chciałabym ja utrzymać caly tydzień sama owsianka a później wprowadzić kilka innych warzywnoowocowych posilkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Tak ja przez 1 tydzień tylko i wyłacznie owsianka.Leciało ładnie. Potem troche wolniej, mniej. Dzisiaj załamka Zjadłam kajzerke z masłem! Spaliłam ja niby zaraz na rowerku ale i tak czuje sie jak słoń. Jutro robie sobie znòw dzień bez jedzenia.Bede tu czesto zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania8547
ja stosowałam i nabawiłam się niedoborów wapnia :( z niczym nie można przesadzać a dieta musi być zbilansowana, nauczyła mnie tego moja Pani dietetyk i ją bardzo polecam na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie moge owsianki , bo zabiera wapno z organizmu i moglabym miec osteoropoze, ajuz mi niedaleko do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Hejka w kolejny dzień mojej walki z KG. Dzisiaj trzymam sie planu. Rano kawka i jak do tej pory 0.5 l wody. Jest ok. Wczoraj znalazłam motywację na blogu pro ana. Wiem, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
ale jest tam sporo fajnych rad jak wytrzymać bez jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Ok jest południe, druga połowa dnia jest znacznie gorsza.Faktycznie woda wypełnia na maxa , wypiłam juz niemal 2 litry, ugotowałam przy tym obiad bez próbowania . Tak sobie mysle skoro schudłam 4 kg to następne 4 też dam radę, musze . Spęd rodzinny już blisko. Jestem najwyższa i najgrubsza, wszystkie małe i chude jak przeszczepy.Cel; pod koniec następnego tygodnia z przodu zobaczyć 5!!!?? Tyle,że waga teraz spada bardzo powoli.Jednodniowa głodówka powinna pomóc. Spadam poogladac zdjęcia jakis chudych modelek.Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Wrocilam :) Instanta Ty to jestes hardkor!!! Ja nie dam rady tak sie glodowac, straszny cienias jestem. Na wyjezdzie jadlam owsianke na wodzie ale z owocami, slodzilam czasem stewia. Po powrocie juz mi ciezko. Dzis zjadlam jajecznice z trzech jajek i duzo szpinaku swiezego dalam i oczywiscie troche soli. Usmazylam to na odrobinie oleju. Taka oto mam diete. Nie jem chleba, makaronow, slodyczy. Kopnijcie mnie w d**e, jednym slowem! Mam zrec sama owsianke i koniec! Zycze Wam wytrwalosci, ja sie dalej bede starac zwalczac pokusy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Chloe brakowało mi Ciebie, ja juz w becie , wypiłam 3 litry wody dzisiaj, 2 czerwone herbaty. Jutri tez mam z głowy , przed południem bede miała załozona licowke na 1, wiec 24 h bez gryzienia!Ty tez sie trzymaj.Warto! Jakie to zaglebiste uczucie jak spodnie robia sie luzniejsze.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Czesc dziewczynki :) Instanta cmok cmok cmok :) Ja sie w pracy trzymam. Najgorzej jest mi w domu. Mam za slaba psychike. Chodze ciagle glodna i zla :( Teraz bedzie lepiej bo do piatku nie ma mojego meza, to nie bede tyle w kuchni przesiadywac :) Z jedzenia to w pracy: rano zjadlam owsianke na wodzie z mleczkiem spienionym (z ekspresu do kawy) i dwiema tableteczkami stewii (brakuje mi slodkiego, to sobie dogadzam), teraz o godz. 13, to samo, tyle, ze bez stewii i caly grejpfrut i przed wyjsciem zjem moze jablko i chcialabym na tym poprzestac, ale wiem, ze nie dam rady. Juz mi po glowie chodza jajka ze szpinakiem swiezym (uwielbiam) i pewnie je zjem. Ogolnie mysle sobie, ze nie jest zle. Wyeliminowalam szkodliwe substancje ;) takie jak pisalam w poprzednim poscie slodycze itp. Instatna to dla mnie hardkor ale rozumiem, ze ma date i to jest najwazniejsze, bo pewnie sie w cos chce zmiescic i do tego jeszcze dobrze wygladac :D Ja chce schudnac w miare szybko, ale tez zalezy mi na tym, zeby zmienic swoje nawyki zywieniowe bo ostatnio poplynelam... Piszccie co jecie, bo mnie to moblizuje do zmniejszenia ilosci mojego jedzenia, badz tez do wylapania jakis nowinek jak radzic sobie z napadami glodu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rzucam palenie, dziś mój trzeci dzień bez papierosa, będzie Dobrze dziewczyny, ja z dietą też muszę uważać, bo bez fajek jem o wieeeeeele więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Witaj Chloe ja dzisiaj dalej o wodzie z powodu zeba, wiesz co mi pomaga rożowy grejfrut- jeśli ktoś lubi oczywiście. No i ta woda zasyca na maxa tyle ze przelatuje przeze mnie jak rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
co 15 minut do toalety. Na dzis przygotowałam szparagi i brukselke , miałam zrobić na parze ale chyba odpuszcze.Owsianke tez odstawiłam juz drugi dzień.Jak wytrzymasz 1 dzień w tyg bez jedzenia to w drugim tez to zrobisz Tylko pij i pij☺️wode, herbatki.Głodòwka jest super, na jakies tam oczyszczenie nie licze bo z kawa sie nie rozstane za nic.Ide kosić trawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Jesssu, jeszcze energie masz :) Jak Ty to robisz Instanta :) Rozowe grejpfruty tez pochlaniam :) Palenie rzucalam z 7 lat temu i przytylam, to prawda. Tyle, ze fajnie mi sie zrzucilo na kopenhaskiej diecie. Teraz nie dalabym rady na niej byc, zbyt restrykcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Dzisiaj znosze to lepiej niż wczoraj, bedziesz sie śmiać ale czuję jakby mi się wzrok wyostrzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
W nocy zjadlam parowke i cztery plasterki szynki. Moja natura miesozerna dala o sobie znac . I taka jestem silna. Oczywiscie jajka tez byly ze szpinakiem ale juz tylko dwa zaraz po przyjsciu z pracy.Ale dzis juz sie trzymam od rana. Jak przyjde do domu to zrobie owsianke na mleku i bede ja jesc. Wczoraj tego nie zrobilam i bylam glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×