Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Gość _chloe_
Ja nie daje rady o samej owsiance, ale sie oszczedzam. Owsianke jem tylko w pracy. Dzis desperacko podreptalam do apteki, bo jestem glodna. Pani polecila mi Lobramed i wlasnie o nim czytam. Nie dam rady bez wspomagacza. Musze zablokowac czyms glowe. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
Ja dawalam 2 tygodnie rade, ale ostatnio patrzec nie moge na owsianke. Ale jem 2 razy dziennie, w koncu to ona jest skladnikiem glownym tej diety. Ale jem z 2 lyzek tylko zalanych woda. Wiecej nie daje rady wcisnac. Moze tez zoladek mi sie skurczyl. I 2 inne lekkie posilki. Czyli w sumie faza 2 u mnie. Wazenie w poniedzialek :) Chloe a co to za specyfik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Eviaczek, nie wiem, bo nie kupilam jeszcze. Ciekawa bylam Waszych opinii, czy cos lykacie, zeby nie ssalo w brzuchu.(to cos z blonnikiem, ale ja srednio w blonnik wierze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a może po prostu zdrowe jedzenie i aktywność fizyczna? Wydaje mi sie, że może być jojo po takiej. po mojej nie było, a pomocy zaczerpnęłam z poradni coio i od tego wszystko się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
Do goscia z 11:26. Ja cwiczylam i dalej cwicze. W pewnym momencie waga stanela i za nic nie chciala dalej spadac. Stad moja decyzja o owsiance. Jojo bedzie jesli sie rzuce na jedzenie, a mam nadzieje ze tak nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaGabrysii
Hej dziewczyny, oczywiście nie byłam ba owsiance, na dodatek obżerałam się słosyczami, uroki Mikołaja przy dzieciach. Melduję jednak, że mam przed sobą miskę owsianki i jeszcze w garnku dwie porcje. Dzisiaj coś we mnie ruszyło, nawet u fryzjera byłam i grzywkę zrobiłam- pierwszy raz od n lat- ale już zmarchy są- więc pora zabrać się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
Zwazylam sie dzisiaj i jest -1 :) coraz blizej do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
Co tam dziewczyny, co taka cisza? Poddalyscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaGabrysii
Piątek, sobota tylko na owciance z litra mleka 0.5 proc. Z 8 łyżkami płatków. Niedziela 2xowsianka i jedna nadziewana mięsem papryka. Wczoraj rano owsianka, a od popołudnia robiłam krokiety, próbowałam farsze z mięsem i kapustą z grzybami- mroziłam na święta, tak się napchałam że do wieczora nic nie tknęłam. Od paru dni muszę wypić przynajmniej szklankę pepsi heh, nigdy nie pijałam na codzień chemii, ale jakoś się tym nie przejmuję- szklanka ma 107 kcal, idzie przeżyć. Nie mam baterii w wadze, może wreszcie mąż dzidiaj kupi. Niestety nie wiem ile waga pokazywała w piątek rano, poza tym w sobotę dostałam @, zawsze woda mi się gromadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaGabrysii
A od tego miesiąca używam saluran- niby właśnie na zbieranie wody, ale przez ten brak wagi nie wiem czy działa. Wydaje mi się, że tak nie napuchłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Czytam Was dziewcznynki, ale pisac juz nie bede. Poszukuje wlasnie innej drogi po nowym roku do mojego chudniecia, bo na owsiance nie dam rady. Nie pasuje juz do tego watku. Nic nie schudlam, bo jestem obzarciuchem, a ile mozna zaczynac jedna i ta sama diete. Czas na zmiane. Trzymajcie sie dzielnie i nie poddawajcie! Zdrowych i Wesołych Świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
Milczycie dziewczyny, szkoda. Chloe trzymam kciuki za powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
osz i sie pochorowalam. Dostalam antybiotyk i niestety musze przerwac dietowanie, bo owsianka neutralizuje dzialanie lekow i nie powinno sie jej jesc 4 godziny przed i po zazyciu lekow. wiec doopa blada. Ale spoko po wyzdrowieniu wracam. Ale topik umiera smiercia naturalna, bo chyba wszystkie sie poddalyscie :( no nic. Zdrowych Wesolych dziewczyny, i najlepszego w nowym roku, zebysmy wszystkie schudly tyle ile chcemy i weszly w wymarzony rozmiar :) cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
i co? Nadal nic? Ja poki co nadal na lekach wiec owsianka czeka i czeka, ale udalo mi sie zrzucic kolejny kilogram, wiec do celu zostalo mi 5 :) Przed swietami przez prawie 4 tygodnie nie jadlam slodyczy i od dzisiaj znowu je odstawiam, co jest cholernie trudne, bo rodzinka sie uparla chyba i przyslali nam mase slodyczy, cukierkow, batonikow i az mnie sie oczy swieca :) ale dam rade. Szkoda dziewczyny, ze nie piszecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
No i powoli wracam do owsianki :) i slodycze pozegnalam, te 5 kg musze jeszcze schudnac :) nie wiem czy ktoras tu jeszcze zaglada, heh. Zrobie sobie z tego topiku prywatna motyeatornie chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb789
ja się zastanawiam nad owsiankową dietą lub na kaszy jaglanej, nie wiem co lepsze, po jaglance łatwo o zaparcia ale chyba bardziej zapycha niż owsianka, owsianka chyba zdrowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb789
dziś mój pierwszy dzień na owsiance, zjadłem 2 x owsiankę pomidorową i raz otręby owsiane na mleku. Niebyt to smaczne to przynajmniej dużo się tego nie zje. Planuje na początek 4 dni wytrzymać i zobaczyć ile waga się zmieni a potem zobaczę czy będę kontynuował. Nie wiem czy to od owsianki ale czuję się pełen energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, postanawiam dołączyć do Waszego grona i trochę podjetkować. Chciałabym schudnąć 7 kg, tak by wrócić do dawnej wagi, kiedy to czułam się dobrze w swoim ciele. Mam 168 cm wzrostu i prawie 60 kg masy. Moim wymarzonym celem jest 53 kg. Moim pierwszym celem jest schudnięcie do końca stycznia 2-3 kg, tak na dobry początek. A do końca marca chciałabym mieć już swoje wymarzone 7 kg mniej :).Dzisiaj zaczęłam dzień od owsianki na wodzie ze zmielonym w młyneczku siemieniem lnianym z kubkiem kawy. Ile razy dziennie jecie owsiankę? i w jakich odstępach czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesledzilam sobie ten watek i chyba sie dolacze do tej diety, startuje z waga 80kg przy wzroscie 174cm, tyle mi przybyło po ciazy i za nic nie moge tego zrzucic a juz probowalam wielu diet, mysle tez o wspomaganiu swojej walki jakims suplementem, mozna przy tej dietce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gościu ;) super, że dołączyłaś! Ja na Twoim miejscu z suplementacją poczekałabym do końca pierwszej fazy. Dieta owsiana jest dietą bardzo restrykcyjną co oznacza początkowy szok dla organizmu, biorąc dodatkowo suplementację - zapewne nie chodzi tu o witaminy a o wspomagacze w walce z tłuszczykiem organizm dozna jeszcze większego szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
O, no prosze jaki ruch sie z biznesie zrobil :) witam wszystkich :) ja dalej owsiankuje, jednak juz troche bardziej na lajcie. Chce schudnac pozostale 5 kg, mam czas do marca. Trzymam kciuki za Wasze powodzenie i wytrwanie w diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_91
Hej ! Dołączam się :) Wzrost 166cm,waga 62,5 kg. Jutro zaczynam.Tylko jakie te płatki owsiane mam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_91
Jest tu ktoś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania01
Witam.Przyznam ,że od dwóch lat obiecywałam sobie.Jestem niewysoka.Mam przyjaciółki lecz gdy popatrzę na nie...mam motywacje.Lubie ciastko do kawy.A mam47 lat-to jest ważne.Przed Świętami przez miesiąc jadłam-płatki owsiane górskie z jogurtem naturalnym,starte jabłko lub banan,garstka otrąb pszennych wysoko błonnikowych,garstka orzechów lub rodzynek.Na śniadanie,obiad,kolacje.Pić verdin fix i miete...ja lubię.Kawa musi być równiez lubie-do kawy płatki ryżowe czy tez przenno -ryzowe.W pracy naturalnie podsmiechiwali sie lecz nie zwracam uwagi.Przez miesiac schudłam 4 kg.Lecz byly święta i mimo woli przybylo 2 ,5 kg.Z nowym rokiem działam dalej.Owsianka jest dobra-jestem najedzona,nie czuje głodu.Zapisałam sie na aerobic-jesli czas mi pozwoli kozystam.Chce schudnąć 4kg.pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zuza
Czy ktoś tu zagląda? Czy ta dieta będzie skuteczna jeżeli raz na tydzień będę jadła samą owsianka? oczywiście przez cały dzień. Pasuje mi zrzucić 4kg w ciągu miesiąca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selavia
Głupio mi teraz, że w styczniu zrezygnowałam. Nie miałam wagi i nie mogłam śledzić swoich postępów - brak motywacji, a trzeba przyznać, że dieta owsiankowa nie należy do tych "lekkich i przyjemnych". Za to dzisiaj zaczynam ponownie i zrobię sobie dietę jak na razie tygodniową - cały tydzień owsianka na wodzie/mleku z siemieniem lnianym z odrobiną ziaren słonecznika. 26.06.16 - 59,7 kg. Dzisiaj na śniadanie kubek wspomnianej wcześniej owsianki na wodzie z kubkiem czarnej kawy bez dodatku cukru czy mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień 1 - 59,7 kg dzień 2 - 58,5 kg Wow, nie przypuszczałam, że będzie u mnie aż taki duży spadek wagi, aż 1,2 kg. Zdaję sobie sprawę, że jest to głównie woda i resztki pokarmowe z jelit, ale to bardzo cieszy mimo wszystko! To duża motywacja, nie mogę się doczekać aż jutro rano stanę na wagę, wiem że nie będzie już tak spektakularnego efektu ale jakiś na pewno. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijaaa
Polecam dietę owsiankową, 3 lata temu schudłam z 74 kg do 52 kg jedząc same owsianki okolo 3-4 na dzień, wszyscy mowli ze nie zdrowo, wiec zrobiłam badania krwii i wszystko było w porządku:) na dzień dzisiejszy nie mam efektu jojo, waga sie waga od 52kg do 54kg , od paru dni znów zaczelam ta dietę ale w celu oczyszczenia organizmu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijaaa
I dodam ,ze uwielbiam owsiankę moge ja jeść całymi dniami i nic innego nie potrzebuje :D jem owsiankę z mlekiem zwykłym lub sojowym, do tego dodaje 3 kostki gorzkiej czekolady i sezonowe owoce mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×