Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

Wiesz z tym doktorem to mi chodzilo głównie o ten koktail o którym babeczka pisała.Wydaje sie być w smaku ok, a co najwazniejsze działa niby tak jak powinien wnaszym przypadku.Wszystko co pomoże w utracie sadełka mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy, każdy ma lepsze i gorsze dni.Zmykaj spać, kolorowych snów.Szybko zleci a ranojuż bedzie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA WIDZISZ TU JEST PROBLEM,BO JA WŁASNIE NIE USNE,tylko,że nie chce abys odebrała,że nie mam ochoty na pogawędke.Za mało pewnie optymizmu bedzie w moich wypowiedziach:( Ale postaram sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zrobilam sobie podwójny trening. Za mna oprócz ćwiczeń z hulachopem ,i ogólnej gimnastyki,-400 brzuszków. Mam dodatkowa motywację.Dostalismy wczoraj zaproszenie na wesele.Jeszcze czasu mamy troche więc musze sie trzymać rygoru.Wesele jest 9 czerwca.A więc biore sie dodatkowo za siebie. Czekam z teśknota na mozliwośc jazdy rowerem.Juz bardzo mi tego brakuje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wesele 1 września wiec całe lato na treningi((ha, ha )ale nie odpuszcze bo mam nadzieje zabłysn ać na tym weselu. może to nie zbyt ładnie ale dobra motywacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale musze już znikać jutro jestem wdomu spokojnej nocy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Za oknem troszke jasniej,zaległości po świateczne trzeba nadrobić. Swieta w biodra to chyba mi nie poszły tylko żołądek sie zbuntował .Dzisiaj nawet po kromce czarnego chlebka mnie piluje.Musze troszke podietkować na gotowanym mięsku i warzywkach.To mi nie zaszkodzi a wręcz pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg witaj!. Skopiowałam przepisy na te koktaile,może coś cię zainteresuje.Ja narazie poczekam jak dostane i mi sie skończy@@@. A dzis jak mąz sie obudzi to wyciągne go po kupno blendera chyba.To jak nic sie przyda na takie napoje.Nie będe sie bawila zmikserem OCZYSZCZAJĄCY ORGANIZM Z TOKSYN I NADMIARU CHOLESTEROLU sok brzozowy - 250ml plaster ananasa ½ małego jabłka morela suszona łyżka kiełków lub zarodków pszennych łyżka otrąb pszennych CZEKOLADOWY 200 kcal UZUPEŁNIAJĄCY MAGNEZ, WZMACNIAJĄCY UKŁAD NERWOWY. ZALECENIA: STRES, DEPRESJA, WYTĘŻONY WYSIŁEK UMYSŁOWY mleko sojowe lub ryżowe - 200ml łyżeczka kakao ½ banana łyżeczka płatków migdałowych łyżeczka melasy trzcinowej łyżeczka ziaren słonecznika WIŚNIOWY 200 kcal PRZECIWZMARSZCZKOWY, PRZYWRACAJĄCY GĘSTOŚĆ SKÓRZE, INICJUJĄCY POWSTAWANIE KOLAGENU mleko sojowe - 200ml wiśnie - 100g 2 łyżeczki zarodków pszennych łyżeczka melasy trzcinowej ½ łyżeczki skrzypu POMARAŃCZOWY 200 kcal WZMACNIAJĄCY, UZUPEŁNIAJĄCY WITAMINY I MIKROELEMENTY świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy - 250ml pokrojona figa suszona morela (wcześniej namoczona w wodzie lub soku jabłkowym) łyżeczka siemienia lnianego łyżeczka zarodków pszennych łyżeczka drożdży piwnych BIAŁY 200 kcal UZUPEŁNIAJĄCY WAPŃ I MIKROELEMENTY. ZALECANY W OSTEOPOROZIE, DLA ALERGIKÓW I DLA DZIECI mleko ryżowe lub sojowe - 200 ml ½ banana pokrojona figa łyżeczka zarodków pszennych łyżeczka melasy trzcinowej ZIELONY 150 kcal POPRAWIAJĄCY PRZEMIANĘ MATERII, ODCHUDZAJĄCY kefir lub jogurt naturalny 1,5 % tłuszczu - 200ml ½ małego dojrzałego avocado - 30g łyżka stołowa soku z cytryny łyżka siekanej zielonej pietruszki łyżka otrąb owsianych ½ łyżeczki morszczynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gdzie kupić tę wode brzozową i zarodki? Chyba w sklepie ze zdrową żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEn morszczyn to jest roslina morska.A to wszystko chyba tylko w zdrowej zywnosci i pewnie w niektórych marketach. Ale ten przepis to najbardziej przypadl mi do gustu Sok wycisnięty z jednej pomarańczy Jedno obrane jabłko bez gniazd nasiennych Pół banana 2 suszone śliwki 2 łyzeczki sezamu 2 łyżeczki ziaren słonecznika 3-4 kostki lodu < to juz moja inwencja i pomysl> ale wtedy koktajl jest naprawde pyszny bo zimny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. przepraszam czy tu biją??? wiem że mi sie należy, dlatego nadstawiam tyłek bez gadania.... składam Wam spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego dobrego, oby sie Wam wszystko układało po Waszej myśli, a nawet gdy przyjdą jakieś nieprzewidziane okoliczności, abyście miały odwagę i siłe im sprostać. mi święta minęły baaardzo szybciutko. od Wielkiego Czwartku całe Triduum przeleciało, potem wielkie obzarstwo-leżarstwo, bo przecież tradycja to tradycja. ale najważniejsze że wmiare sieuporałam zmoim mgr-wysłałam 2 rozdz. został trzeci i w koncu moge atakować kolejne studia. czeka mnie jeszcze rozmowa z promotorem,ale licze na to, że uda sie nam porozumiec. trzymajcie sie dziewczyny, postaram sie teraz czesciej odzywac, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ze się odezwałaś, dobrze że masz wytłumaczenie, i twoje szczęście że nie moge dosięgnąć bo byś oberwała.Nie rób nam już tego więcej. Ciesze się że twoja praca magisterska ruszyła z kopyta , a jak tam w pracy , zmieniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila przerwy obiad zrobiony,( nawet na jutro bo ide do pracy ).pranko rozwieszone jeść mi się nie chce bo wipiłam drugą kawe poczekam na rodzinke to zjemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już obrobiona, za oknem zaczyna sie wiosna wyszło słonko . poplotkowałam troche na topiku u alexandri. Jutro będe cały dzień w pracy może uda mi sie dorwać do klawiatury wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fruit masz szczęście,że sie odezwalas:D:D Meg,nie spie.Nie zasne znow tak szybko.Wzielam wlasnie prysznic i spokojnie moge sobie teraz posiedziec. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór właściwie nie dobry, żołądek dał mi dzisiaj czadu. Od jutra dieta ścisła, tylko gotowane. dzisiaj już ide spać , odezwie sie jutro pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zapowiada się ładny dzień, musze iść skączyć z truskawkami, znaczy przygotować do obsypania trocinami. Zołądek dalej boli.dziśiaj tylko dieta lekko strawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na dzisiaj już koniec prac domowych,zaliczyłam truskawki i malowanie płotu więc była gimnastyka.Teraz tylko prysznic i do pracy.Może poklikamy jutro. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dzień zapowiada się piękny, tylko ja po nocce troche skołowana. dzisiaj pewnie was nie będzie, le ja będe zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg będziemy musiały chyba zaprosic Fruit na nowa stronke,bo tu maly ruch,tylko my sie udzielamy.A tam łatwiej kogos zlapać i nie ma sensu pisania 2 razy tego smego chyba że będziemy kopiowac. Fruit przemyśl propozycje,a jak nie chcesz zmian to my dotrzymamy ci tu towarzystwa:D:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zgadzam się z tobą, fruit jeśli masz ochote to dolącz do nas ,jeśli nie to chę tnie z tobą poklikamy jeśli się odezwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×