Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

Cześć dziewczyny-dzieki za dobre słowo Cosmatynko. Piszcie co u was bo dawno sie nie pisało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekitny Motylek
Hej dziewczyny :) Julka nie przejmuj sie...trole zawsze sie znajda i kometarze trolowatej klasy.... Milena coraz wiecej mowi...spiewa sobie piosenki i tanczy do upadlego...zwlaszcza przy bebe lilly i pingwinku pigloo...nawet jej nie przeszkadza ze to po francusku, spiewa i tak,.. nauczyla sie tak wielu slowek...ostatnio interesuja ja literki i liczenie do 10.... liczymy np zwierzaki w ksaiazeczkach...a Milena zaczyna liczenie zawsze od "jedna ziaba' czy to zaba czy krowa czy słon ;) Kiedy czytam jej bajke to wodze jej paluszkiem pod slowami i strasznie sie jej to podoba i prubuje mnie nasladowac... tylko z nocniczkiem nadal klopot... mala sie rozbiera kiedy chce kupke i to jeszcze do nocniczka zrobi ale siusiu chociaz widze ze chce to nie mowi tylko leje po nogach....probowalismy przez ten tydzien i szczerze mowiac mam juz serdecznie dosc... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z nocnikiem podobnie. jak wyczujemy że chce kupke to sadzamy. Siku to tak czqasem jak sie akurat uda. Z mówieniem jakos powoli ale więcej gada po swojemu. Ale coraz lżej z małym, choć broi jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekitny Motylek
Hehe...widze ze nasze dzieciaczki sa bardzo podobne Julii... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Najlepsze życzenia urodzinowe dla Miszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Dzięki Julka:) Wesołych Świąt dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę, że na waszym topiku spadła trochę aktywność, ale i tak poproszę o pomoc, może któraś z was zajrzy. Mieszkam w Białymstoku na Nowym Mieście i szukam niani do rocznej córeczki, może macie jakąś znajomą nianię która szuka pracy? Bardzo zależy mi na czasie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×