Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

Gość Blekitny Motylek
Julka czy mogłabys napisac ile ta szczoteczka kosztowala?? i gdzie kupiliscie...Dzieki wielkie :) My juz myslismy o prezencie na Mikolajki dla Mileny, chyba kupimy spacerówke dla lalek. Milena bardzo sie nimi interesuje. Lubi tez pchac swoja na spacerku... Co planujecie kupic swoim maluszkom na gwiazdke?? My chyba jakis fany zestaw Little People....Milena uwielbai sie bawic tymi figurkami.... az boje sie zagladac na Allegro tam tyle roznosci :) Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! Szczoteczki takie są w Rossmanie i w Auchan kosztują 19.99 ;) Fajna dziś pogoda. Mieliśmy z Miszką długi spacer a teraz biedaczek padł. Co do prezentów na Mikołajki to nie wiem...Chyba dostanie DVD z teledyskami Bebe Lily i Teletubisie. Co do reszy to pewnie dopiero na święta coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Julka dzieki za info :) My tez po spacerku :) Teletubisi i Bebe Lilly mamy juz dosyc.... O ile Teletubisie Milena pooglada troche sama to na piosenki reakcja jest jedna: tanci, tanci i rączki w góre do tańczenia....na naszych rekach oczywiscie Teletubisie staramy sie ogladac razem i wszystko opowiadac...a gdzie kwiatki a gdzie Lala a gdzie Nono i oczywiscie nasladowac Nono... Ostatnio tez w taki sposob ogladamy np Kota Filemona, tam to sie Milenie buzia nie zamyka. Tu dziadzia, tu baba, tu awa, tu nia (kotek) tu iaaa (konik) itp...a jest cwana, jak z nia nie ogladamy to wylacza telewizor albo przelacza pilotem i biegnie do nas zeby ratowac jej bajke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Dzis mój młodszy braciszek zostal tatusiem. O 20.25 przyszla na swiat Gabrysia :) Bratowa rodziła przez cc u Arciszewskiego. Przenosila ciaze o tydzien a wywolanie farmakologiczne nie dalo efektów. Orientujecie sie ile mama przebywa w tej klinice po cc?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje bratu :) i tobie rowniez zostalas ciocia :) Ładne imie twoj brat wybral ;p . Znajoma po cesarce w klinice byla tydzien, ale mowila ze tam dobrze karmia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Hej, dzieki Anetko, tez uwazam ze imie sliczne ;) Dzieki za info o pobycie w klinice...brat wczoraj mowil cos o wypisie w sobote i sie przerazilam ze tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos sie moze przylaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Właśnie zawiozłam Miszke do prywatnego żłobka na 3 godziny żeby sie pobawił z dziećmi. Fajna sprawa. Malutko dzieci, fajna opieka-szkoda tylko że tak drogo.Ale od razu pobiegł do maluchów i zapomniał że wogule mama jest.Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest ten prywatny żłobek, ile kosztuje miesięcznie, ile wcześniej trzeba zapisać się w kolejkę i od jakiego wieku przyjmują dzieci? Siostra męża też nazwała córeczkę Gabrysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Julka ja tez sie przylaczam do prosby o informacje o złobku... Moja niunia wrecz szaleje za towarzystwem....mama juz nie wystarcza....Teraz mamy milosc do wszystkiego czym mozna rysowac i po czym mozna rysowac ;) Pozdrówka dziewczyny :) naskrobcie cos od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie że sie odezwałyście :) Tak myślałam że zainteresuje was ta wiadomość. Na początku powiem że mój Miszka nie chciał wracać do domu i namalował piękną laurkę farbami :) żłobek jest na wysokim stoczku na przeciwko miejsca gdzie sie kończy cmentarz.Jeśli zostawia sie dziecko na godziny to jest 7zł za godz.Jeśli sie podpisze umowe namiesiąc to kosztuje 3,40zł za godzine ale musi być minimum 105 godz w miesiącu (około 5 godz. dziennie) Ale polecam jestem zadowolona.Jak sie zdecydujecie to napiszcie!! A na maila podam nr. do tego żłobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Julka to ja poprosze o numer telefonu. Juz mysle o pracy. Konczy mi sie urlop wychowaczy i jakos nie mam ochoty sztucznie go wydluzac. Tesciowa non stop mnie meczy zeby jeszcze posiedziec z Milena i od wrzesnia przyszlego roku wyslac ja do przedszkola. Z jednej strony fajnie byc z coreczka, jest teraz coraz madrzejsza i zabawniejsza ale tez czegos brakuje w zyciu... Zastanawiam sie jak mala przyjeła by taka zmiane jak złobek czy niania. Wiecie moze ile srednio placi sie niani w Białymstoku. Mąż jest za złobkiem. Wczoraj Milena opanowalo słowko 'nos' :) Dzis planowalismy rodzinny spacer a tu taka szaruga..... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście dla takiego dziecka też jestem za żłobkiem.Dziecko przynajmniej ma kontaky z dziećmi i sie wybawi. Takie maluchy już sie nudzą zabawą z dorosłym.A tel. już przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fajnie ze w koncu ktos sie odwazyl odezwac. Teraz pewnie znowu bedzie zastoj :( U Gabi ida teraz Ząbki na gorze i znowu 2 naraz Wiec troche meczy sie bidulka czesto w nocy z placzem sie budzila ale zabranie jej do naszego lozka i utulenie zazwyczaj dziala. A ja dzis chora sie obudzilam i martwie sie ze gabi zaraz odemnie sie zarazi :( a raczej nie da sie ograniczyc jej kontaktu ze mna. Napiszcie co wicej u was. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Hej, bylyscie z maluszkami na sniegu?? me kwadrans, Milena byla zauroczona, lepila kulki i strzasala snieg z gałazek :) http://milena.prv.pl/ kilka nowych zdjec pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja pokazalam oczywiscie dla gabi snieg Smieszylo ja jak robilam dziury palcem w sniegu :) . Tak jeszcze a propo zlobka w sumie znajoma oddala syna do przedszkola prywatnego i wychodza rozne kwiatki Jedna z wychowawczyn nie ma podejscia wogole do dziecka olewa rodzicow i nie jest w stanie udzielic informacji na temat malucha ;/ roznie to bywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys rozmawialysmy na temat wit d3 przeczytalam artykul ze teraz zaleca sie podawanie jej az do 18 roku zycia a nie jak do tej pory do 2 lat NO wiec dziele sie ta informacja moze juz czytalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Hej :) Co u Was?? takie pustki :( My dzis ozdabiałysmy ciasteczka polewa czekoladowa i posypka...oczywiscie najwiecej bylo na Milenie...ale bardzo ladnie posypywala ciastka... Jak przygotowania do swiat?? my w w weekand kupujemy ozdoby choinkowe i drzewko (sztuczne) i pewnie od razu ubierzemy :) Piszcie wiecej!!! Anetko, Gabi juz chodzi?? Jakim programem poprawilas oczka?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, My też planujemy zakup choinki w niedziele. W tamtym roku za pozno pojechalismy na zakupy i nic nie bylo. Wiec kilka bombek bedacych w naszym posiadaniu zawisla na karniszy ;D. Gabi sama nie chodzi jeszcze tylko przy meblach ale puszcza sie i sama stoi jakis czas, zazwyczaj jak wyciaga rece zeby ja wziasc :) Pozatym miala zapalenie krtani. Wczoraj skonczyla brac leki ale dzis jakos troche kaszlala i kichala, wszyscy dookola chorzy i ciezka ja przed nami samymi chronic. Strasznie pocieszna juz jest zaczyna nasladowac i widac ze juz taka rozumna :). Macie plany na sylwestra? ja to jeszcze nic nie wiem ;/ Oczka poprawialam w photoshopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Hej :) U nas narazie zdrowi.. Mam nadzieje ze nie zlapiemy czegos do swiat... w sumie musimy przezyc swieta 2 razy. Na prawoslawne mamy tez chrzest bratanicy. My bylismy an zakupach w piatek w auchan...koszmar...mnostwo ludzi, tlok, halas...a to co sie dzieje przy zabwkach to w ogole masakra... kupilismy Milenie sztaluge z Kubusiem Puchatkiem...ciezko bylo znalezc kompletny zestaw... nie wiem po co komu marker czy nalepki z takiego zestawu. Kupilismy tez ozdoby...bardzo fajne maja drewniane mikolaje i bawlanki.. lekkie i efektowne.. Choinke kupilam dzisiaj w markecie abc. Maja calkiem fajne - 130cm. Nie chcielismy zbyt duzej. To mniej wiecej taka: http://allegro.pl/item278480857_choinka_sosna_zylkowa_1_20m_producent_.html Juz ubralismy i od razu swiateczniej :) Milena pomagala.. Piszcie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Choinka w Markecie ABC kosztowalo 69zl, byly tez inne wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam spadnie z nieba gwiazdka, wcinaj szczęście niczym ciastka. A na cały Nowy Rok, niech ze śniegiem Wam napada, chwil cudownych i rozgrzanych jak gorąca czekolada. Mnostwa pieknych prezentow dla Waszych maluszkow i dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitny Motylek
Wesołych Świąt dziewczyny :) i szcześliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekitny Motylek
Sto lat dla Gabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Julii
z całym szacunkiem ale masz coś z głową żeby na porodówce esemesy pisać,na miejscu lekarzy nie dałabym ci więcej znieczulenia.Jak jesteś w łóżku z mężem to też esemesujesz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A uważasz że jest jakaś norma co wolno a czego nie na porodówce?? Może mam sie walnąć kłodą i leżeć i jęczeć?? Co to wogóle za pytanie??żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staje w obronie Julli nie wiem co to za bezpodstawny atak wogole. Nawet w szkole rodzenia wymieniaja telefon jako cos co warto miec ze soba . Tez mialam telefon i sama polozna zapytala czy mam zeby miec kontakt z mezem bo mial byc ze mna przy porodzie ale trzeba bylo poczekac na wolna sale. Wiec rozmawialam i znim i z mama pozniej jeszcze. W sumie co lezec na poodowce i myslec rodze rodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekitny Motylek
Anetko sliczna Twoja córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×