Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

Gość MAmmmuśka

WItam wszystkie mamuśki Jak sobiwe dajecie rade z waszymi szkrabami ?? Mój Miszka ma 11 miesiecy i właśnie przeżywa najniegrzeczniejszy moment w jego życiu!! A jak wasze dzieciaki sie maja?? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,moje urwisy rozrabiaja teraz. mam 2 chlopcow 4,5 lat i 10 m-cy. starszy idzie od marca do przedszkola. ja tez jaestem z Bialegostoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
ja tez jestem z Bialego.. i za 5 dni mam termin porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aileens - z jakiego osiedla jestes? pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
z Piasta i pierwszy dzidzius.. jakie sa wasze wrazenia z porodu? i gdzie rodzilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julli czyli mammmuska
Jestem z antoniuka a co do aileens co ci sie rodzi moze czegos potrzebujez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
Dziewczynka i wszytsko mam :) ale z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z leśnej doliny. obydwa porody na Warszawskiej. pierwszy 3dni po terminie, wywoływany. mialam załatwionego lekarza. drugi 10 dni przed terminem.lekarza nie mialam,bo poszedl na emeryture,troche taki starszy byl. pierwszy lepiej wspominam porod.o 17 godz. bylam na porodowce a urodzilam godz.23.04.i bylo ok. drugi od godz.1 w nocy na porodowce i urodzilam 2.25 w nocy na swieta wielkanocne.niby szybko, ale mialam taj\\kie skurcze. wszystko sie da wytrzymac. a ty gdzie chcesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julli czyli mammmuska
Odpowiedziałam na twój temat wcześniej i tam masz już gratulacje...daj znać jak będziesz zaczynała...będziemy 3mać kciuki. Ja rodziłam w PSK na ekosali i było dobrze był mój mąż i moja siostra przy porodzie i naprawde było super ale po porodzie to dopiero przeżycie i wcale nie takie piękne...ból po porodzie jest pottworny ale po miesiącu będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
ja chcialabym rodzic u Arciszewskiego, tam tez chodze do lekarza, ale jednak bede na Warszawskiej, z tego wzgledu, ze troche szkoda wydac mi prawie 1000 zl za 2 dni w klinice. Moj maz tez ma byc przy mnie, poza tym tesc ma tam znajomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
tam, czyli na Warszawskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julli
Wiesz dobrze jest rodzić w normalnym szpitalu bo w prywatnych klinikach nie ma specjalistycznego sprzetu na wypadek jakby coś sie działo niedobrego z mamą lub dzieckiem, ja chciałam rodzić na parkowej ale przemyślałam to i urodziłam w PSK . Nie ważne gdzie sie rodzi ale żeby była fachowa opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julli
Co dziewczyny zamilkłyście?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też mieszkam w Białymstoku i mam termin na 20 kwietnia więc mam jeszcze 2 miesiące na podjęcie decyzji gdzie rodzić i ciągle mi się to zmienia. aileens piszesz że będziesz rodziła na Warszawskiej, wiesz może jak tam wygląda sprawa znieczulenia? Bo słyszałam że można prosić znieczulenie tylko do godz 15 bo później nie ma anestezjologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julli
W PSK dzwonią po anestezjologa jak go nie ma w moim przypadku oderwałam go od snu :) ale przybył na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii jeśli możesz to opisz jak wspominasz poród ze znieczuleniem (bo wnioskuję że taki miałaś?) Zastanawiam się nad tym, bo jeśli czuć skurcze to pewnie czuć i ból więc nie wiem czy warto brać ZZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie tylko twoja decyzja ale....ZAcznę od + bo jest ich więcej :) : ja miałam skurcze od piątku a w poniedziałek walnęli mnie na porodówke podłaczyli oksytocyne bo miałam 3 cm rozwarcia ale nic sie nie ruszało wiec przebili wody płodowe i...zaczęło sie takiego bólu nikt kto nie rodzil chyba nie czuł. A ja sie zapierałam że urodze bez znieczulenia--nigdy w życiu. Poprosiłam o znieczulenie. Siostra po paru min. powiedziała że anestezjolog już jedzie!! A ja na to- Jak to jedzie?? ja nie wytrzymam!!! ale niedługo przyjechał miły pan (nigdy nie zapomne jego zapachu perfum :P ) wytłumaczył mi jak to będzie żebym położyła sie na boku i sie nie ruszała. Nie bałam sie bólu bo nic by nie przebiło skurczy porodoych. NAgle wpuścił mi znieczulenie i SZOK normalnie nic nie boli a przed chwilą mdlałam z bólu.Zabrałam sie do pisania sms\'ów spokojna i wyluzowana, bo po 2 godzinach można poprosić o kolejną dawkę, którą wpuszcza sie przez zamontowany dozownik bez kolejnego kłucia. A - to ból plecow po miesiącu ale tylko troszkę i nie wienm czy to od znieczulenia czy od noszenia bejbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
mi polozne mowily,ze anastezjolodzy sa do 14 i tego sie obawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na warszaskiej niechętnie robią znieczulenie a w PSK nawet doradzają i przed porodem sie pytają czy chcesz jak tak to dzwonią do niego w tym ten szpital jest lepszy bo pod innymi względami to ja nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie. Ja Nastawiam się na poród ze znieczuleniem bo nie chcę doświadczać bólu porodu, tylko tak w praktyce to nie miałam kogo zapytać jak to jest z tym znieczuleniem, czy jest skuteczne. Zresztą im bliżej porodu tym częściej zastanawiam się nad cesarką tylko szkoda mi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja leżałam obok kobiet po cesarce i nie radze a jak chcesz mieć super znieczulenie to polecam PSK tam wcale nie jest tak tragicznie a wq którym miesiącu jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 7 m-cu termin mam na 20 kwietnia. Ostatecznie pewnie zdecyduję się właśnie na PSK bo do Warszawskiej nie mam zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chętnie skorzystam z uwag co do wyboru szpitala choć to dopiero 15 tydzień ciąży. jak narazie to mama pytanko gdzie w Białymstoku są fajne sklepy z odzieżą ciążową , bo jak nazrazie to byłam w tym ciągu na Legionowej i w markecie ABC. Co jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-i-ja -napisz cos o sobie.z jakiego osiedla itp. j ja nie znam zadnego z uzywana odzieza dla ciezarnych,ale kupowalam NAPRZECIWKO rosmmana na lipowej jest taka uliczka.schodzi sie na dol do sklepu.to jest to samo co na legionowej w panoramie tylko wiekszy sklep. jakbys chciala to ja mam spodnie sztruksy brazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia1 - czemu nie masz zaufania do szpitala na warszawskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze że nowe mamuśki dochodzą i bardzo sie ciesze :) a co do ubiorów ciążowych to polecam lużne rzeczy ale w normalnych sklepach bo w specjalnych sklepach są dość brzydkie.Jak cos to mam jeansy ciążowe, sarafan, czarną sportową sukienkę z kapturem i mnóstwo dresików np. Puma jak chcecie to sie odzywajcie moje mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sklepów to ja ostatnio kupiłam sobie jeansy w centrum park tam mają sklep i jeden jest na Białówny Happy mum tam są fajne rzeczy tylko trochę drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze było pytanie o Warszawską. Jak byłam w 12 tygodniu ciąży trafiłam na izbę przyjęć z krwawieniem. Lekarz który mnie badał chciał mnie zostawić na 3 doby na obsrewację, jak zapytałam czy będzie mi w tym szpitalu robił jakieś badania czy zabiegi w związku z tym krwawieniem to odpowiedział mi że w tak wczesnej ciąży to on może mi co najwyżej zrobić zabieg usunięcia ciąży. Więc pozostawiam takich kompetentnych lekarzy bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×