Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

Antykoncepcja podczas karmienia-co polecacie?

Polecane posty

Witam! Czy mogłybyscie polecic mi jaką forme antykoncepcji wybrałyscie po porodzie? Od mojego porodu minelo 5 tygodni i czas wielki sie zdecydowac.Przyznam ze najbardziej odpowiadalyby mi tabletki,zdaje sie ze Cerazette sa dla karmiacych?Jesli ktoras je zazywa prosze o opinie czy nie ma zadnych skutkow ubocznych.Pozdrawiam i z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się na zastrzyk depo-provera i nie żałuje.Byłam z niego bardzo zadowolona,robisz jego co 3 mieisące,koszt ok 45 zł.Bardzo dobrze się po nim czułam,jeśli ktoś będize się po nim fatalnie czuł to niestety nie przerwiesz jego o tak sobie bo dizała on własnie przez te 3 miechy.W sumie byłam na nim przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kangurku,wlasnie tez o tym myslalam,ale moge nie byc takim szczesliwcem jak ty i meczyc sie przez 3 miesiace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda.A i dodam że przez cały czas trwania tych zastrzyków nie miałam okresu.,,Ważność\"ostatniego zastrzuku kończyła się we wrześniu a ja w listopadzie dostałam okres. Ja zdecydowałam się na ten zastrzyk bo dobrze o nim mówią moje kuzynki,koleżanki,opinie na forum były mieszane.A co do pigułek naczytałam się tutaj że non stop prawie plamisz a dla mnie to było by zero konfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze do wyboru spiralke ,bo co do plastrów to nie wiem czy moga stosowac je mamy karmiące. Napewno też dobrze doradzi Tobie Twój gin,mi doradziła tylko zastrzyki gdyż do innych metod antyk.się nie kawlifowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam Cerazette przez rok zadnych skutkow ubocznych, zadnych plamien, krwawien, czulam sie naprawde bardzo dobrze ale wszystko zalezy od organizmu, nie moge zagwarantowac ze ty tez bedziesz sie tak czula ale nie dowiesz sie jak nie sprobujesz, zawsze mozesz przerwac i zastosowac zastrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie polecam cerazette
nie mialam wprawdzie zadnych plamien czy migren ale waga poszla bardzo szybko w gore do poziomu 9 miesiaca ciazy( dodam ze po innych tabletkach nie tyje) i do tego totalny brak ochoty na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popularne ale co tam
Może spirala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kasiu ja dostawałam depo prowere karmiac wziełam 3 zastrzyki w :\"pieluchach:\" chodziłam non stop u mnie nie sprawdziła sie ta metoda straciłam duzo zelaza ciagle krwawiac i karmiac jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu z tego co pamiętam na ulotce tego zastrzyku pisze że może być brak okresu,że może być okres regularny lub nie,że mogą być plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zgadza sie kangurku moze byc tak i siak u ciebie było \"sucho\' a u mnie wciaz \'ulewa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,odnalzłam moj \"stary\" topik sprzed ponad miesiaca i musze wam powiedziec,ze zdecydowalam sie na te cerazette, jednak juz drugi tydzien mam non stop okres....dzieki bardzo.......czy jest szansa ze to sie szybko skonczy?:( Podzielcie sie opiniami prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazektomia
Tak zdecydowaliśmy z mężem i tak zrobimy po porodzie. Znaczy on się podda:) Taniej niż sterylizacja u kobiety, szybko i praktycznie bez powikłań. Dzieci już napewno nie planujemy, więc o to się nie martwimy. Zmiana partnera raczej też nie wchodzi w grę:) Dlaczego to kobieta ma zawsze ponosić konsekwencje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mozajki
wazektomia w polsce jest zabroniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazektomia
są kliniki, które przeprowadzają ten zabieg w Polsce i jakoś się z tym specjalnie nie kryją. Nie interesują mnie chore przepisy w Polsce. Dalej jesteśmy 100 lat za murzynami 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfgbnh
ja także stosowałam carrazzette i dobrze sie czułam przy nich. Tzn przez pierwszy tydzien brania tych tabletek miałam zawroty głowy a potem juz było ok. Brałam je 10 m-cy i duzo schudłam-na co nie narzekam. Poprawiłam mi się cera i włosy. Jedyny minus to brak ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfgbnh
ja tez krwawiłam na poczatku ale juz nie pamietam jak długo, ale podobno niektore kobiety krwawia non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mozajki
kliniki sa ale robia to nielegalnie ja bym nie ryzykowała w polsce spieprza cos i nwet nie masz dokad isc po pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfgbnh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się na spiralę, jeszcze nie podjęłam z ginem decyzji jaką dokładnie. Jestem 5 tygodni po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×