Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Serenity to już prawie mija rok od naszego spotkania w realu...trzeba koniecznie zaplanowć zlocik...a jak Majmac jest na niego tak bardzo napalona i chce nas zaprosiś to nie ma sprawy...tymbardziej,że ma się czym pochwalić...w końcu ma nową chałupkę...no nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro moja droga cosik mi się wydaje, że pisałaś iż do środy Cię nie ma, a tu jakże miła niespodzianka, chyba, że cos pokręciłam jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro właśnie to miałam napisać wciąż jestem pod wrażeniem tamtego spotkanie i tego co było po tym hahahha:-D wrażenie niespotykane, a ile smiechu było, micha mi się jarzy na samą myśl o następnym zlocie. a co myślisz amiro o spotkaniu u erwiny, czy myśl o jej minie na nasz widok nie kusi Cię troszeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jak zwykle zamieszałaś ostro,miało mnie być do zeszłej środy :D ale nie szkodzi jak zwykle wybaczam....Hmm a mina Erwiny strasznie mnie ciekawi :D Co do zeszłego zlociku to też wspominam go ze szczególną uwagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę strasznie tęskniła, tak mocno, że hej! kurczę przeglądam teraz meble z rattanu i się rozmarzyłam, ale jak widzę te ceny, to normalnie serce mi się kraje, przy moim generalnym remoncie niestety nie stać mnie na meble, jedynie jakies dodatki, no poza meblami w kuchni oczywiście. tak mi się chce jakiejś radykalnej zmiany, a wiem, ze na spełnienie moich marzeń po prostu nie starczy mi funduszy. mam dom w stylu góralskim, w srodku mam duzo drewna, ma to swój urok, ale zaciemnia, zwłaszcza deski sosowe po latach robią się strasznie ciemne, z drugiej strony boje się, ze jak je zedrę to będę załować. kuchnie tez mam calusieńką w drewnie, z grubymi krokwiami. chciałabym mieć kuchnię brzoskwiniową, ae znów boje się, że jak się przyzwyczaję to uznam, ze poprzednio było lepiej. na gwałt potrzebuje porady, bo remont tuż, tuż, a ja nie mam jeszcze dopracowanych pomysłów:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie uciekłyście?! ale u mnie gorąco w pracy, niby niebo zachmurzone a ze mnie pot spływa. ubrałam dzisiaj sportowe buty i skarpety, czuje sie jakbym wsadziła nogi w rozpalony piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku przybijam z Tobą piątke, ty przyciągasz kataklizmy a ja mam dotyk śmierci. Miałam tu w pracy kumpelę, bardzo się trzymałyśmy, ale niestety po roku ją zwolnili, potem zaprzyjaxnilam sie z inną, przy redukcji też ją usunęli, teraz mam trzecią kumpelę i chyba chcą ją zwolnić. smutno mi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma mnie kto pocieszyć, chyba sobie zaparzę popołudniowa kawkę > a może któraś skuszona zapachem wpadnie na momencik, więc stawiam jeszcze kilka > za 30 minut do domku, mam gołabki, pyszota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity biedulko już pocieszam....🌻 myslę jednak,że to zbieg okoliczności.Na kawkę się nie piszę,ale gołąbka to chetnie wciągnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biedronko :) Liczymy na wyczerpującą relację. Jak się wyśpisz oczywiście. I może jakieś zdjątko? ;) Aniołku, super byłoby gdyby się udało. A nóż coś wykombinujesz... W końcu podjechać do centrum tramwajem to nie jest wielka sztuka ;) Ja tez kończę żeby się dobudzić i djakoś wyglądać. Dobrego dnia Dziewuszki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mocno was tulę!!! Strasznie jestem jakaś stęskniona ;) Dziewczyny powoli wychodzę na prostą!!! Tak strasznie saię cieszę. jeszcze tylko kilka wizyt u dentysty po drodze i parę innych spraw do załatwienia... Ale i tak czuję niewymowna ulgę z powodu ogarnięcia tego szału. Ja tu ciężko pracuję, a za moimi plecami niezła jazda :D:D:D z tego co doczytałam ;) Zmykam dziewczyny do pracy. Chcę naprawdę stanąć na nogi, a jest coraz lepiej. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...padam dzisiaj na twarz, bolą krzyże i w ogóle jestem niewyspana...w pracy papierki rosną w górę a ja sie na nie patrze i przysypiam...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majmac! ja tez walczę z sennością! Nie poddaję się i niebawem się uporam! Koniec i kropka! Postanowione! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dzisiaj do kumpeli do domu robić wlosy, przychodzi do niej fryzjerka i sie przypiełam przy okazji bo moja fryzjerka wcześniej urodziła bobaska i niestety nie dostane się do niej a mialam pójść jutro. Także dobrze się złożylo, ze akurat się z nią zgadałam...bo bede miala z glowy...hehe...już trzy m-ce nic nie robiłam z włosami i myślę, że jest to dobry moment, żeby zapuścić włosy...hmmm...krótkie włosy mam od 10 lat...trochę się znudziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym sposobem znowu mnie nie będzie w domu, wczoraj byłam u mamy i wróciłam dość późno...także taki chyba mój los...znajomi mówią, że lepiej byśmy zrobili jakbysmy sobie kupili przyczepe kampingową...chyba o tym pomyślę?>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki moje miłe! po jednym dniu lenistwa dołaczyłam do szacownego grona ludu pracy. mam biurko założone papierami, tak ze nie uświadczysz nawet milimetra kwadratowego wolnej przestrzeni. powiem dosadnie i chamsko jestem od rana wkurwiona, innych słów nie znajduje, w zastraszającym tempie rozwinęła sia tutaj spychologia, złosliwość, wypieranie się wszystkiego. całe szczeście, że nauczona wcześniejszymi doświadczeniami kseruję wszystkie dokumenty, wymagam podpisów z datą i godziną, oczywiście jestem przez to piętnowana, ale dziś miałam okazję skorzystać z moich \"zasobów\" i udowodnic niektórym, że nie maja racji. No cóż niektórzy nauczyli się, że człowiek po urlopie wielu rzeczy nie pamięta i można mu wciskać kity, ale na mnie się przejechali, dzięki mojej skrupulatności hehe, szkoada, że w domu nie jestem tak pedantyczna:-) no rozpisałam sie jak głupia, ale gdzieś musze sie wyspowiadać, bo normalnie nerwa mam jak stąd na Kamczatkę. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! Majmac wywołałaś usmiech na mej twarzy z ta przyczepą :D Gdyby nie klimat i konieczność nadejścia sezonu zimowego, kto wie czy to nie byłby dobry pomysł ;) Ja się czuję zmęczona tym twoim bieganiem ;) Serenity witaj w klubie. Obys szybko nadrobiła spryciulo zaległości. Ja wciąż nie mogę wyjść na normalność i wkurzam się na to wszystko. Ale po pierwsze nie mam wyjścia, a po drugie zawzięłąm się. Także znowu za chwilę znikam i ostro pracuję. Wczoraj po robocie pognałam jeszcze do ikei. Poniewaz nie mam autka to wyprawa na koniec Wrocka nie należy do najłatwiejszych i najszybszych, a w dodatku nieźle się nadźwigałam. Torba niby nie była zbyt ciężka przynajmniej na początku, ale z biegiem czasu... miałam wrażenie, że po drodze ktoś mi cegły dorzuca. Dzis muszę za to polecieć do Jyska więc tez cały dzień przeleci smigiem. Trzymajcie sie cieplutko, właśnie dostałam świeżą kolejną porcyjkę roboty 😠 a tu poprzednia w kolejce.... Buziaki! Amirko co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kawa??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie doczekałam się :( No cóż... trzeba będzie samemu zrobic c c c c c c c c Z dnia na dzień coraj bardziej psuje mi sie humor... Jak pomyśle że znów mam oglądać te fałszywe gęby to niedobrze mi się robi. Wybaczcie że smęcę, ale do kogoś wyżalić się trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet kawy ode mnie NIKT nie chce 😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭😭 😭 😭beksa] 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i emotikonki mi nie wyszły 😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 beksa] 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! Erwinko u mnie natłok obowiązków.Wczoraj biegałam przez pół dnia po mieście.Musiałam kupić dzieciaczkom ciuszki do szkoły.Synkowi kupiłam 3 pary spodni,2 bluzeczki,buty.Córeczce kupiłam 2 bluzeczki i dwie pary butów.A to jeszcze nie koniec...Bedzie mnie malutko,ponieważ moja szwagierka ma przeprowadzkę.Dostała od swojej mamy (mojej teściowej) piekne mieszkanie 79 m/2 no i od dzisiaj ma przeprowadzkę (mieszka 300 km od Trójmiasta) więc chcemy im trochę pomóc.Poza tym rozpoczyna sie rok szkolny i zacznie się na nowo odprowadzanie i przyprowadzanie dziecka. Momirko to ja chętna na kawusię,chociaż przyznam szczerze nie lubię kawy,wolę herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Amirko podzielam z Tobą ten natłok obowiązków...opadam z sił...zaczyna ogarniać mnie panika ponieważ nie mam kupionych najważniejszych rzeczy do szkoły czyli plecaka, piórnika..przyborów...kapci dla małej do przedszkola....ech... Jeszcze obowiązki na dwa domy, mój ojciec jutro wyjeżdża i dopiero się zacznie...Jutro go odwioze na lotnisko i zrobie sobie wolne bo przecież musze to kupić... Wczoraj byłam u fryzjera i ogólnie jestem zadowolona...przyciemniła mi bardzo włosy i zrobiła mi leciuteńkie pasemka ...hm..troche wyglądam inaczej...ale zmiany są potrzebne...podcięła lekko włosy tak abym mogła zapuszczać dalej więc szanse są że w końcu będę miała inną fryzure...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majmac !!! Wiesz ja duzy problem mam z kapciami dla synka.Przeważnie wszystkie mają gumową podeszwę...a takich nie chcę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko...ja miałam dla synka te buty lecznicze z usztywniana piętą bo ma płaskostopie ale cały rok przebiegał...wygladał trochę śmiesznie ale za to zdrowo...teraz w szkole jest wymóg butów z białą podeszwą i też mam gumowe...blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne od kawy bo Momirka w depreche totalna wpadnie. O prosze bardzo: (_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Majmac możesz podesłac fotkę z nową fryzurą??? A tak na marginesie to obejrzałam twoje zdjęcia i jestem nimi zachwycona!!!! Są piękne! Jak otwiersałąm pliki to były achy i ochy ;) Serenity kiedy ten wielki remont zaczynasz dokładnie? Bo z posta wynikało mi że już niebawem... Nie boisz sie robić podług na zimę? Ogólnie tak wielki remont to totalna wojna. szczerze ci współczuję... Ale masz blisko rodzinkę, więc masz gdzie zamieszkać w najgorszej fazie. Ważne żebyś miała fajnych majstrów to reszta -pójdzie jak po maśle. Mam nadzieję, że udało ci się takich znaleźć. Momirko te paskudne gęby trzeba znosić w każdej pracy, niestety zawsze znajdą sie takie \"miłę\" osóbki.. Miej je w serdecznym poważaniu i śmiej sie w nos ;) w końcu się odczepią. Amirko, my wczoraj poklachałyśmy sobie więc wszystko wiem co i jak ;) Czy Biedronka już wypoczęła po wojażach??? Opowiadaj dziewczyno jak było i czy rzeczywiście tak cudnie sobie poimprezowałas jak planopwałaś :) Aniołku przymierzam się żeby do ciebie zadzwonić. :) A teraz wcinam pizzeryjkę - paskudnie kaloryczną - i zabieram sie do dzieła. Czas nagli. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×