Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Momirko...fajowo, że idziesz na wesele...ja nie byłam na takiej imprezie z 7 lat...oj poszłabym... Co do moich dzieciaczków...to staram się im wypełniać czas na maxa jakimiś wyjazdami, wycieczkami i atrakcjami bo mam wyrzuty, że mało czasu im poświęcamy...ale za to jak jesteśmy razem to rzadko siedzimy w domu...trzeba korzystać z pogody no i z życia....ale to się niestety ukróci jak młody pójdzie do szkoły...ale taka kolej rzeczy...cóż zrobić.... chyba czas się kłaść spać...wypiłam ciepłą herbatę z cytryną na ssanie w żołądku...hehe...chyba dopada mnie kryzys dietkowy...musze przetrwać... ide spać.... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...przed pół godziny znalazłam sobie TVN Style i nie moge sie położyć ...teraz jest wywiad z Nikolasem Cage...i jak tu iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) Jakoś ciężko mi uwierzyć że Aniołek i Erwinka jeszcze śpią! O ile Erwina urobiona po pachy nie ma nawet glowy zeby wejsc na forum to bujajacy w chmurach Aniołek moglby przynajmniej zdjeac na chwile plasz melancholii i zaparzyc nam kawę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. Ja zaparzyłam. Wybaczcie błędy ale jakoś ciężko się rozbudzić dzisiaj. Za to kawka będzie w specjalnych kubeczkach ;) c🌼 c🌼c🌼 c🌼 c🌼 c🌼c🌼 c🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...u mnie w pracy narazie spokój...jesteśmy w 3 w pokoju na 8 osób możliwych...niezłe pustki...jeszcze chciałam troszkę wcześniej wyjść...hmmm...szef nie bedzie zachwycony... U nas troszke popadało a teraz wychodzi sloneczko....jeszcze pare godzin w pracy i lece nad jeziorko...hehe...pewnie bedzie jakaś g.19 jak dojade ale myślami już tam jestem... Dzisiaj mi jakos praca nie idzie... Miłego dnia życzę laseczki... Amirko...czy nadal jesteś na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooooooooo!!!!!!!!! Jest tam kto????????????????????????????? Dajcie jakis znak zycia! Stawiam wlasnie wode na kawe, ale jak sie zadna chetna nie pojawi, nie zaparze, nie ma mowy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wróciłam! relacja jutro miłe panie, bo napłodziłyście trochę tych postów, więc teraz jestem zmuszona zarwać noc by nadrobić wszystkie zaległości. przyznajcie się zrobiłyście to specjalnie!😡 a tak poważnie, to mam trochę stracha, bo pod moją nieobecność działy się jakieś dziwne rzeczy w pracy, afery, plotki, eeeeehhh nie wiem o co chodzi i to mnie wkurza, dostałam tylko smsa od koleżanki, ze jest nie za bardzo, teraz @ mi nie odpisuje, a ja się denerwuję. tym akcentem kończę mój dzisiejszy post i do jutra! planuję cały dzień siedzieć w necie więc jesteście na mnie i na moje wypociny skazane:-D pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...ja również się melduję z małego wypadu pod namiot... Serenity...miło Ciebie widzieć.... Aniołku...biedactwo...chyba juz lepiej z Tobą...nie ma tego złego co na dobre by wyszło...hehe...dzięki temu masz płaski brzuszek....ja wczoraj odpuściłam sobie dietkę troszkę i zjadłam przepyszną karkówkę z grilla ale za to bez piwka...a dzisiaj zjadłam cosik słodkiego ale od jutro mam się na baczności... Jeśli chodzi o wypad to bylo sympatycznie ale wczoraj pogoda już się kaszaniła i nie było opalania ani kąpieli...za to piździało jak na Uralu...byłam wymęczona tym wiatrem i oczywiście spanie w namiocie pomiędzy materacami... też wpłynęło na moje samopoczucie rano...byłam lekko wkurzona...mąż się śmieje, że jestem za stara pod namiot bo zaczynam marudzić...poza tym obok nas za zgodą mojego mężarozbił się jakiś wędkarz i nie dość, że miał głośne sygnalizatory (brzęczki) na wędkach to potem wyjął mały telewizorek...hehe...tak..tak...oglądał skoki narciarskie ...a żeby tego było mało to w nocy chrapał w niebogłosy...więc w środku nocy stwierdziłam, że jak mam tu wypocząć...niby w ciszy natury...hehe...ale i tak było fajowo...tylko najgorsze to zwijanie całego majdanu a potem rozpakowanie się w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko...jutro chętnię się napiję kawki zaparzonej przez Ciebie....chyba, że w pracy od rana będę miała jakieś niespodzianki... Kurcze ...ale mnie wszystkie gnaty bolą...hehe...rzeczywiście marudzę... Muszę kończyć bo mąż chce przechwycic kompa... Miłej nocy...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto i obieca kawka dla wszystkich, szczególnie dla Majmac, która mam nadzieję przynajmniej wpadnie na sekunkę by porwać kubek! c c c c c c c c Mam nadzieję że Erwinka zajrzy i opowie jak efekt remontu? Serenity, jak było? Mów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!! No to powoli zbieramy się wszystkie do tzw. kupy ;) Serenity wróciła, niebawem dołączy reszta. Właśnie nadrobiłam zaległości w czytaniu, popijam kawkę, wybrałam ta kwiatową ;) No i wszem i wobec ogłaszam że malowanie zakończone!!!! Z lampy znowu nie jestem zadowolona, to jest najgorsze. Kolejna lampa, która daje za mało światło 😠 Poza tym zostały mi drobiazgi w sensie porządków w szafie. Trzreba wszytsko powyciągać, poprać i poukładać. W pracy tez zaczynam wychodzić na prostą, przynajmniej nie będzie tak strasznie jak było, był prawdziwy horror. Teraz mam nadzieję, znajdowac czas na ploteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... Czułam jakoś że Erwinka będzie pierwsza ;) Mnie za to zacznie sie prawdziwy sajgon :( Juz zaczynam sie zastanawiac jak to wszystko ogarnę. Nieby poradzilam sobie w zeszlym roku, dlaczego teraz mialabym nie?! Ale... w tym roku pracy bedzie jeszcze wiecej :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane teraz oficjalnie Was buziam. Wszystko przeczytałam, mówię to uczciwie. Bardzo żałuję, ze nie było mnie przy dyskusji o remontach, bo uwielbiam ten temat! Stwierdzam, ze mam gust najbardziej zblizony do aniołkowego, przynajmniej takie wnioski wyciągnęłam z rozmowy:-) na tyle rzeczy chcialam odpisać, ale chyba za dużo tego, w każdym razie od postów majmac rozbolała mnie głowa, nie wiem kochana jak dajesz radę z tym wszystkim, ja czytając to czuję się zmęczona:-D dziękuję za fotki, majmac rzeczywiście widoczek z okna masz cudny, aniołku z Twoich zdjęc najbardziej podobają mi się te z rwącym potokiem, prześliczne. erwino masz przy okazji napomnienie ode mnie, nie mam Twoich fotek, a też chce się nad nimi poślinić. postaram się odpisać w tym tygodniu na wszystkie maile,więcej mnie tez będzie przy kompie, bo męzuś ma jakieś szkolenia, więc uruchamiam gg i skype\'a, mam nadzieję momirko, ze niedługo się usłyszymy, nie wiem czy aniołek ma skype\'a bo tez byłoby mi miło sobie poplotkować o tym o czym tu nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaa zapomniałam z tego wszystkiego napisac o urlopie, więc tak, pogoda mi się udała, nie było ani gorąco ani zimno, tak w sam raz by sobie pochodzić po lesie, jakieś wycieczki, zwiedzanie, cały czas byliśmy w biegu, także wczasy jakos mi się wydały długie. jadłam, pilam piwko, a jakże, no na pewno od tego wszystkiego nie schudłam, ale pływałam i chodziłam duzo, więc wszystko się jakoś wyrównało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie oko nie myli, ze szykuje się jakies mały zlocik:-) majmac i amirko, możemy zaczniemy myśleć o konkurencyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie!!!!!! Aniołku, po cos to wszysto powiedziała????? O zaproszeniu Erwiny możemy zapomnieć 😡 Przeciez jak zaraz za Toba idzie jakas fala zniszczenia, a Erwina CO DOPIERO wyremontowala mieszkanie .... to juz pojechalysmy.... cholera! 😡 😡😡 😡😡 😡😡 😡😡 😡 ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello....miło Was widzieć w tak licznym gronie.... dzięki Momirko za kawencję chociaż jestem ostatnia ale jestem...dzisiaj nie mogłam się obudzić...miałam jakiś straszny sen...chyba te wiatry nad jeziorem zwichrowały mi mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity co do zlociku bardzo chętnie...ale może i na ten drugi się wybiore...hehe...tylko nie wiem czy znajde chwile w moim grafiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac już kto jak kto, ale ty wyrobisz się nawet na 10 zlocików odbywających się w jednym dniu! o no własnie, czyż nie byłóby to wspaniały pomysł, gdybyśmy wszystkie się zwaliły erwinie na łeb?:-D na pewno byłaby zdziwiona hihihihi. ja planuję remont na jesień, więc mozecie mnie też odwiedzić, tylko błagam bez aniołka, bo nie stac mnie będzie na następny remonick :-D aniołku nie byłaś przypadkiem w ten weekend w pobliżu elbląga? bo zalało mi cała piwnicę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...Serenity...rozbawiłaś mnie...moja moc się wyczerpuje...na 10 zlocików nie dam rady...ale może i u mnie zrobimy zlocik...tylko Aniołku...błagam...ja mam akwarium 240 l...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście po remoncie jesteś zaproszona, zwłaszcza, że pragnę Cię wykorzystac w kilku rzeczach. tak sobie myslałam, ze porobię zdjątka mojej chaty i doradziłabys mi przede wszystkim w kolorach. mam mnóstwo pomysłów, ale jakoś nie mogę tego złożyć w jedną całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz się narobiło, wszyscy sa chętni na zlocik u erwiny hahahah:-D majmac wycofaj się z propozycji zlociku u siebie, bo my jesteśmy szalone i naprawde możemy przyfrunąć na swoich miotłach :-D poza tym nie bądź taka skromna, myslę, że te 10 zlocików to i tak lekko zanizone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku mów tylko kiedy to otowrzę okno, a i miejsce na zagarożownie miotły też się znajdzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku...to jak bedziesz u Serenity to do mnie rzut beretem...hehe...takim moherowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przyznam, że nigdy do ostatniego momentu nie wiem co się może wydarzyć, juz kiedyś prawie, prawie sie spotkałysmy z erwina i amirą, ale w ostatnim momencie cos nam wypadło. ja myślę, że wyjazd do majmac i amiry jest jeśli chodzi o mnie najpewniejszy, natomiast z tym południem Polski juz gorzej. oczywisie serdecznie do mnie zapraszam, bo miejsca mam dość dużo, więc ze spaniem nie będzie kłopotu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhuuuu otwieram już drugą stronę! aniołku przy okazji odkryłam ostatnio świetną ozdobę, wpadałam na ten pomysł przypadkiem, bo mam przykry zwyczaj rwać podczas spacerów wszystko co mi sie nawinie pod rękę. w ten wlasnie sposób obskubałam gałazkę ze skórki. od razu pomyślałam, ze fajnie by to wygladało jako ozdoba, narwałam gałązek, obrałam wszystkie, przycięłam na mniej więcej tą samą długość, polakierowałam matowym lakierem i wsadziałam do szklanej tuby, wygląda extra! poza tym moja róza ma już gołe, czerwone owoce i narwałam sobie z niej sporo do wielkiego wazonu, popsikałam lakierem do włosów i też jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×