Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Hello...oj kobitki, kobitki pocieszne jesteście... Może i ja się przyłączę do dietki ale nie Cambridge...nie zdzierże ich przy moim trybie życia... Coś wymyśle innego...hehe... Dzisiaj siedze w pracy i po dwóch dniach wolnego nic mi się nie chce...myslałam, że się rozkręce a tu nic z tego... Serenity...fajnie, że się Tobie drzwi podobają...czekaliśmy na nie bardzo długo...z pół roku...trochę nam nerwów zjadły...a teraz kumpela ma taką samą jazdę w swoim mieszkanku.... Amirko...pewnie jesteś już szczęśliwa...synek w domciu...a ja jeszcze troche muszę tu posiedzieć....ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac synuś już w domciu i co najważniejsze nie było dzisiaj w szkole żadnych smuteczków :-) Wrócił synuś zadowolony.A na jutro do szkoły dla wszystkich dzieci kupiłam lizaczki,więc oprów chyba nie będzie :-).Majmac ja też poproszę foteczki tych wspaniałych drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale dziewczyny was sie czyta fajnie, mozna sie posmiac jak sobie \"dogadujecie\" ;) hihih a ja dzis tak zmokłam, ze nie wiem kiedy sie dogrzeje, miałam parasol ale najgorzej ze zmokły mi nogi a spodnie zmoczyły sie prawie do kolan :/ zimno strasznie, na przystanku stałam godzine bo autobus nie przyechał, myslalam ze sie poplacze :/ smutno mi dzis :( a wieczorem mam dentyste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłaś pociągi Serenity? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? :D :D Biedronko, współczuję. Pogoda faktycznie paskudna. Gdyby nie padało to jeszcze jakoś dałoby się to znieść. Ale co tam... Pogoda nie przeszkodzi nam w realizacji NTA ;) prawda Erwinko i Aniołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko właśnie dostałam info od Serenity ;-) sprawdziła pociągi i my w te pędy ale najpierw do Ciebie a potem nalot na NTA :D kończymy u Aniołka :D .A potem wszyscy hurtem do Majmac...w końcu ma nową chałupkę,jest na co popatrzeć,tym bardziej,ze kusi nas orginalnymi drzwiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffffff chyba będzie dobrze.Mateuszek zadowolony...iiiiiiii....uwaga,uwaga....jutro chce iść do szkoły !!!!!!!!!!! Mam nadzieję,że do rana nie zmieni zdania :D Ciężar spadł mi z serca.I jeszcze jedno ..chyba zdławiłam własne \" JA \" .Czuję się znacznie lepiej...chyba jednak zachowałam się jak prawdziwa chrześcijanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko,Erwinko jak głowa ??????? Mam nadzieję,że czujesz się lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pięknie poszalałyście!!! :D Lubie kiedy wyłazi z was to co najlepsze czyli poczucie humoru ;) Przyznaje i wszem i wobec informuję że to bardzo duża zasługa Serenity!!! Ależ się jej już nachwaliłam wielokrotnie, diabli wiedzą czy jej woda sodowa do głowy nie uderzy ;) To oczywiście żarty. Amirko jestem z ciebie dumna ;) Ciesze się po prostu, że wszystko dobrze się skończyło!!! Zobaczysz że każdego dnia będzie coraz lepiej!!! 🌻 Biedronko one tak mają;) cudownie się je czyta a w dodatku niekiedy można monitor nieźle ze śmiechu zapluć :D:D:D Poczekaj aż wszystkie wrócimy do formy, choić jak sam tytuł wskazuje czasem płaczemy i smutasimy się, bo życie bywa różne. Bardzo dziękuję za zdjęcia! Morze napawa mnie wspomnieniami i marzeniami. Faktycznie na brak męskiego towarzystwa nie mogłas narzekać ;) Tak patrząc na twoje zdjęcia tzn na ciebie i na buźkę to musze ci powiedzieć, że strasznie jesteś sympatyczna i wesoła!!! :) I myślę, że sprawdzasz się jako nauczycielka. Ilove tobie również dziekuję za zdjęcia. Jesteś niesamowicie zgrabną laską ;) i cholernie odważną!!!!! Chociaż jak byłam młodsza też byłam tak odważna hehehe a teraz jak słysze o zrobieniu czegoś takiego to mówię do swojego pana \"baw się dobrze, uważaj na siebie i wracaj cały\" ;). Straość nie radość :D:D Góry Rumuńskie są piękne, ale też jest tam niesamowicie niebezpiecznie.. Byłam tam mnóstwo lat temu, ale już mnie tam jakoś nie ciągnie. Góry mają zresztą w sobie coś niedsamowitego, ja zawsze przeżywałam piękne zamyslenia będąc w górach. Oj wiele życiowych problemów tam przemyślałam i ogarnęłam... To tak ogólnie o górach. Amirko z moją głową jest coraz lepiej, ważne w tym wszystkim jest to że mi się nie pogarsza, więc z czasem jak sądze minie. Dużo gorzej boli mnie kark... tfu tfu obym nie uszkodziła jakiś kręgów :O Ale już nie marudzę, chcę się jakoś pozbierać i zapomnieć. Miałam w sumie tydzień wolnego ale jakoś niespecjalnie odpoczęłam, staram się pozałatiwać jakieś zaległe sprawy np w spółdzielni, w banku itp. No trochę tez znajomych mnie odwiedziło a i jutro się zapowiada na gości. Tak więc błogiego lenistwa w dresach nie zaznałam ;) A no i przecież na week mam też gości z czego bardzo sie cieszę. No i jeszcze jedna prośba: Majmac i Serenity ja gdzies zagubiłam swoje dane statystyczne, a wiem, że obie niebawem świętujecie, niestety dnia nie mogę sobie przypomieć. W każdym bądź razie pamiętam o was i maleńswtu i bardzo prosze o przyznanie się bez bicia kiedy!!!!!! No bo bardzo was lubię, bardzo bardzo i zależy mi na tym, żeby was wycałować i serdeczności wam przesłać!!!! A teraz zmykam szykować się spać, zmarzłam tak jak Aniołek więc wskakuję do wanny :) Oki, będę uważała kładąc sie do wyrka :D:D Dobrej nocki wam życzę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej...wpadajcie z akcją NTA i do mnie...chociaż jakieś przecieki były...ktoś z góry wie, że zbliżają się moje kolejne wiosny...hehe...masz rację Erwinko...to już niedługo...14.09.razem z moją córcią...szkoda tylko, że nie bedzie nikogo z mojej rodzinki tzn ani rodziców ani rodzeństwa...ale jakoś przeżyję w końcu duuuza dziewczynka jestem... A tak wogóle to musze się pochwalić, że pomimo mojego zabiegania byłam u naszego ulubionego lekarza na usg a potem miałam chwilkę i poszłam UWAGA...na step!!! tak trochę poskakałam i czuję się o wiele lepiej...tylko jak ja jutro bedę chodzić...hehe... Na usg jamy brzusznej ide w przyszłym tygodniu więc melduję grzecznie, że dbam o siebie i nie odkładam tego na później...hehe... Amirko dzielna kobitka jesteś....taka juz kolej rzeczy z naszymi dziecmi...hehe...moja mała miała jakis mały kryzys z rana ale dosyć szybko jej przeszło wiec mam nadzieję, że jutro będzie ok....synek zaś twierdzi, że wszystko jest ok ale w kibelku to jest co chwile...hehe...każdy to jakos przezywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...zapomniałam dodać, że jak dobrze zaczniecie latac na tych miotłach to akurat dolecicie do mnie na 14.09...więc życzę dobrych wiatrów i zapraszam... aa...zahaczyłam o sklep z lampami dzisiaj i dostałam kręćka...w tych wszystkich OBI i Castoramach nic mi się nie podoba a tu w małym sklepiku co druga lampa mi się spodobała...ale kurcze...jakie lampy są drogie...muszę znowu wstrzymac się z bólami...w końcu zaszalałam i kupiłam wczoraj stół...hehe...ech...jakby tak wygrać w TOTKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle o tej porze popiszę trochę monologu...a co mi tam...pogadam sobie... Dzisiaj mój mąż był z dziećmi na pokazach karate bo chcemy młodego zapisać ale nie wiem gdzie go wcisne w grafik...w tych czasach dobrze znać pare chwytów...hehe...najbardziej się mojemu mężowi spodobało i namawiam go żeby sie zapisał...hahaha...tylko boję się, że na pierwszym spotkaniu go połamią...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...czy powyżej to jakaś piosenka? hmm...cóż za bogaty tekst...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...piosenka zniknęła...nie myślcie, że mam jakies zwidy... no i pierwsza w życiu buźka mi wyszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski z rana! 😘 kawka taka sobie, mogłaś się momiro bardziej postarać heheh na pewno moja byłaby o niebo lepsza, ale to chyba akurat nikogo nie dziwi:-D Powiedzmy sobie szczerze jestem NAJ!!! i mimo przekonania a własnej wartości nie uderzyła mi sodówa do głowy hehehe!:-D Także momiro staraj się staraj i może kiedyś dorównasz mistrzowi hihiih aniołku u Ciebie z parzeniem kawki trochę lepiej, ale bez rewelacji, więc nie obijaj się a ćwicz! Następna sprawa nie słyszałam bym miała przyjechać do erwiny na weekend, to apropos tych inteligentnych, błyskotliwych osóbek, które mają gośćić u erwiny hihiihi:-D no jedyne co amira ma najbliżej do ideału czyli DO MNIE, a reszta kiepsko, kiepsko i nie myślcie biedronko i ilove, ze Was moja krytyka ominie, uwazam, ze również mogłybyście się podciągnąć tu i ówdzie hehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A urodziny mam 30.IX:-) za to 14.IX mamy podwójne święto, otóż amira, majmac i ja miałyśmy tego dnia randkę w realu, także sobie nie myślcie, ze to Wasze NTA jest jakieś oryginalne i wyjątkowe, nie chcę Was naprawdę smucić, ale to zwykły plagiat haha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko - biore kawke i dziekuje :) Widze ze jakies spotkanko sie szykuje?? Dobrze widze :) ?? Ciesze sie bardzo i osobiscie pisze sie na spotkanie z wami wiosna!! Co wy na to??? Ja moge wsiasc w pociag i pojechac gdzie kazecie :))) W połowie wrzesnia jade na spotkanie z kolezankami z pewnego forum, czesc z nich juz znam osobiscie, w Olsztynie spotkałam sie juz z dziewczynami, w Łodzi w maju tez :) Byłam tez w Czestochowie na spotkanku :) Teraz we wrzesniu jade na spotkanie ponad 200 km :) I to bedzie ostatni wyjazd przed wiosna bo potem studia :) Miłego dnia zycze :) Wczoraj zmokłam jak kura okrutnie, lało i leje cały czas :( Mam dosc tego deszczu i tej zimnicy!!!!! Buziaki ciepłe dla was!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziołchy... Serenity ...ufff...jak dobrze, że o mnie zapomniałaś w swojej krytyce...zapomniałaś jedynie dodać, że ja tuż po Amirce jestem bliska ideału...hehe... Serenity myśmy mieli spotkanko w moje urodziny? hmm...dlatego musiałam wcześniej uciekać do domku na impreze...to wszystko wyjaśnia...ale przyznam, że nie pamiętałam terminu, myslałam, ze to było w sierpniu...ech ...musze kupić sobie coś na pamięć...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac alez moja krytyka nie ominęła Cię wcale, pisałam ogólnie, jedynie niektóre osoby wymieniłam, bo na to szczególnie zasługiwały, myślę, ze mogłabyś z amirą wziąć udział w wielkiej pardubickiej o tytuł vice, ale nie oszalej od tych komplementów tylko staraj się dalej, bo amirka to szczwany lis i może Cię szybko przegonić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmac moja wybitna jednostka pamiętała o tym, że w Twoje urodziny miałyśmy zjazd, ale konkretnej daty niestety nie pamiętałam, wiedziałam tylko, ze było to na pewno we wrześniu. pamiętasz jak było ciepło, normalnie lato w pełni, a teraz:-o proponuję jakiś zjaździk w październiku lub listopadzie, jak troszkę schudniemy, bo wstyd do ludzi z takimi boczkami hehe:-D mówię tu o sobie rzecz jasna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, znowu wesoło i wtykowo :D Majmac sądziłam żecoś ci się stało jak kładłaś się spać :D chodzi o tą piosenkę której nie ma :D:D:D Biedronko ależ masz bogate życie towarzyskie :) same spotkania! Ja będę na takim pierwszym ;) U mnie jest tak koszmarnie zikno, że chyba oszaleję. Siedzę koszmarni9e opatulona, ale okna oczywiście pootwierane. Jakoś nie wyobrażam sobie braku wietrzenia. Kawy wypiłam już dwie i niebawem po trzecirej z miłym gościem pójde spać pod kocyk :D Po prostu cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino raj na ziemi mmmmm...nie wstyd Ci tak szczuć ludzi pracujących, do tego cięzko! co do waszego spotkanka, to liczę na foteczki i szczegółową relację, bez żadnych tajemniczych półsłówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino zauwaz, ze Ciebie nie śmiałam skrytykować, wiem co wypada, a co nie, ma się tą klasę i obycie hehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją droga mam nadzieję, że wkońcu uda nam się wszystkim spotkać.... Tyle już lat minęło i tyle już spotkań odwołanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam moją ulubioną płytkę: Bryan Ferry \"As time goes by\" To tak przy okazji bo własnie ja włączyłam. Wszyscy się w niej rozkochują, a przez ostatni rok była na pożyczkach. W końcu ja odzyskałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...Serenity...chętnie wezmę udział...ale myślę, że ustąpie walkowerem...nie śmiem rywalizować z przewspaniałą Amirką...mogę zostać II vice...jestem skromną dziołchą...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×