Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

witam, witam :).Pięknie mnie zasypało, jak u Was ?:) powiało atmosferą świąt :) ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj emenems, jeszcze nie miałyśmy okazji podać sobie łapki 🖐️ niedługo zrobi się jeszcze świąteczniej jak się zaczniemy przerzucac przepisikami i pomysłami na przeróżne ozdoby. jesli cos Ci się tam w główce kołacze to jak najbardziej prosimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...ja nie czuje wogóle Świąt...śnieg stopniał...jest buro, zimno i brzydko...a jutro do pracy...nie mam na nic czasu...nawet pomyśleć o prezentach...miałam jutro pojechac z kumpelą do hurtowni zabawek ale niestety nie jest mi dane hehe... trochę pomarudziłam a teraz moge pisać.... Serenity ja też sobie folguje teraz z jedzonkiem tzn. nie ograniczam się do tego czy moge to zjeść czy nie...za to odwróciła się u Nas rola i teraz mój mąż jest na diecie...hehe...coś mu się stało w kręgosłup i poszedł do masażysty-irydologa ...ten mu nagadał nie mam pojęcia co ale w każdym razie ma diete, serie masaży, ziółka do picia... śmieje się, ze to szaman...a on daje się naciągać...ale twardo się do zaleceń stosuje...nawet nie chciał się napić ze mną herbatki z cytrynką i z soczkiem...bo się odchudza...hehe...no niezły jest... a Ja niedługo na zabieg więc będę na dietce przymusowo...hehe...na to licze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Majmac zapomniałam, ze to już jutro!!!! widzisz tylko takie panikarze jak ja non stop zadręczają innych swoimi dolegliwościami, a ty cichutko, cichutko, choć się pewnie nie mniej boisz ode mnie:-o będę trzymała kciuki bardzo mocno!!!!! ciekawe ile dostaniesz na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi się nie chce dzisiaj robić:-o aha wczoraj po kalkulacji kuchnia wyszła Nam 18 tys. wraz z AGD, montazem i oświetleniem, więc teraz się zastanawiam czy to bardzo drogo, czy znośnie...majmac ty chyba jesteś najbardziej na bieżąco z kuchniami, co powiesz na tą cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! Według mnie to sporo, ale też z drugiej strony kupujesz razem ze sprżetem. Poza tym ja zawsze dowiadywałam sie o moją kuchnię, która jak sądzę jest co najmniej cztrey raz mniejsza od twojej. Ale sumka nie powiem, imponująca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems a jak tam przygotowania do sesji?? Jakieś ciekawe przedmioty lub wykładowcy? Ja pamiętam ze swoich studiow że czasem nie przedmiot był przerażający a sam egzaminator, który miał swoje ulubione \"wejścia\". Pamiętam że potrafił zadać pytanie, \"a ten wróbel na drzewie to siedzi czy stoi?\" albo równie ciekawe \"sytuacja wody w kranie\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenitko...to nie jutro ...tylko 27.11 ide na ten zabieg...ale panika w pracy jest... Jeśli chodzi o kuchnie to cena, że tak powiem normalna jak na kuchnie...ja za swoją małą kuchnie 9 m dałam ok 12 tys a Ty masz napewno większą i z innego materiału...więc cena mnie nie szokuje... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuchnia nie jest taka duża, ma 12 m, i szafek też nie będzie oszłamiająco dużo. Trochę się obawiam, ze za bardzo przepłace i moze będę musiała jeszcze kredytu dobrać:-o a ty majmac 12 tys. dalaś z AGD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac no wlaśnie dziwnie mi się zdawało, ze już jutro masz zabieg! aż się zawstydziłam swoją ignorancją:-o no to jeszcze trochę Ci zostało czasu:-) ale stresik na pewno jest. bedziesz miała znieczulenie, czy jak to się będzie odbywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dałam tyle ze sprzętem AGd, oczywiście zależy co weźmiesz i w jakich cenach...ja popłynęłam na zmywarce za 2 tys. ale jest super... Co do zabiegu to mam stresiora...jeszcze podburzany ciągle w pracy...że niby to ide w gorącym okresie przedświątecznym ...ech... Niby ma to być laparoskopia...ale jak będą duże kamienie to mnie natną i będzie d**a...gorzej będę dochodzić do siebie...zreszta ide PIERWSZY raz na zabieg...oprócz porodów oczywiście... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie!! :) wreszcie mi sie udało zajrzeć do Was o \"normalnej\" porze. Serenity ... bardzo się cieszę że tak ładnie trzymasz wagę. Wydaje mi sie jednak że jeśli starasz się o dziedzie to powinnaś jeść dosyć urozmaicone rzeczy. Nie mam co prawda doświadczenia w tym względzie :P ale to wydaje się być dość logiczne ;) Amirko.. jak zdrowie dzieciaczków? Coś się zmieniło? Czegoś nowego się dowiedzieliscie? Majmac.. pamietaj, ze jadąc na salę operacyjną nie musisz odpisywać na maile i pozwól siostrom odebrać Ci laptopa i komórkę :D :D Erwinko.. jak tam \"klimaciki\" w pracy? Zupełnie nie wyobrażam sobie że ktoś mógłby mówić na Ciebie złe rzeczy!! Na taką kochaną, serdeczną i ciepłą osobę której daleko od oceniania kogokolwiek! Jestem oburzona zachowaniem Twoich Biurowych Gęsi!!!! 😤 Całuje i lecę sprzątać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDZIESZ MIAŁ BLIZN dużych tylko punkciki:-) no i zaśniesz sobie, obudzisz się i z głowy:-) przynajmniej plus, ze mozesz się nastawić, ja to byłam w szoku jak poszłam tylko na chwilę, a wylądowalam na stole heheheh:-) ale trzymałam się dzielnie, bo przy obcych wstydze się apnikowac i zgrywam chojraka:-D Tylko tutaj między swymi trochę sobie pomarudze i erwinkę pomęcze hehe:-) Pomyśl sobie, ze na pewno porody były gorsze, taki zabieg to przy tym pikuś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No momiro w końcu udało Nam się \"spotkać\". Na sprzątanie zawsze znajdziesz czas, lepiej poplotkujmy tu sobie:-) a co do mojej diety nie-diety, to właśnie teraz jem urozmaicone rzeczy, po prostu jem normlanie, ale dużo się ruszam i nie spożywam kolacji, a jak nie myślę o chudnięciu to właśnie chudnę, co za paradoks!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten chojrak to mi wyszedł hahaha:-D zupełnie nie wiem po co ta cenzura, nie napisałam tam absolutnie nic zdrożnego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko!!! łapka i buźka że jesteś, choć tu na ploteczki! Jesli chodzi o moje towarzyszki to wyc polega na tym że są cholernie przewrażliwione na swoim punkcie. Okazało się, że uznały że dowalam im, w sytuacji kiedy nasmiewałam sie z siebie że kiedyś byłam o wiele ładniejsza, a teraz rysy twarzy mi się wyostrzyły, no i niestety w tym wieku to trzeba się już malować, żeby nieco gubić te oznaki starości. No więc to zdanie zostało przez nie odebrane jako dowalanie im że brzydko wyglądają... Niesamowite prawda?... No i co ja mogę w takiej sytaucji??? Po prostu nie zabieram głosyu i się nie odzywam. Uznałam że to bez sesnu. Tylko nie myślcie sobie że to chodzi o te jedne słowa, przykładów mogłabym podac więcej tylko po co? Ten chyba wystarczy? :) :) W gruncie rzeczy nie mam zamiaru sie już tym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację :D cenzura czasem jest przezabawna. A może przez \"u\" pisałaś??? Chojrak...chojrak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko jak ktoś się nastawi na druga osobę w odpowiedni sposób, to we wszystkim będzie się doszukiwał uszczypliwości. nie cierpię przewrażliwionych na swoim punkcie osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...laseczki pękam ze śmiechu... Momirko to było dobre z tymi siostrami....na szczęście laptopa nie mam a z komórką to się zobaczy... Chojrak Serenity z Ciebie że hej....nie wyobrażam sobie takiego nagłego przypadku w mojej osobie...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity i jeszcze mnie zapytała: \"a jak byś się czuła jakby ktoś tobie powiedział że masz zmarszczki?\' Wymiękłam w tym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino opowiadaj jeszcze, co za egzemplarze!!!:-D masz naprawdę pecha! ja to bym je chyba podpuszczała zlosliwie, przynajmniej miałabym z tego jakąś rozrywkę:-D a ile moją lat owe osóbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się domyślasz to pytanie było odpowiedzią na moje stwierdzenie co domalowania... No ta najgorsza ma 28 lat... O co jeszcze tak straszne się obraziła? Otóż ze dwa miesiące temu postanowiła zrobić sobie taki głęboki peeling z kwasu. Powinna to robić kosmetyczka, no ale.. w każdym bądż razie zrobiła sobie w weekend i w poniedziałek zobaczyłam, że ma strasznie spaloną buzię, no dosłownie wręcz poparzoną po tym kwasie i jeszcze zajechała sobie pod oczy czego robić nie wolno. Więc taka zmartwiona pytam \" jejku jak to brzydko wygląda, może jednak powinnaś pójść z tym do kosmetyczki?\" No i tym wyobraź sobie jej dowaliłam że źle wygląda i czy ja zdaje sobie spraw ę jaka jestem niemiła, że dowalam że źle wygląda. Kurde szczęka mi opadła.... byłam naprawdę zmartwiona o to żeby jej sie coś nie stało... Jestem ciekawa czy jak ma ranę ciętą to też zmusza wszystkich do mówienia: o jaka piękna ranka, cudowna, jutro jej już nie będzie, ale jest taka gustowna, w ogóle jej nie widać.. A może trzeba udawac że sie jej nie widzi??? No sama zobacz, ale może ja się mylę w swojej ocenie?? Może faktycznie źle się odezwałam??? :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się domyślasz to pytanie było odpowiedzią na moje stwierdzenie co domalowania... No ta najgorsza ma 28 lat... O co jeszcze tak straszne się obraziła? Otóż ze dwa miesiące temu postanowiła zrobić sobie taki głęboki peeling z kwasu. Powinna to robić kosmetyczka, no ale.. w każdym bądż razie zrobiła sobie w weekend i w poniedziałek zobaczyłam, że ma strasznie spaloną buzię, no dosłownie wręcz poparzoną po tym kwasie i jeszcze zajechała sobie pod oczy czego robić nie wolno. Więc taka zmartwiona pytam \" jejku jak to brzydko wygląda, może jednak powinnaś pójść z tym do kosmetyczki?\" No i tym wyobraź sobie jej dowaliłam że źle wygląda i czy ja zdaje sobie spraw ę jaka jestem niemiła, że dowalam że źle wygląda. Kurde szczęka mi opadła.... byłam naprawdę zmartwiona o to żeby jej sie coś nie stało... Jestem ciekawa czy jak ma ranę ciętą to też zmusza wszystkich do mówienia: o jaka piękna ranka, cudowna, jutro jej już nie będzie, ale jest taka gustowna, w ogóle jej nie widać.. A może trzeba udawac że sie jej nie widzi??? No sama zobacz, ale może ja się mylę w swojej ocenie?? Może faktycznie źle się odezwałam??? :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z caffe się coś się dzieje, chyba ze 20minut wysyłałąm tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Ja też mam takie Gęsi Głupawe w pracy, ale olewam je równo!!! Kiedyś się przejmowałam a teraz robię co do mnie należy a resztę mam w ... gdzieś :P :P Ciekawa jestem jak to będzie kiedy się Góra zmieni, bo u mnie też się jakies roszady szykują. Ale co tam... Mówię Wam... jaka u mnie zima piękna!!!!! Jestem zauroczona i przesiedziałabym przy oknie :) :) jutro co prawda pracuję ale potem z moj J. po mnie przyjedzie i pobędziemy razem do niedzielnego wieczoru... :) :) W kwestii prezentów to sama miewam ten problem co roku :O Lubię dawać ale wybierać nie... Cholera... I w ogóle po sklepach sie włóczyć nie lubię. Dziś widziałam fajną buzke na wystwie ale nie było mowy o wejściu do środka! Może przyjdzie dzień że mi moja sklepofobia osłabnie i wtedy kupię kilka rzeczy naraz i bede miała na jakiś czas :) Zawsze tak robie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko kochana...zazdroszczę Tobie tej zimy...ale moje dzieci by się cieszyły...u nas niestety brudno, śnieg mokry i takim się rzucają dzieci...ble...pojechałam dzisiaj do koleżanki do innej dzielnicy miasta a tam o wiele więcej sniegu ...to była okazja to porzucania śnieżkami...stwierdziłam, że chyba przyjadę do niej na ferie zimowe...hehe... Wchodziłyście na portal nasza-klasa.pl ? Ja się tam zalogowałam...fajna sprawa... U mnie od dwóch dni nie ma zimnej wody...też jest to upierdliwe bo ani pralki ani zmywarki nie można wstawić...nie mówiąc o toalecie...a jutro mam gości...i oczywiście ide do pracy...ale to są goście, którzy mi pomogli w nocnej niedzielnej akcji z samochodem więc chciałam im podziękować... Momirko zazdroszczę również Tobie tego uniesienia... :-) u mnie bieganina dnia codziennego niestety przykryła takie emocje...ech...10 lat minęło...no nic...spadam do mycia i spania...i tak będzie zaraz godz.0...Miłej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmaczku Drogi.. 👄 całuje w przelocie dziekując za wpis bo spieszę sie do parcy... I Erwinkę całuję ... 👄 za entuzjazm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×