Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Momirko coś mi się zdaje.... hmmm.... chyba zacznę rozglądać się za grzechotkami :D!!!! Niestety wpadłam na chwilkę tylko, straszne rzeczy spadły mi na głowę i naprawdę nie dam rady. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak lubicieto macie
:-) Mi tez sie kiedys przytrafilo kilka smiesznych sytuacji.Jka bylam kiedys mala pojechalismy z rodzicami na wycieczke chyba do Czestochowy.Pamietam ze wtedy byl upal.Zblizala sie pora obiadowa wiec zajechalismy na obiad.Zjedlismy pyszne danie i pojechalismy dalej.No tak trawienie trwa jakis czas wiec jak bylismy juz w Czestochowie wysiedlismy z samochodu zaplanowalismy sobie ze bedziemy zwiedzac pobliskie atracje tego miasta.az w pewnej chwili nim zdazylam dojsc do kosciola zakrecilo mnie w brzuchu pomysallam ze to pewnie jakis niewinny bak.Ale to niestety nie byl bak.Wyrwalam do kibla z mama(przypominam ze bylam mala)mamie po drodze tez sie zachcialo.A ludzi w kiblu bylo tak duzo ze weszlysmy z mama do jednego kibla i ona walila do kibla a ja na papier ktory wczesniej rozscielilam sobie na podlodze.Lecialo z nas jak nie wiem co.Siedzilysmy tak dobre ponad 45 min Potem jeszcze szukalysmy taty ktory tez podobno szukal kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzionek jest ładny, ale samopoczucie takie sobie, spiąca jestem i tyle. No i chyba zmęczona, ale co się dziwić, dopadła mnie niezła robota. Swoją drogą to przekopane, albo względny spokój albo kompletny zawał :O Jak dowali to i wieczory mam całkowicie zajęte. Nadal jednak rozmyslam nad choinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...ja mam nieprzespaną noc...dosłownie zasnęłam o 4 rano...nie powiem, że mam dzisiaj gości bo mężuś ma urodziny...i nie chciało mi się przesuwać imprezy na sobote a teraz ciekawe kto dzisiaj przyjdzie i ile usiedze??? nie wesoło to widze... Co do choinki Erwinko to miałam w zeszłym roku jodłe kaukaską...kupowaliśmy w ostatniej chwili i ostatnią więc facet nam zjechał z ceny...była przepiękna i wogóle się nie sypała...nawet przetrwała przeprowadzke 06.01 a potem ją jeszcze raz ubrałam...hehe...na kolędę...taka była ładna...kuzyn, który pomagał się nam przeprowadzać miał ubaw z tej choinki...że będziemy ją ubierać na 3 Króli...hehe...ale była naprawde ładna...chyba w tym roku chyba też zainwestuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mam dzisiaj strasznego lenia :p nic mi się nie chce :p Wymyśliłam w dodatku obiad z dwóch dań !!! Rosół z kluseczkami i słynny smorgostort.A wieczorkiem mam gości--->dobrze,że wczoraj ciasto zrobiłam.Bardzo smaczne,ale niestety kaloryczne--->KRÓWKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio choruję na krówki!!!! Amirko uduszę ci, takiego smaka mi narobiłaś!!! Teraz siedze tu z wywalonym jęzorem... o ja biedna... A swoją drogą to wrzuć przepis na tą krówkę, tylko proszę \"jasno\" i \"drukowanymi\" :D:D:D Majmac a ile taka choinka kosztuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Erwinko ,wrzucę przepis,ale nie teraz,muszę dokończyć obiadzik.Synuś dzisiaj był w teatrze,właśnie go odebrałam i muszę go nakarmić.Wrócił wilczo głodny.Nauczycielka nie pozwoliła nic dziciom zabierać do jedzenia i do picia---> z wiadomych powodów.Lecę do kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł!!!! mam straszne samopoczucie, jutro wizyta u gin, więc dziś dostaję wariacji!!!!! amirko a kiedy idziesz sprawdzić swoje znamię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta choinka erwino to myśle, ze około 80 zł będzie kosztować, przynajmniej u Nas tyle średnie koreanki kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za choinke daliśmy 60 zł...ale warto było... Serenity trzymam kciuki za jutro a Ja już we wtorek...no ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę czuję się jak na topiku dla emerytek:-o ciągle jakieś choróbska i zabiegi, supiemy sie ciotki, oj sypiemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marudź bo zostaniesz topikową \"marudą \" ;) Taka kolej rzeczy, a paskudne choroby nie baczą na wiek. No i tym optymistycznym akcentem stwierdzam, że wciąż młode jesteśmy i jakże doświadczone hehehe ;) Nastraszyłyście mnie że ta choinka taka droga, myślałam że z 200zł.. na całe szczęście nieco mniej :) No ja się ostatnio nieźle wpakowałam w debety... ło matko nie moge się wykaraskać... No i co w tak trudnej sytuacji stać się mogło??? Oczywiście kolejny ząb do leczenia... :O zaczęło coś sie dziać z dziąsłem.. poczekam może przejdzie, bo normalnie nie wydolę. JKeszvcze trochę to nie będę miała nic oprócz plomb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam strasnzy zap...od wczoraj, ale już widzę jakieś światełko w tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko debety, kredyty i MARUDZENIE to moja specjalność, ale niemartw się, jutro to się dopiero zacznie, na pewno wkleję to niejednego posta o tym, że umieram:-D albo, ze na pewno mnie pokroją, i że jestem bezpłodna, masz to jak w banku!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o moje znamię to jeszcze nie udałam się do lekarza,trochę sie boję,że zostanie wydany na mnie wyrok.Poza tym chce iść prywatnie,a tam przyjmują tylko we wtorki i w czwartki i to w godzinach popołudniowych.A jutro mam z Sandrą EEg...też się boję...już mnie goni do kibelka,zawsze tak reaguję na stres,a co gruba jestem to jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i normalka,kiedy się pojawiam to wy uciekacie :D Musi być ze mnie straszny potwór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj amirko ja też się boję, ze wydadzą na mnie wyrok, ale z drugiej strony takie wydłużanie tylko pogorszy sprawę, zwłaszcza, ze mamy dla kogo zyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo amirko do cierpliwych to ty nie nalezysz, musze to przyznać, tylko kilka minut i uciekłaś:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem, na dziś ogłaszam finisz! Jestem wyczerpana, wypluta i juz nie myślę. Jak ktoś wejdzie z czymś w drzwi to chyba schowam sie pod biurko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nam Biedronkę ostatnio wcięło! Biedronko hop hop!!! Pokaż nam swoje kropeczki ;) Z pewnością są urocze i jeszcze oczaruja jakiegoś przystojniaka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity ty tez uszka do góry! Wszystko się wyjaśni i nie odpuszczaj! Przede wszystkim porób te badania hormonalne! To podstawa bo inaczej nie będziesz wiedziała co tak naprawdę leczyć i co jest przyczyną tego co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiro!!! Gdzie ta krówka?!?!? Czyżbys zjadłą zanim zdołałąm ją w ogóle powąchać? Tylko zapach pozostał nieznaczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Serenity mi gwiznęła sprzed nosa, wszak była chwilkę przede mną.. hmmm... Ja chcę krówkę!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga jak tak dalej będę zajadać się słodyczami jak to mam w zwyczaju co najmniej od miesiąca albo i dłużej to nie opanuję celulitu :O Mam wciąż nieznaczny, ale to nie znaczy że taki zostanie na zawsze, a słodkości to przecież pierwszy czynnik... Tylko jak tu się opanować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko????? Czyżbyś buszowała po forum z pytaniami czy to już znak??? ;) Strasznie jestem ciekawa... Normalnie myslę o tobie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×