Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Witajcie dziewczynki :D Nareszcie w domciu...trochę podczytałam topik...ale napisałyście.Erwinka i Aniołek zasługują na nagrodę...🌻.Dziękuję za maile...jeszcze wszystkich nie przeczytałam,ale obiecuję,ze wkrótce nadrobię zaległości.U mnie koniec wyjazdów....mąż dzisiaj pierwszy dzień w pracy...co oznacza,że siedzimy już na miejscu. Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy tęsknić Aniołku ;) Witaj Amirko!!! Cieszę się, że już wracasz na zwykły tor życiowy bo będzie cię z namoi więcej, a za tobą również się stęskniłam!!! Spadam dziewczyny na zakuypy remontowe. Ale mam zap.. i w pracy i w domu.. Dam jakoś radę ;) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam z zakupów.Kupiłam piekny kielich ze szkła.Napełnię go kryształową ziemią koloru niebieskiego.Owe dzieło wykończę pomarańczową \"trawką\"-chyba bedzie ładnie wyglądać ??? Aniołku ❤️ erwinko ja też za Wami tęskniłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, Erwinko :D 👄 Amirko Droga!!!! Świetnie że już jesteś.👄 🌼 👄 Mam nadzieje że w najbliższym czasie uda nam się pogadać. A dziś ja również wybywam. Do zobaczenie późnym wieczorem lub na porannej kawie jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko ❤️ cóż za orginale powitanie ;-) 🌻 aż cieplo mi się na serduszku zrobilo.Mam nadzieję,że wkrótce usłyszę Twój głos.Jak tylko będziesz miała czas to puść mi sygnał a ja oddzwonię (oczywiście o i le to będzie możliwe). Miałam dzisiaj poważną rozmowę z moją jedenastoletnią córeczką.Wyobraźcie sobie,że już się do niej dobijają chłopacy.Dostaje jakieś dziwne sms-y o których mi mówi no i wyznała mi dzisiaj,że jest pewnien chłopiec (którego znam) który jej się podoba.Czy nie uważacie,że dzisiajsza młodzież zbyt szybko dojrzewa ???? A może to ja robię się jakaś dziwna i staroświecka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oniewyspanie nieźle mi się daje we znaki... Nieodwołalnie o 20 tej ide do wyrka :P Śpijcie dobrze, dużo snijcie i same przyjemności ;) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wróciłam i tez pewnie niedługo pójdę do łóżeczka :) Amirko...a może jutro, co? ;) Aniołku... M. chyba powinien mieć sie na baczności... \"okazja czyni złodzieja\" ;) ;) ;) Ostatnio oszalałam na punkcie piosenki Sunrise Avenue \"Forever Yours\" Jak jestem sama gdzies daleko na spacerze to wydzieram sie do niej w niebogłosy ... :D :D Czasem dobrze się wykrzyczeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mam tu paskudne skrzaty podrzucające robotę :O wrrr... jestem urobiona na maksa i zbyt długo się to już ciągnie... Amirko śpieszę cię uspokoić, że w tym wieku ja również byłam zakochana pierwszy raz i wyszłam na ludzi ;) W tym wieku dziewcxzynki zakochują się platonicznie i to według mnie normalne. Dzieci wprawdzie nie mam, ale sama nim byłam ;) Według mnie wszytsko jest w porządku i ten etap twoja córcia musi przejść, żeby prawidłowo dorastać. Ja bym tam raczej została przyjaciółką od zwierzeń, niż tą złą która zabrania. Nie martw się, to rozsądna dziewczyna i wszystko będzie dobrze, musisz sie z tym dorastaniem oswoić. Aniołku gratuluję takie obrotu spraw!!! Wow!! Chyba ci nawet zazdroszczę! Ale nie tak złośliwie, tylko tak ciepło! Momirko a może jakiś \"idol\"??? ;) Ogromne całusy wam zasyłam i z tego co widzę, to znikam z marnymi szansami na odzew :O Trzymajcire za mnie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 Amirko... według mnie to Twoj córcia i tak późno się zakochała... Moja pierwsza miłość chodziła ze mną do przedszkola :P :P :D A tak poważnie to Erwinka ma rację i Mała powinna przejść przez etap platonicznej miłości. W jaki sposób to nastąpi i jaki Ty bedziesz miała do tego stosunek może mieć wpływ na jej późniejsze życie uczuciowe. A uważać trzeba bo znam przypadek 13-latki która została mamą... Erwinko... mam przeczucie że uwiniesz się z pracą raz dwa! Co do Twojej sugestii to dziekuję ale nie. Już się w zyciu wyśpiewałam na akademiach, mini koncertach i innych. Ile stresu mnie przy tym zżarło to moje. Może i jakiśtam talent mam ale wolę go wykorzystywać na spacerach z psem i w samochodzie Z. ;) ;) Aniołku... grupa artystyczna to fajna sprawa. Myślę że powinnaś rozwijać talent malarski. Oczyma wyobraźni widzę Cię już w tym Twoim przyszłym domu. Malujesz w pracowni z widokiem na góry, a wokół nóg plącze Ci się kocia rodzina... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje śliczne...życzę Wam miłego dnia 🌻 Dziekuję za wypowiedzi na dręczący mnie temat.Otóż miłe panie,wczoraj wspomnialam mojej nastolatce,że chcę aby znalazła we mnie przyjaciółkę i że może do mnie z każdym problemem przyjść.Wytłumaczyłam jej,że ja jako mama nie chcę jej w żaden sposób skrzywdzić a wręcz przeciwnie chcę jej pomóc.Doszło do tego,że musiałam jej opowiedziec o mojej pierwszej miłości :D.Pierwsze lody chyba zostały przełamane :D Momirko chetnie dzisiaj z Tobą porozmawiam.Tylko mam malutką prośbę...otóż jestem starą sklerotyczką-po prostu puść mi sygnał wieczorkiem a ja oddzwonię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku po prostu niemożliwe....ja również robie dzisiaj pizzę...z pieczarkami,cebulką,piersia z kurczaczka,papryczka i ogórkiem...no i oczywiście ser.Zostały mi drożdże więc robie jeszcze jagodzianki :D To bedzie obżarstwo pierwszego stopnia :D Zmykam,bo w piekarniku są jagodzianki,muszę je sprawdzić...a jutro jesteśmy zaproszeni na cały dzień na działeczkę do naszych przyjaciół.Będzie grill ...i jak tu się odchudzać ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam,żebyście nie myślały,że jestem okropnym łakomczuchem-jagodzianki zabieram jutro do kawusi do naszych przyjaciół :-).Mam taki zwyczaj,że jak gdzieś jadę to lubię coś zabierać ze sobą...nie lubię tak z pustą ręką.A jagodzianki-to chyba dobry pomysł-tymbardziej,że własnej produkcji :D Ale u mnie pachnie....mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wy o takich pysznościach tu piszecie, że aż mi ślinka cieknie.... Jejku zjadłabym te smakołyki!!!!!! Niestety na obiad wczoraj miałam chleb, bo nie zdążyłam nigdzie wskoczyc na jedzenie, a dziś zjadłam pierogi z pulpetami w jakims barze po drodze :O Nawet nie było takie złe, ale w porównaniu do tych smakołyków to... hmm.. pozostawię bez komentarza bo same rozumiecie :) Amirko, wiedzieałam że pieknie i mądrze się zachowasz w stosunku do córki :) Pewnie cię tylko zaskakuje, że ten czas tak szybko leci.. Niestety leci nieubłaganie... W pracy mam totalny syf jesli chodzi o ilości, niewyrabiam na zakrętach, a do tego wpakowałam się w ten remont... Co gorsza mój znajomy, który miał dzisiaj przyjść robić nie przyjdzie bo jest zmęczony po robocie. Trochę go rozumiem.. I tak się cieszę, że w ogóle zgodził się to zrobić, zwłaszcza, że zobowiązał się kupić większość ciężkich pierdołek i przywieźć. Właśnie dzowniłam do niego przed chwilką, był w sklepie. Dzisiaj ma przywieźć mi te materiały. Także remont wygląda tak jak zwykle, totalny bałagan i przesuwanie terminów zakończenia... Jak ja nieznosze syfu w domu!!! A mam taki bajzel... ech szkoda SŁÓW!!! Z tej rozpaczy otwarłam sobie winko i nieźle szumi mi w głowie hehehe, mam nadzieję że będę przytomna umysłowo jak przyjedzie z materiałami. \'A, i przypominam ponownie, że dziś detektyw Monk :D:D Kto ogląda, albo chce poznac życie pedanta to polecam :D:D To zmykam... Może jeszcze się odezwę, jak dam radę ;) Jutro na szczęście wolne, ale ja ten dzień spędzę chyba bardzo pracowicie i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe???? Aniołku znalazłam swój wymarzony fotel!!!!!!!! Trochę się boję że będzie za duży.... zobaczymy, ale jest taki jak chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko... cudownie Cie było usłyszeć, dziekuję 👄 :) Aniołku... ja w takim razie się do Ciebie kiedys wpraszam na pizzę :) Do Amirki też, ale to akurat Ona już wie ;) Erwinko, w zeszłym tygodniu obejrzałam tego Twojego Detektywa. Faktycznie osobliwy człwiek :D Po filmie mam zamiar napisać emilka do Amirki. Powiem Wam że ostatnio spodobało mi się chodzenie spac około północy. Wszyscy w domu śpią a ja moge posiedzieć i porobić coś tylko dla siebie :) Dobra. Kończę już bo na film się spóźnię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Właśnie pocieszam się czytając fora o takich \"odchudzających się\" jak ja. Mam okropnego moralniaka, zjadłam dziś tonę jedzenia i już czekam gdzie mi się odłoży. Mam makabryczne samopoczucie tej pięknej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięń dobry Aniołku! :) Ja obecnie mam tusz Gosh\'a, ale tylko dlatego że pani z drogerii mi taki poleciła i wzięłam. Mnie jest wszystko jedno, szczerze mówiąc, byleby nie wyglądały na grubo pomalowane, z grudkami, bo takie sprawiają wrażenie sztucznych. Też mi sie kończy i będę musiała kupić nowy, ale ten problem jakoś nie spedza mi snu z powiek :P Aniołku... jednak prośba. Pisz autorów wierszy które cytujesz. Czasem fajnie wiedziec spod czyjego pióra wyszedł dany utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku... zdjęcia są ładne... pocztówkowe :) Możesz smiało rozwijać talenta fotograficzne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem powinnaś spróbować Aniołku :) Gdybym ja miała taka okazję to pewnie bym ją wykorzystała. Albo po prostu skup sie na dekoratorstwie. Duzo czytaj, szperaj... Decyzja w każdym razie należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to co z dziwczynami? ? Erwinko, Amirko... proszę się odezwać! Przyzywam Was! Słyszycie? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D z DZIEWCZYNAMI miało być, oczywiście, chociaz ten neologizm jakąs prawdę też w sobie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku... to może chociaż Ty dotrzymasz mi towarzystwa? Proooooszeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej... mam gości i zamieszanie w domu....teraz jeszcze nie wrócili z jakies wycieczki wiec szybko wskoczyłam na kompa...a niestety komputer stoi w pokoju gdzie śpią goście...odebrałam pocztę... Aniołku i Erwinko...super zdjęcia...tez uważam Aniołku, że powinnaś się dołączyć do tej grupy...zawsze możesz zrezygnować jak stwierdzisz, że to nie jest to... A teraz spadam się kąpać póki łazienka wolna....hehe... Papapapapa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Przed chwilą wróciłam do domciu.wpadnę jutro,muszę wykąpać synusia i ulożyć go do snu. Buziaczki...dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac... czy ty kiedykolwiek siedzisz? ? :D mam wrażnie że jesteś w ciagłym biegu. Amirko.. teraz rozumiem już brak odpowiedzi na maila. Ale nic to ćwiczę się w cierpliwości i czekam do jutra ;) Aniołku... trzymam bardzo mocno[ trzyma bardzo mocno ] ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Jestem ledwie żywa i niestety juz w pracy :O:O Musiałam iść wcześniej bo inaczej zawaliłabym terminy. To się nazywa wypoczynek.. poza tym walcze na froncie remontowym, biegam z miarką, obmyślam, czysczę, przenoszę, przekładam, wynoszę, wyrzucam... Niezłych zakwasów sie już dorobiłam.. Spadam pięknie was tuląc i życząc miłego dzionka!!!! Aniołku jeszcze nie ogladałam zdjęć. Zroibię to w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie martw się Erwinko... popracujesz teraz solidnie i ani sie obejrzysz a znów będzie wolne :) Aniołku... ja już nie pamietam kiedy coś oglądałam. O! przepraszam byłam w kinie na \"Słabym punkcie\" z A. Hopkinsem. Polecam! Nie wiem nawet czy po przeprowadzce - jesli ta kiedykolwiek nastapi - będę miała telewizor. Tak się jakoś teraz odzwyczaiłam że to urządzenie jest mi absolutnie zbedne. Mam dzis trochę biegania, ale pojawie się u Was po południu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...ale się wkurzyłam teraz....napisałam dosłownie poemat jak na moje możliwości i coś nacisnęłam i wszystko mi zniknęło...muszę ochłonąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko masz rację, ja ciągle żyję w biegu ale lubie takie życie...ostatnio jestem trochę zmęczona ale może przez to, że siedzimy po godzinach w pracy i w soboty...za ostatnie nadgodziny firma nam zapłaciła i chyba twierdzi, że to już jest normalka...do tego goście w domu i siedzenie do 1-2 w nocy....ale ja lubie gości...dzisiaj wyjeżdżają wiec może dostane sie do kompa na dłużej... Moi goście porobili super zdjęcia, dosłownie jak z wycieczki zagranicznej...hehe...nie zdawałam sobie sprawy, że jest tu tak ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Momirko już odpisałam ...dziękuję za wyrozumienie :-) Majmac miło Cię widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffff...koszmar za mną.Wczoraj jadąc do znajomych,mijalismy MAKRO,więc po drodze tam wstąpilismy i zakupiłam między innymi depilator firmy BRAUN.No i właśnie przed chwilą zakończyłam depilowanie nóg.Zawsze do tego używałam maszynki do golenia (jednorazówki) tym razem postanowiłam spróbować czegoś bardziej skutecznego i strasznie się namęczyłam.Raz,że trwało to znacznie dłużej a dwa,że bolało...chociaż przyznam szczerze,że da się wytrzymać :-).Znajoma mówiła,że przy pierwszym depilowaniu strasznie wrzeszczała,trochę mnie to przeraziło,ale ja doświadczyłam czegoś innego,nie było aż tak strasznie.I jeszcze jedno moje spostrzeżenie,wolę rodzić dzieci niż depilować ciałko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×