Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

W następnej kolejności zaplanowałam GG Marqueza. Wcześniej wciążbrakowało mi czasu na czytanie. Ciągle było coś ważniejszego, głównie praca. Uważam jednak że nieco przesadzałam i czas zmienić to, odwrócić proporcje pracy i życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele mi się wydaje, że związki oparte na długoletniej przyjaźni są niesamowite!!!! Oby walentynki przełamały tą waszą nieśmiałość :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mmoj problem
to to ze mam zeza na jedno oko :-( no i samotna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele, a zdradzisz mi co to za tajemniczą maseczkę masz na twarzy?? :) Może warto wypróbować? Choć mi najbardziej zależy na miejscu wokół oczu, a na wszystkich maseczkach jakie do tej pory oglądałam pisało, że należy te miejsca skrzętnie omijać.. A nie wyglądasz przypadkiem jak ufoludek :D:D???????? Bo nie chciałabym wystraszyć swojego mena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji Ami_ro wciąż się śmieję z twojego poczucia humoru :D:D Bardzo miło poznać taką osobę, mam nadzieję że jeszcze wpadniesz tutaj :) I nie powqiem, żeby nie ciekawiło mnie jak ci sie udało tak rewelacyjnie schudnąć? Ja się przyznam jeszcze, że w szale podjętych zmian, po nieudanym eksperymencie z hula hoop postanowiłam poćwiczyć... szukając zaśowych ćwiczeń w inetrnecie natknęłam się na 6 wiedera... no to poćwiczyłam.. Niestety dałam radę tylko trzy dni, potem miałam tak koszmarne zakwasy, że cięzko to nawet opisać!!! hehehe ja to miewam pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to super Aniele!!! To znaczy, że też lubisz Coelho! Będę miała z kim podyskutować :) czasem oczywiście. Choć nie wiem czy sie odważe wejść w dysputę z humanistką..... ale co ta,m! Do odważnych świat należy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz juz tak całkiem na dobranoc, chciałam jeszcze napisać do wszystkich pomarańczek. Niestety nie wiem, czy problemy wtłotoczone w jednym zdaniu to nie jest tzw. \"prowokacja\". Jeśli nie to zapraszam do dyskusji. Wystarczy nick i troszkę rozmowy :) A teraz ja juz się żegnam na dziś. Dziekuję wszystkim za miłą pogawędkę i mam nadzieję, że jutro ponownie uda nam sie spotkać i porozmawiać. 😴 Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Jeszcze śpicie ??? No tak do nocy buszowałyście a teraz to ślepek nie raczą otworzyć.Fajnie,że was znalazłam,chyba się u was zadomowię .Aniele to,że schudłam to zadna tajemnica,więc napiszę Ci na jakim cudeńku.Otóż to dieta cambridge.W chwili obecnej jestem lżejsza o 9,5 kilograma :D Erwino jak się czujesz ??? Mam nadzieję,że lepiej Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja widać z uśmiechem chociaż prawie przez łzy. Moje lepsze jutro w najbliższej perspektywie to jutro bez choroby!!!!! Skupiam się więc na tym ile mogę i grzecznie leżę w łóżeczku. Cieszę się Ami_ro że masz ochotę się tu zadomowić :) Może tak jak pisała trzydziestka normalność nie jest zbyt popularna, ale może wcale tak nie jest :) Ami_ro to na tej diecie można tak dużo schudnąć?? Rezultaty wyglądają rzeczywiście bardzo zachęcająco. Ja się nie zdecyduję, bo te kilka kilogramów to za mało żeby wchodzić w taka dietę. Myślę sobie, że jak tylko wydobrzeję i pozbieram do kupy swoje kości to zacznę znowu ćwiczyć. Ami_ro a ty w czym się zaczytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji zapytam ponownie czy któraś z was słyszała o dobrym kremie pod oczy? Nie wiem czy powinnam się rozglądać za ujędrniającym czy powinien zawirać jakieś inne składniki. Będę szukała w necie. Jakoś tak wyszło w moim życiu że wcześniej ten problem mnie nie zajmował. Nie czytałam babskich pism, nie zwracałam na to uwagi a teraz chyba wreszcie nadszedł ten czas. Chociaz zamiast wreszcie powinnam powiedzieć niestety hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino moje zainteresowanie książką jest bardzo szerokie.Czytam praktycznie wszystko co wpadnie mi w ręce.Ostatnio czytałam książkę \"Człowiek z nieba\" nie pamietam autora.Ale książka była wstrząsająca.Nawet nie wyobrażamy sobie ile człowiek może znieść w słusznej sprawie.Ta książka było oparta na faktach autentycznych.Mogę polecić ją każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino pod oczka używam decontract*falten firmy L*oreal-podobno dobry.nie umiem Ci nic więcej powiedzieć ponieważ stosuję go od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino w sobotę zrobiłam sobie piling z owych kawowych fusów.Oto przepis : 5łyżek kawy mielonej zaparzyć w niewielkiej ilości wody.Po zaparzeniu odlać nadmiar wody .Do fusów dodajemy łyżkę cynamonu i dwie łyżki żelu pod prysznic.Mieszmy dokładnie i papką smarujemy ciałko,ruchami kolistymi używając siły.Mi to zrobił mężuś :D sama nie dałabym rady.Po nałożeniu i wsmarowaniu zmywamy i smarujemy się najlepiej balsamem przeciw celulitisowi.Ciałko moje delikatne było jak pupcia niemowlęcia.Polecam.Później napiszę jeszcze jeden przepis tym razem z folią i kocykiem :D CDN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ami_ro Strasznie kicham i smarkam i już mam dosyć troszkę :O:O:O sorki żem marudna, ale chwilami bywa to nieznośne.. Kiedy będzie to lepsze jutro??? Dzięki serdeczne za przepis na masaż ! Wydaje mi się być niezwykle kuszący, zwłaszcza ze względu na ten masaż robiony przez mężczyznę ;) :D:D:D Nawet gdyby rezultaty były nikłe czy znikome, sam masaż jest wystarczająco zachęcający :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie, że i ty jesteś wielbicielką czytania! To nam się prawie kącik literacki zrobił hehehe :D Ja jestem do tyłu jeśli o to chodzi. Jak pisałam dotychczas czytałam niewiele, ale mam zamiar to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami_ro swoją drogą musisz mieć fajnego małżonka, chociaż z drugiej strony, który protestowałby na myśl o takim masażu :P A ja reaguje na reszte twoich pielęgnacyjnych zabiegów??? Ja staram się chować zawsze, żeby mnie nie widział jak czynię zabiegi magiczne nad sobą. Właśnie z myślą o tym pognałam umyć mimo wszystko włosy żeby mnie nie zobaczył tzn takiej paskudy ;) Oj a bardzo mi się nie chciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniołku :) hehehe cieszę się, że masz sposób na hula hoop. Ja niestety jak pisałam cała byłam obtłuczona i posiniaczona. Dosłownie!! Co do diety sama jestem ciekawa. Może nie chce stosować, ale wiedzieć coś nowego zawsze warto :) Aniołku powiedz co przyszykowałas na jutro? Ja miałam zaplanowane wyjście ale natura postanowiła za nas i spędzimy walentynki w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenki nie słyszałam niestety chyba wcale :( Jesli masz w jakiejś przystępnej formie np mp3 toprześlij mi jeśli możesz na meila. Podam później jesli masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale spadam do wyrka.. wykańcz mnie ta grypa... jestem tak śpiąca... wybaczcie dziewczyny, Do zobaczenia później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej stronce jest drożej,znam źródło gdzie można kupić taniej :D wkleiłam ten link,bo i tak wszędzie piszą to samo.Pierwszy lepszy.Jakby co mam namiary do mojej konsultantki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Wstałam i samopoczucie lepsze :) Ale się rozbestwię ;) Ami_ro więcpolega to na jedzeniu określonych produktów? Gratuluje więc wytrzymałości a przede wszystkim sukcesu!!!!! 10 kg w trzy tygodnie to naprawdę duży wyczyn!!!! Powiedz jak długo masz zamiar być na tej diecie? Albo może inaczej ile w ogóle planujesz zgubić jeszcze? Aniołku dzięki za linka, odtworzyło się bez problemów. Piosenka faktycznie śliczna, choć najbardziej przykuły moją uwagę piersi natalii hehehe ma baaardzo ładne. Sama chciałabym takie mieć, ale ziół pić nie będę :D:D Co do walentynek to sorki, faktycznie zapomniałam że jesteście przyjaciółmi więc nie obchodzicie walentynek w sensie walentynek ;) Więc mam nadzieję że przynajmniej sie spotkacie i a nóż widelec czar nieśmiałości pryśnie? Obecnie zaprząta moją głowę jakaś fryzura. Kompletnie nie wiem co zrobić z włosami. Odrosły mi i to sporo. Mam takie poza ramiona z wyjątkiem grzywki. I nie wiem czy ściąć, czy jeszcze pozapuszczać. Chodzi mi po głowie taka ładna trwała... ale taka naprawdę ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku kiedyś miałam długie śliczne włosy, potem postanowiłam ściąć i od tej pory ciągle zapuszczam. Najgorsze jest to, że jak juz sądłuższe, ale jeszcze nie maja kształtu to nie wytrzymuję ide do fryzjera i ścianm :O:O Moim kłopotem est to, że moje kudły niestety nigdy nie będą proste, zawsze się lekko kręcą i czapirzą :O Żeby chociazto były pełne loki, ale nie, to takie nie wiadomo co. Ładnie wyglądają długie, ale nie mogę ich zapuścić bo ciężko mi w fazie przejściowej. Tak się zastanawiam, że chyba jedynym wyjściem dla mnie będzie jednak zrobienie trwałej żeby mieć loczki. Sama już nie wiem, ale dziś patrząc w lustro mam jakoś siebie dosyć :O Może to ogólne zmęczenie chorobowe po prostu. Ważne że moje lepsze jutro w końcu nastąpi i będzie śliczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a co to za ciekawe ślimaczki??/ Pierwsze słyszę, napisz mi jak się te ślimaczki robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Dostałam takiego ataku kaszlu że nie wiem jak to zniosę.. Nie moge brać nic przeciwkaszlowi bo biorę leki wykrztuśne.. oj to było okropne.. Mam nadzieję że w nocy odpuści, że to tylko chwilowe. Przepraszam, że marudze trochę :O Widziałyście że dziś grają Chikago\"? Mam zamiar zobaczyć i posłuchać, bo widziałam połowę filmu. Tak wyszło, że jak pożyczyłam płytę, to zapomniałam kabla do laptopa a baterii starczyło na połowę filmu :D:D A chciałam sobie na wyjeździe pooglądać. Kaszel nadal męczy.... o raju,, HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosica28
Dziękuję za zaproszenie erwino:) wklejam swoją historię... jestem po rozwodzie od czasu którego długi czas byłam całkowicie sama czyli żadnych związków, zobowiązań itp... jestem atrakcyjną kobietą wiec na brak towarzystwa nie narzekałam nigdy poprostu nie zamierzałam sie juz zakochać a ponieważ nie chciałam ranić innych wolałam być sama… pewnego pięknego dnia pojawił sie ktoś kto zaintrygował mnie na tyle, ze zaczęłam sie z nim spotykać potem być... było fajnie, miło, przyjemnie az przyszedł czas decydowania o poważniejszym zaangażowaniu ponieważ dzieliła nas odległość postanowiliśmy wynająć mieszkanie tak żeby częściej być razem hhhmmm właściwie to on postanowił ponieważ ja w tym momencie stchórzyłam zaczęłam myśleć zastanawiać sie itp i tak sie rozstaliśmy - wbiłam sobie do głowy ze to nie to itp... a ponieważ facet był wspaniały dla mnie i mojego bobasa (mam dziecko) jak juz go straciłam zaczęło mi go brakować - nie doceniamy póki nie stracimy - szczera prawda, teraz chce z nim być, chce spróbować, chce wynająć to cholerne mieszkanie a on sie boi: raz go zraniłam i nie chce przejść tego samego. Wiem wiem SAMA JESTEM SOBIE WINNA. nie umiem walczyć o facetów i wiem ze jeżeli on okaże ze sie waha ja dam sobie spokój... cholera jestem pokręcona i nienormalna a może jeszcze nie czas na moje szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek1188
Chcialam porozmawiac, ale teraz moje zycie wyglada calkiem inaczej niz przedtem :( nigdy nie wiedzilam ze milosc tak rujnuje czlowieka majac 20 lat juz tego doswiadczam a mam tylko 20 lat :(:( i zadnych perspektyw przed soba bo na nic ochoty nie mam i zadnej mobilizacji :( wszytsko robilam dla tego uczucia ono dawalo mi sile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość power of now
mam ochotę wykrzyczeć jak to boli... właśnie przecinam ostatnie i jakże wątle nici łączące mnie z NIM pozbywam się wszystkiego, maile, stare smsy, roznowy na gg on musi zniknąć, bo w końcu zrozumiałam ze muszę na to pozwolić bo inaczej nie odzyskam życia, nie przestanę się łudzić, mieć nadzieję a to jest chore...to tak boli, takie rozczarowania, kiedy ktoś dzwoni, ktoś pisze a to nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×