Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

No to Was rozczaruję :D noc była cichutka,ale bardzo przyjemna.Śnił mi się mój ginekolog,ale to chyba dlatego,że cały czas myślimy o berbciu i nie możemy podjąć decyzji...a szkoda,bo jakby nie patrzeć mój zegar biologiczny tyka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKAM!!!!!!!!!!!!!!! amirko mam nadzieję, ze po zaserwowaniu nam takiego napięcia nie rozczarujesz nas jakąś historią z serii przed 22:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o mojego A to Serenity mylisz się nie jest chodzącym ideałem i dobrze bo życie byłoby nudne a tak to przynajmniej znajdę powód aby na niego nakrzyczeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity no dobrze pocieszę Cię ...poprzednia noc była nasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kulig to było fajnie..trzy zaprzęgi,no i zabawa na całego.Jak wróciłam do domu to tak pachniałam koniem,że wszystko musiałam wrzucić do automatu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko jak to myślosz??? ja byłam pewne, ze zaraz nas obdarujesz szczęśliwą nowiną, taktownie nie poruszałam tematu,a ty wciąż w fazie myślenia?? amirko chyba ci serenity wytłumaczyła co i jak:-D no i jeszcze ten ginekolog, nieeee, oszaleję, tyle tu wysiedziałam by zoabczyć taki post!!!!! amirooooooooooooooooooooooo do kąta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro no ten ostatni post trochę mnie zadowolił, zwłaszcza tan koń na końcu HAHAHAHAHHAHA:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a byłaś kiedyś w Trzepowie na nartach?Jest tam niewielki stok,podobno fajny dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sie też zrewanżować i napisac coś przaśnego o swoim A:-D naszym się dostało, więc Twój nie może pozostać taki kryształowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity wiem co lubisz już ja gadzinko rozszyfrowałam.Dodam,że mam bardzo przystojnego i młodego gina i chodzę do niego już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty amirko, taka góra mięsa na nartach????!!!! musieliby tor oczyścić z luda:-D bo inaczej mogłaby być katastrofa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko pamietam jak mi o nim opowiadałaś;) no i chyba jest niezły skoro się go trzymasz już tyle czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dobra...o moim A mam coś napisać...Otóż jak wspomniałam nie jest ideałem,ale jest kochany.Ciągle za nim chodzę i wszystko po nim układam,ciągle czegoś szuka,bo byle gdzie kładzie,ma bałagan w papierach ale jest naprawdę słodziutki.Ma ciekawe poczucie humoru i anielską cierpliwość.Uwielbia zabawę z dziećmi,dzięki czemu poświęca im sporo czasu.Umie ruszać uszami,robi śmieszne miny,nawet wtedy gdy nie jest tego świadomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie śpiewa,o samochody dba bardziej niż o kobietę ;-).Jego auto posiada więcej kosmetyków niż on sam ;-) no i chodzi cztery razy w tygodniu na siłownię ,więc jak się domyślacie mam byka w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko spryciula jesteś, tak go obsmarowałaś i przy okazji wybieliłaś, ze jesteś na zero:-D n a propos nart, wybieracie sie? tak serio, to ja zjeżdżałam u siebie i kiedyś w górach, ale nie jestem jakimś wyczynowcem, często ląduję na tyłku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity i coś specjalnie dla Ciebie...mój A oszczędza białko,bo chce mieć większe mięśnie :D i jak tu planować dzidziusia ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj pierwszy raz pojechali sami,żeby zrobić mały rekonesans,bo nie wiemy czy nasz maluch sobie tam poradzi.Jak będzie ok to myślę,że całą familią będziemy jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę jak pamiętam to on chucherko był:-D a rzeczywiście ładnie śpiewa, czy "ładnie"? ja pamiętam, że kiedyś śpiewałaś nam na skypie i było przepięknie!!!!:-D to cała wasza rodzina utalentowana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMIRKO!!!! rozkręcasz się:-D moze trochę tego białka zużyć, starczy mała ilość:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam bynajmnij chcemy nauczyć się jeździć.Bo jest jeszcze stok w Wieżycy ale jest dużo większy i więcej ludzi tam jest a w TrZepowie nie ma dzikich tłumów.Zresztą jak wejdziesz na stronkę którą podałam to możesz zobaczyć jak tam obecnie jest bo jest tam kamera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a może po prostu kupię mu białko,więc nie będzie żałować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę przy okazji dodać, ze mój M również pięknie śpiewa, znakomicie mu wychodzi bee gees "stayin alive" zwłaszca po n-tym piwie, rewelacja, nie wiele gorzej od oryginału:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę :D :D :D rżę głośniej od klaczy!!!!!!!!! :D :D Serenity, powalasz mnie!!! :D Amirko, przypomniałaś mi moj dzisiejszy sen! W którym siłami natury urodziłam córkę. Dokładnie o 13. Poród trwał godzinę i nic mnie nie bolało! Mało tego obyło się bez nacinania.I nawet imię udało mi się przeforsować, bo jak byłam w ciąży imię dla dziewczynki było kością niezgody między nami . Nieźle co? Serenity, stara wróżko, zaraz mi tu pewnie z interpretacją odpowiednią wyjedziesz, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko właśnie oglądam, tylko mi strona trochę zamula, nie słyszałam wcześniej o tym trzepowie, ale o wieżycy tak, tylko rzeczywiście tam są duże wzniesienia, trochę za duże jak na poczatkujacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirka na Serenity zawsze możesz liczyć a najbardziej wtedy jak chodzi o jakieś pikantne szczegóły.Ona po prostu w tym jast najlepsza,nic dodać nic ująć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×