Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Serenity waśnie znajomy nam polecił Trzepowo,tylko proszę nie czepiaj się nazwy miejscowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nic nie powiem, bo potem na mnie będzie:-p amirko białka kupnego nie polecałabym, zawsze to lepiej mieć białko z pewnej....ekhmmmm...ręki? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój A naprawdę ładnie śpiewa.Kiedyś piał,chrypiał,ale chłopaczysko się przy mnie wyrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko jak doskonale mnie znasz!:-D jak tylko napisałaś o tym trzepowie, to myślałam, ze celowo jaja ze mnie robisz i musiałam w google wklepać czy mnie nie nabierasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity to kiedy śpiewałam na skype ??? Ja naprawdę tego nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dla mnie było dziwne Twoje milczenie,aż niepodobne do Ciebie,ale już wiemy wynikało to z Twojej niewiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję barda w domu:-D ciekawe jak go wytrenowałaś z tym śpiewem, zabijcie mnie ale znów mnie korci by coś świńskiego napisać:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jak z ręki to na marne...tak się dzidziusia nie doczekam,chyba z Momirką pogadm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity pisz kobito ulżysz sobie i Twojemu M bedzie lżej a Momirka rechocze się tak ta lala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko ja tak nieśmiało napisałam o tej ręce, nie chciałam przeginać....PAŁY!!!:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity a podglądałaś może ostatnio naszą kochaną koleżankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz o skypie, dla mnie to było niezapomniiane przeżycie, prosiłam Cię kiedyz o próbke Twych możlwości wokalnych i zawył....zaśpiewałaś przepiękną arię, erwinka może potwierdzic, na pewno również to pamieta, niemożliwym byłoby zapomnieć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę... :D :D :D Serenity przestań natychmiast :D :D bo wszystkie gacie mam w praniu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko jakieś pół m-ca temu byłam na vitalii i okazało sie, ze teraz trzeba się zarejestrować, nie chciało mi się, więc odłożyłam to na później i w sumie zapomniałam, ale jak jestes na bieżaco to napisz czy warto wchodzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zarejestrowałam,poświęciłam się,jestem taka wścibska,ze po prostu musiałam.Jak dla mnie to warto,Jak jestem zdołowana to tam zawsze sobie poprawię humorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko nie podpuszczam, klnę się na Boga!!!! a wiesz mam wciąż ochotę trochę popaskudzić u naszej psiapsiółeczki:-D momirko o gaciach nie zaczynaj nawet, bo to kolejny temat uwielbniony przez amirkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście gacie to ciekawy pomysł,szczególnie jeżeli chodzi o gatki Serenity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko jaka wścibska??? myślę, ze za surowo siebie oceniasz, jesteś po porstu serdeczną osobą, która chcę się dowiedzieć co słychać u dobrej znajomej:-D czyż nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.... marzę żeby "przewinął" mnie mąż... i to nie raz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko a pamiętasz poemat o majtasach, chyba wsiąkł na którymś forum:-D ja tam o majtkach nie mam za wiele do powiedzenia, ale o kleksach TAK!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko nie poznaję Ciebie ale o tym samym myślałam.A z tego co pamiętam twój mężuś podczytuje topik,więc nie zdziw się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×