Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamisia

księga gości weselnych

Polecane posty

czy mial ktos na swoim weselu albo byl na takim gdzie byla księga gości weselnych?? Czy jest to fajny pomysl, goscie chetnie sie wpisują a potem warto miec taką pamiątkę??? czy jednak jest to zbędny wydatek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoim weselu mialam taka ksiege ale wiesz co? zapomnialam o niej na smierc i nie dalismy sie goscim wpisac mialy tego przypilnowac moje druzki ale im tez wylecialo z glowy no i nic nie wyszlo a uwazam ze warto bo pamiatka fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miala ksiege gosci na pewno. Slyszalam ze to fantastyczny pomysl i pamiatka do ktorej wraca sie chetniej niz do czytania kartek gratulacyjnych, bo do ksiegi goscie wpisuja tez ich wrazenia z wesela czy ceremonii slubnej a na kartkach pisza tylko zyczenia i te, choc mile, sa zwykle takie same. Nie za bardzo wiem kiedy ksiege gosci wystawic i jak ja wyeksponowac. Chcialabym uniknac wpisow podpitych gosci wiec moze po pierwszym toascie zaprosze gosci do wpisywania sie a po polnocy po prostu ja zabiore? Nie wiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipka z Konopii
ja tez już zakupiłam taka ksiegę, będe miała pamiątkę. Musza dopilnowac świadkowie tego, koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filipka a wrzucilabys linka ze swoja księgą:)? masz fotkę? bo ja nadal szukam ładnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mężatka
my mielismy ksiegę gości zakupioną na allegro. położyliśmy na barze w lokalu, zespół ogłosił, że tam się znajduje i młodzi proszę o pamiątkowe wpisy. Położyliśmy też różnogokoloru cienkopisy, po weselu wzięliśmy ją również do pracy, aby pracownicy się wpisali jak również goście, którzy byli tylko na ślubie. Mamy pamiątkę. są wpisy różne: od standardowych wpisów"wszytkiego najlepszego" do śmiesznych rysunków i opowidań, Fajny pomysł! Byliśmy na weselu, gdzie było mało gości, więc książka byłaby za gruba, to Młodzi kupili taką bardzo dużą kartkę ślubną i na tej kartce się wspisywaliśmy! A potem sobie to oprawili w antyramę i wisi w ich sypialni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także zakupiłam księgę gości na allegro, zastanawiam się tylko czy umieścić ja na barze, jak któraś z dziewczyn piszących wcześniej, czy puścić by wędrowała wzdłuż stołu. Do przemyślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"my mielismy ksiegę gości zakupioną na allegro. położyliśmy na barze w lokalu, zespół ogłosił, że tam się znajduje i młodzi proszę o pamiątkowe wpisy. Położyliśmy też różnogokoloru cienkopisy,\" U nas tez tak było, raczej wszyscy się wpisali. To był dobry pomysł i miła pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Jak dla mnie księga gości to super pomysł. Po jakimś czasie można fajnie powspominać. Zamawialiśmy ją z  siloo.pl. Cenowo wyszło fajnie i wykonanie było świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×