Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniśkaaa

jakie reklamy w tv was najbardziej wkurzają?

Polecane posty

Gość u nas to normalne
a mnie rozwalają reklamy pudliszek - pyycha pomijam, ze sosy pudliszek wszystkie jak jeden śmierdzą i smakują octem - ale to rzecz gustu. Reklama z facetem któy leci jak superman, bo kropleka sosu zlatuje jego żonie z łyżki - beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chujowa reklama to reklama bodajze banku ING gdzie jakas nalana staruszka,stwierdza,ze MEZCZYZNA MUSI ZARABIAC. jakos mnie to odrzuca. moja \'ulubiona\' to jogobella i truskawki SE KRZACZKA:) albo reklama jak jakies dwie gosciowy gadaja i pochodzi facio i pyta o czym tak rozprawiją a jedna na to-(mniej wiecej) jak przetykac drogi moczowe. nie lubie reklam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 456
brise mini spray z małym robiącym śmierdzącą kupe chińczykiem :| koszmarne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona apropo Brisa do odswiezania to jedno mnie zastanawia-czemu w jednej z animowanych reklam matką stonogi jest słon...Jakas adopcja czy jaki chuj?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to normalne
o tak - reklama jogobelli mnie odrzuca :o Tak jakby w jogurcie chodziło o owoce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to normalne
i te wszystkie kobiety z wadami wymowy, bz dykcji SOM soczyste se krzaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzają mnie wszystkie reklamy leków przeciebólowych jakby od tego życie żależało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to w tym jogurcie wcale nie ma "chrupiacych owocow prosto se krzaczka" bo czasami jem i wiem;) w truskawkowym moze ze dwie truskawki sie trafią to i tak sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 456
albo to : lidl jest taaani..." wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie... czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to normalne
poza tym, mi nigdy truskawki nie chrupią, jak jem - nawet te se krzaczka :) Ps truskawki w jogurtach są raczej jak se kompotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''rozbolała mnie głowa bo nie miałam przy sobie swojego leku'' psychologiczne uzależnienie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
reklama chyba Nurofenu- panią boli głowa, po czym ból ustępuje jak ręką odjął- pani nawet nie zdążyła wyciągnąć nurofenu z torebki a już mogła "pędzić na karuzele" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 456
Albo tanczącą kukurydzę bonduelle z groszkiem ,a najgorsze reklamy to mango oczywiście wszyscy tam mają taką euforie na twarzy jakby zbyli na prozaku ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 456
albo ten mały chlopczyk jak puka do sąsiadki i tym swoim glosikiem"pani gozdzkowa ratunku mame rozbolała glowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
mnie się to nawet podoba z tą popękaną głową :P może taki odchył mam, ale ten dzieciak jest fajny, tak się troszczy o mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tych z Mango na prozacu to nawet nie oglądam wszyscy tam są sztuczni i nienaturalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
no, Mango rządzi po prostu :D :D te wszystkie wonder coś tam za JEDYNE 999 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a teraz jeszcze wyszła reklama coś tam Ała ała ała ała itd itd..:O po prostu przerzucam na inny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
to IBUM :D :D też the best po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaga
a najlepsza jest z tymi dzieciakami-"ale masz pedalskie spodenki, ty downie":) Dzieci a zagrały bardzo realistycznie, nie to co vanisch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zauważyłyście że jak leci film to trzeba podgłasniać ...a jak czas na reklamę to jak nie huknie szczególnie wieczorem jest to uciążliwe bo dziecko śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 456
"Gdzie jest groszek? On zielony, pełny, jędrny brzuszek ma. Gdzie jest groszek? Sałatkę zrobić czas Ach, jestem już. Kobiety niestety uwielbiają mnie kukurydze tu widzę no nie rozdwoję się. Zostanę chyba z nią Chociaż wokół inne są. No wiesz! Jestem groszek, Potrzebuję więcej, więcej, więcej, więcej was. Ja was proszę, sałatkę zrobić czas. Bonduelle!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 456
lady -glutter-- Zgadzam się z Tobą co do reklamy banków- najbardziej to mnie wkurzał Marek Kondrat, jak przyjeżdzał gdzieś tam i śpiewano: "Prowizji nie pobierająąąąą!" Okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 456
Kiedyś lubiłam reklamę ze staruszkiem i młodymi: -Trzeba mieć fantazję dziadkuuuu. -Trzeba mieć fantazję i pieniądze, synu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek 123
A mnie wkurza to, ze gdy włączam jakieś portale internetowe, to pojawiają się te głupie reklamy z dźwiękiem. Z głośników leci jakas muzyka i reklama banku jakiegos tam- okropne!!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek 123
Ostatnio w radiu słyszałam reklamę Tesco.. 10 kg cukru po 1,99.. musisz tylko je wtachać na 4 piętro bez windy, chyba że pomoże Ci przystojny sąsiad.... porażka jakaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×