Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniśkaaa

jakie reklamy w tv was najbardziej wkurzają?

Polecane posty

A teraz ostatnio taka reklama w Tv gdzie baba próbuje strzelać, gasic pożar i cos tam jeszcze... taki seksistowski tekst że niektóre rzeczy są TYLKO dla mężczyzn, wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyk1233
a mi się niedobrze robi jak jakaś stara baba rozpina sobie guzik u spodni bo ma wzdęcie. obleśne i jeszcze te 3 cytryny-zbyszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona456
Okropne są reklamy pasty do zębów, co jest taka dentystka i mówi coś w tym stylu: "Moi pacjenci wyrażają ból w ten sposób psssss"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nerwy działają mi wszelkie reklamy serków, mlek, proszków do prania, środków do czyszczenia itd. itp....aczkolwiek produkty z biedronki polecają się..lubię:) no i czekoladowe konie goplany:) a z innych produktów to reklama axe vice jak dla mnie wymiata...:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam tą reklame Chipsy Lays,z ta babcia fajniuchna była z tym Antoniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam jak przez mgłę reklamy starszej babci i statoil.:)) tylko szczerze mowiac nie pamietac co ona tam mowila:D:D:D ale swietna byla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla fakt taka faktycznie i super chyba na roweze jechała ale kurcze musze sobie przypomniec co mówila bo mi wyleciało z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie pani takie ciastczka kupila?? a na stacji statoil. a gdzie pani taką kawe kupiła - a na stacji statoil,a ten zegarek - a na stacji statoil ,a co pani bywa tam tak czesto na tej stacji statoil -a bo ja tam zawsze tankuje .Kurde ale wczesniej była tez statoil tylko na rowerze jechała ta babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze reklama Heyah \'\'sąsiad głośny i przenośny\'\' no wkurza mnie przeokropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislakrakow
Halls, z rabusiem i wrzeszczącą niedoszłą ofiarą :D Czyżbym był fetyszystą kobiecych wrzasków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga iiii
żubry są dobre Zwłaszcza spot z liskiem i zającem. Lisek jest cudny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-n ja poprostu
nie cierpie tej reklamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia 24
Reklama z Johnem Cleese’em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia 24
a byla kiedys taka MAMO TATO MAM MIXA" -masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia 24
No i cudowne reklamy Perwolla Color Magic - przecież to takie oczywiste nosić w torebce litrową butelkę tegoż cudownego specyfiku, dzięki któremu czerwona sukienka wygląda jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 765
Eurobank.. co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wpadł w oko zaciech tej laski z reklamy Heyah z sąsiadem. W ogóle Heyah to abstrakcja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura255
Najbardziej debilną reklamą jest reklama "Tiny". Ta kobieta z wyłupiastymi oczami mówi z takim podnieceniem jakby co najmniej na loterii wygrała. Dostaje nerwa, jak widzę tą reklame. Wkurza mnie jeszcze Aigo z tymi swoimi przesłodzonymi hasłami "Lubimy Cię takim, jakim jesteś". Aż chce się od razu iść po pożyczkę! A w radio jak słyszę rekklamę "Ibum" to dostaje spazmów. Głoś baby powtarzający "Ibum, ibum, ibum" wywołuje u mnie odruch wymiotny:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny20
a pamiętacie reklame sprzed kilku lat jakiegoś funduszu emerytalnego co taki dziadek z babcią występowli??fajne to było przynajmniej za dzieciaka tak mi sie wydawało:)a teraz najbardziej chyba mi sie podoba ta reklama Kaszki dla ,,mistrzowkich" dzieci-nie wiem czemu ale zawsze jak ja widze to aż sie usmiecham sama do siebie:)A najbardziej denerwuja mnie: 1) pasta Snesodyne z tą dentystką i ,,pssss" 2)Tina gazeta i piękne żabowate oczy sprzedawczyni 3) reklamy vanisha z Zygim hajzerem 4) wszystkie Calgony i rozpruta pralka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie irytuje reklama mobilking(?) no nie wiem, ale pewnie o to im chodziło o głośną prowokację ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tato, długo tak możesz? - ja nie, DĘBICA VIZIR na lodowisku ACTIVIA (wszyscy pytają co się stało co się stało) Pasta do zębów wybielająca przed JEGO urodzinami - to był klucz do jego serca beznadzieja :-P zresztą mało która reklama kojarzy mi się pozytywnie, mogłabym wymieniać do północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama silana
"Dlaczego wszystko tak ladnie pachnie?" "Bo cie kocham" Kuźwa, nie ma to jak logika wypowiedzi :P. Szlag mnie trafia jak to slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaahaaaaaaaaas
a mnie wkurza Hubcio Urbanski i kucharz ,,super hubert"..........nie supeer hubert tylko ,,super lokata" bleeeeeeeeee a podoba mi sie reklama Grzesków ,,ideał jest tylko jeden"...moze dlatego ze lubie grzeski ogólnie dosc fajne sa reklamy samochodów.... np Skody, co niby ten koles zawsze wiedzial co jest dobre niepodoba mi sie tylko ta ,,zostaniesz tata" i malowanie garazu na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzające: 1. rekalma Persila i tekst "tylko Persil, zawsze Persil..." - ambitny tekst :O 2. ktoś wyżej napisał to o czym myślałam "Dlaczego wszystko tak ładnie pachnie?" "Bo Cię kocham" - masakra :O 3. Reklamy np Cifa albo czegoś w tym stylu, które próbuja nas przekonać, że kobiety są najszczęśliwsze, gdy w domu jest czysto :O jakby to był sens życia 4. Reklama wkładek z dziewczyną tańczącą w majtach 5. Reklamy Mibilkinga - to już jest w ogóle przecięcie :O 6. Reklamy Tigera Fajne: 1. Wszystkie reklamy samochodów 2. Reklamy z tymi kaszkami, gdzie opisują małych mistrzów :) 3. Reklamy karm dla zwierzaków :) 4. Reklama Visy z tym biegającym kolesiem więcej nie pamiętam, ale będę dopisywać kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie strasznie wnerwia
ten gówniarz z reklamy pieluch Pampers, ten, ktory skacze i kreci pupskiem miedzy dorosłymi, "bo ruch to zdrowie". Za to reklamy kaszek z dziećmi mistrzami są urocze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluerabbit
nienawidze reklamy z gozdzikowa i etopiryna-po kiego grzyba produkuja takie badziewie? no i mogliby pokazac facjate tej bohaterki narodowej :P aha i jeszcze ten chajzer i proszek dla wrazliwej skóry ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
mnie też się podoba ta z małymi mistrzami, jest słodka i przemyślana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×