Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska_30

zespoły na wesele - Lublin, Radom lub okolice

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie zespół Navis. Widać, że zależy im na zadowoleniu gości i znają się na robieniu najlepszych imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ciepło polecam bardzo dobry zespół Led Wesselin. Grają od biesiady po rocka, a wokalista przystojny z mega głosem! Warto ich brać bo inne kapele wymiękają, a do tego śpiewać nie umieją. POLECAM!POLECAM!POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM I OSTRZEGAM wszystkich przed zespołem Czad z Lublina!! Komunikacja z zespołem była bardzo trudna wręcz niemożliwa po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Nie zagrali wybranego przez nas repertuaru. Wybraliśmy takie utwory ze STRONY INTERNETOWEJ ZESPOŁU, zeby każdy znalazł coś dla siebie i mogł się pobawić. Podkreślałam to w czasie naszego spotkania, niestety Pan Adam to ‘olal’ i grał prawie wszystkie utwory Disco polo, a wybraliśmy ich tylko 10. Nie potrafili zabawic gosci i robili co chwile przerwe, co sie okazalo, Pan Adam wychodził i sobie popijał poza restauracją. W czasie oczepin zauważylismy, że był nietrzeżwy. Nie było wszystkich zabaw, które ustalilismy i musieliśmy mu pomagać żeby to jakoś wyszło. Po oczepinach nie był juz w stanie śpiewać. Jak prosiłam po raz kolejny żeby zagrał cos z mojej listy, ja i goście czekaliśmy długo żeby to znalazl. Co więcej, był agresywny do swoich pracowników, którzy też go upominali żeby grał to o co go proszę (mikrofon był wlączony, także ja i wszyscy goscie slyszeli jak powiedział: ‘’Weż mnie nie wk....aj, i tak będę grał Disco Polo”). Skonczylo sie na tym, ze od 2 do 4 rano zespól siedział a goście bawili sie przy naszych mp3. Pan Adam nie był przygotowany na nasze wesele a co więcej upił się. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana na swoim własnym weselu przez ich OPRAWĘ MUZYCZNĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnym polecenia jest zespół Revius. Miałem okazję ich usłyszeć na żywo i sympatycznie grają. Dlatego wszystkim młodym parą bardzo polecam bo jest to bezpieczny wybór a na pewno nikt się nie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o revius słyszałem dużo pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie mogę polecic zespół Navis, miałem z nimi doczynienie i byłem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×