Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska_30

zespoły na wesele - Lublin, Radom lub okolice

Polecane posty

Gość juśkaa
we wrześniu na naszym weselu grał zespół Otchłań - panowie bardzo zgrani, grali fajne kawałki zarówno te współczesne , jak i starsze. Bardzo otwarci byli na propozycje ze strony gości. Grali super, więc ja ich polecam :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaT
jestem z Radomia i na swoje wesele brałam dj'a z http://www.djnaimpreze.info/ wyszedł mi taniej niż zespół i nie skopał muzyki, za dobry zespół niestety trzeba zapłacić, no chyba, że ktoś lubi bawić się przy wiejskich melodyjkach z niedomutowanym głosem wokalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.zespoldance4ever.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Salsa Band. Na moim weselu w Sonatinie grali świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam spam, kółko wzajemnej adoracji - zespoły same o sobie piszą - blue bird, otchłan i flores - nic konkretnego nie da się znaleźć na takiej stronie bo sama pseudoautopromocja zespołów. Hellooo, ale dobre zespoły nie muszą sobie naginać klientów w taki sposób.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_lagooon
nie zgodzę się z postem wyżej do końca, gdyby nie fora, to bym nie trafiła na dj, ktory grał u mnie na weselu (jego strona: www.djmw.pl ) - wszyscy znajomi doradzali mi jakieś zespoły, ale my z narzeczonym chcieliśmy dja. tego akurat poleciła mi dziewczyna tu na kafeterii, nie pamiętam jej nicku, ale jej dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówka
Ktoś wyrazi szczerą opinie o zespole mayday z Lublina? zastanawiam się nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam rzeszowski zespol La' Pressente, 5 osobowy skład a wesela ponizej 3000złotych. świetnie grają i spiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś ma jakieś filmiki z wesele zespołu Flores?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja polecam zdecydowanie zespół muzyczny Zespół Muzyczny Haliśka Band. Dzięki nim goście na weselu mojej przyjaciółki na weselu świetnie się bawili. W bardzo kulturalny sposób również prowadzą całą imprezę oraz ich brzmienie jest naprawdę świetne! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać! http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Haliska-Band.html Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sonatinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Green z Kielc. Grają naprawdę bardzo dobrze. Można znaleźć ich na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientuje sie ktoś może ile bierze AGAT za wesele na 15 lub 16 r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskapiecyk
Ja polecam System Band z Ostrowca www.systemband.pl lub tez Fox z Opatowa tel.668 26 17 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja serdecznie polecam Blue Wave. Byłam na kilku imprezach, na których grali (w tym 1 wesele). wszyscy się świetnie bawili. Repertuar zróżnicowany, każdy coś dla siebie znajdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja mogę polecić zespół Romans Band, grali u mojego brata ciotecznego na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Odznacza ich przede wszystkim profesjonalne brzmienie oraz wyjątkowo kulturalne prowadzenie wesela! Organizują dużo pomysłowych zabaw oraz grają bardzo różnorodną muzykę także każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Romans-Band.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam już na wielu weselach, ale ostatnio u znajomej grał zespół, który naprawdę dał czadu. Aż spytałam jak się nazywa, żeby i na moim ślubie zagrali Tutaj namiary na nich www.morton.pl. Nazywają się Morton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Izba Przyjec www.izbaprzyjec.com są świetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zespół, który wytrzyma w dobrej formie przez całą noc i nie robi zbyt długich przerw między blokami muzycznymi to weź pod uwagę stronę imprezka.com.pl. Znalazłam ich jakieś trzy lata temu, bo pomagałam siostrze w planowaniu wesela. Muzykalna ekipa, konferansjerka z najwyższą klasą, każdy rodzaj muzyki do wyboru, a co najważniejsze udokumentowane występy i nagrania do wglądu przez stronę. Poza tym zajrzyj do księgi gości. Dosłownie setki pozytywnych opinii do wglądu. To mnie najbardziej przekonało na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ola
Witam, a ja polecam zespół Savan z Lublina, który grał na moim weselu 25 lutego i bawił gości do końca...parkiet był cały czas pełen i nie mieli wiele czasu na odpoczynek! My, nasi rodzice i przede wszystkim goście byli zachwyceni i wybawieni:). Polecamy gorąco. Ola i Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Revius z Lublina. Fajnie grają i śpiewają, wiedzą jak się robi dobre wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karols91
Potwierdzam wyżej wymienioną wypowiedz Oli i Artura na temat zespołu SAVAN z Lublina. Byłam na weselu gościem i świetnie się bawiłam. Nie było to jedyne wesele z ich udziałem, ponadto mają renomę budowaną od wielu lat , kontakty, wszystko można załatwić z menadżerem p. Sławkiem, który wszelkich informacji udziela i można się spokojnie dogadać :) nie tylko co do samej oprawy muzycznej wesela, bo mają dużo kontaktów jak np. video i fotograf, atrakcje dodatkowe. Mogę spokojnie odesłać na http://sav-art.pl/ Pozdrawiam Karolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może znajdziecie coś na aktywnamarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×