Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska_30

zespoły na wesele - Lublin, Radom lub okolice

Polecane posty

Gość gość
polecam kertus reklamuja się na tablicy bardzo fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Dance4ever z Grójca...świetna muzyka...piękne wokale...profesjonalny wodzirej...www.zespoldance4ever.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka & Robert
Zespół Make Me Feel zagrał u nas na weselu 13.IV., do wczoraj nie byliśmy w stanie nic powiedzieć, bo całe wesele minęło nam tak szybko, ze nie zarejestrowaliśmy prawie nic...ale obejrzeliśmy filmik...muszę powiedzieć, że MMF zapewnia wysokie tempo imprezy, pełen parkiet i naprawdę odpowiednią oprawę całości imprezy. Każdy z gości zespół chwalił. Z czystym sumieniem mogę ich polecić. To był trafny wybór. Pozdrawiamy, D&R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralinka54
Ja mogę polecić zespół Otchłań (http://www.zespolotchlan.pl). Grali na moim weselu i u znajomych. Mają spore doświadczenie, no i to widać (a przede wszystkim słychać ;)). Mają bogaty repertuar i szeroką ofertę, tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. My byliśmy meeega zadowoleni, nasi goście chwalili muzykę, u znajomych bawiliśmy się tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość65
U mnie też grali! Świeeeeetni! Sympatyczni ludzie z dobrą energią na scenie! W dodatku kontaktowi, niczego nie narzucali, stawiali na nasze zadowolenie. Naprawdę jestem na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja polecam Otchłań Zgrany zespół, który kocha muzykę! Pasjonaci, którym warto powierzyć swoje wesele! Goście ich uwielbiają, mają świetny kontakt z weselnym towarzystwem!! Muzyka też na wysokim poziomie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość live music
polecam Travelling Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blue Bird najlepsi na wesele. Fajnie grają, dobra energia, dużo instrumentów, świetna wokalistka. Super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Otchłań!! Są extra, chyba nikt nie narzeka, bo i nie ma na co. Zespół naprawde na poziomie. Świetni są i tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka555
a co sądzicie na temat zespołu navis z lublina, słyszał ktoś na zywo? navis.lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieduza1990
Ja widziałam zespół weselny z Łodzi Haliśka Band, cały zespół daje mocno czadu przez całą imprezę. Grają w czwórkę z saksem, perkusją, klawiszami i dwie osoby śpiewają: wokalistka i wokalista. wejdźcie na ich stronę i posłuchajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia654
Nie wiem, czy słyszałyście, ale ja osobiście polecam zespół muzyczny Blue Bird z Bydgoszczy na czele z Panią Asią, która potrafi wywołać ogromne emocje z każdym wydobywanym przez siebie dźwiękiem. Niesamowicie zgrana grupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarówno łódz jak i Bydgoszcz to faktycznie okolice Lublina :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie Radom, Rzeszów, Lublin, Łódz, wszystko w kolku :P a i z poludnia by Czesttochowa pasowala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grał zespoł Atut. Śpiewają super, ale w pewnym momencie zaczeli śpiewac same smęty, zwróciliśmy im uwagę i potem znowu było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśkaaaa
Jako zespół z Lublina to szczerze polecam Convert- convert.home.pl. Widziałam ich na weselu i było rewelacyjnie, dosłownie wszyscy tańczyli a przerwy to były chyba tylko na jedzenie. Namówiłam znajomych, żeby ich wzięli za rok, mam nadzieję, że też będzie super zabawa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina90
Nie wiem, czy ktoś wspominał tutaj o zespole Otchłań, ale ja wam ją mogę polecić. I nie dlatego, że nie wiadomo jak jest wyjątkowa. To normalny zespół, z fajnym powerem, z temperamentem. Wprowadzają weselników w dobry nastrój. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafebar
bardzo fajnym zespołem okazał się zespół Flores http://www.zespol-flores.pl/ wesele na którym byłam było w warszawie, a z tego co wiem zespół jest z Lublina. Fajne klimaty, repertuar i wykonanie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia12
Ja najbardziej polecam zespół toruński Blue Bird. Klimatyczny, zgrany. I tani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Kamil
Hej! My też szukaliśmy zespołu i już mamy. Ostatnio bylismy na weselu w Krasnobrodzie w Naturze i grał zespół Blue Band z Lublina. Było super , przez cały czas zabawiają gości, super głosy, fajne zabawy na oczepinach i nie tylko. Wodzirej wymiata. Tak trzymajcie. My juz podpisalismy umowe na 09.08.2014 w Tarnobrzegu. Wam też polecamy Blue Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna i Krystian
Zespół Vector jest naprawdę świetnym zespołem. Grałi na naszym weselu które odbyło się 06.07.2013r. My i nasi goście byliśmy zachwyceni. Ich repertuar jest bardzo bogaty i świetnie wykonany.Dziękujemy zespołowi za świetną zabawę i serdecznie ich pozdrawiamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
na moim weselu też grali,striptis zrobili ,lody były i śmietana bita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZgraneMalzenstwo
Wg nas zespół Otchłań mimo wszystko daje najwięcej z siebie. To znaczy, co prawda nie mieliśmy okazji słuchać innych zespołów, ale wierzcie nam, że takiego klimatu muzycznego, takiej atmosfery, takiego głosu i takich instrumentów nie usłyszycie w żadnym zespole. Jak dla nas najlepsi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula87
Jak dla mnie najlepszy zespół to Blue Bird. Bawiłam się już na trzech uroczystościach, w ich towarzystwie i zawsze mnie nogi bolały :P. Masakra. Energicznie ;) No i na dodatek ten wokal Pani Joaśki. Wyższy poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinas
Zespół Otchłań - the best :)Sami mężczyźni świetnie sobie radzą:). Kto by pomyślał, że wokal faceta może wywołać tyle emocji. Jak dla mnie jedni z lepszych. O Blue Bird też słyszałam, tam z kolei jest wokalistka. Ogólnie to są dwa super zespoły. Stawiam na zespół Otchłań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulinkkaa
Rzecz gustu;) O Blue Bird słyszałam. Wszyscy znajomi chwalą. Niedługo przygotowuję się do ślubu, i tak się zastanawiam bardzo poważnie nad Nimi ;) a wokalistka potrafi nieźle rozruszać gości:). Słuchałam ich piosenek. Klimatycznie, klimatycznie. Najważniejsze, że nie są drodzy. Patrzyłam na inne zespoły muzyczne na ślub, to co oni chcą , to masakra... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×