Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska_30

zespoły na wesele - Lublin, Radom lub okolice

Polecane posty

Gość pilatesowa
A ja właśnie jakoś co do dj to nie mam przekonania. Jednak zespół to zespół, na taką okazję myślę bardziej odpowiedni. dj to może poprowadzić dyskotekę :P ale oczywiście kwestia gustu ;) My szukamy właśnie dobrego kogoś a jesteśmy z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaczek
Polecam zespół NOWAK BAND ! Skład 4 osobowy. możliwość powiększenia do 6 osób! Nasz zespół zajmuje się obsługą muzyczną imprez takich jak: -bankiety firmowe -bale sylwestrowe -bale karnawałowe -studniówki -dancingi -imprezy okolicznościowe Dodatkowo oferujemy: -oprawa muzyczna w kościele -saksofonista -wiolonczelistka + drugi wokal -perkusista z wokalem -obsługę mniejszych imprez jako DJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zauważcie że na duużym weselu zespoł po 4 kawałkach robi przerwe" xxx Owszem, zdarzają się takie kapelki. Ale nie generalizuj - chyba, że chadzasz wyłącznie na takie wesela. Profesjonaliści bawią gości do godziny czasu robiąc między setami 10-15-to minutowe przerwy. DJ? Hmmm... Towarzystwo jest coraz młodsze, chadza na dyskoteki, to i robi dyskotekę z wesela :) Na szczęście jest miejsce i dla tych, którzy tańczyć umieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriawiki
ja wam mogę polecić zespół który grał na weselu mojej siostry! http://www.imprezka.com.pl bardzo dobrze się wszyscy bawili, zespół na prawdę dał radę i jak sama będę robiła wesele to też na pewno się do nich zgłoszę, bo z polecenia właśnie kogoś mieć jest najlepiej. przynajmniej ma się pewność, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilatesowa
dziękuje, przesłucham sobie chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica1998
Zapewniamy wysoki poziom artystyczny na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych bawimy zaproszonych gości na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju, w weekendy sobota, niedziela jak również we wszystkie inne dni tygodnia czyli w dni powszednie od poniedziałku do piątku obsługujemy imprezy muzyczne Zespół BLUE BIRD kieruje swoją ofertę do tych Państwa, którzy cenią sobie wysoki profesjonalizm wykonawczy (gra na żywo), ruch na scenie oraz znakomite utwory muzyki rozrywkowej. Repertuar jest bardzo bogaty i urozmaicony: Począwszy od hitów z lat 60-tych, po przez lata 70-te, 80-te, 90-te oraz najnowsze przeboje. Dzięki temu zawsze trafiamy w gusta naszych gości http://www.zespol.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Wpisz w google DJ NA WESELE i czytaj ! Zdecydowanie odradzam (sprawdzałam) zespoły nawet za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Lubię chodzić na basen podczas okresu. Gdy zacznę krwawić w wodzie wyskakuję jak oparzona z basenu, wołając na cały głos:,,Rekin, rekin!!!" Sieję tym popłoch wśród młodzieży szkolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół ! I do tego pijaki na potęgę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz18
tylko nie Dance4ever ! Wyjątkowa ściema i szmira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA !! przyszli nowożeńcy zespoły ze strony kapelanawesele z Warszawy to teraz jedna wielka ściema puszczacze mp3 i tandetnej zabawy za dużą kasę którą żądają właściciele tech kapel. Kilka lat temu śpiewały trzy dobre wokalistki i grali dobrzy muzycy liczący się w rynku muzycznym, obecnie z uwagi na to iż właściciel a obecnie właścicielka, żona pana Cezara w/w "agencji" zaniżał stawki dla muzyków a jednocześnie wprowadzał w błąd przyszłych klientów co nie raz podczas imprezy dochodziło wręcz do rękoczynów. Duża większość muzyków odeszła by nie utożsamiać i nie być kojarzonym z w/w agencją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makhyus
Kolego ale walisz brednie. Pewnie sam jesteś muzykiem i tam grałeś... Ci muzycy i w tym Ty sobie rady w życiu nie dają i ciagle narzekają.. nie kumam, skoro nie pasuja Ci warunki zrób swoją kapele i zbieraj zlecenia a nie jeszcze oczerniasz gościa, któr daje Ci zarabiać. bedziesz miał tyle co szanowny Pan czarek, skoro masz sie za super muzyka to bedziesz miał popyt. Sa podkłady w uzyciu, ale jest spora grupa muzyków bardzo wysokiej klasy fantastycznie dogrywajac. moze nie wiesz ale róźni muzycy maja różne stawki - ustalone przez czarka wzgledem tego czy pary młode są zadowoleni z nich. Jeżeli ktoś dzwoni i prosi żeby na ich weselu była np "justyna" i gitarzysta "paweł" bo widzieli ich w akcji to znak że dobrze robote odwalają dlatego czarek ich trzyma i płąci wiecej. A jeżeli jestes jak np "Krzysiek" gitarzysta, który uważa sie za suuuper muzyka a tak naprawde zachowuje sie jak szlachta cygańska, "co to nie on" i on nie bedzie zapierdalał bo on jest wykształconym muzykiem i sie szanuje... to przepraszam. czarek ma prawo mu mniej płacić. jak uważasz sie za dobrego muzyka to szukaj pracy na koncertach a nie weselach i daj spokój biznesom tej agencji. ja tam sporo gram u niego i to juz zaraz sie robota zaczyna i sie ciesze z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makhyus
i jeszcze jedno. jakie trzy wokalistki dobre??? pierwsze słyszę że miał dobre wokalistki. ostatnio u niego nie grałem ale kiedyś śpiewała patrycja - bardzo srednia dziewczyna wokalnie, Agata - uczennica patrycji wiec wiadomo jaka, marzena - ona nie jest wokalistka tylko kosmetyczka. Ola? to juz poziom poniżesz najniższych oczekiwań. Tak wiec nie wiem o czym mowa, słyszałem coś o dwóch nowych dzewczynach dobrych ale nie grałem z nimi stad nie mam swojego zdania. Jak grać grałem jeszcze nie byłem na weselu gdzie by sie zabawa nie udała.! pary młode zasze zadowolone. zawsze Nam dziekuja i prawie na rekach nosza. zawsze dostajemy na drogę odprawe, jakies ciasta,alkohole... i zawsze prosza zebysmy sie na koncu z nimi bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazzjazz
makhyus sam dobrze wiesz co prezentuje sobą w/w agencja więc daruj sobie uwagi i pochwały o których piszesz bo sam nie wiesz co pisać i jak wybrnąć z przedstawionych przeze mnie faktów, a jeśli mało jeszcze napisałem to mogę dopisać więcej. Ja powtarzam ! w/w agencja kapelanawesela to jedno wielkie bagno i ściema o graniu na żywo i o płaceniu podatków od imprez od muzyków nie jeden muzyk o tym się przekonał wołając pit na koniec roku. Za tę kasę można wziąć niejeden dobry zespół i dogadać wszystkie szczegóły na spokojnie przed imprezą a nie jak w przypadku agenci z panią od siedmiu boleści co pojęcia nie ma o tym. Na obiecuje głupot a później efekt wychodzą na imprezie że zamiast zespołu magicstars jedzie troje zupełnie obcych ludzi którzy właśnie się poznali podczas pakowania sprzętu, ale przy puszczaniu mp3 w niczym to nie przeszkadza, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErzaS
Ja zamawiał na swoje wesele pana dj-a przez tą stronę http://www.djnaimpreze.info/muzyka.html Gorąco polecam. Pan był bardzo miły i inie narzucał swojego repertuaru i konsultował każdy temat, nawet oświetlenie sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w temacie Radomia to znacie zespół Remedium? Znalazłem ich w necie i szukam opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajkowski
Remedium ma bardzo fajnego wodzireja. Umie bardzo fajnie poprowadzić gości żeby zintegrować rodziny na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwage i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamks
A Zespół Otchłań? Ktoś o nim słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka090
Otchłań to ja będę miała u siebie ;p Znam jednego z członków, dlatego postanowiłam im zaufać. Poza tym widziałam, jak grają i to nie raz :) Byli u mojej kumpeli na weselu i się wybawiłam za cały rok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość foto
Trochę może nie w temacie, ale jeśli któraś z Was potrzebuje fotografa z woj. lubelskiego, to zapraszam do kontaktu. Fotofrafia to dla mnie hobby. Robię to z zamiłowania. Dla mnie liczy się praca z ludźmi a nie pieniążki. Podam przykład: Płacicie określoną cenę za plener - robię Wam zdjęć ile macie siły stać na nogach i przechodzić do kolejnych miejsc. Lubię zabawne zdjęcia. Przyjazna atmosfera bez stresu dla Was, że jeśli źle stoicie to fotograf Was okrzyczy i szybko skończymy bo nie będzie mu się nic chciało! Nic z tych rzeczy! Ceny bardzo przystępne, ciekawe ujęcia i niezapomniana pamiątka. Zapraszam do kontaktu mail:fotografialub@gmail.com lub gg47767067 Serdecznie zapraszam i polecam. Proszę zadawać pytania, z chęcią na nie odpowiem ! :) Dojeżdzam w województwie lubelskim. Po uzgodnieniu mogę dojechać nawet dalej. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamks
Milka090 <- mogę prosić o więcej szczegółów? Jaki wybrałaś pakiet ? Bo widziałam, że na stronie mają równie opcje i się nad nimi zastanawiam. Kiedy masz wesele? Chętnie usłyszę relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka090
Wesele mam w sierpniu. Po wszystkim na pewno opiszę, jak się zespół spisał, choć w stosunku do nich jestem spokojna. Bardziej boję się o mojego fotografa, którego za dobrze nie znam ;p Ale współpracuje z zespołem Otchłań i dlatego go wybrałam. Za dwa w jednym na zniżkę za fotografa ;) A niestety z kosztami muszę się liczyć :( Pakiet wybrałam zespół czteroosobowy i wodzirej. Z p. Piotrem omawiam wszystkie szczegóły - doradza mi w każdej kwestii. Facet jest w temacie i znaczy nasz miastowy rynek. Nawet pomógł mi wybrać salę ;p Repertuar tez jest elastyczny - trochę wybierałam sama. resztę zostawiam im. Pytaj, co jeszcze cię interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotograf współpracuje z zespołem? A na czym polega ta współpraca? :-D Upychają znajomego, więc żebyście nie żałowali potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamks
Ok, dzięki. JA do mojego wesela jeszcze trochę mam, więc z chęcią poczekam na relację. Mam nadzieję, że w razie czego będą mieli dla mnie wolny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka090
Nie wiem, czy to znajomy czy nie. W zasadzie może to być nawet czyjś brat - ważne żeby robił dobre zdjęcia. Portfolio już widziałam i było niezłe, więc liczę na podobną współpracę u siebie. Spoko - na pewno dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×