Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska_30

zespoły na wesele - Lublin, Radom lub okolice

Polecane posty

Gość zwykły ludz
Dajcie temu gitarzyście spokój. Napisał że sam gra na weselach dlatego wchodzi na fora innych zespołów żeby dawać negatywy żeby samemu grać wicej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambambar
niemuzyk - albo jesteś głuchy albo jesteś jednym z tej cienkiej kapeli :o zespół jest totalnie do odstrzału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMUZYK
Posłuchaj tego podkładu z muzyczka.pl Posłuchaj raz jeszcze i jeszcze raz.... Zawodowcy nie okrajają składu tylko używają sampli bądź aranżują cały utwór.. A Twój zespół zapewne tworzy kiepską podróke oryginału..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMUZYK
Kolego BOMBARDER ja nie jestem z tego zespołu i pisałem że nie jestem muzykiem w ogóle ale skoro Ty jesteś takim kapitalnym gitarzystą wyślij jakieś swoje nagranie.. Bo naprawde widzisz że super grają po tym filmiku na stronie fbtmusic.pl a piszesz że są ciecy;/ daj coś swojego Jestem odpowiedzialny za imprezy firmowe w moim województwie i od 3 lat dwa razy w roku zawsze wybieram ich z tym że nie w składzie takim jak grają a wesela tj. 4 os tylko z bebnami i basem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitarzysta
I się zaczęło!!!! Ja powiedziałem że mi się nie podoba i że efekt jest na wokalu podałem tylko swoją wypowiedź a zaraz odrazu jakieś wrzuty do mnie że głuchy że grajek weselny i w ogóle...Kolega nie muzyk napisał !!!! pogłosy naprawdę delikatne !!! chyba napisałem w moim komentarzu że na damskim wokalu i tak jest lekki reverb jest nawet kilka pogłosów... Zmieniają się więc nie wiem o co wam chodzi. Napisałem że dla mnie szału nie ma ponieważ dla mnie to zwykła mp3 tylko zaśpiewana.... A nie mówiłem nic że wokal kiepski !!!! najpierw uważnie poczytajcie później komentujcie A po za tym to w studio można zrobić wszystko i nawet ten kto fałszuje może śpiewać idealnie. I jeszcze raz kolego czytaj uważnie!!! ( Jeśli chodzi o mp3 to szału nie ma na wokalu jest echo tylko delikatne) A jeśli chodzi o granie na żywo!!!! Hm tu tez dużo można mówić ale jak dla mnie to tylko na tym filmiku dogrywają!!! resztę LECI Z MP3 wciskasz Play i możesz sie drapać po głowie jak chcesz to dograsz jak nie to nic sie nie stanie... W tym zespole http://www.youtube.com/watch?v=buZl10NTm78&feature=related zespół Hit jest dwóch muzyków i przynajmniej ta muzyka żyje grają na żywo?!!! coś od siebie !!! a nie ciągle te same mp3 do jakiego zespołu by człowiek nie wszedł na stronę to takie same mp3 tylko inny wokal... Masakra i nie mam zamiaru się więcej z nikim sprzeczać to forum jest do dzielenia się opiniami a nie do kłótni Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ! ostrzegam przed FBT . koleś z tego fbt czy College Music, to ta sama osoba co niby szuka oraz zachwala jacy to oni są dobrzy że tak świetnie u ciotki czy sąsiadki bez przerwy "grali" znaczy puszczali. To jest niejaki Michał W. krętacz, oszust i manipulator, z lepkimi rączkami jak się ostatnio okazało, znany w środowisku chałturniczym w Wawie, Panna to jego dziewczyna. Powiem tak szkoda czasu i nerw na to by współpracować z tym panem, nie ma za grosz poczucia odpowiedzialności co do pracy jakiej się zobowiązuje. Panna może i dobrze śpiewa lecz strasznie zarozumiała i zmanierowana. On niby muzyk ale od MP3 którą to ona steruje na pulpicie a on stoi jak ta dupa na scenie i buja się raz na lewo raz na prawo. Ten saksofonista dobry muzyk, owszem gra ale w innym składzie i z innym zespołem z pewnością nawet nie wie że widnieje na tej stornie tego falstartu muzycznego tak jak jego poprzednik też znany saksofonista Artur W.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziewesele
Wszystkie zespóły, które toczą tutaj zaciętą dyskusję :) zapraszam do dodani swojej oferty na 2 miesiące za darmo (bez konieczności podejmowania dalszej współpracy) do serwisu www.GdzieWesele.pl Możesz zwiększyć zainteresowanie swoją ofertą o 30%-40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assik5875
Chciałam powiedzieć od siebie, że poziom artystyczny większości zespołów jest fatalny. Zespół Liberta Band ma prawdopodobnie zatrudnionego kogoś na etat do pisania postów na forach... FBT Music - cóż za jęczący bubel. Poza tym w dobrym zespole musi być wokal damski i męski. I dla mnie jest to ważniejsze od tego czy grają na żywo!! Jest kilka lepszych zespołów, które znalazłam w sieci, jeszcze nie mam swojego faworyta... a wesele już w czerwcu 2013. Moi faworyci: pif paf / Lublin zespół maestro / Lublin zespół fiesta / Lublin agat / Lublin - tutaj niestety tylko wokal damski Jeżeli znacie jakieś DOBRE wokalnie zespoły, to polecajcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecammmm
Ja polecam zespoły : Agat chociaż jest tylko damski wokal Demeters lecz oni są z Rzeszowa ale fajnie grają Zespól Liberta Band z Lublina w porządku są Zespół Brokat z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzi .
Ja polecam zespół Dance4ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje zespół na wesele Megidoband z Lublina grający w 5 osobowym składzie na żywo. Oto ich strona www.megidoband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna30letnia
polecam - www.travellingband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziewesele
Jeśli szukacie dobrego zespołu na wesele polecam zajrzeć na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ Znajdziecie tam samych sprawdzonych, profesjonalnych muzyków, którzy zajmą się oprawą muzyczną każdego przyjęcia. W jednym miejscu znajdziecie zdjącia, nagrania, dokładne dane teleadresowe, opinie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdenDance
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu muzycznego EdenDance - www.edendance.pl Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jestescie z radomia
jesli jestescie z Radomia lub okolic i szukacie zespolu, kamerzysty, fotografa to polecam Wam forum weseleradom.pl jest tam mase opinii na temat roznych uslugodawcow - polecam. dzieki temu forum zorgniazowalam wesele od a do z. Wczesniej nie wiedzialam gdzie szukac, bo w google nic nie wyskakiwalo, a tu nie dosc ze namiary to jeszcze opinie na dloni podane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Wasilewski
Zgadzam się z opinią "Waleri" zespół Make Me Feel godny polecenia, reprezentują wysoki poziom muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze czytajcie
CCCZZZYYYTTTAAAĆĆĆ! Moi drodzy... nie bierzcie na poważnie postów z tego forum. Jest do usunięcia. Sprawdziłem po adresach karty sieciowej i stwierdzam iż napisała to garstka osób pewnie promujące swoje kapele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frodo2532
A ja miałem nieprzyjemność być na weselu na którym gości "bawił" zespół DEMO Pana Leszka Łosza z Lublina i NIE POLECAM!!!! Muzyka denna, fałszowanie i te zabawy....Jeszce raz nie polecam!!! Nie zmarnujcie tego jedynego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
z PUŁAW---------------------------------------:"AMADIS":-------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeniaczek
My zamówiliśmy zespół EdenDance i było rewelacyjnie. Choć mieliśmy trochę stracha bo zdaliśmy się tylko na internet i opinie znajomej - wcześniej nie mieliśmy możliwości słyszeć ich na żywo. Moja mama, jak się dowiedziała, że wybieraliśmy zespół przeglądając strony internetowe dostała prawie zawału:), ale po weselu sama nie mogła się ich nachwalić. Zresztą goście też. Wesele było w Sandomierzu, ale zespół dojechał z Lublina na błogosławieństwo bezproblemowo. Jeśli ktoś myśli o tym zespole na swoje wesele to naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hattar
witam u mnie na weselu grał zaspół MARIVO z Lublina i mialam gosci z zagranicy a wokalistka tego zespolu prowadzila wesele tez po angielsku grali pod domem i kosciele .Repertuar super i nigdzie nie widziałam takich zabaw oczepinowych.Są rewelacyjni i niedrodzy .W trakcie wesela goscie rozpoznali tą wokalistke z telewizjj i okazało się ze ona wyspiewała ten hit internetowy "lubelski full". Polecam ten zesół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hattar
witam u mnie na weselu grał zespół MARIVO z Lublina ,miałam gosci z zagranicy i wokalistka prowadziła po angielsku.W trakcie wesela goscie rozpoznali wokalistke z telewizji i okazalo sie ze wyspiewala ten hit internetowy "lubelski full".Grali pod domem i w kosciele zabawy na oczepiny jakich nigdzie nie widzialam.Muzyka super byli rewelacyjni . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hattar
witam u mnie na weselu grał zespół MARIVO z Lublina ,miałam gosci z zagranicy i wokalistka prowadziła po angielsku.W trakcie wesela goscie rozpoznali wokalistke z telewizji i okazalo sie ze wyspiewala ten hit internetowy "lubelski full".Grali pod domem i w kosciele zabawy na oczepiny jakich nigdzie nie widzialam.Muzyka super byli rewelacyjni . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej. Ja skorzystałam, więc polecam innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół DiscoPlay
Witamy serdecznie wszystkie zaręczone pary! Oferujemy profesjonalną obsługę muzyczną przyjęć weselnych w składzie czteroosobowym: - Bartek Składanek (gitara) - Marcin Kowalczyk (saksofon) - Łukasz Witczak (instrumenty klawiszowe) - Agnieszka Kusio (wokal) Posiadamy bogate oświetlenie i nagłośnienie sceniczne. Koszt oprawy muzycznej przyjęcia weselnego na rok 2013 to 2800 PLN! discoplay.radom@gmail.com discoplay.com.pl +48 504 545 971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-Monola111
ps. ROBIŁAM ZDJĘCIA NA KILKU DUŻYCH WESELACH PO 100- 200 GOŚCI Gdzie byli DJe , POWIEM SZCZERZE - Że te duże wesela były LEPIEJ OGARNIETE i poprowadzone od wesel z zespołami , zauważcie że na duużym weselu zespoł po 4 kawałkach robi przerwe , a ludzie dopiero sie ROZKRECAJĄ do tańców , a z DJ - Dobrym DJ jest w tym temacie bez problemu ! Jęsli jeszcze jest to DJ z najwyższej półki , to potrafi tak rozkręcić wesele z JAJEM że ludzie klaszczą i śpiewają podczas tańców i zabaw , przy zespołach tego jeszcze NIGDY nie widziałam , także wybaczcie mi moją stronniczość , ale piszę szczerze co zauważyłam na wielu weselach ! Wystarczy obejrzeć filmiki u kazdego bardziej znanego DJ na jego s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×