Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stylistka nie profesjonalistka

paznokcie obgryzane - co zrobc z taka klientka?

Polecane posty

Gość ktoria33
zmatowienie takich paznokci nie jest trudne o ile zrobisz to blokiem jest na tyle elastyczny ze powinnaś zmatowić nawet wgłębienia nie mam pojezia jak pracuje sie na akrylu ale kiedy na zmatowionego paznokcia nalozysz żel to bez problemu wyrównasz jego powierzchnie nie ma sytuacji bez wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obryzanie apznokci to..
ja strasznie obgryzam opaznokcie i niemoge sie powstrzytmac jeli mamcie jakos rade dla mnie to moje gg poiszcie1121655 dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka197435
polecam tipsy do paznokci \\\"trudnych\\\" i obgryzionych z firmy mariposa nails.Są przeznaczone właśnie do pazurów których właścicielki lubią je gryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziutkaa
tez mi sie kiedyś trafiła taka co obgryzała tipsy a jak [po tygodniu już jej odpadły to wielkie pretensje miala, powiedziałam jej wtedy, że jezeli jets niezadowolona to niech pojdzie do kogo innego. od tamtej pory nie widzialam u niej tipsów. A ja na obgryzkach robie normalnie frencha tyle, że uzywam kamuflazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że topik stary, ale naprawdę współczuję tej pani, co robi tipsy, że ma taką klientkę i tak sobie myślę , jakie zniszczone zęby musi mieć ta kobieta, co obgryza nie tylko paznokcie, ale i tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×