Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość Bacha to ja!
Iza siedzi na portalach i rozsiewa super opinie na temat siebie i swoich zajęć z różnych nicków- w rewanżu za prawdziwe, negatywne opinie na jej tamat- tu 'blackdea' i 'mkotodelasto ' które zaraz włączyły się do dyskusji nie wprowadzając nic nowego tylko pisząc w superlatywach w typowym dla Rashy stylu. Izo- masz manię prześladowczą i cieszę się ze sama przyznalaś że nie masz dyplomów bo żadnych szkól nie skończyłaś ani nawet kursów (nie mówie tu o pokazaniu ci przez profesjonalistki w burdelu jak masz zarabiac kase kilku trików)s tylko o czymś profesjonalnym. A to że od 3 lat się tym zajmujesz (czyli zaczęłaś mając lat 16- 17), to naprawde dziewczyno- DOBRZE O TOBIE NIE ŚWIADCZY. SZANUJ SIĘ... Zdobądź wiedzę OD PODSTAW, usuń tandetne tatuaże a szczególnie ten z lędźwi który jest tragiczny, i ubierz się z klasą. Kobiety nie chcą chodzić za zajęcia to 'prost***ki' tylko kocicy z klasą która jest pewna swego ciała i seksapilu a nie wulgaryzmu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
Teraz juz przesadzilas! Nie jestem zadna prostytutka z burdelu! Ten wpis jest juz ponizej jakiejkolwiek krytyki! Nicki podane przez Ciebie jako fałszywe i stworzone rzekomo przeze mnie sa PRAWDZIWE I NALEZA DO MOICH KURSANTEK! osoby inteligentne i WYCZUWAJACE(wnioskujac z tego co piszesz) MASE KOMPLEKSOW I ZAWISCI (nie wiem jak mozesz wogole sie wypowiadac na moj temat skoro nic nie wiesz o mnie ani o zajeciach ktore prowadze!) z Twojej strony same ocenia ile jest prawdy w tym co piszesz! JESTES NA PRAWDE PONIZEJ JAKIEJKOLWIEK KRYTYKI!!! I bardzo wspolczuje niskiej samooceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha 100% racja! Styl pisania mkotodelasto,mk i blackdea to w gruncie rzeczy ten sam styl i język co Izy :), widac że pisałą to jedna ręka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
CO ZA BZDURY!!!!! Obiecuje ze wiecej tu nie wejde! Ta dyskusja i poziom 2 internautek sa ponizej mojego poziomu (Nie obrazajac pozostalych internautow!) Wejde tu jedynie po to zeby sprawdzic czy zgloszony przeze mnie post do usuniecia, naruszajacy moje dobre imie ( m.in. zawierajacy tresc, ze jestem dziwka z burdelu) zostal juz usuniety. Nie bede czegos takiego tolerowac! I jeszcze raz podkreslam ze zwlaszcza "Bacha" jest ponizej jakiejkolwiek krytyki i mojego poziomu ( sama tresc jej postow mowi sama za siebie!). Opamietaj sie i nie obrazaj anonimowo innych ludzi! Zero klasy i kultury! p.s. prawda jest taka!... na moich zajeciach podzielilam sie ze swoimi kursantkami wpisami, ktore mnie obrazaja i stanowia nie prawde na kafeteria.pl. Nikogo nie zachecalam do publikowania tu i bronienia mnie. Zabraly glos z wlasnej woli. Jestem szczera i nie obrazam nikogo ( chociaz po slowach "Bachy" cisna mi sie na usta najgorsze obelgi!). I domyslam sie kto kryje sie pod tym linkiem ( powiem tylko tyle ze to dziewczyna, ktora od samego poczatku wraz ze swoja kolezanka glupio sie usmiechaly i kpily..nawet przed samym wejsciem na sale..po czym wyszly w srodku zajec...to oczywiscie dalo mi duzo do myslenia, z jakimi dziewczynami mamdo czynienia!)...to sa oczywiscie tylko moje domysly, chociaz jestem tego prawie pewna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
i jeszcze jedno... Łatwo jest kogos obrazac i byc mocnym w "buzi" nie podpisujac sie z imienia i nazwiska ZAPRASZAM "Bache" do mnie na zajecia( grafik znajduje sie na blogu). Bacha! Chetnie porozmawiam z Toba osobiscie, w cztery oczy. Ciekawe czy w realu tez bedziesz taka odwazna i tak latwo przyjdzie Ci obrazanie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk.
maladorka, bacha to ja! ocenianie w stylu "pisała to jedną ręką" i podobno ta sama osoba o różnych nickach, to jakaś głupota. To jakby powiedzieć o kimś, że jest ładny/ brzydki np. po rozmowie telefonicznej, a nie widząc nigdy wcześniej tej osoby. Absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
"Bacha"! Uwazam, ze szczegolnie Twoj ostatni post tak bardzo godzi w moje dobre imie i narusza zasady korzystania z forum Kafeteria.pl, ze nie puszcze tego plazem! Rozumiem, ze kazdy ma prawo wyrazac wlasne zdanie i do tego m.in. sluza tego typu strony, ale trzeba tez przestzregac pewnych zasad! Mimo wszystko szanuje Twoje zdanie, ale nie pozwole abys w ten sposob wyrazala sie na moj temat w miejscu gdzie kazdy moze przeczytac Twoj wpis. Juz nie chodzi nawet o sama ocene moich zajec, ale przede wszystkim o nazwanie mnie "dziwka z burdelu" i tym podobne! Chce Cie przestrzec i powiadomic, iz.. Jezeli nie usuniesz swojego wpisu i jeszcze raz zobacze, ze w swoich postach zamieszczasz TRESCI, KTORE MNIE OBRAZAJA I GODZA W MOJE DOBRE IMIE, a ponadto prosze o zamieszczenie przeprosin na tym forum, oświdczam, ze ZGLOSZE TA SPRAWE ODPOWIEDNIM ORGANOM! Bacha! wklejam ponadto fragmenty Regulaminu Kafeteria.pl, ktore dotycza zaistnialej sytuacji! Zalecam zapoznac sie z nimi... 18. "Każdy użytkownik serwisu Kafeteria.pl jest zobowiązany do korzystania z serwisu w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem, obowiązującym w Polsce prawem, zasadami współżycia społecznego, normami społeczno-obyczajowymi i szeroko pojętymi zasadami "netykiety". Zakazane jest (i jest rozumiane za naruszenie postanowień niniejszego punktu Regulaminu):: d. naruszanie w jakikolwiek sposób praw osób trzecich w szczególności, własności intelektualnej osób trzecich, w tym praw autorskich osób trzecich oraz dóbr osobistych osób trzecich, w tym także prawa do wizerunku, dobrego imienia, czci, 19. "Użytkownik korzystając z serwisu oświadcza, iż przyjął do wiadomości, iż ewentualne usunięcie utworzonego przez niego konta lub konkretnej treści jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia odpowiednio konta lub treści ze względu na naruszenie postanowień Regulaminu, w tym w szczególności punktu 19 a-e Regulaminu, lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez o2 wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego postu, pliku, komentarza lub innej treści lub z innych powodów, określonych przez przepisy prawa lub Regulamin w oparciu o które o2 ma prawo usunąć konto lub konkretną treść. Niezależnie od powyższego o2 jest uprawniona do dalej idących, przewidzianych prawem kroków, w tym do powiadomienia właściwych organów państwowych, powołanych do zapobiegania i ścigania przestępstw." 23. " W ramach serwisu Kafeteria.pl o2 zapewnia narzędzia zgłaszania przez użytkowników do o2 informacji o naruszeniu prawa, regulaminu, naruszeniu dobrych obyczajów, norm współżycia społecznego itp. o2 udostępnia użytkownikom adres poczty elektronicznej w celu zgłaszania przypadków oczywistego nielegalnego lub sprzecznego z Regulaminem działania użytkowników (abuse@firma.o2.pl)." 28. " o2 oświadcza, iż wszystkie posty, pliki, komentarze oraz inne treści umieszczane w serwisie Kafeteria.pl są rejestrowane przez o2, podobnie jak adresy IP, z jakich umieszczenie nastąpiło. o2 oświadcza, iż każdorazowo gdy zwracają się o to do o2 odpowiednie, uprawnione organy państwowe powołane do wykrywania, zapobiegania lub ścigania przestępstw, o2 udostępnia takim organom odpowiednie dane związane z funkcjonowaniem serwisu Kafeteria.pl, w tym dane dotyczące IP użytkownika, który umieścił daną treść lub w inny sposób korzystał z serwisu Kafeteria.pl, przy czym o2 działa w tym zakresie wyłącznie zgodnie z właściwymi przepisami prawa zobowiązującymi o2 do przekazania takich danych." Rasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha to ja
Droga Rasho, po pierwsze postu z kafeterii nawet swojego nie można usunąć. Po drugie istnieje coś takiego jak FORUM po to żeby były tam i pozytywne i negatywne opinie na dany temat. gdyby treść była na tyle wulgarna to moderatorzy już by go usunęłi bo zglosiłaś do usunięcia. Napisałam to co leżało mi na sercu i jak możesz mówić że cię obrażam SKORO W TWOICH ZAJĘCIACH UCZESTNICZYŁAM. więc sprawdzilam a nie wymyślam sobie bzdur. Niech cię bronią twoje kursantki a ganią osoby którym się niepodobało. Ja napewno się ciebie nie boję, bezczelnością jest straszyć, popraiać- a co to cenzura się odezwała? Żyjemy w wolnej polsce! Byłam, sprawdziłam, swoją opinię wydałam. nie podszywam się pod NIKOGO, żaden inny nick- ja pisałam jako BachaBacha, raz tylko ktoś użył mojego niku tam gdzie odpowiedziałam mu że to mój nick. nie zamierzam się tłumaczyć a na zajęcia NAPEWNO PRZYJDĘ. Bądź tego pewna i zobaczymy czy nie mogę ci wytknąc błędów w twarz. Tylko miej włącony tel. bo wiesz jaki jest z tobą kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha to ja
aha, i nie mow ze "GŁÓPIO SIĘ ŚMIALYŚMY" kpiłyśmy itp. nie oceniaj tego z czego. Sama mnie tym obrażasz i oceniasz za kogoś kim nie jestem. Godzisz wmoje dobre imie. Nie będę się już wypowiadała na tym fotum żeby nie bylo ze robię to specjalnie- z zawiści,zazdrości lub czego innego. Za 2 tyg. jestem u rashy na zajęcia i podyskutujemy sobie na ten temat skoro mówi że zmyślam, jestem Ci w stanie wszystko udowodnić i przyjść z 3 kursantkami które mają taka opinię jak ja a z którymi poznałam sie na zajęciach. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i polecam kazimierz 3/4 niebawem- podobno 'kadre' będą mieli dobrą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstepie informuje - nie jestem kursantka od Izy, ani sama Iza, ani nikim kto pisze z jej polecenia... Nie jestem również jej antyfanka, ktora zacznie cisnąc wsyzstkim wokół, ktorym zajecia u Izy sie podobały. Nie rozumiem jednej rzeczy, skoro niektorym osobom nie podobaly sie zajecia, nie podobala sie Iza - ok, wyraza swoja opinie na forum, pisza, ze zajecia byly do dupy niczego nie warte jak najbardziej maja do tego prawo, ale zastanawia mnie dlaczego nagle z forum o zajeciach fitnessu zrobilo sie forum na ktorym wyzywacie sie wzajemnie od kur*w, toczycie jakas chora walke o to, ze Iza i jej zajecia sa zle i na sile staracie sie to udowodnic, w sposob totalnie nieludzki i chamski. Robicie na forum totalny burdel, z ktorego i tak nie dowiemy sie jak sa prowadzone zajecia o ktore tutaj chodzi, bo fani i antyfani Izabeli wkrocza do akcji. Jestescie, jak mniemam, dorosłymi ludzmi, a bawi Was taka dziecinada jak kłotnie na forum -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
Bacha...inaczej bym o tym nie wspomniala, bo nie chce Cie osmieszac, ale ujelas te slowa w cytat, co mialoby oznaczac, ze pojawily sie w moim poscie. A wiec chcialam tylko zaznaczyc, ze slowo Głupio pisze sie przez 'U" a nie przez "Ó"! Poza tym nazwy państw, a szczegolnie swojej ojczyzny piszemy duza litera. 1. Moze i nie byla wulgarna (choc mozna by znależć wyjatki), ale przede wszystkim godzila w moje dobre imie ( nazwalas mnie prostytutka i napisalas ze chodzilam do burdelu, zeby mnie dziwki uczyly trikow). Mam nadzieje, ze administratorzy Kafeteria.pl jeszcze usuna ten post, poniewaz jest niezgodny z regulaminem. 2. Nie wiem czy dokladnie czytalas moj poprzedni post, ale napisalam tam, ze rozumiem w jakim celu istnieja fora i jak najbardziej zgadzam sie, ze zarowno glosy poparcia jak i głosy krytyki powinny sie tu znajdowac i kazdy ma prawo do wyrazenia swojego zdania! ALE TRZEBA PRZESTRZEGAC PEWNYCH ZASAD! I to nie jest zadna cenzura tylko sprzeciw skierowany do osob, ktore nie przestrzegają zasad regulaminu i obrazaja innych! Jak najbardziej trzeba wyrazac swoje zdanie ale w sposob akceptowany przez spoleczenstwo i prawo! 3. Na prawde ciezko jest mi uwierzyc ze uczeszczalas na moje zajecia, poniewaz prawie kazde Twoje slowo to klamstwo! Ciesze sie z Twojej deklaracji przyjscia na zajecia! 4. Nie pisz ze Cie obrazalam, kiedy mowilam o dziewczynach ktore sobie drwily i wyszly w srodku zajec. O NIC CIE NIE OSKARZALAM I ZAZNACZYLAM ZE TO SA TYLKO MOJE DOMYSLY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
Modliszka, chcialam tylko powiedziec, ze ja ani razu nikogo tu nie obrazalam i nie wyzywalam od kurew - a czynila to Bacha, i dla mnie rowniez ta dyskusja jest smieszna i widze ze zamienila sie praktycznie w dialogi pomiedzy mna a Bacha Ale Modliszka! Ja nie pozwole sie gdziekolwiek obrazac i musze reagowac jezeli ktos pisze o mnie takie bzdury. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasha, wiem masz racje. Pisalam ogolnie, ze z calkiem fajnego i ciekawego forum zrobil sie burdel. DLa niektorych - radze poczytac netykiete, przydaje sie, jezeli ktos ma zamiar wypowiadac sie w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy wszystkie Panie na zajęcia Pole Dance !!!! Kurs odbywa się w soboty o godzinie 13.00 Katowice, ul.Chorzowska 11 Można dołączyć jeszcze 20.11 - ostatnia szansa!! Więcej info pod numerem 32 258 88 33 Pole dance to unikalna forma tańca, która łączy siłę, koordynację, ćwiczenia wzmacniające, elegancję, posturę i gibkość w dynamiczny i zabawny sposób, który nigdy nie jest nudny. Pole Dance wzmacnia i kształtuje sylwetkę, zwłaszcza ramiona, uda i pośladki. Poprawia się elastyczność i koordynacja. Rośnie wytrzymałość i siła. Pole dance to jednak nie tylko korzyści dla ciała. Uczestnictwo w zajęciach podnosi poczucie własnej wartości i pewność siebie. Zajęcia pole dance bazują wokół krótkich choreografii, które skupione są na nauce tanecznych elementów z kombinacją gimnastycznych ruchów. Zapraszamy Panie w każdym wieku, o różnych kształtach, rozmiarach, jesteśmy pewni że poczujesz się zrelaksowana ucząc się sztuki tańca na rurze. Pole dance jest zabawny, ekscytujący i stwarza ogromne warunki do ćwiczeń i udoskonalania własnego ciała. Kursy: zajęcia są prowadzone na poziomie początkującym. Dla lepszego efektu zaleca się brać udział w zajęciach wzmacniających (TBC), a także siłowni. BARDZO WAŻNE: prosimy w dniu zajęć nie używać balsamów, olejków do ciała. Trening własny: cena za kurs obejmuje dodatkowo 120 min treningu własnego, trening należy wykorzystać w systemie dwa spotkania po 60 min. Na trening należy się zapisać i wykorzystać do terminu ważności karnetu (8 tygodni liczonych od dnia pierwszych zajęć). Treningi są w środy godzina 16.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitness Striptease Rasha
pierwsza polska strona o tańcu erotycznym: www.fitness-striptease.cba.pl zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia o szkole Peter Łódź
Hej jakieś opinie na temat szkoły pole dance Peter z Łodzi ? Chodzi tam któraś z Was dziewczyny ? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giGA:)
Witam:) na wstępie chciałam powiedzieć że czytałam ostatnie wątki na tym forum bo chciałam iść do izabeli na zajęcia i sprawdzałam opinię. Nie mówiąć o tym że opinie są bardzo negatywne (lecz pewnie szczere) sama osoba pani izy mnie zastanawia. Czy nie ma pani pani izo nic ciekawszego do roboty tylko chwalenie swojej osoby, umiejętności i tego że pani 'strona internetowa była pierwsza w polsce'? bo to naprawde nikogo nie obchodzi jak wczesniej juz zauwazylyy osoby które u pani byly oczekuję konkretów dotycz. zajęć a nie co było pierwsze a co drugie. Ma pani może jakieś ukończone szkoły, dokumenty potwierdzające pani profesjonalne umiejętności? czy współpracuje pani z choregrafami zajmującymi się łączeniam muzyki i tańca profesjonalnie, albo czy się pani z nimi konsultuje? wspominala pani coś o współpracy z trenerami fitnes? moglabym prosić o ich imiona i nazwiska- to chyba nie tajemnica:)? Z natury jestem nieufba i zawsze zanim się na coś zdecyduje, sprawdzam autentyczność:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasha
Oczywiscie, ze promuje sie w Internecie i jest to chyba normalne, ze kazdy kto prowadzi swoja wlasna dzialalnosc stosuje reklame, gdzie sie tylko da. I to jednak ma duze znaczenie ze jestem pierwsza w Polsce - ja na to osobiscie zrwacalabym duza uwage przy wyborze instruktorki, dlatego tak to podkreslam. Widze ze Pani nie czytala dosyc dokladnie poprzednich postow a tam wlasnie wyjasnialam wiele rzeczy. Forum to nie jest jednak miejscem, abym udzielala wszystkich informacji ( mozna napisac do mnie maila: stripfitness@wp.pl i chetnie odpowiem na wszystkie pytania). Natomiast moja koncepcja nauki tanca erotycznego znajduje sie na wyzej podanej stronie w sekcji kadra(mysle ze po lekturze wiele sie wyjasni ;-) Natomiast jezeli komus nie odpowiada moj sposob prowadzenia zajec, to po prostu zapraszam do innych instruktorow. pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pole Dance w szkole Peter Łódż Witam i polecam. Byłam u nich od samego pczątku na " Drzwiach Otwartych w końcu sierpnia br. ,następnie zapisałam się i chodziłam na 1 stopień zaawsowania i uważam że można się sporo nauczyć. Teraz planuję zapisać się na 2 poziom . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o rade!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hej dziewczyny :) moje pytanie jest takie ponieważ uczęszczam na zajęcia pole dance , ale potrzebuje jakiegoś środka na potliwośc rąk i takiego klejącego czy coś czytałam na ten temat i wiem , że są takie np : Pure Grip czy Mighty Grip a może znacie jakies inne lub jakiś sposób aby ta przyczepnośc do rurki była lepsza?????? Może znacie jakiś internetwoy sklep dla pole dancerek czy coś w tym stylu ??? Ja szukałam szperałam i nic... Albo w jakim sklepie można dostac takie specjalne środkie??? Bardzo proszę o pomoc wiem iż udzielają się na tym forum dziewczyny które mają doświadczenie więc liczę na waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztaluj się
Rasha-- cos Ci uświadomię.Nic nie zrobisz,kierownictwo kafeterii ma to w głębokim poważniu.Tutaj też na forum są ujawniane dane osobowe i osoba sie odwoływała do samego właściciela Michała Briańskiego jak i do dyrektorki kafeterii Jolanty Gasiewicz i nic nie wskórano.Jeśli zgłosisz to policji internetowej będziesz czekać do nigdy.Nie mają takich narzędzi aby odszukać te osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzostwa Polski w pole danc
Witam wszystkie dziewczyny :-) Moje pytanie jest odnośnie mistrzostw Polski w pole dance wiem iż odbyły się takie :-) Wiecie coś więcej na ich temat? Jak można się zakwalifikowac na nie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam fanki pole dance ponownie. Jestem w tym tygodniu w Polsce i będę organizować warsztaty w Warszawie, w czwartek o godz. 15:00. Zapraszam wszystkich, zwłaszcza osoby, które uczą się same, a chciałyby taką jednorazową lekcję z instruktorem. Po więcej informacji piszcie: yola@studiopoledance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałabym się wybrać do szkoły Peter na zajęcia Pole Dance, na jedne z planowanych grup 3 oraz 6 grudnia.. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o szkole, kto jest instruktorem ? Trochę mi głupio iść tam samej.. może znajdzie się jeszcze jakaś "strachliwa" osoba :)) we 2 zawsze raźniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4fly
@Proszę o rade!!!!!!!!!!!!!!!!! po 1 - nie uzywaj balsamow, olejkow itp tego dnia co idziesz na zajecia po 2 - mozesz w kazdym sklepie sportowym kupic magnezje ( w kremie, w talku) na potliwość rąk po 3 - ja nosze ze soba kawalek bawelnianej szmatki i alkohol do wycierania rury - pomaga :) a tu masz kilka sklepow na szybko : http://www.thepoledancingshop.com/ http://www.polepassion.com/shop/ http://www.pole-dancing-for-fitness.com/online-pole-dancing.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4fly
Dziewczyny idzcie sobie na priv pozałatwiać sprawy, bo zrobiło sie tu nieco nie miło i naprawde szkalowanie sobie wzajemnie i Wasze dyskusje prezentuje nieco poziom piaskownicy:/ Peace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o rade !!!!!!!!!
4fly Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź myślałam , że już nikt mi nie pomoże bo dziewczyny faktycznie zajęły się na tym forum sporami między sobą. Wypróbuje tą magnezje słyszałam też o czym takim jak talk w płynie wiesz może czy to ma takie samo działanie? Potrzebuję też coś na lepszą przyczepnic moich (ud ) do rurki ponieważ spadam w dół gdyż uda nie chcą się trzybac rurki :/ trochę to pokręcone wiem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatis
Witam miłe panie! Mam do zaoferowania profesjonalne rury własnej produkcji, w różnych wymiarach i grubościach według indywidualnego zamówienia. Rura wykonana jest ze stali kwasoodpornej, polerowanej. W ofercie mam rury stałe i obrotowe. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem rury u mnie, to chętnie odpowiem na pytania. Mój tel. 513161858.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 fly
@ Proszę o rade !!!!!!!!! ( troszkę mnie nie było;) ) to chyba jednak chodzi o magnezję bo są i w płynie i w talku, ja wolę w talku:) a to że spadasz z rury nie uzywasz na pewno zadnych balsamów? ja starannie nie uzywam takich rzeczy w dniu treningu, ale moze i troszkę magnezji Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminemfrance
salut pour ceux qui parle francais je recherche 4 filles pour ouverture de boite de striptease en france(projet en cours) me contacter a teddy_060@hotmail.fr merci slction strict pour une bonne rmunration

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×