Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona na fotke pl

pseudoartystyczne zdjecia na FOTKA.PL

Polecane posty

Gość po co sie zenic
ales mnie przestraszyl!! Dobrze ze dzien jest!! brrrrrrrrrr ale pasztet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh sugar
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ostatni bardzo ladna, pomijajac kolczyk, ale 14 lat ????? panna przedostatnia i jeszcze jedna wstecz - normalnie odpadłam jak zobaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczylam jej foty, to jej nie poznałam. to wlasnie w tym jest najlepsze. wyglada caaaaaaaalkiem inaczej na zywo... :/ cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kinga to potworek
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja wątroba ma kaszel
najbardziej mnie jednak bawi tekst pod zdjęciem: "wyślij tą fotkę na komórkę" a po jaką cholęrę :D ? a poza tym, każdemu i każdej można zrobić złe zdjęcie bawiłem się trochę w pstrykanie aktów i takich trochę fetyszystycznych fotek, ale nigdy w tle nie było dywanu, telwizora, magazynu rodem z prl, ani jako rekwizytu nie używaliśmy kawałka szmaty, tipsów w tęczowych kolorach i co tam jeszcze... na 100 fotek tak ze 30 było jako takich a tak naprawdę to z kilka można by pokazać bez wstydu, jak na amatora inni jednak nie mają takich lęków jak ja :D i pokażą wszystko, po prostu są bezkrytyczni skoro gwiazdą może być Pamela Anderson nie reprezentująca sobą niczego to każdy może...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ppo prostu
buehhehe Baby Dragon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nadzieja w oczach
hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie przeglądam... i albo ja jestem jakaś niedzisiejsza, albo zakonnica, albo niewyluzowana... nie wiem. Mam 27 lat i jestem przerażona co widzę, same sexolatki, w których oczach aż widać prośbę o wyruchanie. Za \'moich czasów\' tak chyba nie było, a przynajmniej dziewczyny nie wyglądały i nie ubierały się jak prostytutki. A jeśli wyglądały i ubierały się, to faktycznie nimi były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slazak
nie no porazka :| same solary :| i mysla ze sa sexi... leeeeee a jak czytam te komentarze co te cholpy im wypisuja to mnie powala na nogi... no comment Styl fotek taki sam, lustra, uslita wymalowane jak by sie z zarowka calowala, dupa wypieta, spodniczka krotka i mysli ze podbije wszystkie paly :| porazka :| ale... ale zalozenie tego tematu na kafeteri to strzal w 10-tke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skulony pawian
ładna postawa!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google gryza
lo mamo moja hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
dawac wiecej hahahha a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfryukfr
jak wy tam lazicie i przeszukujecie te zdjecia?trzeba przeciez byc zarejestrowanym wiec wy tez macie tam swoje konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×