Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Amelko 🌻 Dobrze, że na strachu sie skończyło, brrr Ja też mam taką hemoglobinę, do tego niski hematokryt i od ostatniej wizyty łykam żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Shenen kochana powiedz mi bo Ciebie ten problem dotyczyl w pierwszej ciazy czy konsekwencje cukrzycy sa bardzo powazne? Jesli bede pod opieka lekarza to nic nie grozi malenstwu? Czy u Ciebie wystarczyla dieta czy musialas brac insuline? Oj bardzo sie boje. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej mamusie!!!!! Witam Cię serdecznie kasik kasik miło,że do nas dołączyłaś.Pamiętam Cię z topiku "o objawach ciąży" chyba często na nim bywasz, bo czasem zaglądam i czytam co u dziewczyn.Jak się czujesz kochana, a to twoje pierwsze dziecko????GRATULUJĘ SYNKA!!!!Pisz i zdawaj relacje co u ciebie.Buziaczki dla ciebie i dzieciątka. Aniask trzymam mocno kciuki za twoją glukozę i aby wyszła w normie.Zobaczysz będzie dobrze;-)) Shenen moja córcia wie,że będzie dzidziuś.Na razie nie zdaje sobie z tego sprawy, ale jak zobaczy siostrzyczkę to nie wiem jak zareaguje,a potrafi być zazdrosna to wiem z doświadczenia.Czasem mówi ,że da dzidziusiowi swój smoczek i butelke a innym razem,że dzidziuś nie będzie spał w jej pokoiku tylko z tatą, bo ona nie chce dzidziusia, bo mama jest tylko jej.Zazwyczaj jednak przytula sie do brzucha i całuje i głasze swoją siostrzyczkę.Trudno mi na dzień dzisiejszy przewidzieć jej reakcję.Najważniejsze jak dziecko się urodzi nie dać odczuć starszemu,że jest mniej ważne tylko zajmować się nim jeszcze bardziej niż dotychczas.Trudno będzie,ale trzeba się poświęcić. Bunia77 całuski dla Amelki i synka w brzuszku;-)) Amelka77 dobrze,że czujesz się już lepiej i dziecku nic nie jest.Trzymaj się kochana ciepło i dbaj o siebie i dzieciątko, bo to najważniejsze, a z seksu można zrezygnować.Wytrzymacie jakoś, ja po cesarce od końca września do końca grudnia wytrzymałam, bo miałam zakażenie w macicy i zakaz współżycia przez ten okres.Dałam radę to i ty dasz.Mąż musi być wyrozumiały, bo teraz ty i dziecko jesteście najważniejsi.A anemię to chyba większość z nas ma- ja też biorę żelazo. Całuski dla wszystkich mamusiek.Trzymajcie się cieplutko i dbajcie o brzuszki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej hej, kropi i jest 15 stopni :D Jestem szczęśliwa, mam nadzieje ze taka pogoda sie dzisiaj utrzyma i calutki dzień będę spacerowała :D Ale sie cieszę! Kasik kasik witaj! ja termin z usg też mam na 5 listopada :) No ja mam na plusie już 4 kg (w pierwszej ciąży było już koło 10 więc nieźle jest :)) ale wiem ze chyba Bebolek na początku chudła a potem waga stanęła w miejscu ale nie jestem pewna czy to aktualne, Bebolku? Fufciu, przepraszam, na pewno pisałaś ale tyle nas ze nie wszystko można spamiętać - ile lat ma Twoja córeczka? Jest chyba młodsza od Mai? (3,5 roku) Asiamal, jeśli chodzi o cukrzycę u mnie na szczęście skończyło sie na diecie i mała urodziła sie zdrowa. Byłam dwie doby w szpitalu gdzie przed i po posiłkach pobierali mi krew ( w zasadzie chyba co godzinę) żeby sprawdzić dobowy poziom cukru. Wiem ze dzieci mam z cukrzycą ciężarnych zagrożone są chorobami nerek, serca, wodogłowiem i jeszcze czymś, szczerze mówiąc wyparłam to wszystko z pamięci i mam nadzieję ze nie będę musiała sobie przypominać. Kochana , nie martw sie na zapas, proszę 😘🌻 Na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki :) Jeszcze jeden tekst mojego dziecka: dziś rano (jakąś godzinę temu) - wstała, przyszła do mnie do łóżka, popatrzyła i mówi \"Mamo, ale masz fryzurę , chyba znowu musimy cię z tatą podwieźć do fryzjera\".... (przedwczoraj podwozili mnie bo jakoś marnie sie czułam). Nie ma to jak miłe słowa na dzień dobry...:) Trzymajcie sie, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki :) Dzis u nas jest troszke pochmurno – bo przy takiej pogodzie czuję się znacznie lepiej. Może uda mi się w końcu zaliczyć spacerek:) Wczoraj byłam u gina z maleńką jest wszystko dobrze prawidłowo się rozwija i to mnie bardzo uspokoiło. Jest taka sliczna:) lekarz nagrał mi płytke, którą mogłabym cały czas oglądać. Mała waży już 786 g – kawał baby nie :) Młodziudka cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze, z mięsem się nie martw ja tez go unikam, je bardzo mało. Amelko tak mi przykro że byłas w szptalu ale najważniejsze że jest wszystko dobrze. Ja tez w zeszłym tygodniu miałam krwawienie – też po przytulaniu. Ale lekarz mnie zbadał i powiedział że wszystko jest w porządku i też musimy unikać przytulenia :( ale wiem co przeżyłaś ja też nie spałam całą noc cała się trzęsłam i miałam jak zwykle najgorsze mysli. Ale super ze już jest ok. jeśli chodzi o bóle to też mam straszne :( nawet są cały czas nie mogę się schylić bo tak potwornie boli. Kasik – jak miło że do nas dołączyłaś :) :) gratulacje synka !! ciesze się że nas przybywa, pisz do nas jak tylko będziesz mogła. Oj jeśli chodzi o wagę to ja przytyłam już 5 kg. Ale powiedz mi jesz malutko? Bo ja jadłam malutko i lekarz zalecił mi takie odzywki na apetyt dla dzieci – citropepsin. Shenen – niesamowita ta twoja córa – no proszę jak troszczy się o wizerunek mamusi :) Zmykam dziewczynki na śniadanko a potem spacerek musze korzystać z takiej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamunie:-) Wiola, super ze z wynikami wszystko w porzadeczku🌻 Elizka, gratulacje!!! Dzidzius na pewno ulozy sie slicznie glowka w dol, trzymam kciuki:-) Asiamal, trzymaj sie Kochana. Bedzie dobrze, musi byc! Shenen, tez musze sie wybrac do fryzjera. Oj, Majeczka niezly ma temperamencik:-) Dobrze ze walczy o swoje, bedzie Jej w zyciu latwiej. Zdionka przesle dzis wieczorkiem:-) Aniask, jejku, ale sie usmialam z tych..."nieziemskich orgazmow\:-):-):-) Moj Maz nie wiedzial z czego sie smieje, musialam Mu tlumaczyc o co chodzi, no nie powiem, poczul sie bardzo dumny:-) A tak na powaznie - bole niestety wrocily, bylam u lakarza, wszystko jest w porzadku. Mam tylko zakaz podnoszenia/noszenia Niuni bo prawdopodobnie przytulanki zbiegly sie w czasie z nadmiernym dzwiganiem Amelki i naciagnelam sobie porzadnie miesnie. Mam uwazac i tyle. Ale moj Maz boi sie nawet zaproponowac malenkie igraszki:-) Asiorku, 🌻 dla Ciebie. Ciesze sie ze u Ciebie i Corci wszystko OK, spora z Niej mala kobietka:-) Amelko, oj, to mialas przezycia. Najwazniejsze ze z Twoja Coreczka wszystko w porzadku. Uwazaj na siebie Kochana. Z przytulanek mozna zrezygnowac na jakis czas. "Odbijecie" to sobie pozniej. 🌻🌻🌻 dla Ciebie i Twojej Kruszynki. Kasik Kasik, witaj🌻 i pisz jak najczesciej. Ja mam termin na 3 listopada i tez spodziewam sie chlopczyka:-) A na wadze...prawie 7 kg do przodu:-) Fufcia, cmok-cmoczki dla Karolinki🌻 Uciekam do pracy Dziewczynki, napisze wieczorkiem. Moj Synus obudzil mnie dzis o 1.30 nad ranem porzadnymi kopniakami...a ja bylam potwornie glodna. Takie cos zdarzylo mi sie pierwszy raz w zyciu. Zeszlam do kuchni i zjadlam 2 miski platkow z mlekiem. Dzidziusiowi to tak poprawilo humorek ze brykal do prawie 5.00 nad ranem, jestem dzis nieprzytomna. Jak tak dalej bede jesc pierwsze sniadanie o 2.00 nad ranem to bede wygladac jak slonica... W zlobku panuje ospa! Czekam na pierwsze kropeczki u Amelki... Buziaczki dla Was, papatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!!!!! u mnie wszytko super... os piatku zaczyna sie III ostatni tryumestr.. kurde ale to zleciało.. a tak niedawno każda z nas pisała jak se cieszy ze jest w ciąży!!! złożylismy ten nasz nieszcesny basen do którego ani razu nieweszlismy i co??? i nagle pogoda sie poprawiała... no szok!!! Amelka.. oj kochana współczuje tych przeżyc!!! Jak sobie przypomnie jak było u mnie z tymi plamieniami to dostaje ciarek.. dobrze ze jednak wszytsko w porzadeczku !!! uważaj na siebie !!! Mąz napewno zrozumie.. przecież to dla sdobra waszej dzidzi!!!! no a p[rzy okazji gratuluje dziewczynki!!!! Kasik kasik kochan witaj w naszym gronie!!! zawsze razniej!!! tak to ja mam cały czas wage w miejscu.. Pani doktor stwierdziła ze dzidzia wyjada mi z zapasów:P( niejestem szczupła):P wiec sie tym nieprzejmuje a jesli waga niezacznie sie w moim wypadku powiekszac do konca sierpnia to poprostu dołoży mi dawke witamiek!!! co bym w anemie niewpadła!!! Gratuluje sunka.. u mnie prawdopodobnie córeczka.. jesli po porodzie jajka nagle sie nieukaża bo usg pokazuje cały czas dziewczynke:P ja mam termion na 2 listopad..:P Fufcia no nareszcie zaklikałs.. muslałam ze już niezajrzysz na nasze forum!!! Shenen słodka musi byc ta twoja córcia z takimi tekscikami!!! Asiorek ciesze sie ze twoja córcia sie dobze rozwija.. i ile już wazży!!! moja tydzien temu ważyła 579g... ale teraz pewno już troszke wiecej!!! Buni czekam na zdjecie!!!! ja też sobie zrobie i jutrp powklejam na mojego fotosika :) moja malud atez jest nocnym markiem... zawsze na noc sie rozbryka!!!! ojj i od 2 dni biore antybiotyki.. DUOMOX.. na te moje stany zapalne w zebach.. niestety ropa znów sie poajwiła.. a teraz po antybiotykach od razu lepiej!!! dobzre ze sa 100% bezpieczne dla dzidzi!!! dobra kochane ja uceikam zajze jescze puzniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka81
cześć KASIK! Niby powinnaś już przytyć bo do 26tyg nabiera się ok 2kg wody w tkankach ,1kg dodatkowej krwi, 1kg to macica+płód ale może po prostu chudłaś z tłuszczyku a tych "właściwych" kilogramów nabierałaś..? Zresztą jeśli w badaniach laboratoryjnych i USG jest wszystko OK to nie ma się co martwić. Ja już mam 9kg na plusie, ale wtym niestety sporo dodatkowego sadełka:( AMELKO77 przeżywałam to samo co ty w 16 tygodniu, super że wszystko dobrze się skończyło, aha też mam na 90% dziewczynkę! może dzisiaj będzie wiadomo na 100%. Wyniki dzis mam fatalne, hemoglobina 10 i ta borelioza jeszcze wychodzi dodatnia.Tylko glukozy jak dotąd mam wzorcowe. wracam do pracy:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie miałam dostępu do netu pzez 2 tygodnie i dopiero teraz nadrabiam zalgłości Kasik witaj, też bym chciała żeby mi waga stała w miejscu ale niestety już +4 kg, a w pasie o zgrozo 97 cm najważniejsze żwmój mały ma sie dobrze, byłam ostatnio na kolejnym usg, pani doktor nie stwierdziła żadnych wad, ale zauważyła że dziecko jest owiniete pepowina wokół szyjki i zaleciła kolejne usg za kilka tygodni. Poza tym maluch ułożony jest główkowo, oby tak pozostało Wszystkim dziewczynom które maja kłopoty zdrowotne współczuje, jeśli chodzi o seks to ja też jakiś czas po czuje skurcze, brzuch mi wtedy twardnieje, ale nie krwawie na szczęście, zgaga dokucza mi prawie codziennie ale mleko na prawde pomaga, ostatnio zaczynam też odczuwać nocne skurcze łydek, ale wszystko da sie przeżyć i nie narzekam na złe samopoczucie, zwłaszcza jak mały kopie że brzuch mi podskakuje, wtedy o wszyskich smutkach zapominam Dziewczyny to już tak nie długo i bedziemy tulic nasze dzieci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie !!! Oj nici z mojego spaceru – cały czas u nas pada. Męczą mnie straszne mdłości, dzisiaj są koszmar, wracają mi takie mdłości które miałam na początku ciąży:( Wczoraj zapisałam się a szkołę rodzenia – chodzicie już kobietki? Bebolek masz racje mi tez szybciutko zleciało strasznie szybko, nim się obejrzymy będziemy trzymać na rękach nasze skarbeńki:) co do zabków to mi strasznie krwawią dziąsła i na jednym mam stan zapalny i tez mam ropę antybiotyku nie biorę dentystka polecila mi żel – Aperisan wstrętny ale pomaga. Kamilko przykro mi z powodu twoich wyników, ale bądźmy dobrej myśli trzymam kciuki. Saro nie Mart się ja też mam 90 w pasie – oj nigdy tyle nie miałam :( no ale później się będę martwic jak mi ten brzuch zostanie :) Zmykam gotować obiadek, bo mój mężus zaraz przyjdzie Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Chyba bede zmykac do domku bo nie mam sil po tych nocnych kopniaczkach. Do tego pogoda fatalna, ciagle pada. Bebolku, rzeczywiscie, teraz jakos z goreczki, a na samym poczatku tak mi sie dluzylo, marzylo mi sie zeby juz czuc ruchy Bobaska:-) Zdionka postaram sie wyslac dzis wieczorkiem o ile nie zasne przy prasowaniu:-) Wspoczuje Ci Bebolku tego bolu zabkow. Uwazaj na siebie🌻 Kamilko, oj, ta wstretna borelioza ciagle daje o sobie znac. Trzymaj sie Kochana🌻 Sara, u mnie w pasie 93 cm, ladna talia:-) Mam nadzieje ze Twoj Maluszek sie wyplacze z tej pepowiny, ma jeszcze czas. Moja Amelka tez miala pepowine dwa razy owinieta wokol szyjki, bardzo sie stresowalam, ale wszystko bylo w porzadku. Tylko zaraz po porodzie miala taki siny pas na szyjce. Tez sie juz nie moge doczekac zeby przytulic mojego Skarbusia:-) Asiorku, szkoda ze nic nie wyszlo ze spacerku. Wspoczuje mdlosci, mi ostatnio wrocily jak zaczelam brac zelazo. Na zajecia w szkole rodzenia chodzilam w pierwszej ciazy i bardzo mi sie podobalo...teraz nie mam czasu...ale mam nadzieje ze jeszcze wszystkiego nie zapomnialam:-) Pozdrowionka dla Was i buziaki dla Waszych Brzusiow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
NICK......W IEK.....OST@....KG.... DŁ.CIAŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOść 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20.....26.01...0...25tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+3....18tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 ..+4.....26 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02...+2........17tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+5 ……..25 tydz…….4.11.07…….Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+8...... 25(C?) tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+4kg.....25tyd (c).....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...21 tyd(S)...2kg300gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......19tydz(C?)........15.11.07... ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02.........17 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........20tyg Córeczka!!! +5.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki......32.........26.02.........18 tcx2.....30.11.07 ???...Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
hej, poprawiłąm tabelke bo dawno tego nie robiłam - ale zleciało. dziś pogoda podobnie jak u was czyli chłodek i ja szcześliwasza przez to jestem, mogłam wyjsć sobie na spacerek. aż miło :) Czuje się juz dziś lepiej, mam więcej siły a malutki bryka sobie :) kasiak to faktycznie masz mętlik z tymi imionami hihi zdaje się ze imie ahmed to bardzo częste w tamtym regionie, byłam kiedyś w hiszpani w pracy, gdzie dokładnie jesteś? uwielbiam ten kraj i język i kulture, zazroszcze ci ze mozesz sobie tam być teraz. A jak tęsknota za najbliższymi? a z twoją waga to faktycznie śmiesznie wyszło, mały taki duży a tu ani grama w przód. Ale jak widać nie wszystko musi być regułą. bebolku życze zeby ząbki szybciutko przestały boleć . masz racje ze szybko leciało. mi też na poczatku się ciagło a teraz, trudno zatrzymać czas tak szybko biegnie. bunia 77 ja czasem też wstaje w nocy i jem co mi w ręke wpadnie ale ostatnio już rzadziej. nie przejmuj się tym , jak masz ochote to jedz, jakby co to potem będziemy wspólnie wymyśalł diety cud sobie wzajemnie hihi asiorek2 - to miałyśmy podobne przeżycia, ja pamietałam to co pisałaś jak cię to spotkało dlatego starałam się nie denerwować mocno na zapas zeby dzidizia nie poczuła tego. Widać często się to zdarza po przytulankach zwłąszcza teraz gdy brzuszki już duże. teraz jak tylko coś mnie zakłuje to mój maż zaraz leci i kaze mi nic nie robic. Nawet po zakupy sam lata z kartka hihi musze wam się pochwalić ze dzis kupiliśmy łóżeczko. I czekamy na przesyłke. Już nie moge się doczekać jak przyjdzie. Ciekawe co na to moja teściowa powie jak zobaczy kupione łóżeczko hihi na jest przesadna. Ale się uśmieje , na pewno napisze wam o jej reakcji , już nie moge się doczekać:) a tak wyglada to łózeczko dla córeczki lub syneczka jak mu wyrośnie miedzy nóżkami ptaszek:) http://www.allegro.pl/item217649156_lozeczko_radek_vii_teak_klups_super_materac_.html ja uciekam jeszcze pobuszowac w necie troszke i potem spać dobranoc brzxuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
hehe kasiak faktycznie macie tam mętlik straszny. Moja koleżanka też mieszka poza granicami kraju i jej dziecko jest dwójęzyczne. A wasze chyba będzie znało 4 rodzaje jezyków hehe. jakoś sobie poradzicie . ja byłam nad samym oceanem a dokładnie w huelwie. Oj wiem co to upały hiszpanskie, ale jak macie bliziutko do morza to jest zawsze czym oddychać. U nas też upały ostatnio były a sucho jak nie wiem co bo wody brak. no, ja juz lece spać bo to juz godzina prawdziwych nocnych marków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:-) Kasik kasik, jejku, zazdroszcze Ci tej Hiszpanii:-) Tylko ze z drugiej strony ja lubie chlodek...nie wiem czy dalabym rade, no moj maz na pewno by nie narzekal:-) Waga sie nie przejmuj skoro Maluch zdrowo rosnie. Kazda kobieta jest inna, po prostu taka Twoja uroda. Adam Ahmed - bardzo ladnie. Oj, bedzie przystojny chlopak, super mieszaneczka! Nasza Niunia woli mowic po angielsku, ale rozumie co my do Niej mowimy i chce zebysmy do Niej mowili po polsku. Zobaczymy jak bedzie dalej, na razie mala jest. Amelko, jak nasze Bobasy juz sie pojawia na swiecie to jestem otwarta na wszelkie diety...choc nigdy zadnej nie stosowalam. Pamietam ze przy Amelci bylam tak zajeta ze nie mialam czasu patrzec na wage, tylko spodnie robily sie luzniejsze. Mam nadzieje ze pozniej bedziemy sie wzajemnie wspierac...w walce z kg?:-) Lozeczko bardzo ladne. Wyslalam wczoraj zdionka. Dziewczynki, czy Wy tez tak zle spicie? Ja ostatnio padam na twarz, klade sie zmeczona, ale nie moge sobie znalezc wygodnej pozycji i wierce sie w lozku do pozna. Uciekam troszke popracowac. Buziaki dla Was i Waszych Skarbow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......WIEK.....OST@....KG.... DŁ.CIAŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOść 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20.....26.01...0...25tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 ..+4.....26 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02...+2........17tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+5 ……..25 tydz…….4.11.07…….Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+8...... 25(C?) tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+4kg.....25tyd (c).....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...21 tyd(S)...2kg300gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......19tydz(C?)........15.11.07... ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02.........17 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........20tyg Córeczka!!! +5.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki......32.........26.02.........18 tcx2.....30.11.07 ???...Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pogoda nadal cudna (20 stopni) ale głowę urywa. W ogródku jednak jest super i chwasty już sie trzęsą ze strachu, hehe. Buniu, dzięki za zdjęcia. Brzuszek śliczny :) Amelki byś nam nie pokazała? Proszę... Ja dziś w nocy- o dziwo!- nie obudziłam się nawet do ubikacji, spałam całą noc :) Pewnie dlatego ze noc była chłodniejsza i w związku z tym w domu było czym oddychać. Przewracam sie z boku na bok tak jak piszesz kiedy jest upalnie, już drżę przed sierpniem. Kasik, u mnie temperatury prawie takie jak w Hiszpanii :) 35-38 w cieniu, gdybyś miała ochotę wpaść czułabyś sie jak w domu. Tyle, ze żadnego oceanu nie ma w pobliżu, jedynie basenik w ogrodzie :) A z tego że mały będzie wielojęzyczny należy sie tylko cieszyć, dzieci takie sprawy traktują zupełnie naturalnie. Koleżanka od 9 lat mieszka we Francji, tam urodziła syna, oboje z mężem są Polakami. Mały ma 8 lat, w domu mówi po polsku, w szkole po francusku. Będzie dobrze :) Saro, no faktyczni, to już całkiem niedługo, zaczynam bać sie porodu, tym bardziej ze wiem co mnie czeka, oj...Brrr Dosyć tego, spadam do ogródka, pozdrawiam! PS. Są tu jakieś anie? 🌻 dla każdej, wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie oczywiście :) Za wszystkie literówki bardzo przepraszam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......W IEK.....OST@....KG.... DŁ.CIAŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOść 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+3.......25tydz.....1.11.07r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...25tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+3....18tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 ..+4.....26 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02...+2........17tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+5 ……..25 tydz…….4.11.07…….Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+8...... 25(C?) tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+4kg.....25tyd (c).....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...21 tyd(S)...2kg300gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......19tydz(C?)........15.11.07... ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02.........17 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........20tyg Córeczka!!! +5.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki......32.........26.02.........18 tcx2.....30.11.07 ???...Szczecin Hej dziewczyny! Zaktualizowalam sie wreszcie w tabelce i obiecuje poprawe :) (czas sie troche poudzielac na naszym forum :)). No, ale mam juz w koncu nieograniczony dostep do netu po przeprowadzce, wiec bede tu o wiele czesciej :) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, Migotko! Ostatnio przyglądałam sie tabelce i zastanawiałam gdzie zniknęłaś Ty i cała reszta \"nieuaktualniających \" :P Cieszę sie że jesteś :) Spadam bo nigdy nie wyjdę, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77 Sz-n
Hej Kochane!!!! Nie było mnie kilka na dni na naszym topiku i mam starszne zaległości, ale przeczytałam uważnie:) Bardzo dziękuję za wszystkie cieplutkie słowa odnośnie mojej obrony - było mi bardzo milutko czytać to!!! A ułożeniem naszej Natalki już się nie martwię lekarz powiedział że to się napewno zmieni i na koniec pieknie ułozy się główką i już. Witaj Kasik Kasik jak czytam o twoich mieszankach domowych to aż się uśmiecham bo to jest świetne doświadczenie - róznica kultur narodowości i na dodatek tak daleko od Polski. Ale to tylko pozytywnie wpłynie na waszego dzidziusia który będzie obywatelem świata i na pewno będzie porozumieał się w kilku językach :) Super, że do nas dołączyłaś bo zawsze to rażniej. A upałów to ci współczuję, bo mimo że blisko do morza to żadna to pociecha skoro woda w nim ma prawie 30 stopni - co to za ochłoda a nie wspomnę o temp. powietrza która niekeidy dochodzi do 45 stopni uuuuu piekło dla mnie bo ja wolę umiarkowany chłodek tak do 25 st mi wystarcza heheheeee :) Shenen ty to masz fajną córcie - nie zła jajcara z niej wyrośnie:) Ja już się nie mogę doczekać tego wieku u mojej córci(choć jeszcze się nawet nie urodziła hehehehehee) ale uwielbiam dzieci w wieku 3-5 lat są przekomiczne wtedy!!!! Amelko77 juz pewnie się uspokoiłaś po wyjściu ze szpitala kiedy lekarze ci powiedzieli zę nic złego się nie dzieje - to na pewno była chwilowa "niedyspozycja" i teraz już będziesz się czułą lepiej a o tych krwawieniach na pewno zapomnisz szybciutko!!!!Ma m nadziję że już więcej ci się nie powtórzą bo to na pewno okropne przezycie. Ja co prawda nie doświadczyłam tego i moja ciąza przebiega książkowo, ale potrafię sobie wyobrazic co przeszłaś. A teraz główka do góry i nie przejmuj się, a bez przytulanek można się obyć - ja od początku ciąży nie mam na nie ochoty (czyli już ponad 6 miesięcy) i spokojnie jakoś oboje z mężem dajemy radę, a po urodzeniu dzidzi na pewno sobie to odbijecie!!!! A dziewczyny a taką super linią to się nie martwcie - po ciązy to zgubimy na pewno jak nam maluch dadzą popalić. A z resztą zawsze można na jakiś fitnesik skoczyć pojedzić na rowerku i kg znikną ani się obejżycie. Ja mam na plusie jakies 8 kg a przed ciążą wcale nie byłam szczupła ale w ogole się tym nie przejmuje. poza tym wszyscy mi powtarzają no przecież jesteś w ciązy to normalne że kg przybywa a nie ubywa. No także biusty i brzuszki w górę dziewczyny i chodzmy dumne ze nosimy kolejne pokolenie hheheheheee - o kurde ale papalam dziś sloganami wyświechatnymi ale to chyba przez te moje studia - już mi się socjologia odbija heheheeee Rockpoint co u ciebie??????Odezwij się maleńka co tam z twoją córcią????Jestem bardzo ciekawa czy byłaś już na kolejnym usg???? Aaaaa ja też się wybieram z mojm mężem niedługo do szkoły rodzenia - podobno to fajna sprawa:)A wy kobietki jakie macie wspomnienia z tym związane? A teraz zmykam na jakiś czas, pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie i ich brzuszki!!!!!Buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!Hej Elizka! Faktycznie dawno mnie nie było,ale nazbieralo się roboty że aż strach.W pracy próbowałam odpuścić,ale jak się ciągnie swoją firmę,to niestety to prawie niemożliwe do zrealizowania.Do tego wszystkiego przeprowadzamy się do nowego domui trwa remont,a ja muszę i tego doglądać,żeby było po mojemu.... Ale ulga niesamowita,że udało się w końcu zebrać za to wszystko,bo czasem dopadała mnie histeria że lada moment będzie dziecko,a tam nic nie zrobione.w dodatku trochę przykrości sprawia mi mój mąż,który na codzień czuły,dobry i kochany nie potrafi sobie zdać sprawy że już nie jestem kobietą z żelaza jak przed ciążą i nie ze wszystkim nadążam.A czasem się zachowuje tak,jakbym nie miała prawa być zmęczona i po prostu nie widzi jakim wysiłkiem jest dla mnie teraz najprostrza sprawa.A i tak latam od świtu do nocy na najwyższych obrotach.Bardzo to jest przykre,bo czuję się jakby ciąża była moją sprawą ( a dzieckojuż wspólną)i jestem z tym sama. Próbowałam z nim rozmawiać na ten temat i niby wszystko wie,przyznał mi racje,ale dalej robi to samo.Gdyby był dla mnie niedobry,nieczuły moze łatwiej by mi było zrozumieć jego zachowanie,ale jest prawie aniołem w męskim wcieleniu,a co do tej kwestii to jakby nie on.... Z dzidzią wszystko dobrze,w poniedziałek idę na usg to w celu znalezienia żołądka i już się nie moge doczekać. A jak Wasze stosunki z mężami?Rozumieją Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77 Sz-n
Witaj Rockpoint!!!! Fktycznie wiwle masz na głowie, no wiem co znaczy przeprowadzka i urzadzanie mieszkanka i ten strach ze sie nie zdazy - kurcze my dostaniemy nowe mieszkanie dopiero we wrzesniu i az sie martwie ze nie damy rady ze wsyzstkim bo czeka nas wykonczenie go i urzadzenie do przyjscia na swiat malenkiej, ale mam nadzieje ze damy rade!!! A z mezami to roznie bywa. No moj akurat nie ma o nic pretensji i nawet sam mi mowi zebym polezala albo odpoczela, nawt deske do prasowania mi rozklada, nie wspomne o wynoszeniu prania na balkon itp. Ale powiem ci szerze ze po prostu chyba sobie go tak brzydko mowiac "wychowalam" - na poczatku ciazy, a wlasciwie przez pierwsze prawie 4 miesiace bardzo zle sie czulam wciaz wymiotowalam i praktycznie caly czas lezalam w lozku wiec on sie przyzwyczail, ze prawie wszytko musi sam robic bo janie daje rady. No i teraz kiedy ja co prawda czuje sie juz swietnie i moglabym gory przenosic, wcale z tym nie przesadzam i kiedy czuje sie zmeczona albo po prostu nie mam na nic checi po prostu odpoczywam. Moj maz sie juz do tego przyzwyczail i nie robi zadnych pretensji. Czekam na twoja relacje z usg i mysle ze wszystko jest w najlepszym porzadku a to badanie tylko to potwierdzi. Trzymam za was kciuki!!!! I czasami po prostu odpusc z praca i kiedy tylko poczujesz sie zmeczona odpocznij, niech sie dzieje co chce - twoje zdrowie i waszej coreczki jest najwazniejsze, a z czasem i twoj maz to zrozumie:)Na pewno bedzie dobrze!!!!! Pozdrawaim cieplutko!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!!! u mnie wszytko po stremu... dzidzia od rana do wieczora sie kreci.. wczoraj siostrzeniec przyłożył uszko do brzusia i mówi mi \"ciociu ty lepiej cos zjedz bo ci w brzuszku burczy\" ja mu mówie ze niejestem głodna ze to dzidzia sobie bryka w brzuszku.. otwarł buzie i nasłuchiwał... dzis przyszłam a on \" ciociu dawaj brzuch musze posłuchac co dzidzia mówi!!\" hehe a ostatno na zakupach jak bylismy pojechałam z tata i z nim.. wyiadam z samochodu a Kubuś do mnie \" Panie przodem\" niewiem skad on takie teksty bierze!!!! hehe\\ Buniu brzuszek masz sliczny!!!! kurcze.. porównałam do twojego wczesniejszego zdjecie!!! ogromny!!! ciekawe co bedzie za pare kolejnych tygodni!!! rockpoint kochana nareszcie sie odezwałas!!! Zdaj relacje po usg.. i nieprzejmuj sie tym żołądeczkiem.. skoro już widziłas go na innym usg to teraz napewno też bedzie!!! czekamy na wiadomosci!! Elizka... miło ze zagladasz.. ciesze sie ze wszytko w porzadeczku.. kochane no własnie ja tez sie zastanawiam gdzie ta reszta kobietek z naszej tabeleczki!!!! migotka miło ze wróciłas!!! mam nadzije ze cześciej bedziesz do nas klikała!!! Amelko łóżeczko sliczne!!!! a te niebieski ochraniacze też niczego sobie... gratuluje wyboru.. mój mąż na sczescie jest mi bardzo pomocny.. stara sie wszytko w domku robic.. mimo ze pracuje prawie cały czas... czasami mi go zal.. ze tyle wysiłku go to wszytko kosztuje... w domu praktycznie kompletnie nic nierobie.. chyba ze Skarbek jest w pracy to staram sie sama poogarniac w domku.. ale puzniej dostaje reprymende po co robiłam.. przecież wystarczy ze z dziecmi cały dzien siedze.. i takie tam.. czyli mam wspaniałegpo meża ale wierzcie mi czasmi poprostu mam ochote tez cos porobic.. teraz moi rodzice siostra i berat zmieniaja mieszkanko na wieksze i po remoncie.. wiecsama sie zaoferowałam ze pomoge im posprzatac stare.. troszke ruchu zawsze sie może przydac.. przecież niebede nic dzwigała!!! dobra ja ucxiekam.. moze zajze puzniej.. ale jeszce zobacze.. dzis mam ksiażke ze soa wiec jak sei zagłębie w lekturze to skoncze czytac ja trzeba bedzie dzieciom zapiekanki robic!! pozdrowioenia dla całej reszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77 Sz-n
Aaaaa kobietki mam do Was pytanko. Czy kupowałyście już jakieś ubranka dla waszych szkrabów w sklepach internetowych?Ja nigdy tego nie robiłam ale są tam bardzo ładne rzeczy i zastanawiam się nad tym. Tylko nie wiem jak to wygląda, jak z ewentualnym zwrotem itd. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) Dzis u mnie jest sliczna pogoda, swieci słoneczko, wieje wiaterek i co najwazniejsze jest chlodno tak ok. 22 stopni. Pogoda idealna dla mnie:) dlatego zaliczyłam sobie super spacerek. Nareszcie bo tak dawno nie spacerowałam coś wspaniałego. Kasik to supe że maleństwo już się ułożyło do eksmisji:) oby tak zostało- moja niestety ułozona jest pośladkowo ale mam nadzieje, że położenie się zmieni jeszcze ma dużo czasu. No i proszę jakie ładne imiona wybraliście :) super kompromis. Ja zawsze chciałam mieć dziewczynkę Oleńkę a chłopca Kubusia – ale Kubuś odpada bo mam chrzesniaka Kubusia więc stwierdziliśmy że będzie Sebastian. Ale jak na razie zapowiada się że będzie Oleńka:) Kasik współczuje tych upałów – 40 stopni dla mnie byłby to koszmar u mie jak jest ponad 25 i bez wiatru to mdleje – oj u Was to chyba bym z wanny nie wychodziła. Amelko mój mąż jest identyczny jak tylko powiem że mnie cos zakuje to od razu mam się nie ruszać i leżec spokojnie. Też nie pozwala mi nic dźwigać, ale fajnie nie przynajmniej sobie odpoczniemy:) Łóżeczko wybrałaś śliczne bardzo mi się podoba:) ja z łóżeczkiem mam problem z głowy bo pożyczy mi siostra także się ciesze bo odpadnie nam jeden wydatek. ter Z szukam wózka ale kompletnie nie wiem jaki wybrać. Buniu ja też źle sypiam nie mogę zasnąć bo mała strasznie wieczorami kopie a pyzatym strasznie jest mi duszno i potwornie mnie bolą plecy. Cały czas się wierce zmieniam strony. Ja uwielbiałam spać na brzuchu a teraz muszę na boku ale jest to dla mnie straszne, wkladam sobie jaśka miedzy nogi wyczytałam że tak się lepiej zasypia ale mi to nie pomaga. No i chyba mało śpię bo za cały dzien sypiam ok. 7 godzin to chyba mało? Witaj Migotko mam nadzieję że będziesz u nas częściej witała :) Rockpoint przykro mi z powodu twego męża mam nadzieje że się zmieni, mój się o mnie martwi ale tylko w ten sposób że nie pozwala mi dźwigać ani się przemęczać ale jak go proszę by mnie pomasował bo bola mnie plecki to pomasuje przez minutke i już koniec podobnie jest ze spacerami proszę abyśmy razem poszli to on nie chce, przykro mi z tego powodu ale jakoś dam rade. Mam nadzieje ze Twój wkońcu zrozumie, że masz prawo być zmęczona tym bardziej ze jesteś w ciąży. Bebolek może pożyczysz nam swojego mężusia :) pozazdrościć. Elizka ja nie kupowałam żadnych ubranek przez neta moja koleżanka to robiła ale ja jakos mam obawy – lubię zawsze dotknąć materiał, zobaczyć na żywo. Dziewczynki piszecie o waszych brzusiach – czy mogłabym też dostać foteczki? mój adresik to asiorek2@wp.pl Ja obiecuje, że mąż tez zrobi mi sesję i wam prześle mój bandziorem. Z góry dziekuje :) Zmykam gotować obiadek bo później moja pierwsza szkoła rodzenia :) Miłego dnia kangurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Shenen, oj, zapomnialam wyslac zdjecia Amelki! Wysle wieczorkiem albo jutro rano. Boje sie myslec o porodzie...w pierwszej ciazy tez sie balam, ale teraz jakos boje sie inaczej...Moj Maz mnie caly pociesza i mowi ze przeciez juz raz przez to przeszlam wiec teraz wiem co mnie czeka, wiec mowie Mu ze wlasnie TEGO sie boje:-):-):-) Migotka 🌻 dla Ciebie i udzielaj sie jak najczesciej! Nareszcie jestes! Elizka, masz racje, kg nie ma co sobie zawracac glowy, okres oczekiwania na dzidziusia to jedyny i niepowtarzalny czas, wiec cieszmy sie naszymi Brzuszkami...i dodatkowymi kg:-) Szkola rodzenia - pisalam juz wczesniej, bardzo fajna rzecz, warto chodzic. Nigdy nie kupowalam ubranek w sklepie internetowym. Rockpoint, z mezczyznami tak czasem jest...ja nie moge narzekac na mojego Mezusia bo praktycznie wszystko robimy/robilismy przy Amelci razem. Teraz tez stara mi sie pomagac we wszystkim, zabiera Niunie na spacery zebym mogla troche odpoczac. Mezczyznom jest czasem trudniej zrozumiec to co sie z Nami dzieje, ale to wcale nie znaczy ze Twoj Maz nie bedzie Ci pomagac gdy urodzi sie Wasz Skarb. Moze po prostu troszke trudniej jest Mu nadazyc za tymi szybkimi zmianami ktore teraz zachodza. Bedzie dobrze Kochana, wazne ze o tym rozmawiacie. Uszka do gory. Bebolku, ale slodki ten Twoj Siostrzeniec. Asiorku, tez uwielbiam spac na brzuszku...spanie na boku jest fatalne, podusia miedzy nogami nie bardzo mi pomaga. Daj znac jak bylo na zajeciach w szkole rodzenia. Pozdrowionka dla Was Mamusie i dla Waszych Skarbusiow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77 Sz-n
To jeszcze raz ja:) No właśnie z tymi sklepami internetowymi to bywa chyba roznie ja tez nie mam do nich zaufania, choc jak widze cos ladnego to mnie starsznie kusi zeby zaryzykowac. asiorek2 no ja mam podobne problemy co ty ze spaniem - nie moge sobie znalezc miejsca i strasznie bola mnie plecy, ani siedziec ani lezec ani stac eehhhhh porazka to moja najgorsza zmora teraz :( No co do mojego brzusia to nie jest jeszcze zbyt wielki jakos tak sie rozlozyl dookola i nawet z dbaniem o stopy nie mam jeszcze wielkiego problemu, ale juz niedlugo obawiam sie ze przyda sie pomoc heheheee Pozdrawiam mamusie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tjena flickorna!\" czyli po mojemu (tzn. w Szwecji gdzie przyszlo mi mieszkac) \"Czesc dziewczyny!\" :) Wracam do Was, wracam i troche mi sie zejdzie przeczytanie tych 46 stron zaleglosci, ale czuje ze bedzie fajnie posluchac co u innych przyszlych mam z mojego miesiaca. Ja we wtorek bylam u mojej tutejszej poloznej. Wyniki krwi mam dobre, niepokoi mnie tylko moje Rh- i ewentualne przyszle konsekwencje. No, ale Junior (albo Juniorka, bo nadal nie wiemy czy bedzie chlopak, czy dziewczynka-na ostatnim usg nie chcialo sie ujawnic :)) ma sie dobrze i kopie mocno. Tylko ze jak tatus chce poczuc te kopniaki to sie akurat spryciarz uspokaja :) Polozna powiedziala jeszcze, ze musimy sie wyrobic do polowy listopada bo potem ona ma urlop :) Ale moze byc tez tak, ze przyjdzie mi rodzic jeszcze w pazdzierniku. Na razie jednak pozostaje na forum listopadowek. Trzymajcie sie cieplutko. Ide cosik zjesc, bo maluch chyba zglodnial i jak zwykle zaczyna nocne harce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Mamulki.. Buniu dzekuje za fotki..... :) Migotka witaj ponownie :) u nas przygotownia do urodzin synalka ..... coraz wiecej biegania dlatego nie zagladam do Was ....brzuio rosnie ale przyznam Buniu ze jest troszke mniejszy ...Ty taka drobinka to wdac wiecej ;) na ostatniej wizycie nie widzielismy maluszka tylko mialam ctg ...nie byl chyba zadowolony heheh bo kopal jak najety... lekarka powiediala mi ze mamy lato to powinna poplywac w basenie aby porozciagac miesnie i przygotowac sie do porodu ... heh ale nie mam kiedy a wanna niestety za mala heheheh pozdrawiam Was serdecznie i sciskam mocno ...jeszcze tylko zmieniam dane w tabelce NICK.....W IEK.....OST@....KG....DŁ.CIAŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOść 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN migotka.....21..........25.01.....+3......25tydz.....1.11.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...25tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+4.....26 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+5 ……..25 tydz…….4.11.07…….Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+8.. 25(C?) tydz .......6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+4kg.....25tyd (c).....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...21 tyd(S)...2kg300gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......19tydz(C?)........15.11.07... ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02.........17 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........20tyg Córeczka!!! +5.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki......32.........26.02.........18 tcx2.....30.11.07 ???...Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×