Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość Młodziutka_19
Witam , dawno tu nie zagladałam , ale nie miałam czasu. Mały kłopot był bo mój mąż musiał zmienić pracę na lepije płatną, na szczęście udało się coś znależć, ale na tym jeszcze nie skończone poszukiwania. Niestety ale tylko on bedzie pracował, ale pomoc otrzymamy również od moich rodziców, bo ja dopiero za rok na studia się wybieram. Na szczęście nie zostaliśmy sami i mamy kochających rodziców. Jestem troszkę zmęczona, bo zaczął nam się remont w naszym mieszkaniu, dużo bałaganu, a oczywiście ja na brud nie mogę patrzeć i od razu mam ochotę sprzatać. Kuchnię już zrobiliśmy, zostały tylko podłogi odnowić, i przedpokój wyremontować cały. Wyczytałam , że 1,5 miesiąca przed porodem nie należy współżyć gdyż może to wywołać przedwczesny poród, a także po porodzie nalezy miesiąć się wstrzymać , aby wszystko się zrosło. Jeśli chodzi o to to ja na sex nie mam ochoty wogóle, chyba hormony mają na mnie taki wpływ. Jeśli chodzi o ubranka dla dzidziusia to ja dostałam dużo od rodzicnki, także niewiele muszę kupić, tylko kilka ubranek w rozmiarze 56, aby mieć kilka. Bo ostatnio widziałam dzidziusia tygodniowego i to takie maleństwo jest , że lepiej mieć kilka sztuk w rozmiarze56. Teraz rozgladam się za kombinezonem, albo za śpiworkiem, mam kilka upatrzonych na allegro, ale muszę się jeszcze zastanowić który wybrać. Co do wózka to już wybrany, a jeśli chodzi o łóżeczko to zmieniłam zdanie, zdecydowaliśmy się na inne. Pewna młoda mama poradziła mi żebym kupiła łóżeczko które raz jest kołyską , a raz normalnym łóżeczkiem , podobno rewelacyjne rozwiązanie. Moja dzidzia szaleje całymi dniami, a najbardziej jak leże wieczorkiem w łóżeczku, mój brzuszek wtedy robi się wtedy różnych kształtów, raz wypycha nóżki, raz pośladki. Muszę już lecieć , obiadek na mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77
Kati76 matko ty 9x mierzysz cukier strasznie duzo wspolczuje ci pewnie juz nie wiesz gdzie sie kluc.... Za dwa tygodnie mam usg zobaczymy ile Niunia urosla ale powiem ci ze w 19 tyg nie byla za wielka wazyla 400 g a teraz zobaczymy jestem w 28 tyg i nie mam za wielkiego brzucha wiec mysle ze dzidzia nie jest olbrzymem. Ja tez raz w tygodniu do diabetologa chodze tylko teraz nie bede sie z nim widziala przez 3 tyg bo mam urlop ale mam z nim kontakt mailowy wiec wysylam mu wyniki pomiarow i on mi pisze czy zwikszyc dawke insuliny czy nie. Ja teraz biore 4 jednostki przed obiadem i 10 jednostek na noc. I nie wiem czy to duzo czy malo ale wydaje mi sie ze nie jest to jakos specjalnie duzo. Pozdrawiam i zycze dobrego cukru heheheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki :) Wczoraj nareszcie doczekałam się wizyty u lekarza na szczegółowe badanie główki i szczegółowe usg. Z lekarzem byłam umówiona na 21.30 ale było mega opóźnienie i przyjął mnie dopiero ok. 23.30. cała się trzęsłam ale okazało się że z główka jest na razie poniżej normy a mózg jest troszeczkę niesymetryczny ale jest w normie. Kamień spadł mi z serca :) :) do domu wróciliśmy przed 1 w nocy byłam wykończona. Z malutkiej jest kawał baby bo waży już 1640 jest duza. A ile ważą wasze maleństwa ? Dzidzia jest niestety obwinięta pępowiną, ale naszczęście pojedynczą. Mam nadzieję ze do porodu się odwinie. Wczoraj byłam też u dentysty i znów kolejny ząb mi się zepsuł. W czasie ciąży zepsuło mi się już 11 zębów katastrofa :( Dzisiaj byliśmy na małych zakupach, zaopatrzyliśmy sie już w dość duzo rzeczy. Z tego co kojarzę brakuje nam jeszcze wózka, kosmetyków i materacyka. A tak to już wszystko jest. Powiem wam, że nawet jeśli człowiek ma mało pieniędzy to i tak takie zakupy robią wielką radośc prawda :) Dziewczyny czytam o tych waszych porodach i boje się coraz bardziej. Boje się czy dam radę, moje maleństwo zapowiada się ze będzie duża i jak ja ją urodzę. Z drugiej strony pocieszam się tym, ze inne kobiety jakos urodziły duże dzieci to czemu ja nie potrafie. Moja mała to tez niezła wiercipiętka wyobraźcie sobie na tym usg mała ma cały czas zaciśniete piąstki i mnie boksuje !!! a mój brzuch całymi dniami wyglada jak fale dunaju :) :) Amelko z kciukami nie mam nic takiego, tyle że jak wstaje jestem strasznie zmęczona i potwornie bolą mnie nogi najbardziej stawy. Dziewczynki ja również bardzo proszę o fotki brzusiów – asiorek2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka- ja biore 6 jednostek przed sniadaniem i 26 wieczorem. mi najbardziej cukier skacze rano nadczo i po sniadanku, faktycznie czasem niewiem gdzie kluc tak palce bola, ale dzidzia najwazniejsza. moj malutki bo to najprawdopodobnie chlopczyk juz jest duzy mial wymiary w 28 tygodniu na 31 tygodni. za tydzien mam wizyte znowu na usg doplera to bede wiedziec cos wiecej. ja mam ogromny brzuszek. ale mysle ze nie bedzie tak zle jedna corke urodzilam z waga 4550 to dam i teraz rade. Dziekuje jeszcze raz za odpowiedz, pozdrawiam pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki! Wsciekła jestem jak nie wiem! mieliśmy dziś z M spędzić dzień razem, jechać do parku a potem do teściowej na obiad. rano zadzwonili z pracy, że musi przyjść. Denerwuje mnie to bo tak jest od pewnego czasu ciągle, że dzwonią do niego na dniu wolnym a on idzie. Notabene wczoraj też dzwonili, ale odmówił chyba tylko dlatego bo mielismy szkołę rodzenia. Co do szkoły było super! Zajęcia odbywały się w szpitalu (tym bardziej oddalonym od nas), oglądaliśmy porodówkę. pokój do porodu rodzinnego i pokój do porodu wodnego. Położna przesympatyczna, szpital piękny, wszystko nowe, odnowione, personel miły i uśmiechnięty. Bardzo nam się tam podobało, tylko ceny niestety też są wysokie. Poród w sali do porodów rodzinnych-sala do porodu rodzinnego składa się z dwóch pomieszczeń, w pierwszym jest wanna, sofa itp. a w drugim fotel do porodu-to koszt 350 zł, poród w wodzie (mocno sie nad nim zastanawiamy) to koszt 450 zł. Indywidualna opieka położnej 300 zł plus doba za osobny pokój gdzie można być z mężem przez całą dobę to koszt 200 zł za dzień. Tak więc troche tego jest, ale najważniejsze jest to że opieka wydaje się być bardzo dobra, a warunki są bardzo komfortowe. W tygodniu postaramy się obejrzeć ten szpitl obok nas i porównamy wrażenia. Co do samego porodu to nie boję się wcale Czuję się bardzo dobrze, nic mi nie dolega. Dziewczynki napiszcie proszę co sądzicie o porodzie w wodzie? Pozdrawiam i pogłaszcie brzusie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusienka
czesc a ja mam termin na 15-29 listopad mam 19 lat jestem w 30 tygodniu i bardzo sie boje prosze piszcie do mnie w tlenie podaje wam nie tlen tylko nr gg prosze piszcie bo mam rozne mysli :( bede czekac na gg 9717612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaa789
Jagusieńka wydoroślec czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77
Hej kobietki!!!!! Kurcze przesadziłam z tym pakowaniem, cały dzień uwijałam się wśród kartonów, sprzątania, mycia okien i takie tam, a potem w nocy to odczułam. Miałam takie bóle, że powiem szczerze już myślałam, że rodzę pól nocy się męczyłam aż w kopńcu wzięłam no-spe i w końcu przestało boleć. Matko to było przerażające, na szczęście nie miałam żadnego krwawienia, wczoraj cały dzień przeleżałam i dziś jest już dobrze. To chyba było ostrzeżenie dla mnie żebym nie pzresadzała:) mimi1981 wiem co to znaczy kiedy w wolny dzień dzwonią po męża u mnie jest tak cały czas, a jak pracuje to nie ma go cały dzień i wraca dopiero po 23 więc praktycznie w ogóle go nie ma i jestem w zasadzie sama. Ale cóż coś za coś.... A ty masz zamiar rodzić w prywatnej klinice? Co do porodu w wodzie to początkowo miałam taki zamiar, ale się rozmyśliłam, bo to zbyt krępujące, leżysz w wannie całkiem nago, poza tym trzeba wodę zmieniać i w ogóle. Rodząc na łóżku czy na fotelu jesteś przynajmniej do połowy ubrana w koszulke. Ale są kobietki które wybierają poród w wodzie i sobie chwalą więc może i dla ciebie będzie ok. :) jagusieńka spokojnie, nie denrwuj się już bliziutko do końca:) Na pewno masz rodziców, porozmawiaj z mamą, ona na pewno wiele praktycznych rad ci da. A co z ojcem dziecka? Głowa do góry i nie zadręczaj się żadnymi czarnymi myślami:):):) asiorek2 cieszę się że z waszą maleńką jest wszystko dobrze. Co do wagi naszej córeczki to na razie nie wiem, usg mam za 2 tyg., a ostatnie miałam w 19 tyg. i wtedy ważyła 400 g. Teraz jestem w 29 więc myślę że 1000 - 1200 powinna ważyć bo brzucha nie mam wielkiego, to i pewnie dzidzia nie jest olbrzymem. A pępowiną się na razie nie martw bo maleństwo jeszcze może się obkręcić i wszystko będzie super:) Kati76 jak tam twój cukier dzisiaj? Fajnie, że w tym naszym nieszczęściu cukrzycowym jesteśmy tu we dwie to możemy się jakoś chociaż wspierać:):):) Pozdrawaim kobietki - dbajcie o wasze brzusie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kasik mam ten sam problem. Moje małe śpi tylko w podróży. Jak chodzę albo gdzieś jadę to siedzi spokojnie a jak tylko usiądę to się zaczyna szaleństwo urodzaju. Cały brzuch mi wtedy bryka. Nadal nie znamy płci więc chyba rzeczywiście będziemy mieli 100% kinder niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar80ta
hej Dziewuszki! Proszę napiszcie jak często odczuwacie ruchy dziecka w ciągu dnia? Ja wczoraj miałam doła bo malutka się nie ruszała od samego rana :-( Proszę napiszczie Z JAKĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ CZUJECIE RUCHY DZIECKA??? (ILE RAZY DZIENNIE?) Please????? Do lekarza idę za tydzień 10 września - mam nadzieję że wszytsko bedzie ok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar80ta
hej Dziewuszki! Proszę napiszcie jak często odczuwacie ruchy dziecka w ciągu dnia? Ja wczoraj miałam doła bo malutka się nie ruszała od samego rana :-( Proszę napiszczie Z JAKĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ CZUJECIE RUCHY DZIECKA??? (ILE RAZY DZIENNIE?) Please????? Do lekarza idę za tydzień 10 września - mam nadzieję że wszytsko bedzie ok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar80ta obawiam się że ja nie jestem miarodajna bo moje Małe bryka non stop. Ciężko mi policzyć ile razy dziennie to wychodzi. Wystarczy tylko że się położę albo usiądę to już zaczyna szaleć, czasami nawet jak stanę w miejscu to już bryka. Spokojne jest tylko jak chodzę albo gdzieś jadę to wtedy jest bujane i chyba śpi. Dzieci jednak różnie się ruszają - czasami potrafią przez cały dzień siedzieć bez ruchu. Jak masz wątpliwości to skontaktuj się z lekarzem on ci powie co się dzieje. Tylko nie panikuj bo to nie jest zdrowe ani dobre dla twojej malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
hmmm mar80ta .. ja nie liczę tego, ile razy w ciągu dnia dzidziuś sie wierci.... ja wiem.. moze ma 5 dłuższych okresów czuwania, ale pewna nie jestem ( równie dobrze moze byc 15- czasami mam wrażenie, ze rusza się cały czas;-) Myślę, że też nie powinnas panikować. Zamiast sie zamartwiać pomyśl, że moze jest śpioszkiem, albo nie ma miejsca, bo jest całkiem spore, albo, że Ty nie czujesz lekkich kopniaczków. Każdy człowiek jest inny i szukanie " normy kopniaczków" jest bez sensu. Jak Ci to nie daje spokoju to poproś o USG- myślę, że na 120% zobaczysz jak sie cudnie ( acz delikatnie) porusza Twoje dzieciatko;-) Jutro idę wkońcu do lekarza...i na L4. Nie mam już siły....teoretycznie nic mi sie dolega. Jestem rozkojazona, nie umiem się skupić na pracy. Jazda samochodem - hmmm -normalnie potrafię nie pamiętać jak dojechałam....czy nie przejechałam na czerwonym swietle np. Ostatnio się przewróciłam na prostej drodze, rozwaliłam sobie kolano i rękę i zdrapałam bark.. Jestem często poirytowana.... mam dosyć -weekend jak zwykle towarzysko- fizycznie- aktywny. Najchętniej to bym się zamknęła w pustelni! Sniło mi sie nawet, że chciałam byc sama i wygoniłam wszystkich z mojego pokoju ( a była tam cała chmara dzieci) ;-)Potem wszyscy mieli mi za złe, że taka egoistka jestem... Powiedzcie mi Kochane- jak to jest z tym zwolnieniem. Chyba nie trzeba siedzieć kołkiem w domu....? tego nie zniosę! Czy chodzą i sprawdzaja? pozdrawiam...wszystkie dzielne mamusie, które tak nie narzekaja jak ja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie :) Mimi szpital, o którym piszesz na pewno musi być super. U mnie niestety nigdzie nie ma możliwości rodzenia w wodzie i nawet są ograniczone pozycje. Elizka oj przesadziłaś, musisz się oszczędzać kobieto. Ja jestem podobna wskazane mam leżeć a nie potrafie uleżeć w miejscu co chwilę cos robie. No ale mycie okien, oj nie dobrze. Dobrze że odpoczęłaś w przyszłości musisz się oszczędzać. Buziaczki dla brzusia :) Mar80ta jeśli chodzi o to że twoje maleństwo mało się rusza, to nie martw się moja akurat cały czas bryka ale zdarzaja się dni kiedy śpi i zaczyna dopiero na noc brykać. A poza tym im bliżej końca tym maleństwo się coraz mniej rusza, i nie zapominaj też że jeśli jesteś aktywna w dzień chodzisz wówczas kołyszesz brzuszek a tym samym usypiasz maleństwo. Ilonko bardzo dobrze że idziesz na L4 nareszcie odpoczniesz, a jeśli chodzi czy masz siedzieć w domu to zalezy jakie lekarz Ci wypisze ale jeśli dobrze się czujesz nie masz zagrożeń to na pewno wypisze Ci L4 chodzace czyli nie musisz być w domu, ja niestety mam leżące czyli mam siedzieć kołkiem :( mnie jeszcze nie sprawdzili ale siostre koleżanki tak, także rżnie to bywa. kobietki mam pytanie, musze kupić materac do łóżeczka i kompletnie nie wiem jaki. doradźcie mi prosze jaki jest dobry bo są różne rodzaje: kokosowy, piankowy, gryczany itd. i ja kompletnie nie wiem jaki :( Zmykam bo zabrałam się do pieczenia ciasta i coś mi tam pachnie już z kuchni :) :) Buziaki dla mamuś i brzusiów No i jeszcze tabeleczka NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+6......29tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Brzuchacz..29........28.01.........31...+14....04.11.07< br /> Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+12…. . ..30tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+7,5 ……..30 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+11.. 29(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+7.....29 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6 kg...30tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...30 tyd(SYNUS)...+8kg...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S)......27tyd..+10..21.11.0 7...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81....25......15.02.....córka....23.11.0 7r..+12kg...Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........26tcx...22.11.07...córcia...+9 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2...........23.......20.02...+5...synek!.....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....27tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+9...19.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77
Hej mamusie!!!!! mar80 co do ruchów dziecka - to nasza malutka bryka praktycznie non stop i podobnie jak u wzetki tylko wtedy kiedy ja jestem aktywna czyli chodze albo cos robie to ona jest spokoja, wiec niestety nie jestem w stanie powiedziec ci ile razy to jest w ciagu dnia. Mysle ze u kazdej kobiety jest inaczej wiec twoja dzidzia pewnie nalezy do tych leniuszkow i dlatego rzadko ja czujesz. Na pewno wszystko jest ok!!!!! ilonka32 co do zwolnienia to nikt nie chodzi i nie sparwdza czy ty lezysz bo na zwolnieniu nie mbasz napisane ze m,usisz lezec poza tym jestes w ciazy a nie chora wiec masz prawo do zwolnienia od pierwszego dnia ciazy jesli tylko lekarz na to sie zgodzi i mozesz chodzic jezdzic itd. wiec bez obaw ze bedziesz musiala lezec:) asiorek2 ja kupuje materacyk gryczano-kokosowy, z tego co wiem te sa najlepsze bo nie ulegaja deformacji w czasie lezenia dziecka jak np. piankowe, poza tym maja wlasciwosci antyodlezynowe, antyalergiczne i rehabilitacyjne. I wbrew pozorom wcale nie sa bardzo drogie.:) No zmykam kobietki potem jeszcze sie odezwe pozdrawiam was i brzuszki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej dziewczynki! Mar80ta ja takze nie wiem ile raz w ciagu dnia malutka sie rusza wiem ze czesto i dosc intensywnie. Co do ruchow maluszka ja dostalam od lekarza karte ruchow mam sobie liczyc i wiem ze ma ich byc 10 w ciagu dnia. Skrupulatnie tego przestrzegam. Jesli 10 ruchow nie bedzie do konca dnia mam zglosic sie do szpitala. Nie pomysl sobie ze Cie strasze to nie tak moja malutka tez niedawno miala jedno- dwu- dniowe przerwy w ruszaniu sie ale podobno nie powinno byc ich wcale. Lepiej byc wyczulonym niz przesadnie spokojnym. Wiec licz sobie ruchy wystarczy ich tylko 10. Napewno w ciagu calego dnia doliczysz sie 10. Pozdrawiem Serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moja mała w przedszkolu, pierwszy dzień... Za niecałą godzinę po nią jadę (bo lekarz jednak nie pozwolił mi spacerować). Co do ruchów - w szpitalu lekarze mówili że ma być 10 ruchów w ciągu godziny. Liczy się 3 razy dziennie, między 9-10, 15-16,21-22 np. Najlepiej po posiłku, na leżąco (na lewym boku). Kurczę mam lekkiego \"stresa\" w związku z tym przedszkolem, ciekawe czy odbiorę dziecko uśmiechnięte czy nie zapłakane. Przepraszam ale ciężko mi się skupić, poprawię tylko tabelkę (muszę wytrzymać w jednym kawałku jeszcze min. 4 długie tygodnie, matko!) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+6......29tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Brzuchacz..29........28.01.........31...+14....04.11.07< br /> Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+12…. . ..30tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+7 ,5 ……..30 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+11.. 29(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+7.....29 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6 kg...31 tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...30 tyd(SYNUS)...+8kg...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S)......27tyd..+10..21.11.0 7...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81....25......15.02.....córka....23.11.0 7r..+12kg...Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........26tcx...22.11.07...córcia...+9 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2...........23.......20.02...+5...synek!.....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....27tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+9...19.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77
NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+6......29tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Brzuchacz..29........28.01.........31...+14....04.11.07< br /> Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+12…. . ..30tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+7 ,5 ……..30 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+11.. 29(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+7.....29 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6 kg...31 tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...30 tyd(SYNUS)...+8kg...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S)......27tyd..+10..21.11.0 7...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81....25......15.02.....córka....23.11.0 7r..+12kg...Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........29tyd...22.11.07...córcia...+7 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2...........23.......20.02...+5...synek!.....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....27tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+9...19.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+6......29tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Brzuchacz..29........28.01.........31...+14....04.11.07< br /> Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+12…. . ..30tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+7 ,5 ……..30 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+11.. 29(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+8.....31 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6 kg...31 tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...30 tyd(SYNUS)...+8kg...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S)......27tyd..+10..21.11.0 7...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81....25......15.02.....córka....23.11.0 7r..+12kg...Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........29tyd...22.11.07...córcia...+7 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2...........23.......20.02...+5...synek!.....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....27tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+9...19.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
jeszcze tabelka;-) NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+6......29tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Brzuchacz..29........28.01.........31...+14....04.11.07< br /> Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+12…. . ..30tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+7 ,5 ……..30 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+11.. 29(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+8.....31 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6 kg...31 tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...30 tyd(SYNUS)...+8kg...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S)......29tyd..+12..21.11.0 7...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81....25......15.02.....córka....23.11.0 7r..+12kg...Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........29tyd...22.11.07...córcia...+7 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2...........23.......20.02...+5...synek!.....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....27tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+9...19.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki🌻 Robota papierkowa skończona, wreszcie mogę porobić coś innego;) Na przykład na dzisiaj mam zaplanowane sprzątanie. Szpital o którym piszę to nie jest prywatna klinkia, to szpital w Wołominie, mozna rodzić oczywiście bezpłatnie na normalnej sali. Poród z mężem to koszt 100 zł. Ale wtedy na przykład rodzi się z przypadkową położną , a ja do tej która prowadzi zajęcia poczułam sympatię i wydaję się być super specjalistą. Co do porodu w wodzie to chyba się na niego zdecydujemy, chociaż przed nami oglądanie jeszcze jednego szpitala. Natalka zaczęła się inaczej poruszać, to znaczy oprócz kopniaków czuję jakby się przeciągała i widzę jak mi coś jeździ pod skórą. Niesamowity widok ❤️ mar80ta nie martw się moja mała czasem cały dzień się nie rusza, tylko wieczorem zaczyna. Ja w ogóle bardzo późno zaczęłam czuć ruchy, bo ok.22 tc. Poza tym łóżysko mam zlokalizowane na przedniej ścianie i to też może tłumić wyczuwalność ruchów dzidzi. Byłam u lekarza, powiedziałam o swoich obawach, a on na to, że mała jest śpioszkiem i niektóre dzieci nie brykają non stop. Także nic się nie bój. ilonka32 i bardzo dobrze, że się zdecydowałaś na zwolnienie. Ja jestem na zwolnieniu od 13 tc i nikt mne nie sprawdzał. Co do twojego samopoczucia to ja też najchętniej siedziałabym w domu, to jest aż nie do uwierzenia bo przed ciążą to wiecznie gdzieś latałam, nie mogłam usiedzieć w domu. asiorku co do materaca to też ne mam pojęcia! Shenen trzymaj sie słonko-wytrzymasz ten miesiąc a potem będziesz tulić śliczne maleństwo 🌻 Buziaki dla was i brzuszków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+6......29tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Brzuchacz..29........28.01.........31...+14....04.11.07< br /> Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+12…. . ..30tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+7 ,5 ……..30 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+11.. 29(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+8.....31 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6 kg...31 tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...30 tyd(SYNUS)...+8kg...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S)......29tyd..+12..21.11.0 7...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81....25......15.02.....córka....23.11.0 7r..+12kg...Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........29tyd...22.11.07...córcia...+7 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2...........23.......20.02...+5...synek!.....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....28tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+9...19.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
hej jeśli chodzi o materacyk to polecam gryczano kokosowy. Ja taki kupiłam i jest twardy i myśle ze się super sprawdzi. te piankowe to takie miękkie ze szok, nie polecam ich. co do ruchów dzidzi myślę ze kazde dziecko jest inne, jedne brykają ciagle a inne są spioszkami. Mój akurat dzidziuś bryka cały dzień i czy to chodze , czy siedze, po prostu ciagle. Spi tylko chwilami i na szczęscie całe noce przesypia .:) ruchy dzidiz są super ale czasami aż bolesne, są to przeciagania się , kopniaczki i wypychanie nogi lub ręki tak ze czasami mam wrazenie ze zaraz się przebije na wylot:) ja też tak mma ze nie chce mi sie wychodzić z domu, najchętniej bym leżała, a tyle jest do zrobienia jeszcze. Zrobiłam się takim leniuszkiem ze szok:) teraz uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Witajcie mamusie :) miałam problemy z komputerem i nie mogłam nic zrobić :( ale już jest ok więc wracam do Was :) już mi było tak smutno bez Naszego topicu więc jak tylko mój mąż naprawił komputer to od razu jestem :) Iva 24 dopiero przeczytałam :( bądź dzielna i mam nadzieję że wszystko się ułozy jesteś silną dziewczyną i poradzisz sobie z każdym problemem zwłaszcza teraz gdy jesteś odpowiedzialna nie tylko za siebie ale i za Marcelka :) jestem dobrej myśli i przesyłam Ci sporo pozytywnej energii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ściskam Was mocniuchno i do następnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Poprawiam jeszcze tabelkę :) NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+6......29tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Brzuchacz..29........28.01.........31...+14....04.11.07< br /> Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+12…. . ..30tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+7 ,5 ……..30 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+11.. 29(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+7.....29 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6 kg...31 tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...30 tyd(SYNUS)...+8kg...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S)......27tyd..+10..21.11.0 7...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81....25......15.02.....córka....23.11.0 7r..+12kg...Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........26tcx...22.11.07...córcia...+9 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2...........23.......20.02...+5...synek!.....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....27tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...27 tyd Córeczka!+9...19.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+6......29tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Brzuchacz..29........28.01.........31...+14....04.11.07< br /> Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+12…. . ..30tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+7 ,5 ……..30 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+11.. 29(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+7.....29 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6 kg...31 tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...30 tyd(SYNUS)...+8kg...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S)......27tyd..+10..21.11.0 7...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81....25......15.02.....córka....23.11.0 7r..+12kg...Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........26tcx...22.11.07...córcia...+9 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2...........23.......20.02...+5...synek!.....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....28tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...27 tyd Córeczka!+9...19.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Dawno mnie nie było,ale jak zwykle......praca.Na nic moje obietnice że wystopuje : ( Jestem strasznie niekonsekwentna w tym temacie. A jeszcze czeka nas przeprowadzka... Słuchajcie,trapi mnie kwestia ruchów naszej dzidzi.Jak już wiecie jestem trochę przytyta : )i wydaje mi się że ruchy słabiej wyczuwam niż powinnam,myślicie że może to miec związek z tuszą? Czuję,że się rusza,że coś \" bulka\" ale tak jak Wy to opisujecie to niestety nie. Możecie coś podpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki :) Dzisiaj byłam na zebraniu w przedszkolu u mojego chrześniaka, bo moja siostra jest na urlopie i prosiła mnie bym poszła. Było super poczułam się jak mamusia :) :) Dziewczyny dzieki wielkie za rade co do materacyka, no teraz tylko wiem jaki mam kupic. Rockpoint nie mam pojecia czy tusza człowieka wpływa jakoś na odczuwane ruchy, ale wydaje mi się że to nie ma wpływu dla Ciebie, na pewno dla osób kładących reke na twój brzuszek ma wpływ ale dla ciebie chyba nie. Dziewczyny potwornie męczą mnie mdłości :( kompletnie nie wiem co mam zrobić. Słodkich snów mamusie buziaczki dla brzusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×