Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Hej kangurki:) Dziękuje ślicznie za życzenia jesteście kochane:):):) Dostałam od mężusia piękny bukiet kwiatów z czerwonych róż, śliczny:) była miła kolacyjka i śliczny tort, który upiekł chłopak mojej koleżanki. Ilonko oj, ale ten twój mężuś przeżywał:):) powiem Ci ze mój jest grafikiem komputerowym także też ma dużo z kompami do czynienia i tez jest taki czepliwy:):), ale to fajnie z jego strony, że powiedział, że będzie z Tobą ćwiczył w domciu. Powiem Ci, że super ten twój chłop :) :) Konkaa to dobrze, że już wszystko z maleństwem jest ok. buziaczki dla ciebie i brzusia, dbaj o siebie i zaglądaj częściej. Mimi oj biedactwo, musisz się nacierpieć z tym pęcherzem:( Amelko spróbuj mocno namydlić rece może obrączka zejdzie, mocno schłodź dłoń może cos pomoże lub natłuść czymś. Ja obrączkę rzadko zakładam, tylko jak gdzieś wychodzę i to nawet nie zawsze. Jak jest ciepło to wcale nie zakładam, bo mi palce puchną. Bebolek pokój musi być naprawdę śliczny, przypuszczam, że sufit musi robic niesamowite wrazenie. Oj zazdroszczę Ci tego teścia nie ma to jak swojskie wyroby. Basik przykro mi z powodu twojego samopoczucia i jeszcze twój mąż musiał wyjechać :( na L4 idź czym prędzej koniecznie. Odpoczywaj dużo, szkoda że nie ma twojego męża masował by Ci plecki, mój każdego dnia masuje mi mocno kregosłp choc na chwilke przynosi mi to ulgę. Ja tez się troche martwię bo mój mąż powiedział mi że ma szkolenie 26 pażziernika troszke mnie to zmartwiło bo termin mam na 4 listopada i jakos nie chciałabym zostawac sama w tak bliskim terminie. Szkolenie jest co prawda jedno dniowe ale jest w Warszawie także daleko od nas :( ale mam nadzieję, że termin może zmienią lub że nie będzie musiał jechać. Miłego wieczory mamusie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Hej1 Dziewczynki mam maly problemik:pojawila mi sie jakas wysypka na brzuchu,nie jest tak bardzo widoczna,bardziej wyczuwalna pod palcami i swedzi...Jak sie drapie,choc staram jak najmniej,to robi sie jeszcze gorsza.Myslalam ze to jakas jedno dwudniowa i przejdzie,ale to juz chyba z piaty dzien.Wizyte mam dopiero za 2 tyg,moze mialyscie cos podobnego? Asiorek wszystkiego naj najlepszego!Masz super meza! Basik wspolczuje ci ze musisz przechodzic przez te dolegliwosci,zwlaszcza ze maz teraz wyjechal.Ale zobaczysz ze te 2 tyg szybko mina,o ile bedziesz do nas zagladac czesto! Bunia koniecznie napisz jak po wizycie! Pa pa dobrych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Witam kangurki!!!!! U mnie jak na razie dobrz i nic złego się nie dzieje oprócz bóli kręgosłupa, które nie daja mi normalnie funkcjonować.Pocieszam się,że niedługo już finał jeszcze tylko kilka tygodni.Wytrzymamy jakoś prawda????Ciekawe, która z nas pójdzie na pierwszy ogień. Amelka77 no zaczęliśmy tę budowę, ale kiedy zakończymy to nie widomo.Dom na początku miał mieć 130 metrów maksymalnie a wyszedł prawie dwieście a to różnica.Z pieniędzmi bywa różnie raz są raz ich nie ma.Na pewno w tym roku dużo nie zrobimy.Budowa pełną parą ruszy dopiero od wiosny.Resztę materiałów mamy dokupić na początku grudnia, bo w tej chwili wszystko już tanieje. A co do wózeczka Quinny mi się naprawdę spodobał.Mieliśmy nie kupować wózka, bo nie mogłam dostać gondolki do chicco.Rodzice jednak zdecydowali inaczej za co jestem im ogromnie wdzięczna.A co do snów to dziecko śniło mi się może raz za to w poprzedniej ciąży niemal non stop.Fajnie tak śnić o bobasku.Przytulam cię mocno i 3maj sie cieplutko. Ilonka32 dzięki za słowa pociesznia co do naszych córek, które na pewno będą w jakis sposób zazdrosne, bo to dla nich duża zmiana.Musisz wytrzymać, bo każda z nas czuje się coraz bardziej obolała, ale powiem ci szczerze,że pierwszą ciążę lepiej znosiłam i do ostatniego dnia nie leżałam ani razu.Teraz niestety tak nie jest i ciągle bym tylko spała, albo jadła.A co do zakupów masz jeszcze czas ja tez jeszcze dużo rzeczy nie mam.Zresztą ja nie lubię biegać ostatnio po sklepach.W czwartek wybieram się na zakupy, bo musze sobie jakieś buty kupić i kurtki kawałek, bo w bluzie marznę a w nic innego normalnie nie włażę.A co do golenia różnych miejsc to ćwicze cudaczne akrobacje.Trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie i o malutkiego Filipka w brzuszku;-)) Mimi1981 znajomą się nie przejmuj, bo te jej gadki są nie na miejscu, ale to wszystko z zazdrości.Nawet nie wiesz jacy potrafią być ludzie.Gada głupoty i to jeszcze próbuje cię zastraszyć.A przy porodzie wcale nie "śmierdzi" - to tylko jakieś jej urojenia, aby cię zniechęcić.Następnym razem powiedz jej niech zajmie się swoimi sprawami i tyle.A co do bóli to wszystko się na dole rozszerza i stąd bywają dosyć upierdliwe.Normalna rzecz. Asiorek2 my o pierwsze dziecko staraliśmy się przeszło rok.Tak czasem bywa, a drugie to wpadka - choć powiem,że dobrze,że tak się stało , bo potem gorzej się zdecydować.Cieszę się bardzo,że będziemy mieli dzidzię.A co do zakupów to ci się nie dziwie ja tez za pierwszym razem tak wszystko przeżywałam jak ty i tylko ubranka przekładałam.Teraz nie mam już na to czasu- zresztą nie chcę stresować już i tak przejętej swoją rolą Karolinki.A domek i wy kiedyś wybudujecie.Najważniejsze teraz są dzieci i aby zdrowo rosły a reszta się powoli sama układa.Powiem ci,że mam znajomą. która ma piękny dom, kupe kasy a dziecka nie maja juz przeszło 6 lat.Ona się leczy i jak na razie bez efektów.Wolałabym mieszkać w dwóch pokojach i mieć dzieciaczki niżeli w wielkim pustym domu.A co do dziecka to na pewno jeszcze się obróci główką w dól.Mi też obróciło się w ostatniej chwili.Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu - dużo szczęścia, miłości, zdrowego dzieciątka i spełnienia wszelkich marzeńNie stresuj się i baj o siebie.Buziaczki dla ciebie i dzieciątka w brzusiu. Shenen dobry pomysł, bo tableka jest nie aktualizowana przez wiele dziewczyn.Wpisujmy się więc na nowo. Duzo zdrówka dla Mai, niech katarek szybko minie.Teraz taki okres,że dzieci chorują.Gorzej jak nasze przedszkolaki zaczną nam przynosić takie choróbska do noworodka.Z tym tez trzeba uważać. Beti26 podziwiam Cię i Misiaki za wytrwałość.Wiem,że wam cięzko potem też będzie, bo dwójka maluszków, ale na pewno fajnie jest miec dwoje dzieci za jednym podejściem.Moja babcia też miała bliźniaki.Nie przejmuj się cesarką nie jest aż tak źle jak niektórzy mówią.Na pewno dłużej dochodzi się do siebie, ale to żadna róznica jaki poród - ważne, aby dzieci przyszły na swiat całe i zdrowe.Ja też chyba raczej będę miała cc, bo poprzedni poród tez tak się skończył.Trzymaj się ciepło i dbaj o maluszki.A co do wagi sie nie przjmuj mi usg wskazywało 3 kg dziecko a miało 4 kg.Usg nigdy precyzyjnie nie określi wagi dziecka. Martulka82d mnie też boli tak brzuch.Nospe biorę i się kładę.Raz na jakiś czas mam właśnie bóle brzucha jak na okres.A czemu tak boli to sama nie wiem. Buniu77 współczuję mdłości.Może czas iść na zwolnienie nie za dużo ty czasem pracujesz???? Oj Amelka przytulanka.Teraz już tak będzie.Nasze dzieci czują,bo raczej jeszcze do końca nie rozumieją,że będzie drugie dziecko noi dla nich to wielka zmiana.Moja też kilka razy w nocy się budzi, czuję jak mnie przez sen przytula, bo spi jeszcze ze mną sama niestety nie chce.Fajnie,że mama ci pomoże w opiece nad dziećmi, bo to bardzo ważne w pierwszych tygodniach.Oj będzie nam cięzko dwoje maluchów.Damy radę prawda???? Przytulosiam was mocno - Ciebie, Amelke i maluszka.Buziaczki Hej bebolku jak miło,że jesteś.Moja córcia też ma gwiadeczki w pokoju,które w nocy świecą.Remoncik już pewnie skończony???Oj smaku mi narobiłaś tymi swoiskimi wyrobami.Pozdrowionka;-)) Basik74 - dasz radę na bóle kręgosłupa prawie kazda z nas cierpi.Pociesz się,że niedługo Karolinka będzie już z wami.Później będziemy cierpiały razem na chroniczny brak snu;-) Oj malutek mnie też wszystko swędzi i czuję krostki na brzuchu i na piersiach najgorzej jest wieczorem.Sama zastanawiam się od czego to paskudztwo.Cały brzuch sobie gdzieś w nocy podrapałam przez sen.Nie wiem czy nam można wapno wypić??.Do lekarza idę w piątek może coś sie dowiem. Uciekam bo kręgosłup mnie boli,że nie wytrzymuję.Odezwę się jutro.PAPATKI I KOLOROWYCH SNÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! U mnie znowu jesienno-depresyjna pogoda, ale nie dam się dzisiaj tym nastrojom. Asiorku, spóźnione ale szczere gratulacje z rocznicy ślubu i obyście żyli tak szczęśliwie dalej 🌼 Terminem porodu nie przerażaj się, pamiętaj, że ginek. zawsze liczą termin od pierwszego dnia miesiączki a rzadko w czasie krwawienia zachodzi się w ciążę, więc kilka dni rezerwy na pewno masz. U mnie jest tak, że ja dokładnie wiem, w któym dniu zostały poczęte Misiaki i róznica w terminie między wyliczeniem ginki a moim jest taka, że moim zdaniem jestem o 1,5 tygodnia pózniej w ciązy. Tylko, że u mnie to i tak nie ma znaczenia bo poród będzie wtedy jak już wszystko zacznie puszczać (szyjka itd...) bez wzgledu na odejście wód płodowych. Nie zamartwiaj si e teraz tylko nóżki ściskaj mocno i relaksju się jeszcze póki czas na to jest :-) Basik, idź jak najszybciej na L4 to i dołki psychiczne ci miną, bo jesteś przemęczona a sprawność ruchowa już nie taka. Odpoczywaj dużo, ja wchłaniam dużo książek i bawię sięz Misiakami w brzuchu. Wczoraj leżałam na łóżku i ciągle się zaśmiewałam, bo Misiaki coraz rzadziej kopią a węcej spacerują no i najpierw w myślam mówiłam, żeby Alek przesunął się i...przesuwał się, potem Natka...itd... Malutek i Fufcia, mnie też w jednym miejscu swędzi brzuchol, smaruję oliwką i piję mleko to przechodzi./ Wcześniej któraś z dziewczyn bardzo narzekała na wysypkę, znajdźcie wpis bo trochę o tym było pisane. Jak już nie wyrobicie to jest jakiś specyfik z parafiny dla dzieci z poważnymi alergiami skórnym i w tym się je kląpię, podobno pomaga. U mnie dzisiaj spokój, wstawałam tylko raz w nocy :-)) Trochę zaczyna mi brzuchol ciągnąć do ziemi, no ale co się dziwić, już teraz mam w sobie ciężar taki jak niektóre mamy tuż przed porodem a tu jeszcze 2,5 miesiąca przede mną-oby jak najdłużej ❤️ W domu zaczyna być zimno, czekam na ogrzewanie bo nie lubię teraz chodzić grubo ubrana i omotana. Uciekam, bo plecki zaczynają łuipać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka32
Amelko77-z ta szkołą rodzenia- naprawde nie ma czego żałować;-) ja już nie bede chodziła...Nie jestem przekonana ( po 3 zajęciach) ze to faktycznie jest niezbędne. Nie mówiąć o tym, ze jak już to powinno być raczej niepłatne... ( moja kosztowała 380 zł!!!!! za 10 zajęć) mimi1981-dzielnego masz męża ;-) Co do pieska- my mamy wielgaśnego, dobrodusznego dobermanna... wiecznego dzieciucha- niestety strasznego zazdrośnika- jak tylko widzi, że bawię się z psem sąsiadów- to zaczyna robić dziwne rzeczy- trąca mnie łapą, szturcha, poszczekuje..- na pewno bedziemy i to od samego początku wpajali mu nową sytuację (tzn. hierarchię- ze "przed nim" doszedł jeszcze jeden człowiek) Pamiętam jak moja córka jako 10 misięczne niemowlę jeżdziła do exteściowej, która miała psa ( Suczkę) ta strasznie była niezadowolona- normalnie potrafiła podejc do maluszka i wydrzeć jej smoczek/ biszkopcika z buzi ( raz to nawet skaleczyła ją zębem)i zakopać ( bo ona słodyczy nie lubiła;-) Trzeba było strasznie uważać! Na szczęście po 4-5 dniach "załapała swoją nową pozycję". Potem sie uwielbiały. basik74- trzymaj sie Kochana! -ja też mialam taki potworny kryzys w zeszlym tygodniu...miałam już serdecznie dosyć tych wszystkich bóli, niewyspania-teraz jest troszke lepiej... Wyjazu męża- szczerze współczuje... ale lepiej teraz..niż np pod koniec pażdziernika.... asiorek2- Mój M jest BRADZO KONSEKWENTNY-moim zdaniem za bardzo!- jak powiedzial, ze bedziemy cwiczyć to bedziemy! i cwiczymy... ;-) Na szczecie RAZEM- cala trójka ( a nawet 4;-) . Mąż i córka zanoszą sie od smiechu( bo ja taka przy tym niezgrabna jestem! ) Fuciu- z córkami bedzie dobrze! Nie ma innego wyjscia! MOja w ogóle miała ciężkie ostatnie 2 lata.. najpierw nowy narzeczony( też bała sie ze to jego bedę kochała bardziej niż ją) teraz dzidziuś... trochę mi jej żal. Pamiętam jak jej powiedzieliśmy o Filipku to sie popłakała:-( Teraz jest dużo lepiej, ale i tak sie boję co bedzie po porodzie. Czesto pyta jak to było jak to ona była w brzuszku, czy kopała mniej czy więcej itp... odczuwam taka mała rywalizacje... Podobnie jak Ty - pierwsza ciąża minęła jakby bez mojej wiedzy! żadnych chyba dolegliwości ( oprócz strasznych mdłości). Teraz sie troche bardziej roztkliwiam nad sobą, ale w sumie czasu jakoś też nie mam za wiele! i dobrze! Trzymaj się KOchana! pozdrowienia dla wszystkich Mamutów ( tak mnie ostatnio nazywają - Mamutek) - ciekawe czemu...;-) czyżbym była gruba? hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Więc tak moja wizyta u gina trwała 5 przysłowiowych minut. Lekarz sprawdził wyniki morfologii, posłuchał tętna, pomacał brzuszek i tyle! Nawet mnie nie zbadał! I na dodatek, ponieważ okazało się że mam zapalenie pęcherza przepisał antybiotyk o czym mnie nie poinformował! Dowiedziałam się o tym jak przeczytałam ulotkę. Masakra. Dziś czuję się fatalnie-jestem słaba, roztrzęsiona, nie mam siły. Odewzę się wieczorem. Ściskam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzusie! W końcu dzisiaj w miarę normalnie spałam, od 24 tej do 10 tej, wstawałam może z 4 razy ale to norma. Zmuszona byłam od razu po wstaniu iść do piekarni po chlebek i bułeczki, bo nie miałam ju ż pieczywa w domku. Nie lubię tak wychodzic na głodnego, bo od razu robi mi się słabo. Wczoraj kupiłam sobie rozpuszczalną owocową herbatkę hipp dla ciężarnych, bo od picia zimnej wody bolało mnie już gardło. Od dzisiaj włączyli u nas ogrzewanie, no i bardzo dobrze, bo wczoraj pod wieczór odpaliłam już sobie gaz w kuchence, żeby było cieplej. Teraz codziennie oglądam masę seriali np wczoraj M jak miłość, Na wspólnej, potem Twarzą w twarz i na koncu Uwaga faceci. Oczywiście teraz mogę sobie na to pozwolić, bo jak M. jest w domu to nie ma mowy o takich głupotach. Wczoraj prałam pierwszą turę ciuszków dla dzieciaczków, poczekam aż wyschną do końca, a potem zabiorę sie za prasowanie. Siostra mówi że to jeszcze za wcześnie, bo ubranka zdążą się zakurzyć, ale ja nie chcę czekać niewiadomo za czym, bo nie wiem jak będę czuła się za miesiąc. Już teraz wykonywanie drobnych czynności męczy mnie strasznie, a co dopiero będzie potem. Misiaki - mój brzuszek też ciągnie coraz bardziej ku dołowi, coraz częściej robi się twardy i napina się, a dzieciaczki nie kopią już tak często jak dotychczas, tylko kręcą się, odwracają. Nieraz mam takie wrażenie, że boli mnie ścianka brzucha od tego obcierania, a może mi się tylko wydaje? Dziewczynki -brzuchaczku, basiku74 - wspólczuję wam wyjazdu mężów, ja niestety borykam sie z tym na codzień, ale w moim przypadku widziały gały co brały. Mamy przynajmniej darmowe rozmowy, więc dzwonimy do siebie średnio co godzinke. M. już nie może doczekać się porodu, bo oprócz tego że nasze kruszynki będą z nami, to w końcu pójdzie na upragniony 3 tygodniowy urlop. Idę zrobić sobie kisielek i rozprostować kręgosłup. Pa, całuski :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie🖐️:-) Ja juz po wizycie w szpitalu. Wszystko w porzadku. Tylko zelazo mi spada (pomimo tego ze codziennie biore zelazo w tabletkach). Ale i tak nie jest zle. Chcieli mnie wyslac na dodatkowe USG(???) Zapytalam czy to koniecznie bo mialam USG w ubieglym tygodniu. Z Dzidziusiem wszystko w porzadeczku, lekarka myslala ze chcialabym miec jeszcze jedno USG. Zrobili mi tez badanie na toksoplazmoze i cytomegalie. Nastepna wizyte mam za 2 tygodnie i wtedy sie dowiem jakie mam wyniki. Konkaa, hej hej hej🖐️:-D Ciesze sie ze juz wszystko dobrze, oj, ale pewnie niezle sie przestraszylas. Uwazaj na siebie i na Malenstwo🌻 Ilonka, Twoj Maz ma racje. Na zajecia w szkole rodzenia polozna ma przychodzic przygotowana! Buziaki dla Ciebie i Dzidziusia🌻 Mimi, wspolczuje zapalenia pecherza. Piesek na pewno sie przyzwyczai do nowego domownika. Uszka do gory. Wypoczywaj Kochana i zeby Cie juz zgaga nie meczyla. Amelko, dzis zdjelam obraczke:-) W fotelik chyba zainwestujemy, chcemy kupic nowy. Dla Amelki mielismy 2 uzywane, oddalam je kolezance. Potem gdy Melka miala 9 miesiecy kupilismy nowy, maxi-cosi wlasnie i jestesmy bardzo zadowoleni. Maja bardzo dobre wykonczenie i ochrone glowki...wiec chyba kupimy nowy dla Dzidziusia. Z wozkiem poczekamy az urodzi sie Bobas. Jak pierozki? Chyba tez zrobie...mniam:-) Bebolku, miej litosc Kochana! Swojskie kielbaski, szyneczki i boczek w Irlandii! Moj Tatko przyjedzie do nas dopiero pod koniec pazdziernika...a mi slinka cieknie. Przyjade do Ciebie, zobaczysz;-) Pokoik dla Dzidzi musi byc sliczny! Basik, wspolczuje samopoczucia i boli kregoslupa. Mam nadzieje ze Synek az tak Cie nie meczy. Uwazaj na siebie! I prosze nie wpadaj w doleczki🌻❤️ dla Ciebie, Synka i Karolinki. Asiorku, mieliscie cudny wieczor. I ten torcik...musial byc pychotka... Malutku, moze zadzwon do GP i powiedz o tej wysypce. Zobaczysz co Ci doradzi. Cmoki dla Ciebie🌻 Fufciu, biedna jestes z tymi bolami kregoslupa. Nawet nie pogratulowalam rozpoczecia budowy domku! Przepraszam i teraz GRATULUJE! Ale super! ... Marzy mi sie wlasny domek...ale pewnie jeszcze dluuugo poczekam ... Nie mam pojecia czy mozna pic wapno ... hmmm ... chyba tak? Rade sobie damy:-) Bedziemy sie wspierac na forum, prawda? Ucaluj prosze Karolinke od nas i poglaszcz Brzusio😘 Kochane, musze dokonczyc obiadek...Moj Maz skrecil sobie noge w kostce, lezy unieruchomiony od wczoraj. Biedak chce mi pomagac ale tylko robi wiecej szkody...bo ja ciagle na niego wpadam z moim ogromniastym brzuszkiem. Najgorzej jest z kapiela Amelki, mam zakaz podnoszenia, ale nie mam wyjscia. Zaraz pobiegne po Amelke do zlobka, brzuch mi twardnieje po takim spacerku. To uciekam Dziewczynki. Bebolku, dzis mam wolne, ale bede w centrum jutro to zobacze jak wyglada ten wozio. Buziaczki dla Was Mamusie i dla Waszych Brzuszkow😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Co Wy na to, zebysmy sobie stworzyly nowa tabelke? Moge zaczac :) NICK-----WIEK----OST@-----POROD----TC---KG----PLEC/IMIE----MIASTO migotka---21-----25/01------1/11-----33-- +7-----(nie wiemy)--Szwecja Moze bedzie bardziej czytelnie no i przede wszystkim wpisza sie tylko te najwytrwalsze, co do tej pory zagladaja na nasze forum. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hehe, Migotko :) Wpadłam dosłownie na sekundę żeby zacząć nowa tabelkę :D Zmienie \"poród\" na \" termin porodu\" dobrze? Jutro wpadnę na dłużej Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IMIE- ---MIASTO migotka---21-----25/01------1/11-----33-- +7-----(nie wiemy)-------Szwecja shenen-----31---05.02----5/11.11-----32---- +6-----Magdalena :)----Chełm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Dzięki dziewczynki za wsparcie :) dobrze , że jesteście :) dziś troszkę lepiej ale daleko od ideału ślę Wam buziaczki pozdrawiaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IMIE- ---MIASTO migotka---21-----25/01------1/11-----33-- +7-----(nie wiemy)-------Szwecja shenen-----31---05.02----5/11.11-----32---- +6-----Magdalena ----Chełm basik74---32---21.02-----19.11.-------29---- +9----Karolinka ---- Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, próbuje obrobić to tabelką z kolumnami ale coś chyba nie wychodzi :-) NICK WIEK OST@ PORÓD termin TC KG PŁEĆ/IMIĘ MIASTO Migotka 21 25.01 01.11 33 .+7 Nie wiemy Szwecja Misiaki 32 27.02 30.11/05.12 28 +12 Natasza i Aleksander Szczecin Shenen 31 05.02 5/11.11 32 +6 Magdalena Chełm Basik74 32 21.02 19.11 29 +9 Karolinka Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu, taką fajną tabeleczkę zrobiłam z kolorkami a tu nic. To się wklejam NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IMIE-----MIASTO migotka-----21-----25.01-----1/11--------33----- +7-----(nie wiemy)------Szwecja shenen------31----05.02-----5/11.11-----32----- +6-----Magdalena ----Chełm basik74-----32----21.02-----19.11.--------29----- +9----Karolinka ---- Katowice Misiaki------32----27.02----30.11/5.12---28---- +12----Natasza i Aleksander----Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-----MIASTO migotka-----21-----25.01-----1/11--------33----- +7-----(nie wiemy)------Szwecja shenen------31----05.02-----5/11.11-----32----- +6-----Magdalena ----Chełm basik74-----32----21.02-----19.11.--------29----- +9----Karolinka ---- Katowice Misiaki------32----27.02----30.11/5.12---28---- +12----Natasza i Aleksander----Szczecin Fufcia------29-----25.01----25.10/3.11---33-----+18----Amelka----Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-----MIASTO migotka-----21-----25.01-----1/11--------33----- +7-----(nie wiemy)------Szwecja shenen------31----05.02-----5/11.11-----32----- +6-----Magdalena ----Chełm basik74-----32----21.02-----19.11.--------29----- +9----Karolinka ---- Katowice Misiaki------32----27.02----30.11/5.12---28---- +12----Natasza i Aleksander----Szczecin Fufcia------29-----25.01----25.10/3.11---33-----+18----A melka----Siedlce mimi1981----26---20.02----27.11----------29-----+10---Natalia----Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-----MIASTO migotka-----21-----25.01-----1/11--------33----- +7-----(nie wiemy)------Szwecja shenen------31----05.02-----5/11.11-----32----- +6-----Magdalena ----Chełm basik74-----32----21.02-----19.11.--------29----- +9----Karolinka ---- Katowice Misiaki------32----27.02----30.11/5.12---28---- +12----Natasza i Aleksander----Szczecin Fufcia------29-----25.01----25.10/3.11---33-----+18----A melka----Siedlce mimi1981----26---20.02----27.11----------29-----+10---Na talia----Warszawa beti26-------26---17.02----24.11-----------30-----+13---Natalia i Kacper----Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-----MIASTO migotka-----21-----25.01-----1/11--------33----- +7-----(nie wiemy)------Szwecja shenen------31----05.02-----5/11.11-----32----- +6-----Magdalena ----Chełm basik74-----32----21.02-----19.11.--------29----- +9----Karolinka ---- Katowice Misiaki------32----27.02----30.11/5.12---28---- +12----Natasza i Aleksander----Szczecin Fufcia------29-----25.01----25.10/3.11---33-----+18----A melka----Siedlce mimi1981----26---20.02----27.11----------29-----+10---Na talia----Warszawa beti26-------26---17.02----24.11-----------30-----+13--- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Bunia_77------30---27.01----26.10/3.11---32-----+9---Dominik----Cork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kangurki :) Właśnie wróciłam od dentysty i znów kolejna dziura mi wyskoczyła. Katastrofa za okres ciąży poleciało mi już ponad 10 zębów. Dentystka powiedziała, mi, że nie spotkała jeszcze tak odwapnionej osoby, której tak lecą zęby w tak szybkim czasie. A ja jem dużo wapna i tak to nic nie pomaga, jeszcze ostatnio ułamał mi się ząb i jak go rozwierciła aby nadlać okazało się, że jest tam dziura :( mówie że powinnam już chyba wprawić sobie szczękę, bo taniej by mnie to wyszło. Fufcia dziękuję jesteś kochana :) :* Malutek co do brzuszka to mnie też potwornie swędzi, i mam takie czerwone plamki takie małe chrostki. Brzuchacz współczuje wyjazdu męża i to jeszcze na tak długo, a daleko jedzie? Mam nadzieję ze obie zaczekamy na przyjazd swoich chłopów i wtedy urodzimy :) :) oj szpital rzeczywiście jest dośc daleko od Ciebie. Ja chciałam rodzić w Katowicach tj. 30 km ode mnie, ale przeraża mnie odległość, jutro idziemy do naszego szpitala zobaczyć jak jest u nas. Mimi biedactwo, szkoda słów na tego twojego lekarza wiesz :( Bubiu super, że wszystko dobrze szkoda tylko że spada Ci żelazo. Biedny ten Twój mężuś, o przykre, że akurat teraz skręcił nogę :( kochana musisz się oszczędzać. Dziewczyny tabelka jest super :) :) :) Oj musze uciekać niestety plecki nie pozwalają dłużej pisać :( NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-----MIASTO migotka-----21-----25.01-----1/11--------33----- +7-----(nie wiemy)------Szwecja shenen------31----05.02-----5/11.11-----32----- +6-----Magdalena ----Chełm basik74-----32----21.02-----19.11.--------29----- +9----Karolinka ---- Katowice Misiaki------32----27.02----30.11/5.12---28---- +12----Natasza i Aleksander----Szczecin Fufcia------29-----25.01----25.10/3.11---33-----+18----A melka----Siedlce mimi1981----26---20.02----27.11----------29-----+10---Na talia----Warszawa beti26-------26---17.02----24.11-----------30-----+13--- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Bunia_77------30---27.01----26.10/3.11---32-----+9---Dominik----Cork Asiorek2 ------26--- 28.01----04.11---------31-----+8---Olusia ----- Jaworzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabeleczka rzeczywiscie super:-)🌻 Misiaki, to musi byc niesamowite obserwowac dwojeczke jak bryka w brzusiu! Buziaczki dla Ciebie i Twoich Skarbow😘 Ilonka, drogie te zajecia w szkole rodzenia...u mnie dzieki Bogu bylo bezplatnie i tylko 3 zajecia (w miare konkretne zreszta) ...choc nie zawsze;-) Brzuchacz, oj, wspolczuje Ci ze Twoj Maz teraz musi wyjechac...a do szpitala rzeczywiscie masz dosyc daleko. Co do porodu w wodzie, tez chcialabym sporobowac. Moja kolezanka rodzila w wodzie w zeszlym roku i byla zachwycona. Mimi, biedna jestes z tym antybiotykiem. Trzymaj sie Kochana i uwazaj na siebie🌻 Beti, ja tez juz wypralam czesc ubranek...przynajmniej juz sie tak nie denerwuje ze z czyms nie zdaze. Mam nadzieje ze sie az tak nie zakurza? Ja mam tylko jednego Bobaska w brzuszku a sapie jak stary parowoz i szybko sie mecze, moge sobie tylko wyobrazic jak to jest u Ciebie z dwojeczka Skarbow! Asiorku, glowka do gory! Czasem niestety tak jest w ciazy... Ale najwazniejsze ze dbasz o zabki i ze je leczysz!!! Bedzie dobrze! 🌻 dla Ciebie. Zmykam napic sie herbatki, potem troszke poprasuje i wskocze do lozeczka...Juz mnie Mezus wzywa... Dobrej nocki i kolorowych snow, papa😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Już lepiej się czuję Pospałam, potem ugotowałam obiad. Później zabrałam się za przesadzanie kwiatków, bo były juz w tragicznym stanie. Tak zleciał cały dzionek. Jutro znowu latanie z M bo musi wyrobić dowód osobisty, bo ma jeszcze stary i jak zwykle odkłada wszystko na ostatnią chwilę. A wieczorem mamy zajęcia w szkole rodzenia. Mamy się wygodnie ubrać bo będziemy ćwiczyć Łóżeczko z pościelą przyjechało wczoraj. Sprawdzilismy tylko czy ten kolor, który zamawialiśmy i spakowaliśmy je-za wczesnie, żeby rozkładać. Wózek też już kupiony-jeszcze nie przyjechał. Dziewczyny juz nie mogę się doczekać kiedy przytulę mojego Skarbusia ❤️ Asiorku współczuję chorych ząbków, ja męczę się tylko z jednym aż do rozwiązania, ponieważ jak zapewne wiesz nie mogą mi zrobić prześwietlenia. Malutek ja miałam tak jakis miesiąc temu, że brzuszek mnie strasznie swędział i pojawiły sie na nim krostki. Przeszło mi samo. Brzuchacz ja też chcę rodzić w wodzie, mój szpital jest oddalony 20 km. Nic sie nie martw na pewno zdążymy:) Ilonka moje zajęcia w szkole rodzenia też niestety płatne, ale bardzo dobrze na mnie działają także akurat w moim przypadku warto. Buniu dziekuje za słowa otuchy-jakoś daję radę. Co do prania to mam zamiar zacząć w połowie października, w końcu termin mam na koniec listopada;) Tabelka rewelacja!!!! Pozdrawiam was wszystkie buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-----MIASTO migotka-----21-----25.01-----1/11--------33----- +7-----(nie wiemy)------Szwecja shenen------31----05.02-----5/11.11-----32----- +6-----Magdalena ----Chełm basik74-----32----21.02-----19.11.--------29----- +9----Karolinka ---- Katowice Misiaki------32----27.02----30.11/5.12---28---- +12----Natasza i Aleksander----Szczecin Fufcia------29-----25.01----25.10/3.11---33-----+18----A melka----Siedlce mimi1981----26---20.02----27.11----------29-----+10---Na talia----Warszawa Z tym wapnem na wysypke yo rzeczywiscie macie racje,ze tez sama na to nie wpadlam wczesniej.Juz kiedys czytalam gdzies ze w ciazy mozna pic wapno,takie w syropie dla dzieci.Zobaczymy czy pomoze. Z tabelka super pomysl! Bunia to fajnie ze z dzidzia wszystko ok.Tylko ciekawe dlaczego ja nie mialam robionych tych badan o ktorych piszesz...? Brzuchacz ja jakbym miala mozliwosc rodzenia w wodzie to chyba bym sie nie zastanawiala,pamietam jak bylo super kiedy moglam byc w wannie z ciepla woda do samego porodu.Naprawde duza ulga. Asiorek wspolczuje ci z tymi zabkami,ale coz poradzic... Pa pa! beti26-------26---17.02----24.11-----------30-----+13--- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Bunia_77------30---27.01----26.10/3.11---32-----+9---Dom inik----Cork Asiorek2 ------26--- 28.01----04.11---------31-----+8---Olusia ----- Jaworzno Malutek------25-----27.01-----03.11-------32-----+14----?/Aleksandra---Cork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Z tą tabeleczką to naprawdę fajny pomysł bo stara już się zaczęła troszkę sypać. Jeśli chodzi o golenie różnych miejsc to ja przeważnie depiluję więc na dłużej mam spokój. Póki co daję radę. Najgorsze jest to że zaczynają mi puchnąć kostki u nóg :( i wyglądam wtedy jak słonica bo nie widać gdzie ta kostka. Przez noc trochę opuchlizna schodzi ale potem w ciągu dnia znów naciąga. Chyba zaczynam zbierać wodę. Innych dolegliwości nie mam chyba że mnie córcia po żebrach skopie :) to mnie rano trochę bolą ale potem przechodzi :) My też chodzimy do szkoły rodzenia ale jesteśmy zadowoleni. Położna jest konkretna. Pokazuje i wyjaśnia co po kolei będziemy miały robione jakie badania pomiary itp. Ostatnio nawet zwiedzaliśmy porodówkę żeby móc oswoić się trochę z tym pomieszczeniem. Po każdych zajęciach teoretycznych mamy pół godzinki ćwiczeń - oddechy, aerobik, ćwiczenia rozciągające na nóżki żeby nas skurcze nie łapały a ostatnio był masaż plecków - rewelacja. U nas jest to płatne ale wydaje mi się że w miarę tanio wychodzi bo tylko 150 złotych za 13 spotkań. Spotkania są raz w tygodniu i trwają 2 godzinki. Ale się rozpisałam. 3majcie się cieplutko już niedługo będzie nas więcej :). Uzupełnię jeszcze tylko tabelkę. NICK-----WIEK----OST@-----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-----MIASTO migotka-----21-----25.01-----1/11--------33----- +7-----(nie wiemy)------Szwecja shenen------31----05.02-----5/11.11-----32----- +6-----Magdalena ----Chełm Wzetka-----31-----31.01-----07.11-------33------+9-----Wiktoria--------Rzeszów basik74-----32----21.02-----19.11.--------29----- +9----Karolinka ---- Katowice Misiaki------32----27.02----30.11/5.12---28---- +12----Natasza i Aleksander----Szczecin Fufcia------29-----25.01----25.10/3.11---33-----+18----A melka----Siedlce mimi1981----26---20.02----27.11----------29-----+10---Na talia----Warszawa beti26-------26---17.02----24.11-----------30-----+13--- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Bunia_77------30---27.01----26.10/3.11---32-----+9---Dom inik----Cork Asiorek2 ------26--- 28.01----04.11---------31-----+8---Olusia ----- Jaworzno Malutek------25-----27.01-----03.11-------32-----+14----?/Al eksandra---Cork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się nie obrazicie, poukładałam nas w tabelce według terminu porodu. Odezwę się jak wrócę od ginki, pewnie wieczorkiem. NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-------MIASTO Migotka-----21-------25.01-----1.11-----------33------ +7-----(nie wiemy)----------Szwecja Bunia_77---30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9------Dominik-------------Cork Asiorek2 ---26---- --28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Malutek-----25------27.01-----03.11-----------32-----+14---- ?/Al eksandra-------Cork Shenen------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+6-----Magdalena ----------Chełm Wzetka------31-------31.01-----07.11---------33-------+9-----Wiktoria-------------Rzeszów Basik74-----32-------21.02-----19.11.---------29-------+9-----Karolinka-----------Katowice Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+18-----Amelka--------------Siedlce Beti26-------26------17.02-----24.11-----------30-----+13---- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Mimi1981--26-------20.02-----27.11----------29-----+10-----Natalia---------------Warszawa Misiaki------32------27.02-----30.11/5.12-----28-----+12----Natka i Alek---------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
tabeleczka;-) NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-------MIASTO Migotka-----21-------25.01-----1.11-----------33------ +7-----(nie wiemy)----------Szwecja Bunia_77---30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9-- ----Dominik-------------Cork Asiorek2 ---26---- --28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Malutek-----25------27.01-----03.11-----------32-----+14 ---- ?/Al eksandra-------Cork Shenen------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+6 -----Magdalena ----------Chełm Wzetka------31-------31.01-----07.11---------33-------+9 -----Wiktoria-------------Rzeszów Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+18 -----Amelka--------------Siedlce Ilonka32-----32------15.02-----21.11-----------30-----+1 3---- FILIPEK----Bielsko-Biała Beti26-------26------17.02-----24.11-----------30-----+1 3---- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Mimi1981--26-------20.02------27.11----------29-----+10-- ---Natalia---------------Warszawa Basik74-----32-------21.02-----19.11.---------29-------+ 9-----Karolinka-----------Katowice Misiaki------32------27.02-----30.11/5.12-----28-----+12 ----Natka i Alek---------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane .. ja za niedługo do szpitala... ciekawe co mi powiedza na wizycie!!! i znowu mierzenie brzuszka metrówka!!! uffff Buniu dzieki ze lookniesz na ten wuzeczek:P odezwe sie jak wróce... no i jeszcze tabeleczka!!! NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-------MIASTO Migotka-----21-------25.01-----1.11-----------33------ +7-----(nie wiemy)----------Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0-----niespodzaianka--kilcock Bunia_77---30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9-- ----Dominik-------------Cork Asiorek2 ---26---- --28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Malutek-----25------27.01-----03.11-----------32-----+14 ---- ?/Al eksandra-------Cork Shenen------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+6 -----Magdalena ----------Chełm Wzetka------31-------31.01-----07.11---------33-------+9 -----Wiktoria-------------Rzeszów Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+18 -----Amelka--------------Siedlce Ilonka32-----32------15.02-----21.11-----------30-----+1 3---- FILIPEK----Bielsko-Biała Beti26-------26------17.02-----24.11-----------30-----+1 3---- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Mimi1981--26-------20.02------27.11----------29-----+10- - ---Natalia---------------Warszawa Basik74-----32-------21.02-----19.11.---------29-------+ 9-----Karolinka-----------Katowice Misiaki------32------27.02-----30.11/5.12-----28-----+12 ----Natka i Alek---------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-------MIASTO Migotka-----21-------25.01-----1.11-----------33------ +7-----(nie wiemy)----------Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 -----niespodzaianka--kilcock Bunia_77---30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9-- ----Dominik-------------Cork Asiorek2 ---26---- --28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Malutek-----25------27.01-----03.11-----------32-----+14 ---- ?/Al eksandra-------Cork Shenen------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+6 -----Magdalena ----------Chełm Wzetka------31-------31.01-----07.11---------33-------+9 -----Wiktoria-------------Rzeszów Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+18 -----Amelka--------------Siedlce Ilonka32-----32------15.02-----21.11-----------30-----+1 3---- FILIPEK----Bielsko-Biała Elizka77 30 15.02 22.11 30 +10 Natalka Szczecin Beti26-------26------17.02-----24.11-----------30-----+1 3---- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Mimi1981--26-------20.02------27.11----------29-----+10- - ---Natalia---------------Warszawa Basik74-----32-------21.02-----19.11.---------29-------+ 9-----Karolinka-----------Katowice Misiaki------32------27.02-----30.11/5.12-----28-----+12 ----Natka i Alek---------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77
NICK-----WIEK---OST@----T.PORODU----TC---KG----PLEC/IM IE-------MIASTO Migotka-----21-------25.01-----1.11-----------33------ +7-----(nie wiemy)----------Szwecja Bebolek20---21-------26.01-----2.11-----------33-------0 -----niespodzaianka--kilcock Bunia_77---30-------27.01-----26.10/3.11----32------+9-- ----Dominik-------------Cork Asiorek2 ---26---- --28.01-----04.11----------31------+8------Olusia ---------------Jaworzno Malutek-----25------27.01-----03.11-----------32-----+14 ---- ?/Al eksandra-------Cork Shenen------31-------05.02-----5/11.11-------32-------+6 -----Magdalena ----------Chełm Wzetka------31-------31.01-----07.11---------33-------+9 -----Wiktoria-------------Rzeszów Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11----33-----+18 -----Amelka--------------Siedlce Ilonka32-----32------15.02-----21.11-----------30-----+1 3---- FILIPEK----Bielsko-Biała Elizka77..... 30..... 15.02.... 22.11.......... 30..... +10.... Natalka.... Szczecin Beti26-------26------17.02-----24.11-----------30-----+1 3---- Natalia i Kacper----Bydgoszcz Mimi1981--26-------20.02------27.11----------29-----+10- - ---Natalia---------------Warszawa Basik74-----32-------21.02-----19.11.---------29-------+ 9-----Karolinka-----------Katowice Misiaki------32------27.02-----30.11/5.12-----28-----+12 ----Natka i Alek---------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki. Ja czekam na M bo po pracy miał wstąpić do sklepu i kupić świeże bułeczki:) Kochany. Noc przespałam w miare dobrze. Natalka od wczoraj jakoś tak się ułożyła, że czuję ją pod prawym żebrem szczególnie jak siedzę. Wzetka co do puchnięcia nóg to trzeba dużo odpoczywać z nogami uniesionymi do góry i koniecznie kontrolować ciśnienie czy nie za wysokie. Co do szkoły rodzenia to moja jset droga-400 zł ma być dziesięć spotkań raz w tygodniu po trzy godziny. ale tak jak pisałam naprawdę warto! Misiaki i Bebolek koniecznie napiszcie jak po wizycie. Trzymajcie się cieplutko i pogłaszcie brzusie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×