Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Wikusiu kochana i Maciusiu wszystkiego najlepszego z okazji Waszych pierwszych urodzinek.Sto lat! Dzisiaj bylam w kosciele i ksiadz tak pieknie mowil o śmierci,ze lezka mi sie w oku zakrecila...Myslalam wtedy o Monice i mysle a raczej mam nadzieje ze jest jej tam dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADAŚKO (Kasik) i KEVIN (Edzia) - chłopaki najserdeczniejsze STO LAT od forumowej ciotki z mężem i Wiktorią ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie🖐️ Spoznione zyczenia dla Wikuni🌻 Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie Wikuniu🌻❤️🌻❤️🌻 Sto Lat! Dla Kevinka i Adasia Sto Latek i Wszystkiego Najlepszego w Dniu I-wszych Urodzinek🌻❤️🌻❤️🌻 Sylka, o jejku, ale sie narobilo! Uwazaj bardzo na siebie Kochana i prosze informuj nas co sie dzieje. 😘 dla Ciebie, Olenki i Brzuszka. Duzo zdrowka! Milego dnia Dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, troszke mnie nie było i nie złozyłam zyczonek naszym małym jubilatom. Juz nadrabiam zaleghłości. Kochana Oleńko od Asika, Wikuniu, Maciusiu, Adasiu i Kewinku zyczymy wam samych wspaniałego zycia, niech przynosi wam tylko radosne i słoneczne dni. Niech uśmiech nie znika z waszych buziuni i żebyście zawsze były oczkiem w głowie waszych rodziców :) A życzenia prosto od ciotki Mnik i Maciusia :):):) I jeszcze świeczka i modlitwa za Monikę. Nad grobami bliskich nie zapomniałam i naszej forumowej Monisi, mam nadzieję że teraz jest jej dobrze i czuwa nad swoimi bliskimi. A u nas niestety znowu nie fajnie, maly ma biegunkę i cała dupcia w związku z tym czerwona. maciuś marudny i płaczliwy a wszystko naprawdopodobniej przez zęby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cioteczki:) spiesze z zaleglymi zyczonkami dla Naszych skarbow;) Wszystkiego najlepszego dla Maciusia, Wiktorii, Adasia i Kevinka duzo zdroweczka, szczescia, wiele radosci ....wielkie buziaczki dla Was :) Sylka- no kochana uwazaj na siebie trzymam kciuki by do konca ciazy wszystko przebiegalo pomyslnie :) Mnik- biedniusi...mam nadzieje ze doleglwosci szybko przejda..trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kevinka i Adasia sto latek z okazji waszych pierwszych urodzinek dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzonka dla Wikusi,Adasia i Kevinka❤️Dużo zdrówka słoneczka nasze i samych uśmiechów na codzień U nas wszystko dobrze.Maciuś biega i rozrabia - ostanio wszedł nawet na zjeżdzalnię taką małą - wszędzie się wspina;-)Teraz wychodzi mu kolejny ząbek i jest trochę marudny i nie ma apetytu. Sylka ja też miałam cukrzycę ciążową - jak byłam w drugiej ciąży.Musisz przestrzegać diety a wszystko będzie dobrze.U mnie niestety po ostatnim badaniu cukru jak byłam w szpitalu znów było 10 jednostek za dużo,ale lekarz uznał,że to od stresu.Nie martw się tylko dbaj o siebie i o kruszynke w brzusiu. Bunia kopę lat;-)Dominiś już pewnie duży chłopak, a Amelka to już panna.moja siostra w maju urodziła córeczkę i tez nazwała ją Amelia;-)Ucałuj swoje słoneczka!!! Mnik - to normalne,że Maciuś ma biegunke przy ząbkowaniu niestety tak jest.Mój Maciek też czasem ma biegunki i odparzenia na pupie.Smaruj mu pupę maścią typu alantan lub sudokremem, ja stosuję profilaktycznie zasypkę nivea i tyłek tak się nie odparza.Nie martw się to minie.Mi pediatra zaleciła też częste kąpiele przy odparzeniach.Trzeba też często zmieniać pieluszkę i pozwolić dziecku poleżeć z gołą pupą pod warunkiem jak w domu jest cieplutko. Brzuchacz,Asiorek,Kamelle, Wzetka dziękujemy za życzonka;-)A co tam u Was? Buziaczki dla wszystkich forumowych maluszków i kochanych mamuś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrówka dla naszej dzisiejszej solenizantki - Karinki(kamila81),samych radosnych uśmiechów, słoneczka,miłości i wszystkiego co najlepsze 🌻🌻🌻Rośnij nam zdrowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę - swego czasu szukałyście promu z Anglii do Niemiec - dajcie namiary jeśli jakiś pływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę naszym kochanym solenizantom wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzinek 🌼 dla Maciusia, Adama, Kevinka i Karinki 🌼 Mamusie dostalyscie zdjęcia? dajcie znac, bo posylalam ale chyba cos nie odpalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Wszystkiego najlepszego dla : MACIUSIA,WIKTORII,ADASIA,KEVINKA I KARINKI,duuuzo sloneczka,wiele zdrowka i samych usmiechow na Waszych slicznych buziaczkach zyczy Marcelek z ciocia Iwonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Beti, ale słodkie te Twoje maluchy....ze zdjęć wygląda że Kacperek to taki mały rozrabiaka a Natalka to chyba grzeczniejsza, córunia mamusi. mam rację, czy pozory mylą????? AAA no i mamy widzę takie same telewizory hihih, po pilocie poznałam :) czekamy na relację z chrzcin i pierwszych urodzin!!! I jeszcze spóźnione życzonka urodzinowe dla Karinki :) z okazji wczorajszej rocznicy. Oraz sto lat dla Patryka :):) U nas ciąg dalszy luźnych kupek. Maciusiowi idą już 4 i musze przyznać, że najwięcej z nimi problemów. Strasznie długo sie przebijają. jak szła pierwsza, to mały miał prawie 3 tygodnie katar, teraz idzie druga i biegunka (oby nie tyle co katar), aż strach pomysleć co będzie przy kolejnych dwóch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) na początek załegłe zyczenia dla Wikuni, Adasia, Kewina rośnijcie zdrowo dzieciaczki 🌼 ja to sie zawsze musze spóźnić z zyczeiami, aż mi wstyd.Ale nie mam jak kompa ostatnio włączyć bo Szymek zaraz na kolana i pół kalwaitury rowalonej ;/ Co do rozwalania to ostatnio miał dzień psuja i wrzucił mi pilota on dowego tv do wanienki z wodą- po dwóch dniach zaczął działać i popsuł aparat fotograficzny- tak walnął o podłoge, że nie wiem czy ktoś to naprawi. Tata strate aparata jakoś przeżył i my tez cali hihi Mnik ja mam takiego pilota od tunera sat ;p Co do zabków to współczuje. Szymkowi wyłazi teraz 8! przy pierwszym z tej ósemki to też biegunka przez 4 dni ale z resztą spokój narazie, wyszły już 3kolejne i jakoś bez wiekszego halo. No i mamy juz 12 ząbków :) aha i nie ma 4 tylko 5 wyszły, a czwórki nadal napuchniete. dziwnie jakoś tak. Beti bede sie powtarzać ale bliźniaki są naprawde przeurocze. ty to musisz mieć z nimi wesoło hihi dwa łobuzy :) A my też mamy zdjecia w liściach, taaaaaka ładna pogoda była ;) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolacze do tabelki choc rzadko do Was zagladam.... To i ja uaktualnię tabelkę MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....7 500g - 76 cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......7 550g - 66cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7120g - 63cm Bunia_77.....Dominik........07.11 ....4330g - 57cm ....... ??? - ??? Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....7 800g - 74cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 610g - 82cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......10 460g - ????cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek .......12.11 .....4 000g - 57cm ....9 900g - 77cm MALUTEK1 ..Aleksandra ...12.11 ....2 820g - 56cm ....10 300g - 78cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......7 100g - 68cm martulka 82.....Elias.......13.11......3 650g -53cm.......9 800g-75 cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....8300g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......8900g - 71cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3 815g - 50cm .....8 460g - 67,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Asik84........Tytus...........21.11.....3150g - 54cm.......ok 10kg - 79cm Mnik .........Maciuś .........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76 cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm ....11 000g - 78 cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .....8 150g - 70cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm .....10 580g!!! -72cm pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beti a ja dostałam pustego maila ;( poślij mi jeszcze raz proszę basiasonek@vp.pl pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk STO LAT z okazji pierwszych urodzin - życzy ciotka Wzetka z Wiktorią i jej tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja uaktualnie tabelke, bo mamy nowe dane :) MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....7 500g - 76 cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......7 550g - 66cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7120g - 63cm Bunia_77.....Dominik........07.11 ....4330g - 57cm ....... ??? - ??? Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....7 800g - 74cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 610g - 82cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......10 460g - ????cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek .......12.11 .....4 000g - 57cm ....9 900g - 77cm MALUTEK1 ..Aleksandra ...12.11 ....2 820g - 56cm ....10 300g - 78cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......7 100g - 68cm martulka 82.....Elias.......13.11......3 650g -53cm.......9 800g-75 cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....8300g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......8900g - 71cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3 815g - 50cm .....8 460g - 67,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Asik84........Tytus...........21.11.....3150g - 54cm.......ok 10kg - 79cm Mnik .........Maciuś .........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76 cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm ....11 000g - 78 cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .....10222g - 77,1cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm .....10 580g!!! -72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze najserdeczniejsze zyczenia dla wszystkich malych solenizantow 🌻 🌻 🌻 Samych radosnych dni i usmiechu na Waszym kochanych buzkach. Beti popieram dziewczyny, bliznieta sa cudowne, takie dwa male anioleczki. Ladnie sie razem bawia, przynajmniej tak to wyglada na zdjeciach :) Super brzdace. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Dziewczyny czy Wasze maluchy tez wchodza na kazda kanape i sa tak ruchliwe jak moj smyk?dzis przy kapieli wrzucil do wanny wszystkie patycznie komsetyczne,przy ubieraniu wszystkie kosmetyki z gornej poki zrzucil,w ciagu dnia jak sie 'wypuszczony z lozeczka' :) myk i od razu siedzi zadowlony na kanapie i czeka na moja reakcje-jego zachwyt jest niemozliwy,od kilku dni probuje wejsc na parapet-po prostu masakra,nie wspomne o rankach ktorych ne moze przezyc,bo pobodki sa miedzy 6-8,gdy tylko sie obudzi od razu wstaje,patrzy na mnie i tak glosno marudzi i czasami przy tym placze ze szlak mnie trafia,jeszcze nie tak dawno bawil sie spokojnie gora 45 min a ja moglam przykimac i nabrac sil na caly dzien,a teraz nici,jestem niewyspana i bardzo zmeczona...gdybym nie byla sama z malym byloby lzej...:( no ale coz,tak mialo byc ...lepiej byc samotna matka niz chora rodzina... beti-nie dostalam meila,prosze o foteczki Twoich aniolkow,moj meil to: fantazja88_14@wp.pl DZIEWCZYNY-JAK WYPRAWILYSCIE ROCZEK I JAK BYLO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
no i ponawiam pytanie JAK,CZYM I JAK DLUGO BAWICIE SIE ZE SWOIMI MALUSZKAMI??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromne graulacje z okazji ukonczenia roczku dla kolejnych solenizantow! Beti-dzieciaczki masz przeurocze,ale sobie wyobrazam ile jest z nimi \"rozrywki\":-)Sa sliczniutkie! Iva-trudno jednoznacznie odpowiedziec na Twoje pytanie,bo my bawimy sie tym,lub w to,co akurat nam wpadnie do glowy,ale i tak wszystko pobija jazda samochodzikiem(takim pchanym z chicco), wlaczanie pralki automatycznej,telewizora,itp...,a ostatnio rowniez- o dziwo- zabawy z krolikami,tzn.maly zazwyczaj je goni,a one mu uciekaja,ale jak juz do niego podejda i daja sie poglaskac,to wyglada to taaaak slodko...:-) My tabelke uzupelnimy chyba dopiero po 4 grudnia,bo wtedy mamy termin na U6.sama jestem ciekawa ile ten moj grubasio wazy?ale z 13 obstawiam!:-)tylko najgorsze jest to, ze Xavciu ostatnio polubil noszenie na rekach.moich:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUNIA i ADAŚ nasze kochane kolejne roczniaki - STO LAT i duża buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś wie co się dzieje z Migotką - czemu się ostatnio nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek serdeczne życzenia dla Adasia i Izuni, rosnijcie zdrowo i bądźcie zawsze uśmiechnięte :):):) Iva co do twojego pytania, to my właściwie bawimy się cały dzień razem, no chyba że akurat cos musze zrobić to daje Maćkowi dużo zabawek i zawsze sobie coś tam wybierze i chwilkę się zabawi, np w kuchni uwielbia się bawić garnkami, sitkiem, plastikowymi dzbankami, drewnianymi łyzkami itp. A tak to bardzo lubi bawić się piłka, turlamy ją, lub kopiemy, duzo bawi się samochodzikami, jeździ po całym pokoju. To podłapał od starszego kuzyna, który tak się bawi i bardzo mu sie spodobało. No i dużo sie przytulamy, turlamy po podłodze i takie tam rózne. I tak nam upływa cały dzień. A wieczorami kiedy tata wraca z pracy, to on na godzinke przejmuje pałeczkę i bawi się z Maćkiem. mały uwielbia sie ganiać z tatą, tata goni on ucieka, ubaw po pachy wtedy ma cała rodzinka :):):) A rano mały też wstaje, od razu staje w łóżeczku i woła mama, albo po prostu krzyczy. Biorę go wtedy do lózka i jeszcze z pół godzinki bawimy się w łóżku, prztulamy, chowamy pod kołdrę i udajemy że jest ciemno. Maciek to bardzo lubi. Ale jak tylko sie obudzi, to ja też juz nie mam spania. A wstaje różnie raz o 6 raz o 7. No i to na tyle, my nadal walczymy z odparzona pupcią, po biegunce, dziś już jest troszkę lepiej. Ale wczoraj Maciek nie dał sobie nawet umyć pupci. Tak strasznie płakał jak mu przemywalam rumiankiem, że szok. więc kapieli nie było, bo nawet szans żeby usiadł w wodzie nie było. Ok zmykam bo Maciek zasnął a ja musze trochę w domu ogarnąć. Przyłączam się do Ivy, czekamy na opis waszych imprez roczkowych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamulki:-) Spoznione zyczenia urodzinowe dla Karinki❤️ i Patryka❤️ Wszystkiego Naj, Naj, Najlepszego dla Was!!!🌻🌻🌻 😘 z Okazji Urodzinek:-D Dla dzisiejszych Solenizantow Izuni🌻 i Adasia🌻 stos usmiechaszkow bardzo urodzinowych:-)🌻🌻🌻 😘 na I-wsze Urodzinki:-) Fufciu😘 Oj, Twoj Macius ma zamilowanie do wspinaczki;-) Gratulacje dla Siostry! Zawsze weselej gdy rodzina sie powieksza. Amelcia i Dominik ganiaja po mieszkaniu, raz sie kloca, potem godza, az milo patrzec na te ich zabawy. Jak Karolinka? Chodzi do przedszkola? Stos buziakow😘 i wagonik🌻 dla Twoich Skarbow:-) Pozdrowionka dla Was Mamusie i milego dnia. Zmykam do pracy... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas urwanie głowy z małej grzecznej dziewczynki, wyrósł mi agent rozrabiaka. Wszędzie jej pełno. Od tygodnia już chodzi, rośnie jej następny ząbek w sumie to będzie już 5. Uczę się troszkę do szkoły , ale nie wiele mam czasu na to. Wiktoria najlepiej uwielbia siedzieć w kuchni i wyjmować wszystko z szafek , najlepsze są otwieracze i sitka. W łazience też nie pogardzi posiedzieć gdy tylko drzwi uchylę. Chodzi jak szalona , obija się o wszystko, jest bardzo energiczna. Ostatnio opanowała wchodzenie na łóżka, ale zejść nie potrafi. My też bawimy się cały dzień, czy to zabawkami , czy wiaderkami, nie ważne czym ważne żeby dziecko czuło , że się nim interesujemy. Mała uwielbia się przytulać i oglądać telewizje , ale nie pozwalam zbyt często na to. Oczywiście chciałam złożyć zaległe życzenia już naszym roczniakom i oczywiście dzisiejszym solenizantom, wszystkiego najlepszego , dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy. Buziaczki! I mam pytanie, czy wasze dzieci mają swoje pokoje w których śpią same? bo moja Wiktoria na razie śpi z nami w pokoju, ale w swoim łóżeczku. Czytałam w jakimś piśmie, jak wypowiadał się ktoś , że dziecko powinno spać w swoim pokoju jak najwcześniej . No i ja z mężem postanowiliśmy urządzić jej pokoik za jakieś pół roku, najpierw mały remont, odświeżenie pokoju , niewiele mebelków ( komoda i łóżeczko) i oczywiście przenieść tam wszystkie zabawki, bo na razie leżą wszędzie po całym domu. Ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Mała właśnie usnęła , więc mam chwilę żeby ogarnąć w domu. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×