Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość IVA26
Witajcie mamusie! Bardzo dziekujemy z Marcelkiem za sliczne zyczenia urodzinowe-jak to milo je tak czytac :) chyba wkleje je do albumui malego,zeby mial na pamiatke :) A teraz recenzja z urodzin: Udaly sie,chociaz musze przyznac,ze sie obawialam.Bylo przyjemnie,milo i smiesznie.Przygotowalam zadania,ktore byly napisane na karteczkach,kazdy je losowal i wykonywal ,np zaspiewac piosenke Marcelkowi,zagrac w balona,opowiedziec bajke,zbudowac zamek z klockow itp Ale sie nasmielismy :) to co,ze bajka ktora miala byc opowiedziana przez babcie Marcelkowi i Amelce(mojej siostrzenicy pol roku starsza od malego) byla opowiadana bardziej doroslym bo dzieci wolaly zajac sie soba hehehe.Marcelek dostal garnuszek klocuszkow z fisher price i dwa dresy (od tatusia....ktory sie nie pojawil....za to przyslal swoja mame z prezentami od calej ich rodziny....przez jej niezapowiedziana wizyte kilka rzeczy nie zdarzylam zrobic i niedotrzymalam swojej obietnicy ktora skladalam sobie rano ze nie bede plakac...no ale coz...to sa uroki samotnych matek :(...) , pieska w ktorego wklada sie klocuszki w wyznaczone miejsca, dwie czapeczki tylko szkoda,ze nie te pore roku:),farme zwierzatek,ksiazeczke,pileczke,kronike od matki chrzestnej czyli mojej przyjaciolki wykonana wlasnorecznie,jest sliczna! jest tam duuuzo zdjec malego,moichmtatusia...,swietne motta...,pieniazki i pocztowki. Kiedy ten rok zlecial ?????? czasami chcialabym aby marcelek znow byl taki maciupki,ale nie chcialabym porodu i tych wszytskich problemow jakie z niam mialam przez pierwsze pol roku :) czarna101-moj synek nie ma syndromu 'kocham mame' hehehe i nie przykleja sie do mnie tak jak twoja corcia,ale to pewnie normalne u dziewczynek.Moja siostra ma 1,5 roczka Amelke i ona wlasnie jest taka przytulanka,sama mialam okazje sie przekonac jak ja pilnowalam cale 3/4 dnia,polowe,to byla jaka koala-raczkami i nokami uwieszona na mnie:) ,nie martw sie,to przechodzi :) z drugiej strony to takie slodkie :). A na kolacje Marcelkowi podaje 210 mleka z kaszka. Zasypia sam w lozeczku.Kapie go,klade do lozeczka,podaje butle,sam ja trzyma i zasypia.Zdarzaja sie wieczory i noce kiedy dostaje 'histerii' ale to pewnie przez moja prywatna sytuacje... wiesz,on tez czuje,widzi i na swoj sposob przezywa,mi tez jest najgorzej,najtrudniej i najciezej wieczorami,a co dopiero takiemu malemu dziecku.Wtedy glaszcze go po glowce a jak to nie pomaga biore na rece,uspokajam i odkladam do lozeczka.Nie czekam az zasnie na rekach-tak robilam w pierwszym pol roku jego zycia.A u ciebie jak to wyglada? asiorek2- jak Olenka??? zdrowieje? i jak przezyla te banki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA26
Zapomnialam dodac,jakie bylo zdziwienie i zadowolenie Marcelka kiedy wszyscy spiewali mu sto lat :) , i spacjalnie na urodzinki nagralam plyte z piosenkami dla dzieci-bez niej,nie byloby takiego fajnego urodzinowego klimatu pierwszych urodzinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva cieszę się że się urodzinki udały a drobiazgami się nie przejmuj. Nie musisz zdążyć zrobić wszystkiego perfekcyjnie byle byś zdążyła wszystko przygotować Marcelkowi bo to jest priorytet - reszta może poczekać na lepsze czasy :) Karolinko spóźnione ale szczere STO LAT od cioteczki Wzetki i Wikusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za życzenia jutro poślę Wam foteczki z urodzinek :) ale był ubaw hehe opiszę potem bo maławzywa :( coś mi się budzi chyba kolejne zęby bo ślini się bardzo... 🌻 dla Was bukiet 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich naszych roczniaczków kochanych uściskajcie swoje maluszki od cioci Basi i Karolci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu,moja droga imienniczko-wielgasne buziaki dla Ciebie z okazji ukonczenia roczku!duzo zdrowka i energii!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....7 500g - 76 cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......11 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......7 550g - 66cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7770g - 72cm Bunia_77.....Dominik........07.11 ....4330g - 57cm ....... ??? - ??? Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....7 800g - 74cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 610g - 82cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......10 460g - ????cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek .......12.11 .....4 000g - 57cm ....9 900g - 77cm MALUTEK1 ..Aleksandra ...12.11 ....2 820g - 56cm ....10 300g - 78cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......7 100g - 68cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....8300g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......8900g - 71cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3 815g - 50cm .....10 250 - 75,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Asik84........Tytus...........21.11.....3150g - 54cm.......ok 10kg - 79cm Mnik .........Maciuś .........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76 cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm ....11 000g - 78 cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .....8 150g - 70cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm .....10 580g!!! -72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane spóźnione podziękowania za życzenia dla Kevinka. Jak widzicie nie zaglądam często. Rozpoczęłam studia pedagogiczne. Mam troszkę pracy.postaram się przesłać zdjęcia z roczku. Buziaki dla wszystkich mam i dzieciaczków :*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to widzę wykrusza się nasze forum???? Dziewczyny wpadłam na pomysł żeby do tabelki dodać jeszcze jeden podpunkt a mianowicie datę ostatniego aktualizowania wagi i wzrostu. Chodzi o to, żeby wiedzieć czy podane przez nas wagi są akyualne bo neiktóre dziewczyny nie zaglądają dawno. Po prostu na koniec niech będzie taki podpunkt Data czy jakoś tak i żeby tam wpisać z którego dnia jest ta waga i wzrost. Ale mróz... Brrr ale jeszcze chodzę na spacerki dwa razy dziennie. Planuję kupić śpiworek do spacerówki. Patrzyłam na allegro. Trzeba trochę ponad 100zł wydać. Co sądzicie o tych??: http://www.allegro.pl/item483192989_spiworek_owcza_welna_110_praktyczny_nowy.html http://www.allegro.pl/item486255874_spiwor_spiworek_polar_exlusive.html http://www.allegro.pl/item475812911_efik1_spiworek_i_torba_do_wozka_owcza_welna_110.html http://www.allegro.pl/item482578027_spiwor_do_wozka_z_owcza_welna_110_cm.html http://www.allegro.pl/item482059712_spiwor_do_wozka_i_nosidla_z_owcza_welna.html Nie wiem na który się zdecydować... W ogóle nie wiem co u was słychać. Mam takie wyrzuty sumienia... U nas jakoś zleciał. Najważniejsze że Kedvinek nie ma już salmonelli i jest zdrowy. Tylko nadal ta cholerna alergia pokarmowa. Daję dalej mleko Bebilon Pepti. A wey jakie mleka dajecie i do kiedy macie zamiar dawać mleko modyfikowane? Miksujecie pokarmy? Ja mniej więcej skończyłam miksowac jak kevinek miał 7 miesięcy ale niektórzy miksują nawet 3 letnim dzieciom co jest dla mnie nie do pomyślenia. Rozpoczęłam w październiku studia pedagogiczne i idzie mi narazie nieźle. Nie jest tak tragicznie jak myślałam. Mam zamiar je skończyć :) Ile wasze dzeici mają ząbków? Kevinek ma 6. Ale jego rówieśniczka- kuzynka ma już 8. Nie wiem co ma jeszcze napisac mam tysiac pytań ale poczekam na odpowiedzi an te co teraz napisałam. Życzę miłej nocki wam wszystkim i zero pobudek. P.S: A jeszcze zadam dwa pytanka. Czy wasze dzieci przebudzają sie w nocy? Czy ssają jeszcze smoczka? Ja jestem na etapie oduczania Kevinka od smoczka ale cienko mi idzie. Tak mi go czasem szkoda jak sie przebudzi w nocy że tylko smok go uspokaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie Drogie:) Przepraszam ze nie piszę, jedyne sensowne wytłumaczenie to brak cholernego czasu nawet dla dziecka:( Praca dom i tyle... a jednek tak duzo na jednego chłopa, kobieta dałaby sobie lepiej radę, ale jestem chłopem...:) Wikusia jest słodka, ale strasznie krzyczy, czego jej nie dam, na co nie pozwole to krzyk, rzucanie się na podłoge, płacz... przez jej zachowanie czesto ma co chce... wiem nie powinienem ulegać!!! Zresztą tyle rzeczy wiem a jednak tysiące błedów popełniam, w wychowaniu dziecka, w pracy, w zyciu... Przepraszam ze narzekam!!! Naprawde kocham Wike nad zycie!!! Cieszy mnie kazda chwila z nią, kazde jej słowo, kazdy krok nawet każda łyzeczka zjedzonej kaszki, kazdy jej uśmiech. Ostatnio nauczyła sie obracac sama łyżeczką:) dumny jestem z niej!!! Praktycznie sama je zupki. Wiem to wieksza zasługa niani niż moja ale chce się nią cieszyć, chce i jestem dumny z mojego jedynego Aniołczka:) Tęsknie bardzo za Monika, nie ma dnia bym nie popłakał sobie przez jej brak, ale wiem ze mam Wiki, że to część Moniki chyba to dodaje mi sił i ociera łzy. Nic Kochane Mamy ja uciekam. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA26
edzia87- nie miej wyrzutow ze malo pisalas,teraz bedziesz miec okazje aby to nadrobic :),zreszta sama widzisz jak wiele dziewczyn zadko pisze,pewnie z braku czasu-niestety,ale mam nadzieje, ze topik nadal bedzie istnial bo jest superowy. U nas tez zimno,chodze z malym na spacerki ale niecodziennie i nie kiedy wieje bardzo silny wiatr.Ostatnio probuje kupic mu buty zimowe ale nic juz nie ma:( A teraz odpowiadam na Twoje pytania: * z tabelka to moze i dobry pomysl,ale np ja,nie pamietam kiedy ostatni raz podawalam dane Marcelka,poza tym jewsli widac duza roznica w kg i wzroscie to kazdy sie domysli czy to stare dane czy nowe,kto jak kto ale my dziewczyny z forum wiemy w jakim wieku nasze dzieci mniej wiecej maja wymiary :) *ja na szczescie nie musze kupowac spiworka do wozka bo byl dolaczony przy zakupie :),a Tobie jaknajbardziej polecam bo to rzecz,ktorej nie moze zabraknac *przykro mi ze Kevinek mial salmonelle-nie wiedzialam nic o tym! jak do tego doszlo? i jak to przechodzil i czy dlugfo? *ja podaje mleko NAN3R na noc+kaszke ryzowa,a w ciagu dnia mleko Nestle Junior -od kiedy skonczyl rok.Bede dawac mu to mleczko tak dlugo jak trzeba,dokladnie nie wiem jak to bedzie,wyjdzie w 'praniu':) *co do mixowania to od miesiaca przestalam i widelcem rozdrabniam warzywa do zupki *Marcelek ma 7 zabkow,wlasnie jest na etapie dalszego zabkowania bo duzo sie slini *niestety bywaja jeszcze noce kiedy maly przebudza sie lub budzi w nocy,w ostatnim czasie zdarza sie to czesciej,podejrzewam ze to za sprawa mojego odejcia od jego ojca ,no i zabkowanie *co do smoka to od jakiegos czasu myslalam o zaprzestaniu go,ale wciaz nie mam sumienia...podobnie jak Ty,aczkolwiek wiem ze bedzie trzeba juz niebawem pozdrawiam ,jeszcze jakies pytania?:) monika2700- Pawelku trzymaj sie mocno i dobrze napisales,ze Wiki to czesci Moni i dla niej to wszystkie starania-zobaczysz,z czasem wszystko bedzie latwiejsze i prostsze-dasz rade!powodzenia ps gratuluje Wikuni,ze sama potrafi jesc zupke,moj smyk potrafi narazie sam trzymac butle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jak minął dzień? Jejku jak tu się pusto zrobiło. Nie to co w ciąży albo zaraz po porodzie... Szkoda troszkę, bo było super. Kurczę miałam robionego formata i nie wiem teraz jak ściągnąć zdjęcia na komputer bo brakuje mi jakiegoś programu. Może ktoś się zna na tym? Iva26 dzięki za odpowiedzi na moje pytania. ja buciki kupiłam w CCC. Fajne są. Jakiś miesiąc temu więc był duży wybór. Z salmonella to raczej chyba wiedziałaś ale zapomniałaś bo dużo razy o tym pisałam. Jak Kevinek miał 2,5 miesiąca to zobaczyłam u niego krew w kupce no i szpital, odkryli salmonelle. Potem masa wymazów, sanepit itd... Aler na szczęcie mam już to za sobą :) To nic groźnego, nie cierpiał przez to ani nic, po prostu było sobie. Ja nie miksuje już hoho i nawet nie gniote widelcem :) Jestem z siebie dumna i z mojego synka że tak ładnie gryzie wszystko :) Iva jestem pewnie daleko w tyle z tym wszystkim. Ale jesli nie jest to dla ciebie problemem to wytłumacz mi dlaczego rozstałaś się z partnerem? Jeśli nie masz ochoty nie musisz pisać. Po prostu nie śledziłam topiku i nie mam o tym pojęcia że się rozstałaś z ojcem Marcelka Gratuluję Wikuni, naprawdę to że sama je to wielki wyczyn. Buźka dla niej! Paweł trzymaj się mocno!!! Jeśli ktoś ma ochotę i czas by napisać mi plan karmienia bo ja już się gubie z tym schematem po roczku. Napisze wam mój: Rano ok 8:00 200ml mleka z kaszką ryżową (różne smaki co jakiś czas) 11:00 Mleko 100ml w miseczce z kaszką ryżową + mus \"Frutapura\" (różne smaki) 14:00 zupka- cała miseczka (co drugi dzień gotuję, na przemian ziemniaczki w zupce, ryż lub kasza jęczmienna- zależy jaka zupka) Potem gdy my jemy obiad podjada od nas tłuczone ziemniaczki lub coś innego :) 17:00 Mleko 100ml w miseczce z kaszką ryżową + mus \"Frutapura\" (różne smaki) Czasem mus zastąpie owocem 19:30 200ml mleka z kaszką ryżową Do tego soczki Z Bobo Frut lub herbatka, chrupki kukurydziane lub herbatniki lub chlebek między posiłkami. Nie wiem chyba powinnam coś zmienić ale nie wiem co???? Podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, brakuje mi czasu , aby tu zaglądać , Wiki szybko chodzi , nie ma czasu posiedzieć chwilkę przy zabawkach, więc same rozumiecie. Poza tym studia , nauka, obowiązki domowe. Oj dużo tego. Ostatnio byliśmy na szczepieniu i musieliśmy zrobić badanie krwi, bo Wiktoria mało waży, ale według mnie ona sporo je, tylko jest bardzo energiczna i gubi kalorie szybko, dlatego jest taka drobna. Zobaczymy co, lekarz powie na te badania. Mam nadzieję , że wszystko będzie ok. Moja Wiktoria je: ok 8-200 ml mleka Bebilon Pepti + kaszkę ryżową z mlekiem i deserkiem Potem ok 9 razem ze mną jak ja jem śniadanie to podjada kanapeczki z wędlinką ogórkiem czy pomidorkiem 11- zupka ugotowana przeze mnie czy to rosołek czy krupnik czy pomidorowa, z kluseczkami, czy z ryżem, Moje dziecko je już jedzenie takie jak dorośli, bo nie chce jeść typowych zupek dla dzieci. 14-15 II danie czyli mięsko( kurczak,indyk gotowany) czasem skubnie kotlecika od nas jak my jemy obiad + ziemniak, ryż+ warzywka gotowane 17-jakiś owoc banan, jabłko, deserek, czy kanapka z wędlinką , czasem Sinlac z owocem 19-kaszka ryżowa z mlekiem 20-200 ml mleka Bebilon przed snem Oczywiście między posiłkami duzo pije herbatki, kubuś, soczek malinowy. Podjada chrupki kukurydziane i biszkopciki Smoczka nadal daję. Nie mam pomysłu jak ją odzwyczaić. Ma 5 ząbków , ale chyba idą następne. I oczywiście budzi sie w nocy przynajmniej raz i daje jej butelke picia i znów zasypia. Ja mam do was takie pytanie jak tak u was z kilogramami po ciąży, zgubiłyście wszystko? Jesteście na plusie? A może ważycie mniej niż przed ciążą? Bo u mnie 3-4 kg na plusie. Ale dla mnie to dobrze , bo nie jestem juz taka szczuplutka jak przed ciążą tnz. teraz lepiej wyglądam. Lecę na YOU CAN DANCE . Pozdrawiam i Buziaczki dla maluszków ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka ja ci odpiszę na pytanka bo widzę że tu dwa dni totalna pustka, juz niedługo chyba zniknie nasze forum bo nikt nie odpisuje :( ja po porodzie zgubiłam wszystko może z dwa kilogramy milam jeszcze przez miesiąc więc mnie ten temat nie dotyczy. Pierwszy śnieg ale fajniuchnie :) Byliśmy z Kevinkiem na sankach, ale miał radoche mówie wam!!! Mamy zdjęcia i filmiki nagrane. Szkoda że nie mam tak czasu żeby wam te zdjęcia powysyłać, ale któregoś dnia sie wezme na bank! :) Ok lece bo nie wiem co pisać, nikt i tak nie odpisuje :( Dziewczyny apel! Odezwijcie się!!! Może któraś też była już na sankach ze swoją pociechą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była bym zapomniała spóźnione życzonka z wczoraj dla Natalie a z dzisiaj dla Karolinki i Tytusa!!! STO LAT W DNIU UKOŃCZENIA 1 ROCZKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tylko na sekunde korzystanm z netu u rodzicow po przeprowadzce eszcze niemamy swoego. dziekujemy za zyczenia dla naszego malenkiego Fabinia. Rowniez spoznione zyczenia dla wszstkich solenizantow!!!! Edzia ja do ciebie konkrernie chcialam naisac, a mam ten: http://www.allegro.pl/item481151454_efik1_duzy_spiworek_do_wozka_3w1_polar_110_cm.html z polarem est lepszy poniewaz mnie sie poca nozki!!!! ak dla mnie rewelaca a mam inebieski. malemu est cieplutko i niemartwie sie ze zmarznie!!!! polecam kaze mamie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tylko na sekunde korzystanm z netu u rodzicow po przeprowadzce eszcze niemamy swoego. dziekujemy za zyczenia dla naszego malenkiego Fabinia. Rowniez spoznione zyczenia dla wszstkich solenizantow!!!! Edzia ja do ciebie konkrernie chcialam naisac, a mam ten: http://www.allegro.pl/item481151454_efik1_duzy_spiworek_do_wozka_3w1_polar_110_cm.html z polarem est lepszy poniewaz mnie sie poca nozki!!!! ak dla mnie rewelaca a mam inebieski. malemu est cieplutko i niemartwie sie ze zmarznie!!!! polecam kaze mamie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA26
Faktycznie jakos pustkami zasiwecilo w ostatnim czasie :( dziewczyny apeluje o POWROT !!! nie wspomne,ze kazda z nas miala opowiedziec jak bylo na roczku,nie wspomne o zdjeciach. edzia87-jakie konkretnie kupilas buciki ? mi kamien z serca spadl bo dostalam takie jak chcialam i wczesnije widzialam (w CCC :) ) ale kiedy po kilku dniach poszlam je kupic,juz nie bylo,no ale traf chcial,ze bylam w drugim CCC o ktorym calkiem zapomnialam i tam tez dostalam.Co za nielada wyczyn kupic dziecku buty,dobrze,ze bylamw mama.Dopiero trzeci rozmiar byl dobry.Jak smiesznie Marcel stawial pierwsze kroki w tych kozaczkach hehe ,jakby uczyl sie na nowo chodzic hehe.Ja kupialm brazowe,ocieplane kozaczki dlugie,za lydke,z zamkiem z boku. Pytalas o moja sytuacje z ojcem Marcelka-jesli podasz meil,moge napisac,wole nie pisac o tym na forum... Dzis pierwszy dzien spadl snieg,oczywiscie mialam zamiar wyjsc na dwor ale malemu zachcialo sie spac a pozniej to juz bylo za pozno no i snieg stopnial,czekamy na nastepny hehe.Poki co,sanki juz na nas czekaja :) Czy Ty masz z pasami ? maly grzecznie siedzi?bo troche sie tego obawiam.Fajnie by bylo jakbys przeslala fotki i filmiki. MENU: miedzy 7-8 h 210 ml mleka 'junior' miedzy 8-11 h maly podjada moje sniadanko 11 h- 210 ml mleka 'junior' 14 h-obiadek,najczesciej zupka warzywna lub rosolek lub taka jaka dorosli jedza lub sloiczek (ale to tylko wtedy kiedy jestesmy poza domem),na przemian do zupki robie domowe kluseczki lane,lub dodaje makaron,ryz,kasze.Jesli nie ma zupy to sa ziemniaczki,jakies miesko,marchewka z gorszkiem lub ryba. 17-deserek, staram sie robic z 2 lub trzech owocow albo warzyw (jablko,banan,gruszka,brzoskwinia z puszki,mandarynka,marchew) i zawsze dodaje 2 biszkopty.Lub galaretka,budyn rowniez z owocami i biszkoptami,miskopty.Czasem zdarzaja sie deserki ze sloiczkow z owocami,ktorych nie ma na czasie :) 20- mleko NAN3R z kleikiem ryzowym+kaszka owocowa (zmieniam smaki) W ciagu dnia pije bobo-fruty lub herbatki owocowe lub wode.Wode to pije z wielkim zachwytem tylko z kubka (i to jednego dla doroslych hehe) i tylko wtedy gdy ktos mu podaje :).Bobo fruty bardziej lubi niz herbtaki owocowe Mlodziutka_20- pol roku po ciazy wrocilam do swojej wagi,ale od kilku dni szczegolnie wieczorem mam 2-3 kg wiecej :/ z czego sie nie ciesze,no i wciaz mam jeszcze brzuszek,a gdy tylko cos zjem wywala mi okropnie :(- WAM TEZ??? spoznione ale szczere zyczenia dla Natalki,Karolinki i Tysusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA26
Dzis Marcel budzil sie w nocy 7x !!!! myslalam,ze zwarjuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Sto latdla wszystkich ostatnich solenizantów! A my ni bylismy na sankach bo od tyg siedzimy w domu,jakies choróbsko Olci sie przyplatało i wlasnie skonczyla brac antybiotyk.Jutro idziemy na kontrole.Mam nadzieje ze juz jest zdrowa,chociaz katarek jeszcze jej nie przeszedl...A ona bidulka tak sie patrzy przez okno na ten snieg i wielkie oczy robi...Ale co tam!Zima dopiero przed nami. Dobrze ze maz jeszcze nigdzie ie wyjechal do pracy,bo same w domu chyba bysmy zwariowaly... W wekend bylam oczywiscie w szkole,maz z dziecmi.Jak to dobrze oderwac sie na chwile ,na ploty,do dziewczyn,gdziekolwiek! Co do jadlospisu Oli,to roznie to bywa,zreszta juz chyba pisalam kiedys.Z rana 2 kaszki co 3 godz,ok 14 obiadek,jakas zupka,rosolek,pomidorowa,krupnik...Po poludniu albo owocki,albo np.jeszcze pulpeciki jak akurat mam,czy oewocki ze sloiczka. No ale ostatnio przez choróbsko apetycik jeje sie pogorszyl,mam andzieje ze wroci do formy. Pozdrawiam.A!i dostala zdjecia od ktorejs z was ale sie nie podpisala nickiem i nie wiem od ktorej to... pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnoine STO LAT dla Natalie, Tytusa i Karolinki i STO LAT z okazji dzisiejszego święta Maciusiowi 🌻 Młodziutka mnie ciąża i macierzyństwo bardzo służy bo kilogramy ciążowe zgubiłam w 3 tygodnie a potem na macierzyńskim waga spadła mi jeszcze o 8 i na szczęście utrzymała się więc teraz rok po porodzie mam 8 kilogramów mniej niż przed ciążą. I mam nadzieję że tak zostanie. Śmieję się że mam w domu obóz kondycyjny więc utrzymanie wagi jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....7 500g - 76 cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......11 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......10500g-75cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7770g - 72cm Bunia_77.....Dominik........07.11 ....4330g - 57cm ....... ??? - ??? Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....7 800g - 74cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 610g - 82cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......10 460g - ????cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek .......12.11 .....4 000g - 57cm ....9 900g - 77cm MALUTEK1 ..Aleksandra ...12.11 ....2 820g - 56cm ....10 300g - 78cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......7 100g - 68cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....8300g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......8900g - 71cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3 815g - 50cm .....10 250 - 75,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Asik84........Tytus...........21.11.....3150g - 54cm.......ok 10kg - 79cm Mnik .........Maciuś .........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76 cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm ....11 000g - 78 cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .....8 150g - 70cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm .....10 580g!!! -72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie zaglądałam tu już spory kawałek czasu....Ale tak to jest,zawsze mówię sobie że później,że wieczorem i tak to wychodzi... :P Izulka (jak większośc naszych listopadowych maluszków) skończyła już roczek.Impreza była typowo rodzinna i było bardzo miło :) Niunia większe odległości po domu pokonuje już sama,ale na całkowicie samodzielne chodzenie,jakoś nie może się zdecydować :)Cóż,na wszystko pryjdzie czas.dziś byliśmy na szczepieniu,dlatego uzupełniłam tabelkę. A teraz chciałam złożyć ode mnie i Izulki najserdeczniejsze życzenia wszystkim roczniakom :) 😍😍😍Kacperkowi,Natalce,Oli,Wiktorii,Kevinkowi,Adasiowi,Karince,Patrykowi,Adasiowi,Wiktorii,Dominikowi,Olkowi,Wiktorii,Kubusiowi,Fabiemu,Szymkowi,Oli,Oli,Marcelkowi,Madzi,Karolince,Natalie,Karolince,Tytusowi,Maciusiowi😍😍😍 Kochane maluszki,niech Wam zawsze świeci słoneczko:) Idzie misio... Idzie słonik... Idzie lalka... No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi życzonkami... Bo to dzień radosny wielce... Masz już jeden roczek więcej... Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, jakos nie mogę znależć czasu na formu. maciek śpi już bardzo mało, bo robi sobie w ciągu dnia tylko jedną godzinną drzemkę i to wszystko. A je wykorzystuję tą godzinkę jak umiem, ale na kompa już brakuje czasu. A wieczorami to jakoś juz ki się nie chce, mam wtedy męża i w końcu mamy troszkę czasu dla siebie, więc tez kompa nie odpalamy. No ale dziś się udało. Bardzo dziękujemy za życzenia i sami śpieszymy z zyczenia mi dla wszystkich listopadowych maluchów. Nie będę wymieniać po imieniu, bo strasznie nas dużo, ale wszystkim przesyłamy po buziaczku i uścisku :) Maciuś wczoraj skończył roczek, ale imprezka będzie w weekend dopiero. własnie myslę nad organizacją jakiś zabaw dla dzieci. Szczerz mówiąc myslalam, że tytaj uda mi się znaleźć jakąś podpowiedź, a tytaj niestety nic. Tylko jeden pomysł od Ivy znalazłam i pewnie go zastosuję. dziewczynki napiszcie mi proszę jakie zabawy dla dzieci były u was, proszę. No a my wczoraj zrobiliśmy maćkowi pierwsze obcinanie włosków. Ja go trzymałam na kolanach a tata strzygł maszynką. maciek był bardzo dzielny, był wręćz zafascynowany bzyczeniem maszynki i tak go to zajęło że nawet nie zauważył jak włosy znikneły. teraz mały wygląda dużo poważniej, taki mały łobuziak :):):) Wszystkie guzy i siniaki na główce się ujawniły. A troche upadków mały zaliczył nie powiem... ale za to śmiga niesdamowicie. Ciężko go dogonić, radzi sobie wręcz świetnie :) Oki zmykam. pozdrawiamy Was wszystkie i czekam na jakieś podpowiedzi. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik Doskonale Cię rozumiem z tym brakiem czasu....Iza tez teraz dzien ma dłuższy,mniej spi w dzien,więc jakoś tak nie ma kiedy,a pozniej na wieczor,jestem juz tak padnieta,ze mi sie nie chce :P Wczoraj przysiadłam,bo mala sie bardzi krecila w łóżeczku,więć sie dluzej nie kladlam.Ale i tak noc ciezka byla... Dziś składam z Niunią najserdeczniejsze życzenia Piotrusiowi.100 lat 🌼 :) Dziewczyny,ja mam taka propozycje.Może założymy wątek mam listopadowych z kafeterii na BabyBoom?Tam można wklejać fotki,więc nie trzeba by było indywidualnie na maila przesyłać... No ale to zależy od Was :) Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Collin z okazji twojego święta STO LAT - ciocia Wzetka i Wikusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat Colinku dla Ciebie oby Ci zdrowko dopisywalo!!!! duzo zabawek i \"zebys mial grzecznych rodzicow\" :P:P:P:P ps. fabiemo od wczora ida 4 gorne zabki!!!!! ( jedna jedynka bylanuz ze 4 dni a reszta od wczora!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spoznione zyczenia urodzinowe dla wszystkich ostatnich solenizantow! duuuzo zdrowka i ogrom szczescia kochane nasze sloneczka!!! :):):) A moj Marcel przed wczoraj SAM otworzyl okno klekajac na parapecie i patrzac przez okno na swiat-az mi ciarki przeszlo gdy go zobaczylam.Teraz zalozylam na klamki gume od wekow,macie lepszy pomysl???? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najnajlepszego dla naszych malych solenizantow!Sto lat! Iva poprostu odkrec klamki,oczywiscie jesli sie u ciebie da...U mnie sie da i tez zamierzam to zrobic przy drzwiach od balkonu,bo na parapety to za chiny sie nie wdrapie.A w zimie i tak raczej sie nie otwiera okien. A mojej Olci lekarka ostatnio na kontroli powiedziala ze juz jej trzonowe zeby wyrastaja!I jest przez to troche bardziej marudna.2 dni temu,taki koncert nam w ocy dala,ze hej.Caly czas plakala i dopiero o 3 padla...Dobrze ze mezus jeszcze jest.Ale jutro juz chyba rusza w droge. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×