Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Witamy:) My rowniez jestesmy leciutko spuznieni z zyczeniami za co oczywiscie przepraszamy i szybciutko spieszymy z najlepszymi zyczonkami dla Karinki wielkie buziaczki dla Ciebie i wszystko co najlepsze...buziaczki i zyczonka rowniez dla Patryka, Izuni i Adasia dla Was tez oczywiscie miliony buziakow 👄 🌼 ❤️ beti- bardzo dziekujemy za zdjecia maluszkow...nie bede orginalna piszac ze sa naprawde slodziutkie..pewnie kazdy dzionek jest pelen wrazen przy dwojce takich maluszkow -oczywiscie dla Ciebie;)...slodko jest patrzec na tak bliskich dla siebie maluszkow ;) czesto moja Natalie spotyka sie ze swoim kumplem miesiac starszym i uwielbiamy patrzec na nich jak razem sie bawia, porozumiewaja, lapia sie za raczki, daja buzi ( choc to bardziej Natalie jest taka calusna niz jej kumpel ;) )...oczywiscie czasami dochodzi do chwilowych malych nieporozumien ;) Iva25- co do zabaw to wyglada to tak samo jak u dziewczyn bawimy sie w zaleznosci od tego gdzie jestesmy co nam wpadnie aktualnie w rece.... Natalie bardzo lubi bawic sie wrzucajac cos do czegos zamykajac to potem otwierajac itd ...lubi jezdzic samochodzikami -to oczywiscie zasluga starszego brata...ulubionym zajeciem jest tez czytanie a raczej ogladanie ksiazeczek i zabawa pileczkami...no i rzecz jasna rwanie gazet i czytanie listow (to znaczy ja czytam a Natalie zajmuje sie kopertami) ....do tego jest zabawa w ganianego na czworaka, w a kuku...i to co wymysli starszy brat i tata wiecorami;) Mnik- moze jak bys dalej miala problem z odparzeniami zastosuj kapiel w mace ziemniaczanej naprawde pomaga:) ja rowniez dolaczam sie do dziewczyn i pytam Jak minely Wasze imprezki urodzinowe? pozdrawiam i buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze uaktualniam tabelkę: MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....7 500g - 76 cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......7 550g - 66cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7770g - 72cm Bunia_77.....Dominik........07.11 ....4330g - 57cm ....... ??? - ??? Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....7 800g - 74cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 610g - 82cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......10 460g - ????cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek .......12.11 .....4 000g - 57cm ....9 900g - 77cm MALUTEK1 ..Aleksandra ...12.11 ....2 820g - 56cm ....10 300g - 78cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......7 100g - 68cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....8300g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......8900g - 71cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3 815g - 50cm .....8 460g - 67,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Asik84........Tytus...........21.11.....3150g - 54cm.......ok 10kg - 79cm Mnik .........Maciuś .........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76 cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm ....11 000g - 78 cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .....8 150g - 70cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm .....10 580g!!! -72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA26
Witajcie! Serdeczne zyczenia urodzinowe dla Patryka,Izuni i Adasia!!! Marcelek zasnal (juz dzis druga drzemka) wiec mam troche czasu dla siebie. Mnik ja moge zapomniec o polezeniu z malym rano w swoim lozku,on doslownie nawet 3 sekund spokojnie nie polezy bo ciagle biega,skacze itp no i przy moim lozku jest parapet na ktory codziennie probuje po tysiac razy wejsc. Wspolczuje odparzonej dupci,moj synek tez dosc czesto tak ma i wtedy identycznie jak Ty opisujesz nie daje sobie umyc,wytrzec ale nierezygnuje wtenczas z kapieli bo ona na prawde pomaga.Trzeba pamietac aby woda nie byla zbytnio ciepla(nieco chlodniejsza niz normalnie),ja wlewam przy odparzeniach do wody 'plyn&szampon' nivea+oliwke&wyciag z nagietka firmy 'sanosan' (tj niemieckie),pilnuje aby kapiel byla dluzsza niz zwykle,dluzej maly lezy na przewijaku bez pieluchy i smaruje dosc grubo sudokremem a w ciagu dnia co 2h przewijam.najczesciej zdarzaja sie odparzenia kiedy nie zauwaze kiedy zrobi kupke bo jeszcze jakis czas temu gdy robil,wydawal glosne dzwieki :) a teraz robi takie cichacze hehe i nawet nie czuc-az dziwne :) Mlodziutka_20-ja jeszcze mieszkam u rodzicow i dlatego jestem z malym razem w jednym pokoju ale niedlugo bede wprowadzac sie ze smykiem w nowe mieszkanko i tam jest juz przygotowany pokoik dla niego :)przeslicznie wyszedl ,pomalowany jest tak ze polowe sciany na kolor ciemny niebieski,druga polowa na jasny niebieski,a po srodku sliczny ozdobny pasek z kubusiem puchatkiem i jego cala zaloga :) mam zamiar wstawic srednia mebloscianke i szafe ( ktore beda malowane na kolory bo meble sa stare-ale ladne- i chce je ozywic)no i jego lozeczko.No ale troche zeszlam z pytania,a wiec mysle ze to dobrze kiedy maluch ma swoj pokoj chociaz gdy jest malutkie to wiadomo musi byc na oku mamy.Mysle ze dobrze zrobisz kiedy tak jak planujesz urzadzisz mu pokoik juz niebawem. No i proponuje nauczyc malca schodzic z kanap-mojemu synkowi o wiele szybciej i zgrabniej wychodzi wchodzenie niz schodzenie ale nauczylam go "najpierw poloz sie na brzuszku i tylem postaw nozki na podlodze" i sie nauczyl:) chociaz musze mu to przypominac i nie raz wyladowal na podlodze :/ A ja dzis sprobuje poraz pierwszy wykapac malego w brodziku od kabiny prysznicowej,jest dosc gleboki i moze sie uda-mam nadzieje bedzie lepiej niz w wanience. Tabelke uzupelnie po 4 grudna bo wtedy ide na szczepienie,ale jak ostatnio tata wazyl sie z malym (ale mielismy ubaw) to wychodzi na to ze synek wazy az 12 kilosow :):):) smiac sie chcialo bo siostrzenica ktora jest pol roku starsza wazy kilo wiecej :),no i dlugi jest ponad 85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla naszych dzisiejszych solenizantów! Ae zimno sie dzis u nas zrobilo,brrrr! Nas dopiero czekaja urodzinki,we wtorek w swieto niepodleglosci robimy.Tort zamowiony,goscie sproszeni,tylko chyba nie bedzie wszustkich co chcielismy.Moj tata wlwsnie poszedl do szpitala bo cos mu sie w nogi porobilo,chrzesna przyjdzie ale dzien pozniej...Ale nie bede przekladac imprezki bo za tydzien maz wyjezdza znowu do pracy. Oj jak dobrze ze przyjechal,co prawda w dzien niezbyt wiele z niego pozytku,bo wzial sie za remont klatki,ale za to rano do malej wstaje (nie rzadko 5-6...) i ja moge troszke jeszcze pokimac. No a jak nie bylo meza to przewaznie Ola budzila sie w nocy lub nad ranem,bralam ja do siebie i jeszcze do ok 7ej kimalysmy,a jak ona nie chciala to ja na podloge i bawila sie zabawkami jeszcze troche lub ogladala ulubiona bajke. Co do zabaw.W kuchni pierwsze miejsce zajmuje wywalanie smieci , na szczescie wtórnych...A jak znajdzie tam sloiczek to chodu i ucieka z nim przedemna zadowolona.Czytanie a raczej ogladanie ksiazeczek tez uwielbia.Codziennie po kilka razy oglada sama lub ja z nia wszystkie ksiazeczki.Lubi przebywac u brata w pokoju i grzebac w jego zabawkach. Ząbek wyrasta jej ósmy. No wlasnie Migotka gdzies sie zapodziala i Ilonka tez? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym dzisiejszym jubilatom WIKTORII i DOMINIKOWI samych pogodnych dni i dużo radości (nie zapominajmy o prezentach :D ) życzy ciotka Wzetka z Wiktorią i tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Dla Wiktorii🌻 Najlepsze zyczenia Urodzinowe, stos😘, worek❤️ i wszyskiego co Najpiekniejsze i Najcudowniejsze:-D Wzetka, dziekujemy😘 Iva, sliczny ten nowy pokoik Marcelka! Odnosnie zabaw - u nas podobnie jak pisza Mamusie; zabawy \"kuchenne\" (gdy ja jestem w kuchni), pralka, wyciaganie prania, wyciaganie garnkow z szafki, sitka i plastikowe pudelka sa super, sloiczki, a zwlaszcza przecier pomidorowy, wywalanie smieci z kosza (juz jest zablokowany), otwieranie lodowki i wyciaganie jajek (drzwi tez juz zablokowane;-), otwieranie szuflad. Poza tym zabawy w ganianego ze starsza siostra, ogladanie ksiazeczek, sluchanie muzyki, spiewanie piosenek i rymowanek, tance, podskoki, wspinaczka kanapowa, zabawa w chowanego i wyskakiwanie z glosnym \"buuuu\"...to chyba tyle;-) Uciekam do pracy Dziewczynki, milego dzionka🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA26
Pisalam juz raz ale oczywiscie wyskonczyl jakis blad i przepadlo,a zawsze kopiowalam a tym razem ta czynnosc ominelam,i masz ci los brrr Malutek-ale masz dobrze z tym mezem.... Dla Wiktorii i Dominika wiele radosci,zdrowka i stoi latek z okazji pierwszych urodzinek !!!:):):) U nas tez zimno,gdyby nie ten wiatr byloby przyjemnie.Dzis wyszlam na dwor z malym z zamiarem kupna mu bucikow ,ktore wczesnije upatrzylam i wrocilismy do domu z jeansami,butkow juz nie bylo nad czym ubolewam bo bylo superowe,no ale fajnie,ze spodenki dostalam,bo sa takie jak chcialam,ciemny jeans,grube,z podszewka polarowa,troche przydlugie,ale zawsze mozna wywinac :) Zamowilam torcik smietanowo-brzoskwiniowy na urodzinki malego,ktore odbeda sie rowno za tydzien czyli w piatek. Czy Wasze dzieci budza sie i placza w nocy???? moj maly przebudzil sie o 3 a pozniej obudzil na dobre przed 5 i zasnac dopiero o 6:30 :/ nie wiem co mu bylo,byl zly i wogole jakis taki nietakowy.Myslicie,ze powodem moze byc moje odejscie od jego taty???? Wczorajsza kapiel w brodziku zaliczona do udanych:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Dziękujemy za komplementy co do zdjęć które Wam wysłałam. Rzeczywiscie ja to mam z nimi istny Meksyk, muszę mieć oczy dookoła głowy. Broją mi strasznie rozrabiaki małe. Co do zabaw - to ja mam ten plus - że naprawdę bardzo dużo się maluchy bawią razem same w pokoju na dywanie. Potem ta zabawa przeradza się już w wyrywanie zabawek i ciągnięcie za włosy, tak więc zawsze muszę być \"gotowa do akcji\" Człowiek nawet spokojnie nie może iśc do łazienki, bo najchętniej to za mną chodzą i z radoscia np rozwijają papier toaletowy. Co do kąpieli to od kiedy sie tu wprowadzilismy i mamy głęboki brodzik - to kąpiemy maluchy razem, najpierw siedzą sobie i się bawią, chlapią, a potem mąż szybko myje Natalkę, a po niej ja Kacpra. U nas to jest tak że córunia jest tatunia, a synus mamusi. Natalcia rano jak sie obudzi i widzi jak się mąż szykuje do pracy to dosłownie jak go widzi, to kwiczy za nim, a jak już wychodzi z mieszkania to jest placz. Co do spania w osobnym pokoju - to skoro mają maluchy swój pokój to śpią w nim - praktycznie od kiedy był tam skonczony remont - od sierpnia.One i my przy otwartych drzwiach. Niestety od jakiegoś czasu Natalia budzi sie w nocy kolo 2 i tak beczy - to biorę ją do nas do łóżka i tak do rana. A co do roczku i chrzcin - to u nas nie było \"nic specjalnego\" tzn wszystko tradycyjnie - w związku z tym że to chrzciny to po powrocie z koscioła był obiad, potem kawa, tort, ciasta, i potem kolacja. Kolacja była zupełnie niepotrzebna, bo każdy był tak nasycony że nie chciał jeśc. Mieliśmy przyjecie na 17 osób, kasy mnóstwo stracilismy, gotowania tez pełno, potem sprzątania. A co do prezentów to maluchy dostały w zasadzie pieniądze. A z zabawek to wózek do lalki, lalkę, jeżdzik i super fajną rzecz - fontanne z piłeczkek Playskool. A w samym kosciele to dzieci byly grzeczne< kacper wyzywal trochę na ksiedza, ale tym wzbudził jego sympatię. Maż trzymał Natalkę, a ja Kacpra - i przez 3 dni bolały mnie ręce od jego ciężaru :-) a my niedlugo na szczepienie, bo po 13 stym miesiacu. Na tą chwilę Kacper ma 11 kg, Natalia drobniutka - 9,3 kg. I mają po 9 ząbków, w tym tylko po dwa takie normalne jakby w całości długie, bo reszta to niewyrośnieta do końca. Kacper ładnie już zasuwa tzn chodzi , Natusia jeszcze nie, ale już blisko.Śpią w jeszcze dzieki Bogu 2 razy dziennie - koło 10 tej,i po 15 stej. pozdrawaim Wszystkie mamy 🌼 Najserdeczniejsze życzenia dla naszych solenizantów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! spóżnione życzonka dla naszych forumowych roczniaków -Patryczka,Izuni,Adasia,Wikusi,Dominiczka -dużo, dużo zdrówka, uśmiechów na codzień,miłości-100 lat- rośnijcie nam zdrowo❤️❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 Nasz mały troszkę przeziębiony,ale w sumie to mu w niczym nie przeszkadza,bo śmiga jak mały samolocik -wszedzie go pełno.Uwielbia zabawy w kuchni a szczególnie w śmieciach - wywala wszystko -a co mu sie spodoba wynosi cichaczem do pokoju.Jak jest cicho wiadomo,że coś robi:-)Ostatnio dorwał cebulę i obrał ją z łupinek - wszędzie te łupiny poroznosił.Ostatnio jak dostał zabawkę na urodziny to go nie zainteresowała tylko pudło po niej.On w ogóle to ma dziwne zainteresowania,bo interesuje go worek ze śmieciami i warzywa z koszyka.Uwielbia też tańczyć -jak usłyszy muzykę to tańczy dotąd aż piosenka się skończy - wygina się,podryguje i cieszy.Wspinaczkę opanował do perfekcji -chodzi od 2 pażdziernika więc trochę umiejętności od tego czasu już nabył.Fotel,kanapa to żadne przeszkody - ostatnio wszedł na fotel,potem na podłokietnik i z tego na parapet i wyglądał przez szybę - interesowało go co na dworze się dzieje.Włazi też na zjężdzalnię taką plastikową i che zjeżdżać -pilnuję go wtedy,bo może zjechac,ale inaczej.Interesują go tez buty przynosi wszystkie z przedpokoju i układa,przekłada,wyciąga sznurówki i kombinuje gdzie je pochować.Piloty,telefony to jego konik - jak dorwie to piszczy z radości.Jeden pilot nie działał kilka dni,bo go tak gryzł i oślinił.Widze,że wasze dzieciaczki mają podobnie. My jutro robimy zaległe urodzinki więc napiszę jak było.Zresztą część prezentów już dostał - krzesełko -uczedełko od chrzestnego,kierownicę samochodu od babci.Fajne jest to uczydełko polecam -mój uwielbia się tym bawić - lampkę zapalać i słuchać odgłosów zwierząt.Ja kupiłam mu piłeczki do basenu - bo on uwielbia piłki,ale te małe bo łatwiej mu je nosić.Ostatnio na jednej mało się nie przewróciłam:-( Uciekam mamuśki.Miłego wieczorku.Buziaczki dla waszych słoneczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dobrze masz,że twoje maluszki śpią w osobnym pokoju.Moje nie chcą spac razem.Mała robi najwięcej krzyku choć to już duża dziewczynka - bo skonczyła 4 lata -nie będzie spać z małym,bo się boi i nie przekona się jej za żadne skarby.Czego to ja już nie próbowałam.Mamy tylko trzy pokoje w tym dwa malutkie więc nie ma warunków do niczego.Mieszkanie już zagracone.Mam nadzeję,że jak w przyszłym roku się przeprowadzimy do nowego domu dzieci pójdą już do swoich pokoi.Papier toaletowy to mój zawsze wyciąga jak dostanie sie do ubikacji. Fajne fotki Beti -masz cudowne maluchy.Takie słodkie,że mozna je schrupać.Wiadać po minkach,że rozrabiaki.Dzięki za zdjątka. Mój mały też śpi dwa razy około 9.30 a potem około 14.00.Późnym wieczorem jak się obudzi a ja piorę lub gotuję obiad na następny dzień to przychodzi sam i nie płacze.Pokręci się trochę potem uśnie.Miał tak parę razy,bo ząbki mu wychodzą ma w tej chwili 6 zębów -4 na górze takie krótkie, i dwa na dole. Bunia- Karolinka chodzi do przedszkola,bo nie wytrzymanie z dwojgiem.Trochę zrobiła się niegrzeczna i jest uparta.Zabiera małemu smoczka i go chowa,a ten wydziera się na pełne gardło, malo tego ciągle kłótnia o zabawki,bo on coś wziął jej i jest problem.Maćkowi nie ustępuje choć go nie bije,bo wie,że on malutki i nie rozumie.On parę razy ją uderzył a szczególnie ciąga ją za włosy jedynie to jest dobrze,że ona mu nie odda. Dobra uciekam,bo robi się późno.Dobrej nocki mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufcia - czy chodzi o to krzesełko uczydełko z Fischer Prica po ok. 150 zł? Oglądałam je na allegro i tez sie zastanawiam. W sumie drogie trochę - ale dzieci mają kasę swoją z prezentów, więc może też sie skuszę. A już oczyma wyobrażni widzę jak się \"zabijają\" o miejsce na tym krzesle - ale jak kupie to napewno 1 szt, bo dwie to by byla przesada. teraz chcę kupic takie zwierzątko do skakania - macie może coś podobnego http://www.allegro.pl/item469766507_jelonek_lub_konik_do_skakania_gratis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamunie!!!! Najserdeczniejsze życzonka dla Olka od Migotki - dużo zdrówka,miłości,słoneczka,uśmiechów na buziaczku i wszystkiego co najlepsze w dniu pierwszych urodzinek.Rośnij nam zdrowo!!!100 LAT!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ Beti - tak mały ma te z fischer price.Fajna sprawa - mój mały je sobie upodobał.Nie warto kupować dwóch - niech się bawią jednym wtedy nauczą się dzielić zabawkami.A fajna ta fontanna z piłeczkami? Miłego dzionka dziewczyny -u nas pięknie słoneczko świeci i nie jest ponuro - jak ja kocham takie dni.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA26
KILKA PYTAN: 1) Czy Wasze maluchy probuja jesc samodzielnie??? 2) Czy udalo sie komus zaprzestac smoka??? i jak sie to odbylo? 3) Czy pija z kubeczkow niekapkow lub zwyklych? 4) Czy korzystaja z nocnika? 5) Ile w ciagu calego dnia pija plynow i jakich? :) MILEJ NIEDZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wszystkiego najlepszego dla naszych spoznionych solenizantow :Wiktorii,Dominiczka i Olka!Sto lat! Ja przez wekend bylam w szkole,a mezus siedzial z dziecmi to sobie troszke od nich odpoczelam.Smiac mi sie chcialo,jak maz owiada ze Olcia cichutko stala sobie przy otwartej lodowce,patrzy a ona cale lapki w smietanie...Teraz czeka nas zadanie bojowe,wyprawic we wtorek Olci urodzinki. Iva:Ola sama je tylko takie rzeczy co jej daje do raczki,owoce,chrupki itd.Jak ja ja karmie np zupka to wpycha lapki do miski i robi ciapu ciapu...Czasem wklada jedzenie do buzi,ale zadko.Jak jej daje lyzeczke to zaraz laduje na podlodze... Smoczka jeszcze nie probowalosmy odzwyczjac,niech jeszcze sobi e troche possie. Kubek niekapek mamy,ale ona nie wie o co w nim chodzi.Przykladam jej do ust a ona czeka az zacznie leciec,no i nie leci to odwraca glowe.Wiec kubek na razie sie kurzy. Na nocnik czasem ja adzam jak mi sie przypomni,glownie po snie.Ze 3 razy zdarzylo jej sie nasiusiac,ale to raczej nieswiadomie. PIcie daje jej po obiadkach i w ciagu dnia kilka razy.Tak ok 150-200ml wypija herbatek owocowych z hippa ,soczki z butelek.Najbardziej lubi te geste z bobofruta. Musze konczyc bo wlasnie wstala po popoludniowej drzemce.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Wiktorii, Kubusia i Amelki 🌼 duuużo zdrówka dzieciaczki :) beti krzesełka z fishera są teraz w promocji w realu po 139 ;) a i szczeniaczki po 90 coą tam. a ja spadam bo jutro wyprawiamy urodzinki Szymkowi i jak zwykle mam urwanie głowy ;) Miłego dnia mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT dla Olka i Kubusia z okazji ukończenia 1 roczku a Amelce z okazji 11 miesięcy. Dziękujemy za życzenia. U nas już po imprezie rodzinnej - był tort (własnoręcznie przygotowany), dużo balonów i najbliższa rodzinka. jutro robimy kinder-bal. Będą kolezanki i koledzy Wiktorii z którymi się spotykamy na placu zabaw. W sumie jakieś 8 dzieci więc będzie się działo bo najstarsze jest 4 miesiące starsze a najmłodsze 13 dni młodsze od Wikuni. Opowiem wam potem jak było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam wam zdjęcia Wikusi. Dajcie znać czy doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko - do nas zdjęcia doszły, dziękujemy, Wikunia taka ślicznusia i słodka.🌼 Wszystkiego najlepszego dlaWikusi z okazji roczku 🌼 Miejmy nadzieję że kinder party się super uda - zazdrościmy pomysłu :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko-dziekujemy slicznie za zdjecia Twojej malej modelki:-)!najbardziej rozbrajajace jest to z kolega? przy lustrze.ile sie z siostra z niego nasmialysmy:-)boskie!koniecznie musisz wyslac je na jakis konkurs! Oczywiscie skladamy ogromne graulacje wszystkim zaleglym solenizantom!Nie bylo mnie przez kilka dni,poniewaz mielismy gosci-przyjechali moi rodzice i siostra ze szwagrem.ale zem:-) sobie odpoczela!bylo swietnie,niestety zbyt krotko i znowu jest mi smutno,bo dzis z samego rana pojechali do domu:-(((( Babel juz dostal od dziadkow na roczek zebre z fisher prica i garnuszek na klocuszek od siostry :-)od drugich dziadkow dostanie najprawdopodobniej konika na biegunach. musze konczyc,bo zboju wsal i chce byc w centrum uwagi:-) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT dla Oli (Malutek), Oli (Sylka), Szymka i Fabianka od cioci Wzetki i Wikusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla forumowych \"czworaczkow\"!Buziaki dla Was maluszki,rosnijcie zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wzetka,Kamelle-dziekujemy za zyczenia!My rowniez skladamy zalegle zyczonka dla Oli,Fabianka i Szymka.Wszystkego najnajlepszego! U nas imprezka byla przedwczoraj i sie oczywiscie udala.Olcia byla szczesliwa ze tyle ludzi przyszlo i cos sie dzialo.Tak bardzo ze w trakcie poszla uciac sobie drzemke godzinna...Zrobila wielkie oczy jak wszyscy zaczeli spiewac jej sto lat.Tak sie zdziwila hehe.Z prezentow chyba wszystkie jej sie podobaly.Podoba jej sie Amazing Animals z Fisher Price.Taka farma gdzie sa zwierzaczki,mozna je przyciskac,kreca sie ,wydaja odglosy.Dostala rowerek,na przodzie ma karuzelke,swieci sie i kreci,normalnie czego to nie wymysla...Na razie bardziej podoba jej sie ta karuzelka niz sam rowerek. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, przepraszam tak rzadko ostatnio pisze ale Ola mi non stop choruje, nie pomaga nic ani antybotyki ani zastrzyki. Jutro ok południa ma stawiane banki :( przeraza mnie to jak takiemu malenstwu postawic baniki :( to takie przykre:( biedulka tak mi jej zal . Mamusie- spoznione zyczonka dla wszystkich solenizantów:* ucalujcie wszystkie pociechy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
A ja dzis przygotowuje na jutrzejsza imprezke urodzinowa:):):) normalnie az sie denerwuje zeby wszystko sie udalo :) oczywiscie jak bedzie po wszystkim opowiem jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelek i Madzia cieplutkie STO LAT od cioteczki Wzetki i Wikusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno nie zaglądałam, ale niestety ostatnio nie mam kiedy... dzis udało mi się na chwilke kompa odpalić, wiec od razu składam zaległe życzonka urodzinowe dla wszystkich słodkich roczniaków. Dużo słoneczka i pozytywnej energii na całe życie. Rosnicie zdrowo i bądźcie radością życia waszych rodziców. Teraz musze już uciekać, mam nadzieję że wkrótce będę mieć chwilkę na poczytanie.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszamy ze znow skladamy spuznione zyczenia naszym kochanym roczniakom 🌼 👄 ❤️ ale niestety czasami nawet nie odpalam kompa z braku czasu...ale jak widac po wpisach nie jestem jedna jedyna hehehe...jeszcze troszke kochane i bedziemy znow pisac poematy ;)a nasze skarby beda grzecznie siedziec i sie samemu bawic ;) wzetka- bardzo dziekujemy za zdjecie Wikusi jest naprawde urocza..i ja rowniez uwazam ze zdjecie przy lustrze jest bajeranckie;)...super ze urodzinki sie udaly;) asiorek2-bardzo mi przykro z powodu Olci...biedne malenstwo musi sie tyle nacierpiec...trzymamy kciuki by stawianie baniek dalo rezultaty i chorobska oczepily sie raz na zawsze:) iva25-dzisiaj imprezka...napewno sie uda:) napszcie mi dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez nie opuszczaja Was na krok?...moja Natalie ma ostatnio jakis syndrom kocham mame a jak wraca tata z pracy to kocham tate ciezko sie ruszyc bez niej chocby na krok i jak sie wklei w rece to jej na podloge nie mozna polozyc bo sie trzyma twardo rekoma i nogami...myslicie ze to przejdzie? napiszcie mi jeszcze co jedza na kolacje Wasze niunki i jak zasypiaja na noc...chodzi mi o to czy je nosicie, bujacie , czy zasypiaja same w lozeczku bez problemow itp itd. malutek1- najwazniejsze ze urodzinki sie udaly;) u nas imprezka jeszcze przed nami echhh mam nadzieje ze wszystko przebiegnie pomyslnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabeleczka bo mamy swieze -dziesiejsze- dane, mamy 10 250 wagi i 75,5 cm wzrosu MAMA ........BABY ..........D.P ......WA - WZ.pocz .....WA - WZ.ob beti26 .......Kacper ........23/10 ....2 660g - 52cm .....9 000g - 68cm beti26 .......Natalia ........23/10 ....2 270g - 49cm .....8 100g - 66cm Asiorek2 .....Aleksandra ...25.10 ....2 900g - 55 cm .....7 500g - 76 cm Monika2700 .Wiktoria ......01.11 ....3 725g - 56cm ......8400g - 74cm Edzia87 ......Kevin .........03.11 ....3 350g - 55cm ......9 300g - ??cm kasik kasik ..Adam .........03.11 ....3 310g - 50cm ......8 000g - 75cm Kamilka81 ...Karina ........04.11 ....2 880g - 54cm ......8 710g - 74cm M-osia ........Patryk ........05.11 ....3 500g - 57cm ......8 950g - ??cm Andzia .......Izabela ........06.11 ....2 780g - 48cm ......7 550g - 66cm dana11 .......Adaś ..........06.11 ....2 600g - 52cm ......6 380g - 62cm Młodziutka ..Wiktoria ......07.11 ....3 400g - 54cm ......7770g - 72cm Bunia_77.....Dominik........07.11 ....4330g - 57cm ....... ??? - ??? Migotka ......Olek ...........08.11 ....3 750g - 52cm .....7 800g - 74cm Wzetka ......Wiktoria ......10.11 ....3 360g - 57cm ......8 610g - 82cm M_ka .........Kubuś .........10.11 ....4 410g - 52cm ......10 460g - ????cm Aneta_71 ...Amelia .........10.12 ....3 580g - 57cm ......7 910 - 70cm bebolek20 ...Fabian ........12.11 ....3 065g - 50cm ......9 200g - 75cm Brzuchacz ...Szymek .......12.11 .....4 000g - 57cm ....9 900g - 77cm MALUTEK1 ..Aleksandra ...12.11 ....2 820g - 56cm ....10 300g - 78cm Sylka28H ....Aleksandra ...12.11 ....3 450g - 54cm ......7 100g - 68cm IVA25 ........Marcel .........14.11 ....3 580g - 57cm .....8 560g - 72cm shenen ......Magda .........14.11 .....3 350g - 54 cm ....8300g - ??cm basik74 .....Karolinka ......16.11 ....3 310g - 55cm ......8900g - 71cm czarna101 ..Natalie .........20.11 ....3 815g - 50cm .....10 250 - 75,5cm joy76 ........Karolinka ......21.11.....3 550g - 54cm .....8400g - 76cm Asik84........Tytus...........21.11.....3150g - 54cm.......ok 10kg - 79cm Mnik .........Maciuś .........24.11.....4 090g - 59cm .....10 300g - 76 cm Sara2 ........Piotruś ........25.11......4 100g - 56cm ....11 000g - 78 cm Frania23.....Collin ..........27.11.....3 960g - 54cm .....8 150g - 70cm kamelle .....Xavier .........28.11.....4 100g - 55cm .....10 580g!!! -72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my również, choć pod koniec dnia śpieszymy z życzeniami dla Marcelka i Madzi - rośnijcie zdrowo maluszki - dużo radości i miłości od wszystkich dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia,Marcelku-duzo zdrowka,sloneczka,pieknego dziecinstwa i zawsze usmiechnietych buziuniek!caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×