Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Witam kobietki!!! ojj jak dawno mnie tu niebyło!!! muszę sie pochwalić ze od 4 miesięcy jestem "mamą " trójeczki dzieciaków. A mianowicie.. synowie męża z nami zamieszkali na stałe!!! huurra . Była bardzo przykra sprawa , chłopcy niechcą być z matką i koniec!! wiec my wielce ucieszeni !!! już były bilety kupione dla nich do polski a tu na ostanią chwilkę trzeba było kupować mundurki do szkoły!!! i całą wyprawkę!!! Kurde nawet niewiecie jak sie cieszymy!!! to tyle na dziś muszę szykowac obiadek raz 2 bo jak chłopki wrócą ze szkoły to będą głodni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda już minęły ale cieplutkie STO LAT i sukcesów w dalszym poznawaniu ciekawostek otaczającego świata dla KACPERKA i NATALII (Beti26) oraz OLI (Asiorek2) z okazji 2 urodzin. Ale ten czas szybciutko mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA MAMUŚ NICK-------T.PORODU---DATAPORODU----IMIĘ------------Waga -----Długość--SN/CC Beti26-----24.11---------23.10-------Kacperek-------2660 g-----52cm -------------------------------------Natalka------------ ----2270 g-----48cm Amelka77---22.10/6.11----27.10 ------Alan-----------4200g-----58cm Asiorek2---04.11---------25.10-------Aleksandra-----2900 g ----55cm Fufcia-----25.10/3.11----29.10-------Maciuś---------3400 g-----56cm----CC Aneta312---19.11---------??.??-------Oliwka------------? ??? g-----??cm -------------------------------------------Julcia------- ------???? g-----??cm mar80ta----??.??---------31.10-------Lena--------------3 360 g-----53cm Edzia87----05.11-------3.11----------Kevin-------------3 350 g-----55cm konkaa-----15.11---------05.11-------Agatka----------348 0 g-----51cm Bunia77--26.10/3.11-----07.11-------Dominik--------4330 g-----56cm andzia-----22.11---------06.11-------Iza---------------2 780 g-----48cm Grescik29--13.11---------06.11-------Miłosz----------335 0g-------57cm Migotka----01.11---------08.11-------Alexander------3750 g-----52cm Wzetka-----07.11---------10.11-------Wiktoria-------3360 g-----57cm Malutek----04.11---------12.11-------Aleksandra-----2820 g-----52cm Bebolek20--02.11---------12.11-------Fabian---------3065 g-----??cm----CC Sylka27H---08.11---------12.11-------Aleksadra------3450 g-----54cm Brzuchacz--04.11--------12.11-----Szymek-----------4000g ------------57cm martulka82D----7.11--------13.11--------Elias--------365 0g------53cm Carlaa-----08.11---------13.11-------Nicolas Feliks----3535g-------54cm Shenen-----05/11.11------14.11-------Magdalenka----3350 g-----54cm IVA25------11.11.-----14.11------MARCEL---------------35 80 g-----------56cm Misiaki----15.11/12/11---15.11-------synek----------2740 g-----50cm----CC ----------------------------------------------córka----- -----2440 g-----52cm Basik74----22.11--------16.11---------Karolinka--------3 310-------55cm CC Elizka77....22.11........18.11........Natalka..........2 730........53cm Asik84-----27.11---------21.11---------Tytus------------ 3150g------54cm--sn Frania23....30.11........27.11.........Collin........... ..3965g...56cm.sn Mimi1981....27.11...... 4.12..........Natalka............3300....?..?...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak dla przypomnienia kto keidy ma urodzinki :P pozdrawiam solenizantów :) Już niedługo dwa latka wszystkie nasze dzieciaczki skończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuchacz29
Oj chyba nam forum padło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo w końcu :) kurcze wyświetlał mi się tylko pierwsza strona naszego forum i myślałam, ze usuniete albo co :/ W każdzym bądź razie gorące hej :) Oczywiście zaległe życzenia dla naszych łobuzów i wieeeelkie cmok *) Ilonka my tez mamy nocnik-motor :) Ale mój łobuz jeśli już mu sie zdarzy to na sedes usiadzie a nocnik bo zabawy ;) Oczywiscie cześciej woła nieeeeeeeee i ucieka niż siadzie. A dzisiaj pokazaywał mi gdzie się siusiu robi- oczywiście na podłogę :/ No i wyobraź sobie, że z tym czytaniem i sikaniem to sie u nas sprawdziło :) IVcia z butelakmi to ja raczej nie pomogę bo moj wcale nie uzywał. Teraz pije z normalnego kubka albo na spacerach z niekapka canpola-lovi- ten taki jak szklanka. Pije tez przez rurke a ostatnio z gwinta- chociaz tu to wiecej rozlewa ;) A i jak możesz to wybróbuj sobie tego canpola. Na moje oko szybiej sie nauczy pić z normalnego kubka. A i mleko modyfikowane to moje dzieciątko od miesiaca dopiero zaczeło pić. Mnik gratulacje!!! Bartuś tez raczej z tych pokaźnych :) Super, że Maciek to fajnie brata przyjął. Z domowymi sprawami to ja do tej pory jestem na bakier :P Kamilok to Ci się aktorka trafiła hehe kobita jest to musi sobie jakoś radzić :) Ja Cię prosze Ty mnie nie dobijaj godzinami spania swojego aniołka. Mój wstaje koło 7-8 a zasypia koło 21-22. nawet jak go wczesniej położe to bedzie leżał 2 godziny i nic z tego. W nocy oczywiście nadal po kilka pobudek. Iva moj paste to garściami moze jeść. Najpierw zjada paste a potem pluje :) Ja sie ciesze, że wrócił do mycia zebów bo przez ostatni miesiac to ubzdurał sobie, że ząbków myć nie trzeba i weż tu zrób coś takiemu. Czasem tylko szczoteczkowe ataki ząbkowe pomagały. I podpisuje sie obiema rękami, że istnieje wieeeelka niesprawiedliwość w wyborze ubranek dla chłopców i dziewczynek wrrrrrrr Jak narazie udało mi sie zdobyć tylko 1 czapke z szalikiem. Wszystko dla chłopaków jakieś bure moro i inne dziadostwo. aaa czapki w beście mieli fajna jak masz blisko to podjedź. Z butami to już wógóle porażka- jak już coś fajnego to mu noga nie wejdzie bo podbicie wysokie. Aaaa i 26 rozmiarek. :) Bebolku no to ładnie Ci się rodzinka powiekszyła :) A MArcel jak zareagował ? kamilok no to trafiłas z ta piosenka. Ja tu własnie rozmyślam czy sobie przedszkola nie otworzyć. I kurde z jednej strony mam dośc siedzenia w domu a z drugiej Szymka mi szkoda ehhhhhhh a ja lece coś zjeśc w końcu i ściskam wszytkie gorąco :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilok81
hello!!! kochane... a u nas także walka o nocnik, choć lepsza podłoga ale zawsze staram sie w tym czasie byc przy niej i lecimy szybko do nocnika...dziś kupiłam nakładke na sedes może się uda :/ ? edzia a ja gdzie z moją córcią to nie ta tabelka :( ... my mamy urodzinki 29.11. a dla wszystkich maluszków dużo buziaczków... ja już postanowiłam że od stycznia walka i poszukiwanie pracy a mała do przedszkola ,bo szkoda mi małej że siedzi w domu a i tak więcej sie rano spraw załatwia... na takie 3-4godz.. bedzie miała zabawe i nauke języka... słyszałyście o czymś takim jak ,,mądry maluch,, dla Emili super sprawa mogłaby to ciągle ogladac ... tylko otworzy oczy i już słysze modry maluch mama włoczy... oki mykam spać a wam śle buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj chciałam złożyć urodzinowe życzenia Maciusiowi (Fufcia) i ciągle mnie z forum wyrzucało. tak więc czynię to dziś. STO LAT Maciusiu. Ja mam z pieluchami spokój (tylko na noc zakładam a i to nie zawsze). Do żłobka też bez pieluchy gania i jest jedną z dwójki dzieci w grupie, które już nie uzywają pieluch. Ulga jak nie wiem :D Pozdrawiam was wszystkie i piszcie dziewczyny, bo faktycznie nam forum padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka_22
Witam, u nas wszystko ok. Zajęłam się nowym życiem. W weekendy studiuję, a potem jestem tak zmęczona , że nie mam na nic sił. W tygodnie siedzę z małą, ale już powoli mam dość. A ja jestem super happy bo w końcu wygrałam walkę ze smoczkiem i z butelkami , mała nie upomina się już w ogóle. A trwało to może 3 dni. Mała pije wszystko albo z niekapka, albo ze słomki albo po prostu z ,,dorosłych,, kubków, to ją najbardziej cieszy. A jeśli chodzi o nocnik, to u nas nie za bardzo, siusiu nie woła w ogóle, chociaż kupę robi na nocnik. Temat pracy się poruszył, ja również planuję pójść do pracy, bądź jakiś staż, ale to dopiero za pół roku, a mała do przedszkola, znalazłam takie fajne u mnie w mieście prywatne, bardzo mi się podoba. Także będzie trzeba pomyśleć. Wiktoria tez uwielbia myć ząbki, pastę również wcina jak najęta, chociaż staram się dawać jej na szczoteczkę niewielką ilość. A co do mleka, o ile dobrze pamiętacie, moja mała miała alergię i na całe szczęście już minęła. Dopiero od pół roku, mała może wcinać jajka, jogurty, mleko. Ale całe szczęście alergia minęła. Skończyła się ta udręka. A co do mleka modyfikowanego , to mała pije , ale rzadko, woli zwykłe, albo mleko z płatkami. I zaczęła w końcu więcej mówić, poznaje nowe słowa, wymyśla nowe , dzisiaj nauczyła się mówić niunia i leń. A w jej wykonaniu każde słowa brzmi cudownie. Pozdrawiam i może w końcu to forum troszkę odżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy kolejnych jubilatów. STO LAT dla KEVINA (Edzia87) i ADAMA (Kasik kasik) z okazji 2-gich urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie mamy:) jestem z listopadówek2008 i będąc jeszcze z brzuszkiem podczytywałam Wasze opisy,pierwsze roczki a tu nam zleciało jak jeden dzień i teraz nasze maluszki kończą roczki a Wasze 2latka:) Moc zdrówka dla wszystkich maluszków.Weszłam tu z myślą o Ś.P.Monice:( nie chciałabym żeby Wasz topik umarł razem z nią i ona też myślę,że nie chciałaby tego.. Czytając w tamtym roku o śmierci Moniki uwyłam się jak bóbr te wpisy,to takie straszne i niesprawiedliwe:( Ciekawe jak tata daje rade ? Pozdrawiam wszystkie i starajcie się żeby Wasz topik nie umarł bo nasz tfu tfu odpukać póki co tętni życiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie mamy:) jestem z listopadówek2008 i będąc jeszcze z brzuszkiem podczytywałam Wasze opisy,pierwsze roczki a tu nam zleciało jak jeden dzień i teraz nasze maluszki kończą roczki a Wasze 2latka:) Moc zdrówka dla wszystkich maluszków.Weszłam tu z myślą o Ś.P.Monice:( nie chciałabym żeby Wasz topik umarł razem z nią i ona też myślę,że nie chciałaby tego.. Czytając w tamtym roku o śmierci Moniki uwyłam się jak bóbr te wpisy,to takie straszne i niesprawiedliwe:( Ciekawe jak tata daje rade ? Pozdrawiam wszystkie i starajcie się żeby Wasz topik nie umarł bo nasz tfu tfu odpukać póki co tętni życiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisać, pisać bo ostatnio to tylko ja piszę i składam naszym maluszkom życzenia. STO LAT KARINCE (Kamilka81) z okazji 2-gich urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wzetka ja też tu jestem :) Tylko wiecie jak to jest, teraz to doszło duzo innych obowiązków. Ja np jestem na drugim roku studiów i mam mase nauki. Spoźnione życzenia dla Wikusi, Adama i dzisiejszej solenizantki Karinki. Sto lat!!!! A u nas wczoraj było typowe kinder party, tylko maluszki mialy imprezkę. Ale było ok. Dziewczny uciekam. Mam nadzieję że jeszcze znajdę chwilę to więcej napisze bo sporo się zmieniło. Chodzi mi tu o zdrowie Kevinka, napiszę jak będę miała czas. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo,ze tyle nowych wpisow:) Jestem padnieta wiec napisze moze jutro. pozdrawiam aha i najwazniejsze _ serdecznie zyczenia urodzinowe dla maluszkow naszych najkochanszych- na imprezkach wymyslalyscie jakies zabawy ???? bo ja nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT dla IZABELI (Andzia) i ADASIA (Dana11) w dniu 2-gich urodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze MIŁOSZEK (Greścik29) obchodzi dziś urodziny tak więc również cieplutkie STO LAT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja postanowiłam tu zajrzeć :) Dziękujemy za życzonka i również składamy wszystkim obecnym i już tym w pełni dwuletnim solenizantom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! rowniez dolaczam sie do zyczen dla wszystkich malych pazdziernikowo- listopadowych solenizantow! rosnijcie zdrowo maluchy!!! ja powoli zaczynam sie kulac, brzusio coraz wiekszy. wczoraj mialam robione usg prenatalne- no i potwierdzona plec- Xavciu bedzie mial siostrzyczke:-)niesamowite, bo u mojego meza w rodzinie, do tej pory, zadnych kobietek nie bylo:-)))) tak u nas wszystko w porzadku. tez sie zastanawiam nad imprezka urodzinowa dla Xavierka. macie jakies pomysly? bebolek- kurcze, prawde mowiac, to podziwiam cie, za ten optymizm odnosnie zamieszkania synkow meza z wami. odwazna z ciebie kobitka!zycze duzo rodzinnego szczescia i spokoju! u nas nocnikowej walki nie ma. bo i zapalu brak:-)ksiaze usiadzie czasami ,ale nie daj Boze z golym tylkiem. jak juz to tylko z pampersem i w spodniach:-) za to walki z myciem zebow przerobione. no i jak do tej pory wygrana po naszej stronie. chyba, ze to jednak cisza przed burza:-)? kamilok- co to jest ten "madry maluch"? i pisac mi tu leniuchy wstretne!:-) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka_22
Witam, widzę , że dziewczyny wracacie na forum. Super. Jeśli chodzi o imprezy urodzinowe, to ja niestety będę w ten dzień na uczelni, ale wieczorem mam już zaplanowany, zamówiłam duży tort, ciekawe czy prezent jej się spodoba- Kubuś Puchatek interaktywny. A od rana do popołudnia będzie ze swoim tatą, podobno też coś dla niej zaplanował. Jeśli chodzi o smoczek to w końcu się go pozbyłam na amen. Jestem taka dumna z siebie, że nie poddałam się ani razu jak mała płakała za smoczkiem, ale po kilku dniach zupełnie zapomniała. I mam pytanie: czy wasze dzieci śpią jeszcze w dzień? Bo moja Wiktoria, nie bardzo lubi już drzemać w ciągu dnia, ale za to zasypia około 19.30 po dobranocce. Oczywiście składam urodzinowe życzenia dla wszystkich solenizantów! Lecę się szykować na uczelnię, od tego roku mam zjazdy również w piątki, niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Kamilok też mamy serię mądry maluch :) Szymek najbardziej lubi tą ze zwierzątkami i kształty i kolory. Chciaz pewnie długo już ich nie pouzywa, bo sam sie nauczył włączać w zwiażku z czym troche płytki zdewastowane:/ Kamelle - madry maluch to seria płytek edukacyjnych dla dzieci. Bardzo przyzwoitych zresztą ;) Co do kolorów to moje dziecię nauczyło się jakiś czas temu co oznaczają światła drogowe. i teraz jak jedziemy i czerwone to młody - mama czewone stóóój, mama nooooooooo zienone jedź :) Tyle dobrze, że teraz jak w korku gdzieś stoimy to nie marudzi bo przecież czerwone i trzeba stać. Kamilok to u was tak mozna w środku roku szkolnego dzieciaczka do przedszkola dać? U nas z miejscem w przedszkolu to tragedia :/ Młodziutka a ile prywatne przedszkole? i jak duża/mała miejscowość? Edzie co z Kevinkiem? Mam nadzieję, że dobre wieści? kamelle- gratulacje :) i zazdroszcze ;) u mojego też w rodzinie same chłopy. no ale skoro Tobie sie udało to może ja też mam szanse na Zuzie? :) Co do urodzin to u nas bedą z opoźnieniem. Zwyczajowo taty nie ma :/ na szczeście tylko 3 dni poslizgu to mam nadzieję, ze Szymek nam jakoś wybaczy. W sumie to chyba w urodzinki dostanie coś od mamy i jakiś plac zabaw pod dachem ile bedzie chciał. A oficjalna imprezka w niedziele i bedzie miał dwa święta ;) Oczywiscie dla wszystkich solenizantów 100 lat!!! Dziewczyny powysyłajcie jakies fotki, bo pewnie nasze dzieciaczki sporo sie pozmieniały już. Mojemu jakos loki sie rozprostowały hehe A ja lece wcinać krem kasztanowy mniaaaaaaaaaaaaaaam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka22
Jeśli chodzi o przedszkole to jeśli chciałabym posłać ją na cały dzień czyli 10 godzin, na 5 dni w tygodniu to 500 zł, ale ja raczej wybrałabym ofertę do wykorzystania w miesiącu 40 godzin i to kosztuje 300 zł, mój tata ma swoją firmę, także często w domu jest, także mała mogłaby być w przedszkolu kilka godzin, a później z nim. Także ta ofert jak dla mnie jest fajna. Ale jeszcze jednym przedszkolem się interesowałam tylko nie wiem jaka cena i jakie mają ofert, ale jest to przedszkole językowe. A ja wtedy w końcu bym mogła do pracy iść. Mam nadzieję, że pogodzę studia, opiekę nad małą i pracą. Najwyżej schudnę jeszcze bardziej , bo nie będę miała czasu na jedzenie( teraz też nie mam zbyt dużo), ale czego to się nie robi dla lepszej przyszłości siebie i dziecka. A ja mieszkam w takiej średniej miejscowości co do ilości mieszkańców(woj.mazowieckie), ale w przyszłości planuję wyprowadzić się do większego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Czyzby topik odżyl ???:) byloby super.Notabene,zobaczcice jesli mialoby tak byc to szok,ze potrzebowalusmy 2 lata zeby miec troszeczke wiecej czasu na net :) na nasze kafee:) Nie pamietam ktora z Was pytala o spanie w dzien.Marcelek spi zawsze w ciaggu dnia ok 12-13,potrafi nawet do 4h! wtedy przesadza i go wybudzam,ale stadart to bite 2,5h.Klade go ok20 i budzi sie zawsze o 7.Az sie sama smieje,ze jak byl malutenki i powinien spac prawie non stop to teraz kiedy ma 2 lata spi wiecej :) Nocnik zaczyna byc bezuzyteczny bo maly czesciej robi sisi do wc.Zakladam pieluche jak gdzies wychodzimy i do spania.W domu biega tylko w majteczkach.Nauka jest od sierpnia a kupke chyba 3x zrobil na nocnik,reszte wciaz do pieluchy (standart zawsze jest rano gdy tylko sie obudzi) nie liczac biegunki bo wtedy to za kazdym razem robil ladnie na nocnik.Ciekawe jak dlugo tak bedzie. Dzis zamowilam super torcik urodzinowy,w ksztalcie samochodu :) Kilka dni temu Marcelek powiedzial do mnie 'kocham cie' :) :):):) kamlelle0gratulacje dziewczynki! mlodziutka-jak dajesz rade?jak czujesz sie psychicznie i jaki masz kontakt z 'tatusiem' no i jak mala ,wyczuwa ze sytuacja sie zmienila??? Na urodzinki planuje kupic mu zabawke drewniana,kolorowe kulki ktore sie przesowa.nie wime jak to opisac,nazywaja to 'labiryntem'.I zamowilam od mamy tor z ciufciami tez drewniany,wogole chyba same drewniane zabawki dostanie z tego co goscie mowia hehehe Aole to fajnie,bardzo mi sie podobaja. pozdr aha czy Wasze dzieci przechodza 'bunt dwulatka"??? bo moj na pewno ! najbardziej dostaje szalu kiedy chce go ubrac a on ucieka,albo na cos sie uprze,ze nie i tyle,wogole tom oglabym pisac do jutra jego typowe zachowania jak na dwulatka...dzis nawet szukalam w bibliotece ksiazki na ten temat... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 Lat dla Olka od Migotki :) Ivcia mój przechodzi bunt dwulatka w nocy. Właściwie to bunt wrodzony ma :/ Dziewczyny ratujcie bo ja już siły nie mam. No nie śpi mi cholernik jeden :( Budzi sie po kilka razy. Czasem sie obudzi i mama przyjdzie i 5 sekund i spi dalej, a czasem to masakra siedzi i ryczy. Pić nie, przytulic nie, pogłaskać nie. Nic nie chce tylko ryczy mama :/ Przed chwila ze 20 minut go uspokajałam i w końcu zasnał. A czasem to przez sen zapłacze mamaaaa i śpi dalej. Ja już mu wszystkie wyniki porobiłam- na owsiki, robaki, badanie moczu, krwi. I nic zdrowy jak ryba a ja ledwo żyje. Macie jakies pomysły co by jeszcze można było zrobić? heeeeeeeeelp Jutro coś może naskrobie wiecej bo dzisiaj to już padam ;/ Dobrej nocki wszytkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilok81
hej Mamusie :) ja tu lecę z życzonkami dla wszystkich maluchów bo mnie tu czesto nie ma więc...dużo zabawy i zdróweczka..:* mądry maluch -(to seria edukacjna dla maluchów) Emilia uwielbia abecadło no i liczby..poprostu magnez... ale mi sie tez podoba bo strasznie dużo słówek powtarza no i to mnie cieszy... znajdziesz to kamelle w internecie... co do spania w południe to Emilia sie tak nauczyła w aucie spac te 30 min, ale jak juz w domu no to z 3godz musi zawsze jak krócej śpi no to nieda sie z nia wogole nic zrobic poprostu nie tykać... do przzedszkola mogą ale nie musza musi byćkonkretny powód zeby wzieli... kumpela dała z miesiac temu i niemiała zadnego problemu ale to jest w sumie żłobek bo przedszkole jest żeczywiście od 3lat .... pozdrawiam i uciekam spać bo jutro szalony dzień mnie czeka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT dla WIKTORII (Młodziutka), DOMINIKA (Bunia_77) i OLKA (Migotka). Swoją drogą zastanawia mnie czemu Migotka tak nagle zamilkła - była przecież najbardziej aktywną uczestniczką tewgo forum. Może się kiedyś dowiemy. Cieszę się że forum odżywa bo przynajmniej jest co poczytać i kontakt znów nawiązujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×