Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Cześc dziewczynki! Misiaki GRATULACJE!!! Trzymam kciuki aby tak zostało do końca - bez zmian. Ja chcę szarlotkę!!!! I szukam przepisu w necie bo wymyśliłam sobie taka z bezą na wierzchu... Znacie taki przepis? Moja pieseczka wczoraj znowu sobie łapę załatwiła i mój konkubent (uwielbiam to słowo!) musiał ją wnosic po schodach do domu, a to poddasze w starym budownictwie a ona waży...30 kg!!!! Dałam jej Apap i Nospę (jak ja w ciązy mogę to ona też) i dzisiaj juz zdrowa była. To moje \"pierwsze dziecko\". Oczywiście najpiękniejsze w całej okolicy. My tez jesteśmy w trakcie remontu. Praktycznie \"budujemy\" od podstaw mieszkanie też na poddaszu, 200 mkw, i szukam non stop insiracji i nowych pomysłów, a w czasie ciąży gust zmienia mi się raz w tygodniu. A co do zakupów dla dziecka to chyba się ciut rozpędziłam i mam juz pełne dwie wielkie skrzynie ubrań... I już chcę mieć wózek i łóżeczko, ale to chyba jeszcze za wcześnie? I oczywiście muszę się dorwać do wózka każdej mojej koleżanki żeby sprawdzić jak się wozi. Kończę, bo ja naprawdę chcę tą szarlotkę. Nie potrafię spokojnie posiedzieć jak mam wolne, zawsze sobie coś znajde do roboty. A moja dziewczynka rusza się dzisiaj non stop - chyba ma jakąś dyskotekę. Pozdrawiam, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy iść z M do kina ale nogi mi spuchły i nici z wypadu. Może jutro sie wybierzemy. Tymczasem siedzę sobie przy kompie. Ozon mnie tez cały czas nosi, ciągle bym coś robiła;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Witajcie kochane! Znowu jestem z wami.Dlugo mnie nie bylo ale mam nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie!Jeszcze nie przeczytalam tego co pisalyscie podczas mojej nieobecnosci ale napewno to zrobie.Widze ze przybylo nas troche,witam wszystkie nowe mamusie! Moj pobyt w Polsce bardzo sie udal,na szczescie upaly nie meczyly zbyt czesto.Objadlam sie sezonowych owockow(tylko czeresni juz prawie nie bylo...),wypoczelam nad jeziorkiem,polatalam po polskich sklepach i co chwile bylam na jakims grilu. Nie zabardzo mam teraz czas na pisanie z wami bo dopiero 3 dni temu przylecialam a wdodatku do nowego mieszkanka wiec mam sporo roboty z rozpakowywaniem wszystkiego.Jak nastepnym razem sie odezwe to napisze wiecej.A tak ogolnie to u mnie wszystko ok.Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzis moj wielki dzien-wychodze za maz! Co prawda to tylko cywilny slub (nie chcialam na razie brac koscielnego \"z brzuszkiem\"), ale zawsze slub. Tu u nas w Szw.pada od rana. Mam nadzieje ze wypogodzi sie do wieczora. Jestesmy zamowieni na 19 :) Rano jezdzilismy jeszcze kupic zarelko na male przyjecie w gronie najblizszych i skonczylo sie na tym, ze moj juz za kilka godzin maz porwal mnie na obiad do restauracji w ktorej dokladnie 2 lata temu mi sie oswiadczyl :) Pelen romantyzm... A nasza dzidzia? Siedzi cos dzisiaj nad wyraz spokojnie. Ciekawe czy wie, ze jej rodzice biora slub? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkiego co najlepsze na nowej drodze zycia!!! spełnienia wszytkich marzen i tego czego tylko zapragniecie a przedewszystkim zdrowego dzidziusia!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki! To juz tylko godzina :) zaczynam panikowac, ale wierze ze wszystko bedzie OK.Grunt, ze sukienka pasuje, choc Maly urosl sporo przez ostatni tydzien :) Ale na serio- spadam sprzed kompa. Odezwe sie jutro jak bylo :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Migotka gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!! Mam nadzieje ze u Was wszystkich jak najlepiej. Ja za dwa tygodnie wracam do pracy oj ale mi sie nie che ale tak sobie mysle ze wroce tylko na chwilke gora dwa tygodnie napisze plan i znikam... trzeba przygotowac wszystko na przyjscie malutkiej :) Dzisiaj rano dostalam wielka paczke przyszlo lozeczko materacyk i caly zestaw z Avent laktator sterylizator i podgrzewacz... ciesze sie bardzo ale jakos tak pusto sie robi w portfelu :) :) :) Pozrawiem Was serdecznie! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77
Witam kobietki!!!!! migotko86 bardzo bardzo serdecznie gratuluję z okazji ślubu i życzę waszej trójeczce samych pogodnych chwil, uśmiechów na codzień i całej reszty przecudnych rzeczy!!!!!!:)))) misiaki Wam też gratuluję cudnej parki, to chyba lepsze niż 6 w totka za jednym zamachem mieć córeczke i synka; parka to chyba marzenie wiekszośći rodziców:)))) Życzę Wam dużo zdrówka!!!!! asiorek2 współczuję Tobie tych paskudnych zaparć, ja przed ciążą miałam z tym straszne problemy i podobnie jak ty po 2 tygodnie nie byłam w toalecie. Ale potem jakoś wszystko się unormowało. Mi najbardziej pomagała na czczo kawa z mleczkiem poł na pół, albo też na czczo jogurt lub kefir, po prostu coś mlecznego i wtedy po ok 15 min. leciałąm do toalety i było super. Tera nie piję w ogóle kawy, ale nadal jem jogurty naturalne, bardzo dużo warzywek i owoców i nie mam żadnych problemów z zaparciami. Słyszałam że suszone śliwki i morele bardzo pomagają choć na mnie nie bardzo zadziałały, ale może Tobie pomogą. A u mnie średnio, niestety tygodniowe trzymanie rygorystycznej diety niskocukrowej nie przyniosło szczególnych rezulatów. Dzisiaj byłam u lekarza i niestety muszę brać insulinę, bo mój organizm w nocy produkuje zbyt dużą ilość cukru a trzustka nie nadąża z produkcją insuliny i bbuuuuuuu - cukrzyca:( W ciągu dnia jest nawet dobrze mam niski cukier ale rano porażka, więc na noc będę sobie robiła zastrzyki w udo i już. Lekarz powiedział że dla Niuni nie jest to szkodliwe, więc jakoś się przemęczę do porodu, ważne żebym miała większą pewność że nic nie grozi naszej córeczce. Poza tym to jakoś leci, pomału robię zakupy dla malutkiej, mierzę cukier i pilnuję diety eehhhhh a tak mi sie już marzy żeby zjeść loda heheheeeee No ok więcej nie marudzę!!!! Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociech!!!!:))))Trzymajcie się cieplutko i zdrowiutko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej hej Mamusie!!!!! MIGOTKO!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA, SPEŁNIENIA MARZEŃ, ZDROWEGO DZIECIĄTKA I ABYŚ ZAWSZE BYŁA SZCZĘŚLIWA TEGO Z CAŁEGO SERCA CI ŻYCZĘ🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 U mnie dobrze.Dzidzia sobie bryka, nie ma godziny, abym jej nie czuła.Jeszcze zakupów nie robiłam.Boję się aż pomyśleć.Zaczynamy budowę domu i kasa idzie jak woda, do tego jeszcze starsza córcia do przedszkola i trzeba wyprawkę kupić nową.Cały czas rośnie i ciuszki co raz trzeba jej kupować.Dziecku pokupuje najpotrzebniejsze rzeczy, bo nie mamy nietety pieniążków.Wózek mam po małej, łóżeczko, ciuszki też więc niewiele mi pozostaje zakupów. Dziewczyny moja znajoma ma taki wózeczek i jest bardzo zadowolona.Zajrzyjcie może której się spodoba. http://www.allegro.pl/item222652691_gondola_spacer_baby_dreams_atlantic_superoferta_.html BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK!!!! BUNIU CO TAM U CIEBIE?????? BEBOLKU JAK DZIDZIUŚ BRYKA PEWNIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ja przed chwilą wróciłam z zakupów. Znowu nakupowałam niuni trochę ciuszków i smoczek. Wiem, wiem powinnam już przestać ale nie moge się opanować:) Wczoraj byliśmy z M w kinie na szklanej pułapce-super film, polecam każdemu kto lubi sensacje! Moim zdaniem najlepsza szklana pułapka. Później bylismy na spacerku, na starym mieście i nad wisłą-mam pełno zdjęć. Migotko dużo szczęścia na nowej drodze życia!!!!!!!!🌻 Elizko przykro mi, że ta małpa cukrzyca cie dopadła, ale nic się nie martw, rób zastrzyki, wszystko będzie dobrze! Pogłaszcz brzusio🌻 Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina35
Witam ja również rodzę w październiku i muszę przyznać,że bardzo się boje, przede wszystkim tego czy sobie poradzę też macie takie obawy czy tylko ja zadręczam się stertą pytań???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
hejka troszke mnie nie było ale już jestem:) A więc pisze najpierw nowe wiesci. Byłąm u lekarza na wizycie. Cukier okazał się w normie takze nie mam z tym póki co problemów, nareszcie lekarz bada tętno płodu - mogłam usłyszeć serduszko - bije jak dzwon, a ja jak słysze ten dzwiec to mi łzy do oczu same napływają:) I w ogóle wszsytko w porządku. Tylko mma wrażliwa macice, to znaczy jest rtaka napięta. No własnie to dlatego nieraz nie moge chodzić bo czuje takie napięcia w dole brzucha. Wiec mam nakaz ze jak poczuje takie coś to położyć się i zwolnić tempo. Więc się stosuje, zresztą juz od miesiaca. Ja też jak piszecie dziewczyny czuje dzidzie cały czas niemal, brzuszek cały sobie faluje a dziś tatuśka kopnął syneczek w buzie, bo akurat położył sobie twarz na brzuszek. Smialiśmy się z tego :) bylismy też na zakupach. Odwiedziliśmy fajną hurtownie a tam wszsytko - wybór niesamowity. Proszki, kosmetyki , ubranka butelki i wózki, bo tak naprawde to pojechaliśmy zwłaszcza żeby wybrać wózeczek. Bo potem to już nie weim jak będę się czuła żeby na zakupy latać mimi - ja też kupiłam smoczek i buteleczke aventu, szczotke do mycia butelek:) aha i najważniejsze. Trafiłam na super promocje i tą pościel którą sobie upatrzyłam na allegro za 135zł kupiłam tam za 90zł. Ale się ucieszyłam. teraz tylko ścigne mame żeby baldachim uszyła:) No i oglądaliśmy wózki, trwało to chyba ze trzy godziny. Na poczatku zawrót głowy, normalnie wariacja. Potem już się troszke rozjaśniło w główkach:) Mamy jak na razie dwa typy. Pierwszy to mutsy - mój mąż choruje na ten wózek ( na czterech kołach) http://www.bobowozki.pl/product_info.php?products_id=972 a drugi to ten: http://www.bobowozki.pl/product_info.php?manufacturers_id=29&products_id=1044 no zobaczymy jeszcze jaki kolor, bo z tym nie lada kłopot. No i czy będzie kasa na taki wózeczek, bo z tym ostatnio krucho fufcia - gratuluje budowy domku, my właśnie też zaczynamy, wiec wiem jak to jest. Dziś ściągaliśmy humus więc rozpoczęliśmy prace, w sobote geodeta. Na jakim ty już jestes etapie? elizka77 - trzymaj się dzielnie, ta wstrętna cukrzyca aby uciekła sobie jak najdalej. trzymaj się cieplutko, bedzie dobrze, zobaczysz. asiamal- mi dziś też przyszedł laktator avent. Do tego pojemniczki na mleczko:) Nawet była próba użycia, no nie mogłam się wymigać, bo maż naciskał. Kurcze to naprawde ssało. :):) my to wariaty jesteśmy A w portfelu też pusto się robi z każdym dniem. A tyle jeszcze trzeba kupić a czas się kurczy. migotka ja również przesyłam życzenia , mysle ze wszystko uda się i to będzie niezapomniana chwilka dla was. Dużo buziaków. buniu jak się czujesz?? martwimy się bardzo wczoraj przeszłam na nogach 6 kilometrów, byliśmy na grilu a potem nikt jakoś nie był w stanie nas odwieźć, czułam ze tak będzie, a ze pogoda wieczorkiem była super zrobiliśmy sobie długi spacer. Oj nogi potem bolały. to uciekam bo zaczynają m,nie plecki boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! Ja własnie wróciłam do domku z wizyty w szpitalu.. normalnie tragedia.. lekarz mi takiego strach a napedził ze szok!!!!!! wiadomo za granica to wszyscy anglojeżyczni źle wypowiadaj a nasze imona i nazwiska ale ten doktorek zamiast Edit powiedział Betia wiec ja pewna ze o mnie chodzi ide do gabnetu wypytał o wszytko i kazał sie położyc na leżance no to ja sie kłade a on mi metrówka brzuch mierzył!!!!! zaczoł naciskac.. ból niesamoity.. i nagle (lekarz był murzynem) on cały zbladł i powiedział ze musimy szybko Usg zrobic!!!! ja wystraszona bo tu w irlandii robi sie jedno w 17 tyg ciaży a później sie nierobi.. ona cały blady poszlismy na usg a on serca szuka i sprawdza czy bije!!! no ale wszytko było w porzadku i wracamy do niego do gabinetu i on zaczyna wypełniac moja karte.. ale ja tak patrze ze ta karta taka jakas zabardzo zapisana i prosze go aby mi pokazał nazwisko na karcie.. a to niemoje!!!! wyszło na to ze zaszła pomyłka!!! i on myslał ze ja juz 35 tyg jestem a nie w 29 i wymiary łożyska mu niepaspowały..z tad to usg i niepotrzebny strach... po drugie dzis ranio zjadłam czekoladowe płatki potem wypiłam super słodka cherbate i zjadłam batonika w drodze do szpitala.. NIEWIEDZIAŁAM ZE BEDA MI MIERZYC CUKIER.. i oczywiscie wyszedło dużo za duży!!! wiec kazali mi sie zgłosic na dodatkowe badania 5wrzesnia... przecież niepowiem im ze im nieufam i chodze prywatnie do polaków sie badac!!!! wiec niemogłam powiedziec ze miłam już badania na krzywa glukozy.. i ze były ksiażkowe!!! wiec czeka mnie jeszcze raz to badani tym razem u nich w szpitalu!!!! jestem wykonczona!!!!!! ide sie polożyc!!!! pozdrawiam całą reszte!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Witajcie!!!! Przepraszam,że tak późno,ale w dzień nie bardzo mam czas, bo moja mała rozrabia.Spuścić ją na chwile z oczu to zawsze coś zrobi na szkodę.Tak się dziś zlatała,że jej krew nosem poszła i nie mogłam zatamować.Być może z upału i przemęczenia, bo minuty w miejscu nie usiedzi. Amelka77 my jesteśmy na samym wstępie.Dopiero fundamenty wylane, kupiliśmy już materiały budowlane, ale chyba trzeba będzie jeszcze dokupić.Teraz rozbimy ogrodzenie.W poniedziałek maja kłaść klinkier.Pełną parą z budową ruszamy dopiero od wiosny.Teraz staramy się o kredyt, może nam dadzą zobaczymy. Bebolek, ale Ci stracha napędzili.Całe szczęście,że to pomyłka.Cukier Ci pewnie skoczył, bo pojadłaś słodkiego.Normalna sprawa nic się nie martw.Trzymaj się cieplutko. Buniu77 a co u Ciebie??? mam nadzieję,że masz się dobrze i sobie odpoczywasz. DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM BRZUCHATKOM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.CIAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+4......27tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...28tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+6 ……..27 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+10.. 27(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6,5kg...27tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...27 tyd(S)...4kg700gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S).........23 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........23tcx...22.11.07...córcia...+8 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....25tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+7...28.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin Brzuchacz..20........28.01.........28...+10....04.11.07< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Wpisujcie dziewczyny ile macie dzieci na dzień dzisiejszy.Mam nadzieję,że żadna z Was się nie obrazi na ten pomysł.Buziaczki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Hej mamusie :) dziś jakoś tak nie najlepiej się czuję :( boli mnie kręgosłup i źle spałam...i jakoś taki dołek mnie łapie zupełnie bez powodu pierwszy raz w tej ciąży...ale co tam Życzę Wam miłego dnia i ściskam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Bardzo dawno mnie nie było,ale znów praca mnie pogrążyła....A miałam wystopowac.Boję się że będę tak gonic do porodu,a nie mam juz siły.Wszystkie dobre rady takmładnie brzmią,że nie wolno sie przemęczac,że dziecko najwazniejsze-jasne cholera że tak,przecież to dla jego dobrego bytu i przyszłości tak gonimy.Ale jestem zła na to wszystko,jasne,że chętnie bym sobie poleżała do góry brzuchem ( a jest co wystawiac :) )ale puki jeszcze sie jakos kulam to pracuje. Elizka-hej Słonko,też Cie dawno nie było!Jak się czujesz przy tej paskudnej cukrzycy?Dbaj o siebie i Bąbla maksymalnie,mój mąż ma cukrzycę i ja też jakoś tak odruchowo sie boję,tymbardziej teraz,w ciąży,ale idę robic niedługo krzywą cukrową,więc sie okaże. Migotko-bądźcie szczęśliwi!!! Misiaki-ale poszliście po bandzie!Super,jeden strzał,dwa gole i to jakie!Trzymaj się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77
Hej mamunie!!!! Ja już po mierzeniu cukru - podwójnym hehehee bo i na czczo i po sniadanku no i oczywiście jak to u mnie bywa w dzien dobry ale po nocy kiepski - za wysoki. Moze jutro bedzie lepszy po insulinie:) Trzymam dietke tylko już mnie ona męczy bo nie mogę sobie pozwolić na to co bym chciała, bo wszystko za mocno podnosi cukier, najgorsze jest to ze już nie wiem co na obiad wymyślać, bo mięsa za bardzo nie lubie, a ileż można jeść jeść jajka heheheeeee Ale pocieszam się byle do listopada:):):) Nasza Niunia szaleje jak zwariowana, nie ma godziny żeby mnie nie walnęła heheheeeee ale to milutkie bo wiem że ona tam jest i daje znaki życia:))) Rockpoint fajnie że zajżałaś bo dawno cię nie było - dobrze że u ciebie wszystko dobrze, a jeśli się czujesz na siłach, nic nie pobolewa i nie musisz nic ciężkiego dźwigać to praca nie szkodzi - w końcu ciąża jeśli przebiega prawidłowo nie jest przeciwskazaniem do pracy (oczywiście do pewnego momentu). Najważniejsze że z wami wszystko dobrze!!!!!:) basik74 nie martw się jutro na pewno poczujesz się lepiej, ja też mam czasami takie dni że nic tylko wyć.... ale potem jakoś przechodzi i jest ok!!!! Więc główka do góry, pierś do przodu i uśmiech na buzi!!!!!!:) W koncu niedługo będziesz ściskałą swoje maleństwo więc czasem warto się przemęczyć:)))) Bebolek20 ale miałaś przygodę z tym lekarzem, na całe szczęście okazało się że to nie o ciebie chodziło:)))) Kurcze i jak tu się nie denerwować heheheeee a z tym cukrem to wiadome było że wyjdzie wysoki po takim śniadanku heheheeee Na pewno na czczo będziesz miałą dobry:)!!!!! domina35 witaj na naszym topiku!!!! myślę że każda dziewczyna która rodzi po raz pierwszy ma wiele pytań i obaw jak to będzie. Czy sobie ze wszyztkim poradzi i w ogóle, ale ja myślę że pewne rzeczy np. jak opieka nadz dzidzią przychodzą w sposób bardzo naturalny i jeśli się tylko myśli i zachowuje umiar w tym co się robi to instykt matczyny sam wszystko za nas załatwi. Ja przestałam się już dawno bać (mimo że to moja pierwsza dzidzia) i tłumaczę sobie że na pewno jakoś sobie poradzę. Ty też dasz radę w końcu miłość do maleństwa podpowiada co robić:):):):)!!!!!!!! Głowa do góry i nie martw się na zapas!!!!!!Poza tym w okół ciebie na pewno są osoby na których pomoc możesz liczyć więc tym bardziej niczym się nie przejmuj!!!!!!:) Dziękuję kobietki za słowa pocieszenia odnośnie mojej cukrzycy jakoś sobie radzimy i myślę że będzie dobrze a nasza Niunia urodzi się śliczna i zdrowa!!!! Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!!Trzymajcie się zdrowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja tylko na chwilke, korzystam z nieobecności chwilowej mezusia hihi Uparł sie że mam leżeć i juz mnie zaczyna denerwować ;) W końcu pojechałam po niego do tej Pragi ale wziełam kolege ze soba i nie musiałam prowadzić :) Zmnieszyłam sobie ilość tych wszystkich tabletek z zalecanych 7 do 5 i nic nie boli :) Czekam aż wróci mój lekarz z urlopu bo ten chyba troche przesadził z tymi lekami :/ ozon-> ja łóżeczko kupuje przed samym porodem a wózek to wybiore wcześniej a potem meżuś pojedzie kupić. Inaczej wszystko leży a gwarancja niepotrzebnie ucieka migotka86-> gratuluje :) fufcia-> moja siostra ma taki wózek i jest średnio zadowolona. Jak dla mnie jest troche zaciężki, jej to nie przeszkadza bo mieszka w domku. Ona najbardziej narzeka na regulacje pleców w spacerówce - to sie takim paskiem ściąga i nie jest to za wygodne. I nie ma przekładanej rączki. Reszta jest ok. łatwo sie pierze, kolorki akie jak na początku, z kołami nic sie nie dzieje a mała lubi w wózku siedzieć :) A jak dla mnie troche duży po złożeniu, co prawda do autka sie mieści ale zajmuje cały bagażnik a mój jest dosyć spory. Lece na śniadanko w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+4......27tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...28tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+6 ……..27 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+10.. 27(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6,5kg...27tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...27 tyd(S)...4kg700gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S).........23 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........23tcx...22.11.07...córcia...+8 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....25tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+7...28.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin Brzuchacz..29........28.01.........29...+12....04.11.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka77
Aktualizuję jeszcze tabelkę bo dawno tego nie robiłam:) NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.CIAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+4......27tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...28tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+6 ……..27 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+10.. 27(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6,5kg...27tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...27 tyd(S)...4kg700gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S).........23 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........26tcx...22.11.07...córcia...+9 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....25tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+7...28.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin Brzuchacz..29........28.01.........29...+12....04.11.07< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Dawno mnie nie było. U mnie wszystko w porządku. Maluszek rośnie - tylko nadal nie wiemy czy chłopiec czy też dziewczynka bo się mocno ukrywa. Dowiemy się na 100% jak się już urodzi. Cukier na szczęście wyszedł mi książkowy więc się z tego cieszę a i alloprzeciwciał nie mam więc nic naszemu Maleństwu nie zagraża. Trzymajcie się cieplutko. Postaram się pisać częściej. Jeszcze tylko tabelkę uzupełnię NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+4......27tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...28tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+6 ……..27 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+10.. 27(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+7.....29 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6,5kg...27tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...27 tyd(S)...4kg700gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S).........23 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........26tcx...22.11.07...córcia...+9 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....25tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+7...28.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin Brzuchacz..29........28.01.........29...+12....04.11.07< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Widzę, że dziś jakaś cisza tu panuje :) dziewczynki gdzie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już w domciu... ale mnie kregosłup boli!!!! uuuu:( a dzidka jeszcze pcha nóżke w zebra... ide sie położyc... tylko jeszcze zmienei tabeleczke:) NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+4......27tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+6 ……..27 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+10.. 27(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+7.....29 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6,5kg...27tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...27 tyd(S)...4kg700gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S).........23 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........26tcx...22.11.07...córcia...+9 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....25tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+7...28.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin Brzuchacz..29........28.01.........29...+12....04.11.07< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Witajcie !!! Troszke mnie nie bylo,ale jestem :) fufcia-ja wlasnie identyczny wozek wybralam jaki ma Twoja znajoma :) dla synusia oczywiscie niebieski,chociaz siwo czerwony tez jest ladny.Wiem,ze nie ma przestawianej raczki :( no imam nadzieje,ze z regulacja pleckow nie bedzie takiego problemu jak ktoras z dziewczynek pisala. migotka-serdeczne gratulkacje z okazji slubu!!! asiorek2-bardzo wspolczuje zaparc.ja tez je miewam,ale nie w takich sporych odstepach czasu.Stosowalas rady jakie dziewczynki Ci podaly?ze wszytskimi sie zgadzam!mi tez woda na czczo pomagala + jablka. misiaki-bardzo gatuluje parki :) Elizka77-wspolczuje cukrzycy,ale podziwiam za optymistyczne nastawienie :) i tak trzymaj do konca!bardzo prawdopodobne ze po ciazy zmieni Ci sie cukier i nie bedziesz miec cukrzycy (tak miala moja siostra),bo w ciazy czesto pojawia sie cukrzyca a pozniej zanika.Wiec glowka do gory! A u mnie jakos leci.Ostatnie dni bardzo boli mnie kosc ogonowa.Ciezko jest mi siedzec.Narzekam od kloiku dni na noce,bo brzuszek coraz bardziej mi przeszkadza ,ciezko mi jest przewracac sie z boku na bok i pobolewa mnie brzuszek,no ale.Najlepsze jest to,ze juz 3 osoby powiedzialy mi ze jak na ten okres ciazy mam duzy brzuszek :(,Osobiscie uwazam,ze sredni,tylko co to bedzie za 3 miesiace? Ostatnio patrzylam na neciejakie sa potrzebne wszystkie rzeczy dla malenstwa i zlapalam sie za glowe... Pisze do was a w tym czasie Marcys tak sie ulozyl ze czuje jego bicie serduszka :):) moj kochany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
NICK.....WIEK .....OST@....KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN...MIEJSCOWOŚĆ....DZIECKO 101082...25...25,01...20TYDZIEN.....2.11.07.....oLSZTYN< br /> migotka.....21..........25.01.....+4......27tydz.....1.1 1.0 7r.....Szwecja bebolek20...20.....26.01...0...29tyd(C).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+7....26tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29....25.01 ..+18.....29 tyg(C)......25.10/ 3.11.07r..Siedlce...1 Carlaa.......31........01.02...+5........26tyg(S)... 4-8.11.07r. Mülheim/R Malutek…...25….…..27.01....+7….. ..22tyd… ….4.11.07r…..Cork Asiorek2…..26……….27.01….+6 ……..27 tydz…….4.11.07/ 12.11.07.Jaworzno Amelka77... 30....... 30.01...+10.. 27(S) tydz .......22.10/6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+7..26 tyg (S?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+3..... 18 tyd (C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01..-2....20 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01...+7.....29 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.07 r. Shenen...... 31 .....05.02 ..+6,5kg...27tyd (c)....05/11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...28 tyd SYNUS...4kg700gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................18 tyd ........16.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. aniask....27....29.01.....+5kg......24 tydz (C?).....14.11.07 .....Torun Madzia_u ...29.... 08.02 ....+5kg....24 tydz (S)......15.11.07r....Poznań Konkaa..24......26.01...+8...26tydz(C?)........15.11.07. .. ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. Ilonka32....32.........14.02(S).........23 tyd........21.11.07...Bielsko-Biała kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Elizka77 Sz-n...30....15.02.........26tcx...22.11.07...córcia...+9 Sz-n Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+2...16tyd s...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........synek!....27 .11.07r......Kraków Mimi1981...26.....20.02.....25tydz.Córeczka!...27.11.07. .Warszawa basik....33....21.02...25tyd Córeczka!+7...28.11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71....36.........23.02.........5 tyd........30.11.07...Warszawa Misiaki -- 32 -- 26.02 -- +12 -- 24tc -- cora i syn -- 29.11.07.Szczecin Brzuchacz..29........28.01.........29...+12....04.11.07< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja dziś cały dzień sprzątam, mam taki przypływ energii, że hej! Posprzątałam we wszystkich szafkach w kuchni, umyłam lodówkę, kafelki i okno. Kuchnia lśni:) czego nie mozna powiedzieć o reszcie mieszkania;) Podjelismy z M decyzję, że będę rodzić jednak w szpitalu, który jest 300 metrów od naszego domu. Poszperałam w necie i znalazłam dużo pozytywnych opinii. zdarzają sie również negatywne, ale to przecież normalne. Natalka bryka cały dzień❤️ Jutro jedziemy na ślub mojej kuzynki, tylko na mszę. Moja mama sie dziś z nią widziała-jest w czwartym miesiącu ciąży i waży dwa razy tyle co ja! Więc nie jest ze mna jeszcze takźle;) Pozdrawiam was wszystkie i pogłaszcie brzusie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×