Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość IVA25
shenen- tego samego dnia rodzilysmy :):) Ktoras z Was pisala o nakladkach silikonowych na sutki Avent,moze tez je kupie bo jakies musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja melduje sie nadal w dwupaku ;) Wczoraj bylam juz pewna, ze sie zaczelo i w nocy doszly bole brzucha. No to mysle sobie jutro jade, ale naszczescie sie uspokoilo ( dzis ma urodziny siostra meza, a ja nie chcialabym sie data dzileic;) ) Jutro juz sie moze dziac... Piekny sen za to w nocy mialam. Snilo mi sie, ze urodzilam synka, nie pamietam jednak jak wygladal, jedno co wiem jak mi go polozyly polozne na piersi pomyslalam jaki on ciezki ;) Fufciu bardzo przykro mi z powodu Twojej babci, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Pamietam jak niedawno moja babcia bardzo chorowala na serce, kazdy bardzo sie martwil. Babcia musiala byc operowana i naszczescie pomogla, babcia sie calkiem dobrze czuje. Zycze Twojej babci duzo sil i zdrowia. Dziekuje rowniez za zdjecia Twojej rodzinki, przeslodki dzidzius :) Rodzinka w komplecie 🌻 Sylka Tobie tez dziekuje za zdjecia Olenki, sliczny bobasek ;) Nie martw sie karmieniem, tak jak dziewczyny juz pisaly, zrbilas wszsystko, aby sie udalo, to nie Twoja wina. A malutka bedzie rosla duza i zdrowa. 🌻 🌻 🌻 Edziu trzymam kciuki, aby zastrzyki nie byly juz potrzebne :) 🌻 Bebolek super synek :) Tu w Holandii tez podchodza do wszystkiego jak u Ciebie, nie ma przeciwwskazan do moczenia pepuszka, sama sie na poczatku zdziwilam. Carla ja rowniez dziekuje za foteczki dzieci. Widac, ze starszy brat szczesliwy z przyjscia na swiat Nicolaska :) To takie slodkie :) Aneta mamy ten sam termin hehe...Tylko, ze ja musze czekac sama na akcje :) Iva gratulacje synka 🌻 🌻 🌻 przykro mi z powodu zlych wspomnien z porodu. Nie znam szczegolow, a az mi ciarki przeszly. Mnie to jeszcze czeka :( Pozdrawiam i zycze milej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!! IVA GRATULACJE🌻🌻🌻 Widzę,że i ty IVA urodziłaś - podziwiam Cię ja bym nie wytrzymała 15 godzin z krzyżowymi - miałam na pierwszym porodzie to wiem co to znaczy i jaki to ból - i nie dziwię Ci sie,że nie chcesz dzieci, ale nie musisz adoptowac - możesz sobie w przyszłosci załatwić cc na życzenie, ale to już twój wybór.Ja to mam pecha do porodów i tyle - a ostatnio tak ładnie skurcze się pisały - nie czułam ich z krzyża tylko taki ból opasujący brzuch noi rozwarcie się ładniutkie robiło i co z tego tętno się obnizyło do 80 i biegusiem cesarka - dziecko najważniejsze.Gdyby nie te wody i tętno szybciutko bym urodziła, bo dziecko już było niziutko i centralnie wstawione w kanał rodny,ale cóż.A co do piersi to moge karmić bez nakładek ,bo mam sutki jak nakładki - mąz się śmieje,że jak wentyle i to nie od roweru tylko ciężarówek - hehe.Nawet położne dziwiły się na widok moich sutków i mówiły,ze zamiast do dyżurki kobiety na dokarmianie mogły przynosić dzieciątka do mnie. A ile jedzą wasze maluszki ????mój oprózni obie piersi i dojada jeszcze 60 ml z butelki - taki głodomor jak jego tatuś a rośnie dosłownie w oczach - ledwie w rożek się mieści.Wcześniej dziwiłam się czemu przy cycku się drze jak wyjadł to się upominał o jeszcze bo mu z cyca nie wystarczało niestety. Odezwę sie jak mi dzieciaczki dadzą chwilę wytchnienia.Idę robić teraz obiad.Uciekam Buziaki dla wszystkich mamusiek i dwupaczków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam wiadomosc od Shenen. Pisze, ze dzisiaj ok 16-17 bedzie mogla pierwszy raz trzymac swoja Magdalenke na rekach i sprobowac nakarmic. Mala radzi juz sobie z oddychaniem. To musi byc straszne nie moc przytulic swojej kruszynki, ale najwazniejsze, ze juz jest lepiej. Shenen 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Iva gratulację, zobaczysz, że po niedługim czasie złe wspomnienia z porodu miną. Co do kupki to powiem ci, że moja mała też nie mogła zrobić kupki i położna mi poradziła włożyć termometr do dupki i tak chwilkę trzymać, przedtem możesza także posmarować dupkę mydełkiem, aby to miejsce było natłuszczonei łatwiej jej się ją wypychało. Mojej małej to pomogło i od razu pojawiła się kupka, po prostu wypchnęła mi ten termometr. Trzeba tylko pamiętać, aby nie powtarzać tego za często, bo dziecko samo nie będzie chciało robić kupki, dwa razy w tygodniu góra. Spróbuj i napisz co pomogło. Może twoja położna coś innego ci doradzi, wiem że takim maluchom można w ostateczności pół czopiku dać, ale nie wiem jakiego. asiorek - ja też się boję czy sobie poradzę sama bez męża. Jestem dopiero trzy dni w domu z małą i cały czas w biegu i na nogach a moje kroczę coraz gorzej, wieczorem niewiem jak chodzić, a mała polubiła noszenie na rękach. Mam nadzieję, że za tydzień będzie dużo lepiej, bo już nie wiem jak siedzieć:-(. A po porodzie i w szpitalu czułam się super). Czas leci mi nieubłaganie, czasami aż trudno mi uwierzyć że to już tak pozna godzina. Ale w przyszłym lub następnym tygodniu wybieram się na zakupy, mąż kazał mi poszaleć i sobie coś z łaszków pokupić. Cieszy mnie to bo nic nie poprawia kobiecie humoru niż udane zakupy, a tacie pobyt z córą też się przyda. Moja mała teraz śpi, ale to już kwestia czasu. Co do karmienia to mojej sąsiadki wnuczka (rodziła miesiąc przede mną) karmi cycem i musi dokarmiać piersią bo dzieicątko jest głodne i sam cyc nie wystarcza. Zmykam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratujuje wszystkim mamuśą. Dziękuje za zdięcia dzidziusie są prześliczniutkie, a my dalej czekamy.:) Pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! a juz myslalam...wczoraj \"wyladowalismy\" z mezem w szpitalu.od piatku niepokoil mnie fakt,ze moj maly tak strasznie napina sie w brzuszku i ciagle,ale to naprawde ciagle sie wierci,do tego od soboty doszly bole krzyza,wiec troche spanikowalam wczoraj wieczorem i pojechalismy do kliniki-lepiej dmuchac na zimne. w klinice przyjela nas bardzo sympatyczna,mloda polozna,zrobila mi ktg-wykazalo skurcze co 5 minut,ktore niezle poczulam(ale da sie wytrzymac)!,tetno malego w porzadku.pobrali probke moczu,zmierzyli cisnienie,moje tetno,temperature-wszystko w normie.przyszedl lekarz-zrobil usg-maly ma sie dobrze,lozysko pracuje,tylko,ze niuniu to grubasek-wazy ok.3.800,wiec pewnie dlatego tak sie rozpycha,a w dodatku prawde mowiac to ja mam w miare maly brzuch w porownaniu z innymi \"ciezarowkami\".badanie \"od dolu\" wykazalo rozwarci na 2 cm-wreszcie!!!-i glowke mozna juz wyczuc-tak stwierdzil lekarz,ja tam nie probuje jej wymacac:-) doktor chcial mnie zostawic na obserwacji,ale zalecil zrobienie jeszcze jednego ktg,no i te wykazalo tylko dwa male ,nierwgularne skurcze,wiec pozwolil nam wrocic do domu.prawde mowiac,to bardzo sie ucieszylam,bo w tamtej chwili,to marzylam tylko o spaniu,a nie o rodzeniu-takiego mialam \"lenia na rodzenie,ze szok!:-)\" w nocy obudzily mnie 3 lub 4 skurcze,ale byly bardzo nieregularne,wiec nawet za bardzo mnie nie wystraszyly,choc musze przyznac,ze do najlagodniejszych nie nalezaly. mam nadzieje,ze wreszcie \"cos\" zacznie sie dziac,bo najpozniej do poniedzialku pozwola niuni siedziec w brzuszku,a pozniej w szpitalu \"beda go bardzo przekonywac do tego,zeby wyszedl:-) \",a ja nie za bardzo chcialabym,zeby wywolywali mi porod. to tyle u nas! milego tygodnia!buziaki dla wszystkich mamus,maluszkow i brzuchatkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ! U mnie ten sam problem, nie chce wyjść i już. Termin miałam na sobotę. Dziś wizyta u lekarza, zobaczymy jak to dalej z nami będzie. W nocy nie mogłam nawet spać, bo mały tak się wiercił. Jejku tak bardzo chciałabym go mieć już obok siebie, a nie w sobie. Gratulacje dla wszystkich mam, ale wam zazdroszczę. No nic , zobaczymy jak to dalej będzie po wizycie u mojego doktorka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Gratuluje mamutkom! IVA ! buziaczki dla Marcelka, Bebolku! - az czuć tą Twoją radość!!!! JA nadal z dzidziusiem w brzuchu. Ja już nie mogę!!!!!!!to czekanie jest najgorsze. boję się ze dzidziuś bedzie za duży! W nocy miałam nawet silne skurcze ale sie uspokoiły! Sylka27H- nie martw się, ze nie możesz karmić. Wiem, ze to trudne, zwłaszcza,ze teraz strasznie się to "promuje". KObiety się wręcz licytują ile która karmiła.... MOją przyjaciólka miała strasznego doła z tego powodu. Prawda jest taka, ze większośc z nas była właśnie wychowana na sztucznym mleku - i to pewnie mniej " zaawansowanym" technologicznie;-) i dobrze się mamy! Głowa do góry! Shenen- myślę o Tobie cały czas! i cudownie było dzisiaj przeczytać,ze jest lepiej! Dziękuję dziewczynki za Fotki!!! Cudowne te wasze dzieciątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA MAMUŚ NICK-------T.PORODU---DATAPORODU----IMIĘ------------Waga -----Długość--SN/CC Beti26-----24.11---------23.10-------Kacperek-------2660 g-----52cm -------------------------------------Natalka------------ ---2270 g-----48cm Amelka77---22.10/6.11----27.10 ------Alan-----------4200g-----58cm Asiorek2---04.11---------25.10-------Aleksandra-----2900 g ----55cm Fufcia-----25.10/3.11----29.10-------Maciuś---------3400 g-----56cm----CC Aneta312---19.11---------??.??-------Oliwka------------? ??? g-----??cm -------------------------------------------Julcia------- ------???? g-----??cm mar80ta----??.??---------31.10-------Lena--------------3 360 g-----53cm Edzia87----05.11---------------------Kevin-------------- 3350 g-----55cm konkaa-----15.11---------05.11-------Agatka----------348 0 g-----51cm Bunia77----07.11---------26.10/3.11--Dominik--------4330 g-----56cm andzia-----22.11---------06.11-------Iza---------------2 780 g-----48cm Grescik29--13.11---------06.11-------Miłosz----------??? ? g-------??cm Migotka----01.11---------08.11-------Alexander------3750 g-----52cm Wzetka-----07.11---------10.11-------Wiktoria-------3360 g-----57cm Malutek----04.11---------12.11-------Aleksandra-----2820 g-----52cm Bebolek20--02.11---------12.11-------Fabian---------3065 g-----??cm----CC Sylka27H---08.11---------12.11-------Aleksadra-------345 0 g-----54cm Carlaa-----08.11---------13.11-------Nicolas Feliks----3535g-------54cm Shenen-----05/11.11------14.11-------Magdalenka-----3350 g-----54cm Misiaki----15.11/12/11---15.11-------synek----------2740 g-----??cm----CC ----------------------------------------------córka----- -----2440 g-----??cm IVA25------11.11.-----14.11------MARCEL-----3580 g-----------56cm Brzuchacz--04.11----12.11-----Szymek------4000g-------------57cm NICK--------WIEK--OST@------T.PORODU----TC---KG---PLEC/I MIE------MIASTO Martulka82D--25---31.01------07.11------34---+11-----Eli as-------------Essen Kamelle------25---09.02------16.11------41-----+9,5----J oshuaJonathan--Wuppertal Basik74------32---21.02------15.11.cc--38-----+12-----Ka rolinka--------Katowice Ilonka32-----32---15.02------21.11------38----+18-----Fi lipek------------Bielsko-Biala Elizka77-----30---15.02------22.11------30----+10-----Na talka-----------Szczecin Kamilok26----26---11.02------24.11------39----+8------Em i lia----------Hamm Mimi1981-----26---20.02------27.11------38----+17-----Na talia-----------Warszawa Asik84-------23---20.02------27.11------38----+15,5---Ty tus-------------Wałbrzych Frania23-----23---23.02------30.11------38---+13,5---syn ek/Collin------Oosterhout Aneta_71-----36---23.02------30.11------36----+11---Amel ia-------------Warszaw Carolka2007--26---31.01------07.11------41----+6-----Kon rad-----------Szczecin Dziewczyny my już osobno. Szymek urodził się 12.11 o 23.55. Pewnie nie chciał 13 ;) Wymęczyłam sie strasznie ale w końcu mam moje serducho w domu. Oczywiście oksytocyna mnie nie mineła. Jescze w domu o 9 rano zaczeły mi odchodzić wody, w szpitalu podłączyli kroplówke, bolało strasznie ale nie było rozwarcia. Około 23 lekarz zdecydował, ze nie ma na co czekać. Oj lece bo Szymek aczyna płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. My wczoraj zaliczyliśmy swoją pierwszą domową kompiel:)był strasznie grzeczniutki:) zreszta jak zawsze:P:P:P IVA gratuluje!!!! to ja pisałam o tych nakłagkach z AVENTU jak dla mnie są rewelacja!!! Mały przynajmniej dobrze łapie sztuczny sytek i sie najada!!:) Brzuchacz tobie również gratulacje:) kochane najwiecej z nas urodziło 12:) czyżby szczesliwy dzień???:D uciekam poprac troszke ciuszków Fabiego. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie i kangurki!!!! Widze,że coś pusto ostatnio na topiku - mamcie zajęte, a oczekujace zestresowane - nie dziwie się sama taka byłam.Acha i spijcie dziewczyny, bo potem będziecie sobie mogły pomarzyc o nieprzerwanej nocy i głębokim śnie. Brzuchacz G*R*A*T*U*L*A*C*J*E!!!!🌻🌻🌻dużego synusia urodziłaś - kawał chłopa z niego.Jak będziesz miała czas poprosze o fotki. Shenen wracaj szybko.Czekamy na ciebie i twoje maleństwo❤️❤️❤️ Frania dzięki za słowa pocieszenia odnosnie babci.W sobotę byłam u niej w szpitalu czuje się już lepiej, ale nie może sama chodzić.Ma do tego zapalenie oskrzeli, może niedługo wyjdzie jak ją podleczą. Życzę Ci franiu szybkiego i łatwego porodu - nie martw się niedługo wasza kruszynka będzie już z wami.Dla ciebie🌻🌻🌻 DLA OCZEKUJĄCYCH - życze wam dziewczyny łatwych porodów!!!! Uciekam na karmienie, bo synuś wstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie i kangurki!!!! Widze,że coś pusto ostatnio na topiku - mamcie zajęte, a oczekujace zestresowane - nie dziwie się sama taka byłam.Acha i spijcie dziewczyny, bo potem będziecie sobie mogły pomarzyc o nieprzerwanej nocy i głębokim śnie. Brzuchacz G*R*A*T*U*L*A*C*J*E!!!!🌻🌻🌻dużego synusia urodziłaś - kawał chłopa z niego.Jak będziesz miała czas poprosze o fotki. Shenen wracaj szybko.Czekamy na ciebie i twoje maleństwo❤️❤️❤️ Frania dzięki za słowa pocieszenia odnosnie babci.W sobotę byłam u niej w szpitalu czuje się już lepiej, ale nie może sama chodzić.Ma do tego zapalenie oskrzeli, może niedługo wyjdzie jak ją podleczą. Życzę Ci franiu szybkiego i łatwego porodu - nie martw się niedługo wasza kruszynka będzie już z wami.Dla ciebie🌻🌻🌻 DLA OCZEKUJĄCYCH - życze wam dziewczyny łatwych porodów!!!! Uciekam na karmienie, bo synuś wstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌻 Ja nadal 2 w 1. Termin dokładnie na za tydzień, ale od początku ciąży mysłałam, że będzie wcześniej a tu nic:( Malutka siedzi sobie grzecznie i nic jej nie rusza, sprzątam, dużo chodzę, nie siedzę bezczynnie i nic. Sądzę, że na pewno nie urodzę przed terminem, mam tylko nadzieję, że nie dwa tygodnie po...Nawet nie mam juz skurczy przepowiadających, żadnych oznak porodu normalnie. No cóż trzeba czekać. Gratuluję wszystkim nowym mamusiom 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Fufciu dziękuję za fotki, przepiękna z was rodzinka:) Więcej zdjęć niestety nie otrzymałam, jak będziecie miały chwilkę to podeślijcie. Pozdrawiam wszystkie, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA MAMUŚ NICK-------T.PORODU---DATAPORODU----IMIĘ------------Waga -----Długość--SN/CC Beti26-----24.11---------23.10-------Kacperek-------2660 g-----52cm -------------------------------------Natalka------------ ---2270 g-----48cm Amelka77---22.10/6.11----27.10 ------Alan-----------4200g-----58cm Asiorek2---04.11---------25.10-------Aleksandra-----2900 g ----55cm Fufcia-----25.10/3.11----29.10-------Maciuś---------3400 g-----56cm----CC Aneta312---19.11---------??.??-------Oliwka------------? ??? g-----??cm -------------------------------------------Julcia------- ------???? g-----??cm mar80ta----??.??---------31.10-------Lena--------------3 360 g-----53cm Edzia87----05.11---------------------Kevin-------------- 3350 g-----55cm konkaa-----15.11---------05.11-------Agatka----------348 0 g-----51cm Bunia77----07.11---------26.10/3.11--Dominik--------4330 g-----56cm andzia-----22.11---------06.11-------Iza---------------2 780 g-----48cm Grescik29--13.11---------06.11-------Miłosz----------??? ? g-------??cm Migotka----01.11---------08.11-------Alexander------3750 g-----52cm Wzetka-----07.11---------10.11-------Wiktoria-------3360 g-----57cm Malutek----04.11---------12.11-------Aleksandra-----2820 g-----52cm Bebolek20--02.11---------12.11-------Fabian---------3065 g-----??cm----CC Sylka27H---08.11---------12.11-------Aleksadra-------345 0 g-----54cm Carlaa-----08.11---------13.11-------Nicolas Feliks----3535g-------54cm Shenen-----05/11.11------14.11-------Magdalenka-----3350 g-----54cm Misiaki----15.11/12/11---15.11-------synek----------2740 g-----??cm----CC ----------------------------------------------córka----- -----2440 g-----??cm IVA25------11.11.-----14.11------MARCEL-----3580 g-----------56cm Brzuchacz--04.11----12.11-----Szymek------4000g--------- ----57cm NICK--------WIEK--OST@------T.PORODU----TC---KG---PLEC/I MIE------MIASTO Martulka82D--25---31.01------07.11------34---+11-----Eli as-------------Essen Kamelle------25---09.02------16.11------41-----+9,5----J oshuaJonathan--Wuppertal Basik74------32---21.02------15.11.cc--38-----+12-----Ka rolinka--------Katowice Ilonka32-----32---15.02------21.11------38----+18-----Fi lipek------------Bielsko-Biala Elizka77-----30---15.02------22.11------30----+10-----Na talka-----------Szczecin Kamilok26----26---11.02------24.11------39----+8------Em i lia----------Hamm Mimi1981-----26---20.02------27.11------39----+17-----Na talia-----------Warszawa Asik84-------23---20.02------27.11------38----+15,5---Ty tus-------------Wałbrzych Frania23-----23---23.02------30.11------38---+13,5---syn ek/Collin------Oosterhout Aneta_71-----36---23.02------30.11------36----+11---Amel ia-------------Warszaw Carolka2007--26---31.01------07.11------41----+6-----Kon rad-----------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Przepraszam ze tak rzadko sie odzywam i nie wyslalam jeszcze zadnych fotek,ale czasu mi brakuje :) Iza lubi sobie przy cycku posiedziec,a jak skonczy jesc,to staram sie wykorzystac czas kiedy spi.Albo nadrabiam zaleglosci w sprzataniu,albo w spaniu... :P Carlaa,Fufcia,Sylka27H dziekuje za fotki :)Cudowne malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie Ja od dzis jestem sama z malutka bo mąż poszedł do pracy i jest bardzo cieżko. Czuje się potwornie zmęczona mała przez caly dzien marudziła, co chwilke płakała i calutki dzien miałam ja na rekach. Jestem zmeczona potwornie, w ogóle mam jakiegoś dola. Mała marudzi popłakuje a nawet nie wiem co jej jest. Zaczynam siebie coraz bardziej obwiniać:( Iva gratulacje 👄 ❤️ 🌼 ❤️ super że marcelek taki grzeczny :D jak tylko będziesz miała chwilke proszę o foteczki synka. Buziaki dla maleństwa 👄 ❤️ Co do kupy to moja mała tez przez początkowe dni nie robila kupy. W szpitalu jak zrobiła jedna malutka to był sukces. Teraz jak jestem w domu jem duzo koperku, jabłek i pije sok jabłkowy i kup robi mase ok. 7 przez dzien. Chc od wczoraj cos jest słabiutko bo zrobiła tylko jedna i taką zieloną, martwi mnie to troszkę. Mamusie nie wiecie jaka może być przyczyna? Fufciu co do jedzenia maleństwa to ja mam calutki dzien mała przy piersi nawet nie wiem ile zjada, ale jest cały dzien przy piersi. Mówiłam lekarce że w ogóle nie sypia i martw mnie to. Super że twoje maleństwo tyle je i rośnie :D fajnie, że z babcia lepiej, no w końcu musi wnuczucia pobawić :D Franiu super ze z malutka coraz lepiej 👄 ❤️ przytul swoje maleństwo też ode mnie 👄 ❤️ 👄 ❤️ Sylka mi tez czas leci nieubłagalnie zanim się obejrze mała niedługo będzie miała 4 tygodzie, a dopiero co rodziłam. Mam nadzieje, że poradzisz sobie bez męża ja niestety nie radze sobie. Dopiero pierwszy dzien jestem sama a chce mi się ryczec :( nie wiem co robie źle, że malutka taka jest marudna i że nie śpi. Już nie wiem co robić. Oj ale ci marudze :( Zmykam dziewczyny bo raczki potwornie bola bo jak zwykle pisze do was z małą przy cycku. Buziaki dla waszych szkrabów tych w brzuszku i poza brzuszkiem 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja nadal w dwupaku ;) W nocy znowu zle spalam :( mialam skurcz na skurczu, ale nieregularnych, ze hej.... Kazdego doslownie dnia czuje, ze zbliza sie ten wielki dzien ;) Fufciu bardzo dziekuje za zyczenia, kochana jestes 🌻 🌻 🌻. Ciesze sie, ze z babcia juz troszeczke lepiej, mam nadzieje, ze niedlugo bedzie mogla wrocic do domciu. Mimi ja tez mam wrazenie przez cala ciaze, ze urodze wczesniej i nadal tak mysle, moze jeszcze w tym tygodniu...;) Kto wie..... Asiorek ja rowniez sie ciesze, ze z mala Shenen lepiej i mam nadzieje, ze szybciutko wroca do domciu. Co do mojego malenstwa to tez chcialabym je juz przytulic, ale musi sie pierw urodzic ;) Nie obwiniaj sie przeciez robisz wszystko, aby malutkiej bylo dobrze. Mam nadzieje, ze to tylko chwilowe. To dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe zdjęcia Fabiego na www.bebolek20.fotosik.pl Asiorku może mała ma kolki??? może sie nienajada?? porozmawiaj z położna. uciekam karmić Fabiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe zdjęcia Fabiego na www.bebolek20.fotosik.pl Asiorku może mała ma kolki??? może sie nienajada?? porozmawiaj z położna. uciekam karmić Fabiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe zdjęcia Fabiego na www.bebolek20.fotosik.pl Asiorku może mała ma kolki??? może sie nienajada?? porozmawiaj z położna. uciekam karmić Fabiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Witam, ja mam za sobą ciężką nockę moja mała od 20 wczoraj do 4 rano nie chciała spać, co ją uspiłam pół godziny i pobudka i na nowo, próbowałam wszystkiego kołysania, gadania, noszenia, miała suchutko i była nakarmiona, już myslałam że jej coś dolega lub boli. Natomiast dzisiaj cały dzień tylko śpi i je, już się boję tej nocki, bo chyba zle jest przestawiona. Ta noc przyniesie rozstrzygnięcie. bebolku - fajnie, że twój dzisiuś to aniołek, moja mała ma charakterek i jest bardzo żywotna, daję swojej mamie wycisk:-D asiorek - spróbuj się zdrzemnąć w ciągu dnia jak mała śpi twardym snem, nie martw się bałaganem, obiadem i w ogóle niczym innym, mama wypoczęta ma więcej sił. Rozumiem co przeżywasz bo moja to też aniołek z rózkami:-D. Asiorku może lepiej niż nosić na rękach będzie hustać ją np w wózku, mała będzie przybywać na wadzę i nie dzasz rady tylę ją nosić i kołysać. Wiem co mówię bo moją ostatnio 1,5 godziny nosiłam i kołysałam i postanowiłam kołysć w wózku, bo najgorsze jak nasze Oleńki przyzwyczają się do tego noszenia i pózniej nawet wózek nie pomoże. Ja męża mam jeszcze tydzień, też boję się jak poradzę sobie sama. Kupka w kolorze musztardowym jest dobrą kupką, a zielona nie za bardzo, tak moja połozna mówiła. kamelle - już niedługo będziesz tulić swojego szkraba, poród tuż tuż, życzę łatwego i szybkiego porodu, trzymaj się dzielnie. sylwia35 - witaj brzuchacz - gratulację mimi - ja też myślalam, że urodzę przed terminem, a tu nie dosyć że po terminie to jeszcze na wywołanie, tak się zastanawiam, że gdyby nie kroplówka oxy to nie wiem kiedy mała chciałaby wyjść, miałam bardzo duży brzuch i lekarka podejrzewała duże dziecko a tu taka chudzinka wylazła:-D, może lepiej że dzidziuś jeszcze posiedzi i przybierze na wadze, cierpliwości kochana, już jesteś przy mecie. zmykam, moja mała zaraz się rozbudzi no i nocka przedemną, aby była lepsza od minionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie Ja dziś mam już dość od kilku godzin mnie boli i nic. Lekarz kazał czekać do końca tygodnia i potem zgłosić się do szpitala. Najgorsze jest to, że mam bóle z krzyża, a to męczące. Pomaga prysznic na plecki, ale ile można lać na siebie tę wodę ? Asiorku- zielona kupka oznacza, że dzidzia jest trochę podziębiona. Bebolek- dzidzia jest świetna. Jak patrzę na te zdjęcia, to też nie mogę się już doczekać na mojego Mikołaja. Sylka- witaj. :) Ja chcę już mojego małego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik84
Witam :) Ja również 2w1. Jakoś się nie zapowiada na szybkie rozwiązanie. Ponoć kobiety z dłuższym cyklem rodzą po terminie. Mój zazwyczaj miał 30, 31 dni więc pewnie o grudzień zahaczę ;) Śliczne macie dzieciaczki Bebolek i Sylka, od reszty jeszcze fotek nie dostałam więc poproszę. :) Nie mam siły, coś ostatnio. Dorzucam tabelkę i spadam bo nawet już nie wiem co miałam napisać. TABELKA MAMUŚ NICK-------T.PORODU---DATAPORODU----IMIĘ------------Waga -----Długość--SN/CC Beti26-----24.11---------23.10-------Kacperek-------2660 g-----52cm -------------------------------------Natalka------------ ---2270 g-----48cm Amelka77---22.10/6.11----27.10 ------Alan-----------4200g-----58cm Asiorek2---04.11---------25.10-------Aleksandra-----2900 g ----55cm Fufcia-----25.10/3.11----29.10-------Maciuś---------3400 g-----56cm----CC Aneta312---19.11---------??.??-------Oliwka------------? ??? g-----??cm -------------------------------------------Julcia------- ------???? g-----??cm mar80ta----??.??---------31.10-------Lena--------------3 360 g-----53cm Edzia87----05.11---------------------Kevin-------------- 3350 g-----55cm konkaa-----15.11---------05.11-------Agatka----------348 0 g-----51cm Bunia77----07.11---------26.10/3.11--Dominik--------4330 g-----56cm andzia-----22.11---------06.11-------Iza---------------2 780 g-----48cm Grescik29--13.11---------06.11-------Miłosz----------??? ? g-------??cm Migotka----01.11---------08.11-------Alexander------3750 g-----52cm Wzetka-----07.11---------10.11-------Wiktoria-------3360 g-----57cm Malutek----04.11---------12.11-------Aleksandra-----2820 g-----52cm Bebolek20--02.11---------12.11-------Fabian---------3065 g-----??cm----CC Sylka27H---08.11---------12.11-------Aleksadra-------345 0 g-----54cm Carlaa-----08.11---------13.11-------Nicolas Feliks----3535g-------54cm Shenen-----05/11.11------14.11-------Magdalenka-----3350 g-----54cm Misiaki----15.11/12/11---15.11-------synek----------2740 g-----??cm----CC ----------------------------------------------córka----- -----2440 g-----??cm IVA25------11.11.-----14.11------MARCEL-----3580 g-----------56cm Brzuchacz--04.11----12.11-----Szymek------4000g--------- ----57cm NICK--------WIEK--OST@------T.PORODU----TC---KG---PLEC/I MIE------MIASTO Martulka82D--25---31.01------07.11------34---+11-----Eli as-------------Essen Kamelle------25---09.02------16.11------41-----+9,5----J oshuaJonathan--Wuppertal Basik74------32---21.02------15.11.cc--38-----+12-----Ka rolinka--------Katowice Ilonka32-----32---15.02------21.11------38----+18-----Fi lipek------------Bielsko-Biala Elizka77-----30---15.02------22.11------30----+10-----Na talka-----------Szczecin Kamilok26----26---11.02------24.11------39----+8------Em i lia----------Hamm Mimi1981-----26---20.02------27.11------39----+17-----Na talia-----------Warszawa Asik84-------23---20.02------27.11------39----+15,5---Ty tus-------------Wałbrzych Frania23-----23---23.02------30.11------38---+13,5---syn ek/Collin------Oosterhout Aneta_71-----36---23.02------30.11------36----+11---Amel ia-------------Warszaw Carolka2007--26---31.01------07.11------41----+6-----Kon rad-----------Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko poprawie
TABELKA MAMUŚ NICK-------T.PORODU---DATAPORODU----IMIĘ------------Waga -----Długość--SN/CC Beti26-----24.11---------23.10-------Kacperek-------2660 g-----52cm -------------------------------------Natalka------------ ---2270 g-----48cm Amelka77---22.10/6.11----27.10 ------Alan-----------4200g-----58cm Asiorek2---04.11---------25.10-------Aleksandra-----2900 g ----55cm Fufcia-----25.10/3.11----29.10-------Maciuś---------3400 g-----56cm----CC Aneta312---19.11---------??.??-------Oliwka------------? ??? g-----??cm -------------------------------------------Julcia------- ------???? g-----??cm mar80ta----??.??---------31.10-------Lena--------------3 360 g-----53cm Edzia87----05.11---------------------Kevin-------------- 3350 g-----55cm konkaa-----15.11---------05.11-------Agatka----------348 0 g-----51cm Bunia77--26.10/3.11-----07.11-------Dominik--------4330 g-----56cm andzia-----22.11---------06.11-------Iza---------------2 780 g-----48cm Grescik29--13.11---------06.11-------Miłosz----------??? ? g-------??cm Migotka----01.11---------08.11-------Alexander------3750 g-----52cm Wzetka-----07.11---------10.11-------Wiktoria-------3360 g-----57cm Malutek----04.11---------12.11-------Aleksandra-----2820 g-----52cm Bebolek20--02.11---------12.11-------Fabian---------3065 g-----??cm----CC Sylka27H---08.11---------12.11-------Aleksadra-------345 0 g-----54cm Brzuchacz--04.11--------12.11-----Szymek------4000g--------- ----57cm Carlaa-----08.11---------13.11-------Nicolas Feliks----3535g-------54cm Shenen-----05/11.11------14.11-------Magdalenka-----3350 g-----54cm IVA25------11.11.-----14.11------MARCEL-----3580 g-----------56cm Misiaki----15.11/12/11---15.11-------synek----------2740 g-----??cm----CC ----------------------------------------------córka----- -----2440 g-----??cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko poprawie
NICK--------WIEK--OST@------T.PORODU----TC---KG---PLEC/I MIE------MIASTO Martulka82D--25---31.01------07.11------34---+11-----Eli as-------------Essen Kamelle------25---09.02------16.11------41-----+9,5----J oshuaJonathan--Wuppertal Basik74------32---21.02------15.11.cc--38-----+12-----Ka rolinka--------Katowice Ilonka32-----32---15.02------21.11------38----+18-----Fi lipek------------Bielsko-Biala Elizka77-----30---15.02------22.11------30----+10-----Na talka-----------Szczecin Kamilok26----26---11.02------24.11------39----+8------Em i lia----------Hamm Mimi1981-----26---20.02------27.11------39----+17-----Na talia-----------Warszawa Asik84-------23---20.02------27.11------39----+15,5---Ty tus-------------Wałbrzych Frania23-----23---23.02------30.11------38---+13,5---syn ek/Collin------Oosterhout Aneta_71-----36---23.02------30.11------36----+11---Amel ia-------------Warszaw Carolka2007--26---31.01------07.11------41----+6-----Kon rad-----------Szczecin TABELKA MAMUŚ NICK-------T.PORODU---DATAPORODU----IMIĘ------------Waga -----Długość--SN/CC Beti26-----24.11---------23.10-------Kacperek-------2660 g-----52cm -------------------------------------Natalka------------ ---2270 g-----48cm Amelka77---22.10/6.11----27.10 ------Alan-----------4200g-----58cm Asiorek2---04.11---------25.10-------Aleksandra-----2900 g ----55cm Fufcia-----25.10/3.11----29.10-------Maciuś---------3400 g-----56cm----CC Aneta312---19.11---------??.??-------Oliwka------------? ??? g-----??cm -------------------------------------------Julcia------- ------???? g-----??cm mar80ta----??.??---------31.10-------Lena--------------3 360 g-----53cm Edzia87----05.11---------------------Kevin-------------- 3350 g-----55cm konkaa-----15.11---------05.11-------Agatka----------348 0 g-----51cm Bunia77--26.10/3.11-----07.11-------Dominik--------4330 g-----56cm andzia-----22.11---------06.11-------Iza---------------2 780 g-----48cm Grescik29--13.11---------06.11-------Miłosz----------??? ? g-------??cm Migotka----01.11---------08.11-------Alexander------3750 g-----52cm Wzetka-----07.11---------10.11-------Wiktoria-------3360 g-----57cm Malutek----04.11---------12.11-------Aleksandra-----2820 g-----52cm Bebolek20--02.11---------12.11-------Fabian---------3065 g-----??cm----CC Sylka27H---08.11---------12.11-------Aleksadra-------345 0 g-----54cm Brzuchacz--04.11--------12.11-----Szymek------4000g----- ---- ----57cm Carlaa-----08.11---------13.11-------Nicolas Feliks----3535g-------54cm Shenen-----05/11.11------14.11-------Magdalenka-----3350 g-----54cm IVA25------11.11.-----14.11------MARCEL-----3580 g-----------56cm Misiaki----15.11/12/11---15.11-------synek----------2740 g-----??cm----CC ----------------------------------------------córka----- -----2440 g-----??cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałyśmy;) Spałabym dłuzej ale za ścianą mam istnego melomanaSłucha tak głośno muzyki, że nie mozna wytrzymać. Jak urodzi się Natalka i będzie ją budził to nie omieszkam zwrócić mu uwagi. Ale wracając do nas:) Wielki dzień ma nastapic dokładnie za tydzień:D:D:D Ja wciąż mam nadzieję, ze nastapi to wczesniej, ale rozum mi podpowiada, że raczej przenoszę:( Nic się nie dzieje, nawet skurczy przepowiadajacych już nie mam, czuję sie tak jak miesiąc wcześniej. Mam bardzo zmienne nastroje, od euforii, że już niedługo przytulę mojego skarba❤️ po totalne zwątpienie JAK MY SOBIE PORADZIMY???CO TERAZ BĘDZIE???Na szczęście stany euforyczne trwaja dłużej:D:D Łóżeczko do tej pory nie ubrane, wstyd mi. Za to mieszkanko ślnii! Sprzątam codziennie jak wariatka.W weekend mamy dwie imprezy, wszyscy dzwonia i proszą, żebym zaciskała nogi i nie rodziła jeszcze;) Pozdrowienia dla wszystkich mamuś-śliczne te wasze skarby❤️ Dla wciąż oczekujących dużo cierpliwości-już niedługo wszystkie będziemy tuliły nasze maleństwa. Dziewczynki uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!! ale tu pustki!!! U mnie własnie skonczyła sie wizyta polożnej.. i wszytko jest super. pępuszek prawie odpadł. w domku jest wystarczająco ciepło dzidzia ładnie sie prezentuje jak na 8 dzien. Włąsnie sobie słodko śpi. Okazuje sie ze w szpitalu to Fabianka zle zmierzyli bo ona dostała wiadomosc ze szpitala ze mierzył 52 cm a ona go łądnie przy mnie mierzyła i ma zaledwie 48 cm... ojj moja kruszynka!!! wzetka kochana śliczne zdjęcie córeczki!!!! Jakie włoski ma podobne do Fabiego:) Ok ja zmykam jakiś obiadek sklepac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I poprawie siebie w tabelce.. NICK--------WIEK--OST@------T.PORODU----TC---KG---PLEC/I MIE------MIASTO Martulka82D--25---31.01------07.11------34---+11-----Eli as-------------Essen Kamelle------25---09.02------16.11------41-----+9,5----J oshuaJonathan--Wuppertal Basik74------32---21.02------15.11.cc--38-----+12-----Ka rolinka--------Katowice Ilonka32-----32---15.02------21.11------38----+18-----Fi lipek------------Bielsko-Biala Elizka77-----30---15.02------22.11------30----+10-----Na talka-----------Szczecin Kamilok26----26---11.02------24.11------39----+8------Em i lia----------Hamm Mimi1981-----26---20.02------27.11------39----+17-----Na talia-----------Warszawa Asik84-------23---20.02------27.11------39----+15,5---Ty tus-------------Wałbrzych Frania23-----23---23.02------30.11------38---+13,5---syn ek/Collin------Oosterhout Aneta_71-----36---23.02------30.11------36----+11---Amel ia-------------Warszaw Carolka2007--26---31.01------07.11------41----+6-----Kon rad-----------Szczecin TABELKA MAMUŚ NICK-------T.PORODU---DATAPORODU----IMIĘ------------Waga -----Długość--SN/CC Beti26-----24.11---------23.10-------Kacperek-------2660 g-----52cm -------------------------------------Natalka------------ ---2270 g-----48cm Amelka77---22.10/6.11----27.10 ------Alan-----------4200g-----58cm Asiorek2---04.11---------25.10-------Aleksandra-----2900 g ----55cm Fufcia-----25.10/3.11----29.10-------Maciuś---------3400 g-----56cm----CC Aneta312---19.11---------??.??-------Oliwka------------? ??? g-----??cm -------------------------------------------Julcia------- ------???? g-----??cm mar80ta----??.??---------31.10-------Lena--------------3 360 g-----53cm Edzia87----05.11---------------------Kevin-------------- 3350 g-----55cm konkaa-----15.11---------05.11-------Agatka----------348 0 g-----51cm Bunia77--26.10/3.11-----07.11-------Dominik--------4330 g-----56cm andzia-----22.11---------06.11-------Iza---------------2 780 g-----48cm Grescik29--13.11---------06.11-------Miłosz----------??? ? g-------??cm Migotka----01.11---------08.11-------Alexander------3750 g-----52cm Wzetka-----07.11---------10.11-------Wiktoria-------3360 g-----57cm Malutek----04.11---------12.11-------Aleksandra-----2820 g-----52cm Bebolek20--02.11---------12.11-------Fabian---------3065 g-----48cm----CC Sylka27H---08.11---------12.11-------Aleksadra-------345 0 g-----54cm Brzuchacz--04.11--------12.11-----Szymek------4000g----- ---- ----57cm Carlaa-----08.11---------13.11-------Nicolas Feliks----3535g-------54cm Shenen-----05/11.11------14.11-------Magdalenka-----3350 g-----54cm IVA25------11.11.-----14.11------MARCEL-----3580 g-----------56cm Misiaki----15.11/12/11---15.11-------synek----------2740 g-----??cm----CC ----------------------------------------------córka----- -----2440 g-----??cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie Nareszcie moja Oleńka zasneła, pierwszy raz dzisiaj. Byłam z nia dzisiaj w szpitalu na usg bioder i Olesia musi mieć szerokie pieluchowanie :( nie wiem co się dzieje ale ostatnio same jakieś złe rzeczy :( pisałam wam, że od niedzieli mała jest strasznie marudna i cały dzien mam ja na rekach w ogóle nie spi, do tego kupy nie robi i potwornie jej burczy w brzuchu. Zadzwoniłam wczoraj do mojej położnej bo już nie wiedziałam co zrobić wieczorem po kapieli jak dałam małej cyca widziałam, że bardzo chce jesc ale bardzo była zdenerwowana, cała się prężyła – ale brzuszek był miekki także nie kolka i bardzo płakała. No i połozna powiedziała że prawdopodobnie ma uczulenie na białko :( na tydzień mam odstawic białko w każdej postaci, mąż pojechał szybko do nocnej apteki po lakcid i mała troszke się uspokoiła. W nocy troszke spała ale dzis znów marudzi :( Mam nadzieje, że nie okaże się że ma skazę białkowa, ja uwielbiam białko sery mleko jogurty itp. Jutro mam isc do lekarza zobaczymy co mi powie. Dzis ponadto będę miała wyniki moczu małej mam nadzieje ze wyszły dobre. Bebolku foteczki super :D 48 cm to straszna kruszynka. Sylka bardzo bym chciała się zdrzemnąć, ale wiem że ciezko w to uwierzyc mała w ogóle nie śpi, mam ja cały czas przy cycku, calutki dzien:( prawdopodobnie będę ja dokarmiac sztucznym bo chyba mam za mało pokarmu. Jutro ide do lekarza zobaczymy co mi powie. Marze by się wyspac chociaż ze 2 godzinki nie przerwanym snem, chciałabym tez wziasc kapiel a nie prysznic w biegu. Potwornie bola mnie rece i plecy :( w domciu nic nie robie, nie sprzątam, nie gotuje. Wszystko spadło na męża. Mimi nie przejmuj się ja jak malutka urodziłam nic nie miałam przygotowane, nawet torby do szpitala a o łóżeczku nie wspomne. Jak byłam w szpitalu wszystko spadło na męża. Zmienne nastroje to normalne, zobaczysz już niedługo będziesz miała swojego skarba ❤️ Wzetka córa sliczna :D jakie wloski, bardzo dodaja uroku. Jest śliczna ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×