Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość Moniula84

Witam wszystkich, może ktoś sie przyłączy do mnie. Robiłam już trzy testy Wszystkie wyszły pozytywne chociaż ta druga krecha strasznie słabiutka, Nie jestem jeszcze pewna, ale większość na to wskazuje Jak będe pewna to napisze. A na rzaie czekam na kolejne kobitki, których termin wypada na listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekamy na dalsze wiesci ;) ja jestem z listopada-dokladnie 11 ;) pozdrawiam trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniulka najprawdopodobniej łapiesz się na poród w październiku, sprawdź w kalkulatorze :) Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniula, no to gratuluję, ja jestem listopadową mamą z 2006r. Mam nadzieję, że niebawem zacznie się tu większy ruch:) Powodzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniula, jak ja miesiac temu zakładalam topik \"rodzimy w październiku 200t\", to też nikogo nie było:D! A teraz jest taki tlum, że szok:) Poczekaj trochę, jeszcze pewnie dziewczyny listopadowe nie wiedzą, że sa w ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wychodzi z kalkulatorów, że będę rodzic w ostatnim tygodniu października, ale wolałabym przenosić tydzień i zahaczyć o listopad :) Sama jestem z listpada, mąż też, - chcielismy by dziecko bylo jak my spod Skorpiona. I będzie, więc marzenie się spełniło, ale jeszcze szczęśliwsza bym była, gdyby to był Skorpion listopadowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Witam wszystkich ! no to dolacze sie do listopada ( a tak dokladnie to do 6 listopada :) ). test robilam wczoraj i dzisiaj. kreseczka druga taka slabiutka ale jest :) Tak bardzo sie cieszymy :) Hura hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysienka
mam pytanie czy wy czułyscie sie tak jak na @ no i jakie pierwsze objawy mialyscie bo ja chyba zaraz do was dolacze @ spoznia mi sie 2 dni mam zylki na piersiach ale czuje ze zaraz mam dostac @ test robie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Krysiu objawy mialam jak na @. Piersi bardzo bolaly, lekki bol brzucha to znaczy podbrzusza, no i spiaca jestem :) Wiec jesli masz podobnie to moze dzidzia :) mam nadzieje ze sie cieszycie :) bo my bardzooooo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze dolacze moze nie...Jutro mam miec @...Strasznie bola mnie piersi nie moge nawet dotknac :o i w dole brzucha wiec nie wiem co mam o tym myślec :( a no i temp powyzej 37 c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysienka
Asiamal========= moje objawy to ciemne ,swędzace sutki ,bola piersi ale mniej niz zwykle no i czuje bol podbrzusza zupelnie jak na @ moze troszke lzejszy i tez spiaca jestem,hm tylko ze ja wlasciwie to cale zycie jestem spiaca wiec po tym to juz sama nie wiem ,wszystko sie niebawem wyda i wtedy pewnie dolacze na 100% do ciezarowek listopad 2007 akurat to ze dziecko bedzie skorpionem to mi nie na reke ale trudno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Krysia mam nadzieje ze dolaczysz do nas :) do mnie jeszcze nie dociera fakt ze zostane mamusia :) jakie to wielkie szczescie :) hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Za niedlugo ten topic pewnie bedzie pelen przyszlych mam i ich cudownych fasolek :) jeszcze wiele z nas nie wiem nawet o fakcie zostania mamusia... poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
Witam zapisuje się do klubu listopadówek. dzisiaj robiłam test i wyszły dwie grube krechy:):) Asiamal - mój termi nporodu wypada tak jak u ciebie 6 listopada:) Moje objawy podobne do waszych czyli ból piersi, brzucha jak prze@, temperaturak ciągle powyzej 37 wciagu dnia też. Sennosć straszliwa i teraz doszło bóle kręgosłupa. Ale uwielbiam te objawy i chce je czuć ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też wam gratuluje! Moja Łusieńka urodziła się 3 listopada, przedwczoraj skończyła 4 miesiące:) Fajnie się rodzi w listopadzie:) Na wiosnę już będą brzuszki, w lecie zajadanie owoców, a na jesieni już maluszki:) My teraz czekamy na wiosnę, żeby już oglądać świat w spacerowym wózku, bo na razie pod tą budką to nic nie widać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka77
Hej mamusie jesteście tutaj? Ja czuje się nawet dobrze, zmęczenie i senność już mi troszke przeszła ale ból piersi jest ogromny. Właśnie zastanawiam się nad wyborem lekarza bo przydałoby się już pójsć. U mnie zaczął się 6 tydzień ciaży wiec maluszek będzie miał już 4 tygodnie. Tylko czy to nie za wcześnie na usg. Wymiotów nie mam, jak tak dalej by poszło to byłoby super. A jak tam wasi mężowie na wieśc o kruszynie? Mój chyba troche nie dowierza testowi i czeka na wizyte u lekarza, wtedy zobaczy małą kropeczke to bedzie już pewien. Choćkrzyczy na mnie jak zjadłam wczoraj zupke chińską mówiąc ze to chemia, to do konca czuje ze nie dowierza ze jest maluch. Odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej Amelka 77 Ja juz jestem po wizycie u ginekologa- bylam wczoraj i widzialam swoja malutka fasolke :) ma 6 mm:) ja rowniez jestem w 6 tyg. ( okolo 4 tydz. zycia malenstwa). termin mam na 7 listopada. Moj maz jest caly szczesliwy :) tak bardzo sie cieszymy :) napisz jak juz bedziesz po wizycie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej dziewczyny!!!! Ja to jestem przełomowa między październikiem a 1 listopada.Test robiłam 19 lutego, przy krótkich cyklach 26 dni ostatnią @ miałam 25 stycznia.Dzis mam wizyte u gina napiszę wam co i jak.Całuski dla przyszłych mamusiek i wszystkich starajacych się;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Katynka pozdrowienia od październikowej mamusi 2004;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:-) To ja tez sie do Was przylacze. Termin wypada na 3 listopada. To moja druga Dzidzia. Pierwszy test zrobilam 26 lutego, potem drugi, oba bardzo pozytywne:-) Mam nadzieje ze bedzie nas przybywac! Pozdrowionka dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że coś napiszę i chyba napiszę 🌼 Moja historia: W pierwszą ciążę zaszłam ok. 15 lutego 2005 r. no i radość była przeogromna. Cieszyliśmy się krótko, bo 23 kwietnia wylądowałam na pogotowiu - ciąża obumarła. Kazali mi czekać pół roku. I tak z kalendarzem w ręku - zrobiliśmy :D synusia dokładnie na połowie października 2005 r. i 11 lipca 2006 r. pojawił się na świecie. Cudowny, duży i zdrowy chłopak. Właśnie sobie smacznie śpi w łóżeczku, niech Bóg nad Nim czuwa. ❤️ No i mąż wrócił po miesięcznej wyprawie po zagraniczny chleb - do domu 15 lutego br. Czułam się jak na ciążę i zrobiłam sobie test - wynik negatywny. Także na pewno w styczniu nie zaszłam w ciążę. No, ale teraz już oczywiście oprócz braku @ (ostatni miałam 29 wrzesień 2005 r.) mam inne objawy typowe dla ciąży. Testu nie robię, w czwartek jadę do gina i wtedy sprawa się wyjaśni. Także, jeżeli jestem w ciąży to całkowicie przypadkowo. Ale jakby tak było to bym się cieszyła. I tak życie mam przewrócone do góry nogami :D Tylko teraz to już całkowicie. Do czwartku................odezwię się po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej!!! Bunia_77 też mam termin na 3 listopada.Jak się czujesz, byłaś już u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
hej widze ze ze nas pomału coraz wiecej. Odzywajcie się mamuśki listopadowe :) w kupie będzie rażniej Ja jeszcze nie byłam u lekarza , u mnie zaczął się 7 tydzień. Niestety ale doszedł następny objaw już mniej dla mnie do zaakceptowania. Jest mi niedobrze.....:( i to przez cały dzień.... na szczeście nie wymiotowałam na razie. Miałąm taki wielki apetyt i nagle zniknął, teraz z trudem cokolwiek przełykam. Kurcze straszne to jest. Ale najważnijesz zeby fasolka dobrze sie czuła i była szcześliwa. Do lekarza pójde chyba w czwartek a usg nastepny poniedziałek , juz nie moge się doczewkać kiedy zobacze mojego małego szkrabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej dziewczynki! Przybylo nas troszke na ten listopad :) i pewnie to nie koniec :) u mnie juz trwa 7 tydzien jak narazie dolegliwosci srednie. mdlosci mam bardzo sporodycznie ale za to piersi bola mnie okrutnie. Moj maz zaczyna mowic do fasolki glaska ja :) Kochany jest! to takie cudowne Ja mam druga wizyte u gina 3 kwietnia no i po tej wizycie przyjdzie czas na podzielenie sie wiadomoscia z rodzinka ( oczywisice najblizsza juz wie :) ) Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Fajniutko ze nas przybywa! Nie pisalam bo bylam troszke przygnebiona...w sobote zaczelam plamic, w niedziele tez plamilam ale juz mniej, wczoraj i dzis bylo spokojnie...boje sie czy nie za wczesnie zaczelam sie cieszyc. W pierwszej ciazy zaczelam krwawic w 12 tygodniu, dostalam wtedy duphaston i dzis mam zdrowa coreczke. Mam dzis wizyte u lekarza, zobacze co mi powie. Wiem tylko ze w tak wczesnym stadium nic sie w zasadzie nie da zrobic. Polozne mowia \"co ma byc, to bedzie\"...smutne, ale prawdziwe. Fufcia - ciesze sie ze mamy termin na ten sam dzien:-) Amelka77 - moja corcia ma na imie Amelka:-) U mnie dolegliwosci zaczely sie chyba na dobre, od niedzieli umieram w toalecie. Dzidzia daje o sobie znac. Pozdrawiam Was mocno i slonecznego dnia zycze, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Bunia_77 będzie dobrze tylko nie stresuj sie i nic nie dzwigaj.Mam wiele koleżanek, które miały plamienia w ciąży i wszystkie ciąże donosiły, więc nie bój się bądź tylko dobrej myśli,a wszystko się ułoży.Ja teraz biorę luteinę tak zapobiegawczo , bo w poprzedniej ciązy miałam niedoklejenie trofoblastu i lekarz przepisał mi ją z obawy przed powtórzeniem się tego co było.Na razie jest dobrze, oprócz tego,że strasznie mnie na wszystko mdli, nie mogę bardzo nic jeść, za to wieczorem trochę nadrabiam w jedzonku. A ile latek ma twoja córeczka???Ja też mam córcię ma 2i pół roczku i na imię ma Karolinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×