Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość Carolka2007
Czesc Dziewczynki. Dołączam sie do Klubu. Wg. kalendarza termin przypada mi na 07.11.07. ale do lekarza ide dopiero w czwartek i zobaczymy co on powie. Poczatkowo myslalam sobie ze to moze jeszcze za wczesnie, może jeszcze nie teraz ale teraz sie ciesze bardzo. Tatus tez sie cieszy,chociaz czeka na potwierdzenie przez lekarza. Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz po wizycie u lekarza. Dziekuje Fufciu, lekarz powiedzial to samo:-) Najwazniejsze ze plamienie ustalo. Jestem dobrej mysli i staram sie myslec bardzo pozytywnie. Pierwsze USG bede miec pewnie miedzy 16-18 tygodniem. W Irlandii jest taki system, w poprzedniej ciazy pierwsze USG mialam robione wczesniej przez to krwawienie. Mnie tez mdli, najgorzej jest rano, budza mnie mdlosci juz o 5.00 nad ranem, wieczorem tak jak Ty Fufciu nadrabiam w jedzeniu:-) Myslalam ze nasze dziewczynki sa z tego samego rocznika...Karolinka urodzila sie w 2004? Amelka ma 20 miesiecy, date urodzin mam w stopce. Carolka2007 - witaj!🌻 GRATULACJE🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Dziewczyny ... Gratuluje wszystkim przyszlym szczesliwym mama !!! 😘 Ja po wczorajszej wizycie upewnilam sie na 100 % bedzie mala kruszynka ... z przyjemnoscia dolacze do Was !!! termin mam na 4 listopada ;) do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Carlaa!🌻 GRATULACJE🌻🌻🌻 Ja mam termin na 3 listopada. Moja corcia jest o miesiac starsza od Twojego synka:-) Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Bunia dokladnie wlasnie to chcialam napisac ...a i wiek chyba nasz troszke podobny jesli 77 to rocznik ;) trzymaj sie ... !!! wszystko bedzie dobrze !!!!! 🌻 a nie ma mozliwosci aby wykupic jakies dodatkowe badania ??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Carlaa - Za 2 tygodnie jedziemy do Polski na Wielkanoc, wtedy przejde sie do mojego ginekologa. Przy pierwszej ciazy mialam robione czesto USG na samym poczatku, potem dluuugo nic (zawsze sprawdzano tetno plodu), jedno USG w 8 miesiacu i jedno w 9 miesiacu, 3 dni przed narodzinami Niuni. Zobacze co mi powie lekarz w Polsce. Oczywiscie moge pojsc tutaj prywatnie, jak bede sie bardzo przejmowac to pewnie tak zrobie... Fajnie ze jestesmy ten sam rocznik:-) Sliczne imiona ma Twoj Synek. Ja dla chlopczyka tez chcialabym Alexander. Papatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka77
haha ja też mam ten sam rocznik 77 :) czyli już nas tutaj wiecej:) dziewczyny mnie też mdli tyle ze cały dzień, w sumie to rano chyba najmniej i wtedy jem ale za to wieczorem tragedia. Własniewrósiłam do domu i nie moge nic przełknąć, zjadłam tylko mandarynke i chyba na tym zakończe. Bunia77 no miłło mi ze masz córeczke Amelke, wprawdzie to nie moje prawdziwe imie ale jest piękne i gdyby okzało się ze nosze w sobie dziewczynke bardzo chciałabym nadać jej takie własnie imie. dziewczyny ja też boje się czy wszystko idzie dobrze, boje się wszelkich niepowodzeń. Asiamal ja jeszcze nie powiedziałam nikomu o ciaży. Boje sie ze to za wcześnie. Ale myśle ze jak lekarz potwierdzi i zobvacze na usg kruszyne to moze jakoś wydukam i podziele się z rodzicami chociaż. Na razie trzymam to dla siebie , ale to staje się coraz bardziej męczące bo chciałąbym sobie czasem ponażekac w pracy ze mi nioedobrze a tu co powiem? i musze się jakoś trzymać. To samo z alkoholem, juz miaąłm różne wymówki dlaczego nie pije. eh.... ale się porobło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:-) Ja dzis od rana w pracy, mnostwo tego, ufffff. Zmeczona ostatnio jestem, klade sie spac przed 22.00, rano budza mnie mdlosci, pomaga mi bawarka (za ktora nigdy nie przepadalam!), w ciagu dnia raz lepiej, raz gorzej. Piersi bardzo bola... Co z reszta Dziewczyn? Asiamal, Carolka2007, Fufcia, gdzie jestescie? Jak sie czujecie? Amelka77 - imie wybieral moj maz...taka byla umowa, On wybiera dla dziewuszki, ja dla chlopca...duzo teraz Amelek, chyba imie na czasie... Zycze Ci dobrego apetytu i jak najmniej mdlosci:-) Carlaa, Amelka77 - w tym roku bedziemy swietowac 30-te urodziny! Fajniutko:-) Pozdrowionka dla Was i milego dnia, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Bunia Amelka przepraszam piszac w podobnym wieku ... jestem rocznik 76 ... :) hehe smialam sie ze 18 juz za mna ;) Bunia pisalam o dodatkowych badaniach bo jak bylam na wizycie w poniedzialek moja p. ginekolog poradzila mi aby przy nastemnej wizycie wplacic okreslona kwote do kasy i bede miala zrobione te njwazniejsze badania zwiazane z wadami ...nie te prenatalne... wiecej USG ...ale co kraj to obyczaj kasy chorych nie pokrywaja wiele badan wiem od dziewczyn ze w Polsce tylko prywatnie masz wiecej a w Anglii to wogole sie umywa od 13 tygodnia bodajze wtedy kiedy to ryzyko maleje ...eeeeeeeee mozna by bylo sie rozpisywac ale nie bede narzekac .... Amelka wszystko bedzie dobrze musi byc takie male szczescie pod serduszkiem nosisz ... co do mowienia u nas wszyscy najblizsi juz wiedza i nie tylko ... trzeba byc dobrej mysli !!!! heheh a co narzekania bedziesz na 100 miala okazje ... uwierz mi mowie to z autopsji... Mdlosci jeszcze takich nie mialam ale jak Was czytam to podobnie bawarka hmmm mnie jak narazie ratuje woda i jablka ;) Bunia co do imienia dla synka hehe maz wybieral ... ;) ja chcialam Alexander ale Dustin Alexander brzmi cudownie ;) najsmieszniejsze jest to ze nasz syn urodziny wtedy kiedy ten slynny Dustin Hoffman ;) teraz wybieram ja ;) ok dziewczyny ... milego dnia !!! i mniej mdlosci 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja też się przyłączam z fasolką :)) Jeszcze nie bardzo do mnie dociera to co się stało, bo w ogóle nie nastawiałam się na ciążę, a raczej na długie leczenie, ale przeogromnie się cieszę oczywiście. I trochę się boję, żeby się nic złego nie wydarzyło, na razie miałam bóle brzucha silne i muszę siedzieć w domu (a raczej leżeć). Zaczął mi się 7 tydzień licząc od okresu, za 2 tyg mam USG. Acha, no i też jestem rocznik 77! Pozdrawiam rówieśnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Witaj Petunia555 i GRATULACJE🌻🌻🌻 Uwazaj bardzo na siebie i jak najwiecej wypoczywaj. Roczniki 76 i 77 zdominowaly ten topik?:-) Carlaa - zobacze co mi powie lekarz na USG za 2 tygodnie. Jestes w Anglii? Mdlosci mnie bardzo mecza, najgorzej jest rano, uspokaja sie w porze obiadu (przynajmniej to moge zjesc) i potem znowu atakuja wieczorem. Pomagaja mi jablka, gruszki, niegazowana woda albo ciepla przegotowana woda i bawarka. Moja Niunia dzis w nocy zle spala, nie mam dzis zupelnie sil. Carlaa - czy Dustin ma juz wszystkie zabki? U nas wychodza trzonowce, zgroza!!! Mam nadzieje ze wyjda szybciutko...a potem bedzie runda druga z drugim bobaskiem:-) Amelka77, Fufcia - gdzie jestescie? Jak sie czujecie? Pozdrowionka i milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) JA też jestem z 76 :D Do lekarza idę 20.03 i jeśli wszystko będzie ok to wpadne tu we wtorek wieczorem i napisze na kiedy mam termin :) (wg ostatniej @ -10.11) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Petunia gratulacje !!! 🌻 Witaj ;) Shenen ;) to czekamy do wtorku ;) 🌻 Bunia ;) ja nastepna wizyte mam 5 kwietnia ... poczekamy zobaczymy mam nadziejej bijace serduszko❤️ Mdlosci koszmar ... waga leci w dol ... a do kuchnii najlepiej w masce heheheh :D :D :D Wieczorem i w nocy jak sie obudze to tez nie zaciekawie dokladnie woda i dla mnie jablka ...jakos dziwna mieszanka ale pomaga ;) Dustin ma juz wszystkie zabki co prawda nie wysoko ale powychodzily..oby wyszly szybko i wrocil spokoj nocy !!! Dokladnie runda nr dwa hehe ale teraz przynajmniej wiemy czego mozemy sie spodziewac ;) heheheh Milego dnia ... i do pozniej 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka 77
widze ze nas coraz więcej :) to super oby jak najwięcej pozytywnych wieści. Witam wszystkie nowe mamuśki i gratulacje, uwarzajcie wszystkie na siebie mocno i trzymajmy za siebie kciuki nawzajem za nasze małe szkrabki. Ja dzis nawet dobrze się czuje jest wieczór a mdłosci nie ma, szybko polece zaraz do kuchni coś zjesć póki moge hehe miałąm isć do lekarza dzisiaj ale z pracy nie było jak się wyrwać i znów wizyta przepadła. Dopóki nie zobacze małego na monitorze to nie będe spokojna. W poniedziałek ide chyba na usg prywatnie bo nie wytrzymam do czwartku za tydzień. wiecie co wieczorem to mam strasznie duży brzuszek , chyba wzdecia to są nie wiem ale śmieje się bo jest wielki jak w 4 miesiacu. ja uciekam zjeść cosik i dołóżeczka oczywisciwe spać czyli to co mi wychodzi najlepiej od paru tygodni papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Shenen - witaj! 🌻 Czekamy na wiesci we wtorek! Chyba odwiedzisz nas wczesniej? Carlaa - mdlosci zaczynaja mnie juz bardzo meczyc, na wadze 2kg mniej, ale wiem ze to nadrobie:-) Lodowka to moj wrog! Dzis rano nie moglam zrobic sniadania mezusiowi. Amelko - szkoda ze wizyta przepadla, na pewno bylabys spokojniejsza, daj koniecznie znac w poniedzialek po USG. Zmykam do pracy, padam na twarz, wypadaloby cos zjesc, ale jak??? Nie przejdzie... Pozdrowionka dla Was i milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej dziewczyny!!! Witaj Bunia_77, u mnie jak na razie wszystko ok.Dzis odebrałam badania i mocz mi trochę źle wyszedł, reszta jest w porządku choć mam nieco podwyzszone limfocyty, ale nie znacznie i w tamtej ciąży jak byłam też nie miałam idealnej morfologii, zresztą kto ją ma?Mdłości też mam szczególnie rano nic nie mogę przełknąć.Do gina idę dopiero po świętach, bo nie ma potrzeby żeby przychodzić wcześniej jak to powiedział.Na razie jakoś się trzymam, aby tylko wszystko było dobrze.A ty Bunia_77 jak się dziś czujesz?Ucałuj córeczkę!!!Moja dziś bardzo rozrabia, stroi się w moją biżuterię hehe;-))Ja jestem rocznik 78.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życzę dużo zdrówka;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara2
witajcie mamuski! Jeśli mozna to dołącze do Was, nie jestem jeszcze w 100 % pewna ale dzisiaj ujrzałam na teście 2 krechy, a właściwie jedną krechę i jedną kreseczkę jest dużo słabsza ale jest! Jeśli gin potwierdzi to termin będe mieć na 27 listopada. pozdrawiam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusia
witam. dołączam do Was, dwie krechy na teście wyszły 10.03 a przedwczoraj ciąża potwierdzona na usg-na razie tylko pęcherzyk. termin na 13.11 .Bardzo się cieszę ale jestem pełna obaw czy wszystko będzie ok i odpowiadam sobie NA PEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 28
Cześć dziewczyny! Dzisiaj znajoma poleciła mi to forum. Ona za miesiąc rodzi a ja... dziaj robiłam test. POZYTYWNY!!! Kreseczka bladziutka ale to podobno nic bo tak jest w pierszym miesiącu. Okres spóżnia mi się tydzień. Brzuch troche pobolewa, piersi też, stan podgorączkowy mam cały czas ale ... jestem szczęśliwa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Powinnam wczoraj dostać miesiączkę więc dziś kupłam w atpece test PRE TEST i linia w okienku kontrolnym je st wyraźna a ta znajdująca sie w okienku testowym zdecydowanie mniej. Bardzo chcemy z mężem mieć dziecko a nie chce sobie robić złudnych nadziei. Powiedzcie proszę czy taki wynik można traktować jako ciążę czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mi kalkulator mówi ze dzieciątka mam się spodziewać 25.11.2007 :) dziś zrobiłam test, kreska blada ale widać. i od razu muszę brać duphaston na podtrzymanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrubielowa
Kuzynka , jeśli w drugim okienku jest chociaż cień kreski to jesteś w stanie błogosławionym. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie listopadóweczki, powiedzcie po jakim czasie poszłyście do lekarza, tzn. w którym tygodniu ciąży. U mnie dopiero 3 tydzień więc chyba jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! To ja sie tez przylaczam do Was. Przedwczoraj zobaczylam 2 kreseczki na tescie. W poniedzialek jestem umowiona do lekarza. Powiem szczerze, ze jakos nie moge przyzwyczaic sie do mysli, ze juz bede miala drugie dziecko, jeszcze go nie planowalismy. Ale tak sobie mysle, ze moze lepiej jak bedzie taka mala roznica wieku pomiedzy nimi - łatwiej bedzie sie dzieciom dogadac, wiecej wspolnych zabaw. A dla nas moze tez lepiej - bedziemy w \"ciagu\" nieprzespanych nocy, pieluch, butli, itp :) Wg. ostatniej miesiaczki, to termin mam na 15 listopada, a Dominika skonczy dopiero 2 latka 15 grudnia. Z tego co wiedze, to pare z Was, tez ma juz dzieci w drugim roku zycia. Nie boicie sie, jak to bedzie z dwojka takich maluchow? Tez mam straszne nudnosci... I bole w dole brzucha - jak przy @. A rocznik jestem 78 - wiec podobnie jak wiele z Was :) Pozdrawiam serdecznie wszyskie Przyszle Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam chyba najpóźniejszy termin- 25.11. zadnych objawów jeszcze nie mam, poza cyckami oczywiście. dziewczyny czy wam gin też zapisał jakies globulki dopochwowe zeby zapobiegać infekcjom? mi zapisał floragyn. w sumie nie wiem po co, bo badanie miałam 5 dni temu( jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży) i wszystko jest ok. a te tabsy kosztują 30 zł za 6 szt! moze jest jakis tańszy odpowiednik? no i niestety muszę brać też duphaston, mam starsznie niski progesteron, chociaż badania robiłam w 23 dc( nie wiedziałam o ciazy, badałam sie czemu nie mogę zajść :) ), więc w sumie miał chyba prawo być niski, jak myślicie? kolejne badania mam zrobić jak najszybciej. pozdrowienia dla wszystkich listopadówek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Chrubielowa. Jeśli tak to jestem szcześliwa. Właśnie weszłam na stronę kalkulatorów i mam termin na 23.11 Jeszcze tylko wizyta u gina i bee 100% pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Dziewczyny ;)) Sara, Aguuuusia, Agusia 28,Madziau, kuzynka, minimonia ...WITAJCIE ;) i GRATULACJE !!!! Amelko wiecej nas wiecej ...switnie !!! wizyta u dentysty brrrr cale szczescie ze udalo mi sie wszystko przed poczeciem... teraz nie dalabym chyba rady .. hehe a to przez te mdlosci ... ;) Bunia pewnie wczoraj swietowaliscie .. Sw Patryka to wielkie swieto w Irlandii prawda ;) My wczoraj z mezulkiem tez hehe ;) nie bylo tylko zielonego piwka :( Fufcia Twoja corcia ma piekne imie ;) i duza pannica z niej 2,5 roku wow Aguuusia wszystko bezie dobrze NA PEWNO !!! Agusia 28 .. fajnie ze Ci znajoma polecila forum ;) Kuzynka jak juz Ci odpowiedziala Chrubielowa GRATULACJE ;) jak nie bedziesz czula sie pewna to ginekolog i badanie krwi potwierdzi na 100% Minimonia dlaczego te tabsy ???? nie bylas jeszcze u gina ???? i juz bierzesz ???? nie zapislam mi gin zadnych globulek ale skoro Ci zapisal to na zapsa w ciazy zdarzaja sie infekcje moze robil Ci wymaz z pochwy i znalazl jakies bakterie ??? teraz doczytalam ze bylas u ginekologa ;) Sara ja bylam w 6tygodniu ....jak pojdziesz teraz to tez dobrze !!! to od Ciebie zalezy prawda ;) bedzie kazal Ci sie zglosic pozniej ale zrobi badanie krwi moczu moze masz jakis brak witamin mineralow yapisze kwas foliowy i jod witaminki MAdziau... no wlasnie druga kruszynka i ten ciag pieluszkowo budzeniowy heheh tylko zeby te mdlosci juz minely !!!!!! Wiesz nie boimy sie o to ze bedzie 2 chcielismy tego bardzo choc nie powiem ;)) napisze ze los nas troszke zaskoczyl ;) milej niedzieli dla Was ... do milego pozdrawiam serdecznie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się ciesze że znalazłam to forum, dzieki Wam od razu czuje sie pewniej. Carla dzieki za dobre słowo. Przed godziną zrobiłam drugi test i znowu to samo druga kreska mało widoczna. Mój mąż na razie podchodzi do tego bardzo spokojnie-chyba boi się że sie nastawi a potem okaże sie że nic z tego. Ja za to nie moge przestać myśleć o tym że jestem w ciązy i już nie przyjmuje innej opcji. Pozdrawiam wszyskie oczekujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wierze że to forum pomoże nam wszystkim. Mnie termin przypada na 20.11. A rocznik jestem 79. W środe ide do gina i troche się boje... To moja pierwsza wyczekiwana ciąża. Mój mąż dalej nie dowierza. Jest w szoku po tym wczorajszym teście. Kuzynka my z mężem podobnie jak wy tez bardzo chcemy mieć dziecko a nie chce sobie robić złudnych nadziei ale podobno testy się nie mylą i jak sa dwie krechy to są!! nawet jak bardzo słabe to test jest pozzytywny! Ja cały dzień mam dziasiaj mdłości. Fajnie że jest nas tutaj coraz więcej. Dzięki za powitanie Carlaa!!! Pozdrwaiam serdecznie listopadóweczki i fasolki oczywiście. Odezwe się po wizycie u Gina. Całuski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×