Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Hej! Ja też się do Was dołączę. Mam termin na listopad, ale lekarz nie podjął się jeszcze ustalenia konkretnej daty. Kiedy byłam prawie dwa tyg temu na USG było widać tylko pęcherzyk. W środę idę na kolejną wizytę i myślę , że poznam wtedy przybliżoną datę porodu. Madziau - ja też mam już jedno prawie dwuletnie szczęście (2 latka skończy pod koniec czerwca). Też trochę się obawiam jak to będzie, ale bardzo chieliśmy z mężem drugie dziecko. Myślę, że taka różnica wieku dla rodzeństwa jest bardzo dobra. minimonia - ja się urodziłam 25 listopada - fajny termin :-) Kuzynka - w pierwszwej ciąży, na pierwszym teście pojawiła się jaśniutka kreska. Po paru dniach powtórzyłam test i kreska wyszła jeszcze jaśniejsza, przestraszyłam się i następnego dnia zrobiłam kolejny test. Uspokoiła mnie dopiero wizyta u ginekologa. Nie przejmuj się więc jasnymi kreskami na teście. Zapisz się do lekarza. Pozdrawiam wszystkie listopadóweczki. Razem będzie nam raźniej przechodzić ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla dzięki za rade teraz pewnie bede sie zastanawiać jakiego lekarza wybrac wiec zejdzie mi jeszcze ze 2 tygodnie Minimonia nie jestes ostatnia ja termin bede miec w okolicach 27 listopada ale mam nadzieje ze przenosze do grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam, że mam stopkę. Już dawno nie korzystałam z forum. Suwaczek już nieaktualny. Kiedyś udzielałam się na temacie \"lipec 2005\". Muszę przyznać, że wirtualne rozmowy z dziewczynami umiliły mi czas oczekiwania na Wiktorka. To był cudowny okres, bardzo miło go wspominam, poznałam wiele ciekawych osób. Teraz uciekam, miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja chyba tez do was dołącze :) dzis zrobiłam test i dwie kreseczki. druga słabiuteńka ale jest, jutro ide na bete ale cos mi mówi ze to \"to\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin mi przepisał duphaston bo mam strasznie słaby progesteron. ale ciązy nie mam potwierdzonej jeszcze. badania hormonów zrobiłam dla zaspokojenia własnej ciekawość, szukałam przyczyn czemu mi się nie udaje zajść- a własnie byłam w ciązy :). we wtorek powtórzę badania, i z wynikami pójdę do gina juz po potwierdzenie :) dziewczynki, pobolewa mnie prawy jajnik- ból nie za mocny, ale jakis taki szczypiący trochę. nie wiem czy to normalne, czy powinnam się tym trochę martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Minimonia, ja miałam dokładnie tak samo jak ty. W 22dc zrobilam hormony, bo chciałam znaleźć ewentualną przyczynę tego, że nie zachodzę. I jak się potem okazało też już byłam w tym czasiem w ciąży :)) Ja miałam progesteron w normie, tak pośrodku czyli chyba też jak na ciążę trochę niski bo dostałam teraz luteinę dopochwowo. Jajniki też mnie kłują, nawet teraz, czasem jest to takie mocne jak wbijamnie szpilki. Na te wszystkie bóle brzucha dostałam od lekarza spasmophen. A wcześniej pytałaś o coś na infekcje - widzę, że mój gin prowadzi mnie podobnie :), ja mam takie czopki pimafucin, nie wiem czy to jest tańsze od tego lekarstwa, które tobie przepisał lekarz, ale możesz w aptece zapytać i ewentualnie porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka77
dziewczyny witam wszystkie nowe w tym forum:):):) oby jak najwiecej nowych pozytywnych wieści, zobaczcie ile kobiet cieszy sie w tym samym czasie swymi fasolkami:) to niesamowite. dziewczyny pierwsze chwile po teście sa takie właśnie ze ciagle sie myśli o ciaży , potem już sytuacja się troszke normuje i człowiek staje się troche spokojniejszy. Ja jestem już ...lub dopiero w 8 tygodniu - w sumie zaczął się. I ciesze sie ze moja dzidzia jest ze mna nadal i ze rosnie sobie spokojnie. dzi ś będzie moja piewrwsza wizyta ale tylko usg a taka normalna u gina w czwartek. Boje sie tej wizyty a jednocześnie nie moge doczekać. jak zobacze ze maluch jest i wszystko jest ok to bedzie dla mnie wielka ulga i radosć:) Mnie też kłuł jeden jajnik cała noc i dzień, leciutko ale jednak i troche mnie to martwi czy to normalne. dziewczyny jesteśmy na poczatku tej magicznej drogi jaką jest macierzyństwo, ja też myśle że razem będzie nam rażniej i powspieramy się mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Amelka77 normalne,ze troszke sie obawiasz, ale zapewniam cię ,że wszystko będzie w porządku.Ja już jestem po pierwszym USG i wizycie i jak na razie wszystko jest w porządku, ale z uwagi na problemy w pierwszej ciąży muszę brać zapobiegawczo luteinę.Karty ciąży jeszcze mi lekarz nie założył tylko nie wiem dlaczego.Teraz idę na wizytę dopiero po świętach.Mam takiego lekarza,że na wizycie robi mi od razu USG. Ciesze się,że jest nas coraz więcej i napewno jeszcze dołączą do naszego topiku kolejne przyszłe mamy. Trzymajcie się cieplutko przyszłe mamusie.Buziaczki dla Was i dzieciątek w brzuszkach;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Juz jestem. Byłam juz u lekarza i potwierdził wczesna ciąże. USG zrobi mi dopiero za 3 tygodnie. Wiecie co jest najgorsze, ze sie przeziebiłam i czuje sie strasznie,bo nie mozna brac zadnych lekow. Staram sie leczyc domowymi sposobami ale to nic nie daje. Peka mi glowa,boli gardlo, mam katrar,starsznie bola mnie piersi no i te mdlosci... ale i tak jestem szczesliwa.Jakos wytrzymam... Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Witam wszystkie przyszłe mamusie!!!! Zrobiłam wstępną tabelkę , jeśli coś jest nie tak piszcie i poprawiajcie. ostatnia@ tc. termin porodu Bunia_77....... ? 3.11.07r. fufcia........... 25 styczeń ....... 7tc 3.11.07r. Carlaa......... ? 4.11.07r. Amelka77......? 6.11.07r. Asiamal........ ? 7.11.07r. Agusia 28.....? 20.11.07r. Minimonia.... ? 25.11.07r. Sara2......... ? 27.11.07r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Coś mi nie wyszła ta tabelka, może innej sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Carolka2007 w ciąży to normalne,że wszystko się łapie, ja ostatnio tez chorowałam.Już ci pisze na gardło pij kisiel, najlepiej "słodka chwila" ten rzadki, naprawdę bardzo pomaga kiedyś jak w poprzedniej ciąży chorowałam to lekarka mi powiedziała o kiślu i naprawdę nawilża chore gardło i zmniejsza obrzęk śluzówki i zaczerwienienie, jeśli masz bardzo wysoką gorączke mozesz wziąść apap lub paracetamol, są to leki bezpieczne dla ciężarnych, ale jak wiadomo nie można ich nadużywać.Jesli jednak nie chcesz brać leków mozesz zrobic sobie okład na głowę i gorączka spadnie.Proponuje poleżeć w łóżeczku i przejdzie.Dużo zdrówka życzę,buziaczki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Czesc dziewczynki! No to nas juz naprawde duzo:) fajnie :) ja bede miala dzidziusia 7 listopada. widzialam swoja malutka fasolke - taki malutki pecherzyk :) 3 kwietnia mam kolejna wizyte pewnie zobacze serduszko mojego dziecka :) juz sie nie moge doczekac. dzisiaj zaczal mi sie 8 tydzien - mdlosci mam malutkie wiec to mi raczej nie dokucza, za to piersi bola niemilosiernie. pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
a do uzupelnienia tabelki - ostatnia @ 27 styczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamal ja tez mam na 7.11 :). Fufciu zaraz zrobie sobie kisiel.Dzieki za rade. Nie wpadlabym na to. Od środy siedziałam w domku i troszke lepiej sie czuje, ale musiałam sie wkoncu pojawić w pracy :/. Ja ostatnia @ miałam 31.01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, piszecie wszystkie, że bolą was piersi a mnie wcale nie bolą, kurcze może jednak nie jestem w ciąży chociaż test był pozytywny, jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :)) 🖐️ pomacham Wam na przywitanie i ide sie polozyc .. Carolka tez jestem chora moj synalek i maz tez :( ..Fufciu hmm ciekawa sprawa z tym kisielem musze sporobowac ;) co reszty medykamentow ja jeszcze plucze gardlo woda z sola Sara mnie piersi tez nie bola ... za to nudnosci maxymalne ;) ok przyjemnosci poniedzialkowych poglaszczcie brzuszki ode mnie 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja też jestem chora, a własciwie byłam. Jutro wracam do pracy i zastanawiam się jak to bedzie. Czy u was w pracy już ktoś wie? Ja na kaszel piłam len, pukałam gardło wodą z dodatkiem wody utlenionej, na katar mam podobno bezpieczną maść neomycinum ale ... fufcia z tym kislem fajna sprawa. Też muszę spróbować. Sara 2 mnie teraz też już nie bolą piersi. No może troszeczkę, bolały mnie jak miałam dostać okres, a teraz się to uspakaja, mam zato nudności i często chodze do toalety. Całuję brzusie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Chciałam się zapytać kiedy zaczeły się Wam nudności bo ja na razie czje sie zupełnie dobrze - no może poza tym dziwnym uczuciem w brzuchu, ale to chyba bardziej podświadome lub z nerwów.Według kalkulatorów termin przypada mi na 23.11 wiec może jeszcze za wcześnie? Agusia 28 - u mnie w pracy dowiedziała sie na razie tylko moja koleżanka z pokoju, nie poinformowałam jeszcze kierownictwa - ale jeszce przyjdzie odpowiednia pora, najpierw sama muszę być pewna na 100% a wizyta u gina dopiero w przyszłym tygodniu. Podrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------wiek-----------ost.@------------tc---------termin Bunia_77------------------------------------------------------3.11.07r. fufcia-------------------------25.01-------------7------------3.11.07r. Carlaa---------------------------------------------------------4.11.07r. Amelka77------------------------------------------------------6.11.07r. Asiamal--------------------------------------------------------7.11.07r. Agusia 28---------------------------------------------------- 20.11.07r. Minimonia-------28-----------18.02------------5-----------25.11.07r. Sara2--------------------------------------------------------- 27.11.07r. dziekczynki, uzupełnijcie tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------wiek-----------ost.@------------tc---------te rmin Bunia_77------------------------------------------------ ------3.11.07r. fufcia-------------------------25.01-------------7------ ------3.11.07r. Carlaa-------------------------------------------------- -------4.11.07r. Amelka77------------------------------------------------ ------6.11.07r. Asiamal------------------------------------------------- -------7.11.07r. Agusia 28---------------------------------------------------- 20.11.07r. Minimonia-------28-----------18.02------------5--------- --25.11.07r. Sara2--------------------------------------------------- ------ 27.11.07r. petunia555................31.01..............7..............7.11.07r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------wiek-----------ost.@------------tc---------te rmin Bunia_77------------------------------------------------ ------3.11.07r. fufcia-------------------------25.01-------------7------ ------3.11.07r. Carlaa-------------------------------------------------- -------4.11.07r. Amelka77------------------------------------------------ ------6.11.07r. Asiamal------------------------------------------------- -------7.11.07r. Agusia 28---------------------------------------------------- 20.11.07r. Minimonia-------28-----------18.02------------5--------- --25.11.07r. Sara2------------23------------20.02-----------4-------- -- 27.11.07r. petunia555................31.01..............7.......... ....7.11.07r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przecierz każda dziewczyna jest inna i ma inne objawy, ja poza tym że nie bolą mnie piersi mam wszystkie objawy ciąży, a poza tym test wyszedł pozytywny. Ta ciąża nie była planowana więc nie rozczaruje sie jak okarze sie ze to nie to, ale na razie zostaje z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuusia
nick-----------wiek-----------ost.@------------tc---------te rmin Bunia_77------------------------------------------------ ------3.11.07r. fufcia-------------------------25.01-------------7------ ------3.11.07r. Carlaa-------------------------------------------------- -------4.11.07r. Amelka77------------------------------------------------ ------6.11.07r. Asiamal------------------------------------------------- -------7.11.07r. Agusia 28---------------------------------------------------- 20.11.07r. Minimonia-------28-----------18.02------------5--------- --25.11.07r. Sara2------------23------------20.02-----------4-------- -- 27.11.07r. petunia555................31.01..............7.......... ....7.11.07r Aguuusia........28.........6.02...............6.............3.11.07r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuusia
w moim przypadku na razie nie wiem co to nudności i wymioty, strasznie bolą mnie piersi i czasem zaboli mnie podbrzusze, ale to dopiero początek i pewnie jeszcze wszystko przede mną. Pozdrawiam wszystkie listopadówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
nick-----------wiek-----------ost.@------------tc---------te rmin Bunia_77------------------------------------------------ ------3.11.07r. fufcia-------------------------25.01-------------7------ ------3.11.07r. Carlaa-------------------------------------------------- -------4.11.07r. Amelka77------------------------------------------------ ------6.11.07r. Asiamal---------25-------------27.01----------7-------- -----7.11.07r. Agusia 28---------------------------------------------------- 20.11.07r. Minimonia-------28-----------18.02------------5--------- --25.11.07r. Sara2--------------------------------------------------- ------ 27.11.07r. petunia555................31.01..............7.......... ....7.11.07r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej! Kuzynka ja takze nie mam nudnosci ... no moze takie malenkie, nie wszystkie kobiety maja nudnosci. Moja siostra urodzila jakis czas temu synka i przez cala ciaze zero nudnosci. Ja za to mam ogromny bol piersi. Kazda z nas jest inna i w inny sposob moze reagowac organizm na malutka dzidzie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------wiek-----------ost.@------------tc---------te rmin Bunia_77------------------------------------------------ ------3.11.07r. fufcia-------------------------25.01-------------7------ ------3.11.07r. Carlaa-------------------------------------------------- -------4.11.07r. Amelka77------------------------------------------------ ------6.11.07r. Asiamal---------25-------------27.01----------7-------- -----7.11.07r. Agusia 28---------------------------------------------------- 20.11.07r. Minimonia-------28-----------18.02------------5--------- --25.11.07r. Sara2--------------------------------------------------- ------ 27.11.07r. petunia555................31.01..............7.......... ....7.11.07r. Carolka2007--------------31.01--------------7---------------7.11.07r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×