Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Aha !!! odnoście liczenia ciaży to mój gin liczy wiek dziecka nie od ostatniej miesiączki tylko zakłada kiedy było poczęcie czyli tydzień płodny. Ja ostatnią miesiaczkę miałam 14 lutego a on mi powiedział że 21 marca jest 3 tygodnie z groszem życia fasolki czyli tak jak wychodzi z kalkulatora wiek dizecka a nie dłudość ciaży http://hektor.umcs.lublin.pl/~mhacz/dziecko/ całuje brzusie< papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiu28- ile bierzesz kwasu foliowego? w zestawie witamin dla ciężarnych najczęściej jest już ten kwas, więc moze za dużopołykasz? ja biorę prenatal i tam jes 400% dziennego zapotrzebowania, więc też sporo. wyobracie sobie dziś minę mojego gina, gdy mu powiedziałam ze jestem w ciazy. na ostatniej wizycie wyżebrałam od niego skierowanie na badania hormonów, a poza tym gin przy badaniu stwierdził ze mam strasznie malutką macice, być moze niedorozwiniętą i ogolnie nastawił mnie na duze kłopoty podczas staranek. a dziś powiedziałze jest duża zmiana- macica ładnie mi urosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati776
czesc dziewczyny ja tez mam termin na listopad mialam juz usg ale jeszcze nie widac serduszka czy to normalne? bardzo sie boje OM 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez miałam usg i nic ie bylo widac. lekarz powiedział ze za wczesnie i nastepna wizyte mam 2 kwietnia i mam nadzieje ze ujrze moja kruszyneczke . nie stesujcie sie. po prostu nasze ciąże są jeszcze bardzo wczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1985
no właśnie ni możemy sie strsowac za bardzo.....ja bylam u fryzjera obcielam wlosy......;-] zjadlam jabuszko na koalcje i teraz szukam inf jak dbaac o sibie w ciązy.....a wy jak spedzacie wieczory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
staram sie nie martwic ale juz raz poronilam. u mnie to juz 6 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1985
ja tez juz raz poronilam.....a jaka byla u cibie przyczyna..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
poronienie samoistne bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
moje rowniez w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
8 stycznia mialam zabieg. bylam w 6 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
myslalam ze dzis zobacze serduszko na usg. jak bylam tydzien temu to gin mi powiedzial ze moze zobaczymy, dlatego teraz sie martwie choc powiedzial ze fasolka rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni okrs mialam 16.02 a w pon bylam na wizycie lekarz pow ze na usg malo widac i robila hcg dzisiaj powtarzlam i czkan na wynik czy rosnie a w pon mam isc na usg powidzial z juz zmieryzmy dzidize ale sie strasznie boje.............. moje gg 8689089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
ja juz w sumie bylam 3 razy u gin za pierwszym razem tez nie bylo widac, zrobili mi test z siku wyszedl pozytywny potem bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
hej dziewczyny:) nie martwcie sie ze nie widac jeszcze serduszek albo dzidizusiów. Tak naprawde są malutkie jeszcze i wystarczy tydzień, dwa i wszystko się pięknie [pokaże :) Mi mdłosci ostatnio troszke przeszły ale jak wstałam dzis rano to jakaś słabiutka jestem i troszke mnie muli. wczoraj byłam na pierwszej wizycie u lekarza, założył mi karte ciaży zważyli zmierzyli , ciśnienie miałąm wysokie ale to z nerwów hihihi Dostałąm skierowanie na badania krwi i inee ale te podstawowe. Nie mam robić bety czy innych badań które wy piszecie ze robicie? a mma stawić sie za miesiac. Taka dziwna ta wizyta była szybka i skrótowa, pomyslaąłm ze tak podchodzą do tego ze dzidizuś jak zdrowy to sam sobie da rade w brzusiolandi. U mnie juz pomału będzie 8 tygodni i pomału myśle jak tu powiadomić rodziców bo jeszcze nikt nie wei. Myśle o świetach ale nie weim czy tyle wytrzymam, bo wtedy mój tato przyjeżdza i byłby też przy tym. Aha lekarz mi powiedział ze jak mnie z boku kłuje to tylko mam się cieszyć bo macica rośnie i znaczy ze wszystko jest dobrze. Gorzej gdybym nic nie odczuwała. I to ze jest niedobrze lub śp;piąco to wszystko sa dobre objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! czy wy też tak macie ze jak np. przestaną was boleć piersi, albo czujecie się swietnie( bez mdłości) to panikujecie? mnie jak cycuchy przestały boleć na jeden dzien to myslalam ze juz po ciąży... a dziś za to nie mam zadnych mdłości i znowu się boje.... i w zasadzie od momentu gdy zobaczyłam 2 kreske nie moge spać... myslałam ze w ciąży się spi jak suseł, a ja mam na odwrót- cierpię na bezsenność. czy ktoś tak miał? kati, kalinko- przykro mi ze poroniłyście w styczniu- tym bardziej trzymam teraz kciuki. ale mysle ze bedzie dobrze, natura wam wynagrodzi tamten ból. przepraszam za pytanie, ale czy miałyście jakieś sygnały ostrzegawcze, czy to się stało nagle? ja strasznie boję sie poronienia, ze względu na ten niski progesteron.boję się że nawet jesli teraz dziecko się rozwija, to za kilka dni moze się okazać ze jednak potrzebowało wiecej progesteronu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
czesc Minimonia ja mialam objawy bardzo bolal mnie brzuch tak jakbym tam kamien miala. wczesniej robilam 2 testy i wyszly negatywnie, nie bylam pewna tak do konca ze jestem w ciazy, choc objawy byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
ja rowniez sie balam jak mi mdlosci przeszly ze cos jest nie tak. dziekuje za pocieszenie. pozdrawiam wszystkie brzuchatki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dziewczynki ja tez od trzech dni nie mam takich starsznych mdłości, bola mnie tylko piersi no i śpie cały czas. Wracam do domu,zrobie i zjem obiad i zasypiam przed TV. Póżniej ide sie umyc i do łóżeczka i tak codziennie. Jakbym mogła to bym w pracy spała. Kochane trzeba myśleć pozytywnie. Trzeba wierzyc w to, ze wszystko bedzie dobrze! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolka ale fajna stronka, można zobaczyc dzidzie, fajnie że ją tu wkleiłaś, dzięki :D witam wszystkie mamuśki jak się macie? Ja ostatnio wogóle nie czuje sie jak bym była w ciąży, przeszły mi wszystkie objawy, gdyby nie to że @ brak to zapomniałabym że maleństwo naprawde jest we mnie. Fajnie sie dobrze czuc tylko martwie sie ze cos jest nie tak, a do gina ide w przyszłym tygodniu, pozdrawiam i całuje brzuszaski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Od rana w pracy, ale fajnie ze dzis piatek!!!:-) Mdli mnie strasznie, zoladek mi sie wywraca. Kalinka, Kati - bardzo mi przykro z powodu Waszej straty. 🌻 dla Ciebie Kalinko i 🌻 dla Ciebie Kati :-) Minimonia - hmmm ... ja tez tak mam, brak objawow, i od razu panikuje...no ale na razie muli mnie nieziemsko:-) Carolka - praktycznie zasypiam na stojaco, godzina 19.00 to dla mnie pora na spanie. Maz jutro porywa mnie do kina na seans na 21.00, zalatwilismy juz sobie opiekunke dla Amelki, na pewno tam zasne... Amelka - mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej. Ja rano staram sie zjesc banana...ale ciezko mi to wychodzi. Wieczorem pije kakao, to oslabienie powoduje ze baaaardzo powoli mysle. Pozdrawiam Was Dziewczynki i Wasze Fasolki, milej reszty dnia, papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny!!! Ja dzisiaj mam problem. Rano wstałam z wysypką na brzuchu i dekoldzie. Teraz jest już wszedzie. Dzwoniłam do gina kazał mi odstawić duphaston, witaminy kazał brać i kwas foliowy mimo witamin też. Piję wapno i smaruję się pudrem w płynie. Tak mi kazał ale i tak się martwie... czy ktoś tak miał??? Jutro jak mi to nie zejdzie, to mam do niego jechać. Czy to możliwe żeby po duphastonie, on mówie że jeszce takiego przypadku nie miał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny trzeba myśleć pozytywnie ! Czasem to trudne, ale trzeba próbować. Pamiętam siebie z pierwszej ciąży. Za dużo czytałam i szperałam po internecie, potem miałam przeładowaną głowę różnymi informacjami i ciągle się zamartwiałam. Jak przeczytałam gdzieś, że ktoś poronił w 7 tyg, to mówiłam sobie \" oby tylko dotrzeć do tego 7 tyg i potem będę spokojna\"..... ale tak nie było. Bo naczytałam się o poronieniach w późniejszym wieku ciąży i ciągle żyłam w strachu. To było bez sensu. Trzeba się cieszyć tym co się ma. Jesteśmy teraz w ciąży i trzeba się cieszyć. Co do objawów, przez piewrwsze 5 tyg nie odczuwałam praktycznie żadnych objawów ciąży. Byłam zaskoczona i faktycznie też zastanawiałam się czy to normalne. Teraz jednak tak mnie męczą te mdłości (co zjem, to zwracam), że z przyjemnością wspominam ten czas, kiedy nie miałam objawów. Oby te pierwsze trzy miesiące szybko minęły ... :-) Druga faza ciąży jest zdecydowanie przyjemniejsza :-) Także dziewczyny, głowy do góry. Wszystko będzie dobrze :-) Wiecie co, jak urodziłam Wiktorka, nie mogłam sobie wyobrazić jak można kochać tak mocno jeszcze inne dziecko. Bałam się czy będę potrafiła podzielić tą miłość, obdarzyć nią rozeństwo Wiktorka. Teraz nie mam już żadnych wątpliwości. Ogromnie pokochałam to jeszcze nienarodzone maleństwo :-) Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia 28 - ja nie miałam nigdy żadnej wysypki. Nie mam pojęcia co to. Trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmo mam pytanko a ty bierzesz witaminki i kwas foliowy czy tylko witaminki?? Masz rację człowiek za dużo czyta i póżniej ma obsesję ale tak bym chciała żeby wszystko było ok. Wysypkę mam dalej ale od kwasu foliowego to raczej nie możliwe bo podobno lepiej żeby było go więcej,niż za mało a nadmiar jest wydalany. Czytałam na forum wypowiedzi ginów. Smutno mi trochę bo niewiem co się dzieje i jak się tu nie martwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Jeszcze dziś rano pisałam wam, że nie mam żadnych objawów poza brakiem @ no i wykrakałam, pół dnia męczyły mnie mdłości, zaczynaja bolec cyce i kurde wszysko mi śmierdzi kotem (choć nie mam w domu kota). Czyżby to były początki nieuniknionego:) Agusia ja też nie doradze ci z tą wysypką bo nic takiego mi sie nie przytrafiło narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dzisiaj bylam do 14 w pracy ponij studia jestem panieta ale jaestem szczesliwa bo beta rosnie w wtorek 570 a wczoraj 1700,hura.....strasznie bola mnie plecy........wcziraj na poprawe nastroju zminilam fryzure obcielam wlosy;-]................pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinka gratuluje ci wyników, ciesze się razem z Tobą :D Już nie moge sie doczekac wizyty u doktorka ciekawe co powie, może zobacze maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia -biorę kwas foliowy. Lekarz powiedział, że witaminy włączymy jak mi przejdą mdłości. W pierwszej ciąży witaminy brałam od samego początku, ale wtedy lekarz (chodziłam do innego) twierził, że one ani szczególnie nie pomagają ani nie szkodzą więc jak chcę to mogę je sobie brać, dla własnego spokoju. Przepisywał mi za to większą dawkę kwasu foliowego (5 mg z tego co pamiętam). Ten zaś doktorek każe mi brać tyko Folik (tam jest 0,4 mg kwasu f). Sama już nie wiem, czasami zastanawiam się czy to wystarczy... A wy jakie dawki kwasu bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×