Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Witam dziewuszki:) przepraszam za wielokrotne wyslanie wczorajszych zyczen:) ...ale to wina neta:)) U nas tez kiepsko przespana noc :( Natalie od czwartku bardzo marudna w piatek wstala z katarem i calymi czerwonymi i zalzawionymi oczkami ....juz raz tak bylo po dwoch dniach wszystko przeszlo..teraz tez zanosilo sie ze wszystko przejdzie w dzien czula sie juz lepiej .....wieczorem po kapieli jednak strasznie sie splakala a w nocy czesto sie budzila a o 4-tej obudzila sie z goraczka ktora potem pojawila sie o 9-tej....jak narazie jest jakby lepiej jednak gdy spi czasami meczy ja kaszelek...zastanawiam sie wlasnie co z tym zrobic.. panuje chyba jakis wirus bo od tygodnia dosc czesto slysze ze jest ktos przeziebiony...:(( narazie uciekam musze zaraz spadac po starszego do szkoly ..odezwe sie puzniej jak tylko sytuacja nie ulegnie pogorszeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌼 U nas znowu choróbsko, czasami to mam wrażenie że to wszystko zaczęło się od czasu kiedy przestałam karmić swoim mlekiem. Znowu maluchy podłapały przeziębienie. I na dodatek mogę się przyznać że to z naszej winy. A to dlatego że przez weekend kursowaliśmy z nimi po sklepach, samochód niestety mamy bez klimy, dzieci w fotelikach cali mokrzy, spoceni, potem na dworze ich owiało, w marketach zimno - no i jest rezultat. Obydwoje katar mają straszny, Kacperek kaszle, jutro chyba z nimi do lekarza podskoczę jak mąz wróci. U nas ząbków również brak, Kacper unosi pupę przy leżeniu na brzuszku, powolutku przymierza się do raczkowania chyba. Jak teraz ubieracie maluchy w tych upałach? Bo ja już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski gdzie Wy sie podziewacie znowu? ;) U nas dalej słoneczko, że ho ho. Ale ja tam lubie taką pogodę :) Kasik kasik a Ty sie nie boisz tak wczesnie podawać produktow z glutenem? O ten chlebek mi głównie chodzi. Ostatnio daje Szymkowi pietki z chleba do gryzienia i ze dwa ciastka też zjadł tylko wlaśnie tego glutenu sie obawiam ;O Czarna sie nie przejmuj, dzieciaczki dostały porządne życzenia :) Asiorku to Olcia z kolczykami to już pewnie taaaaka laska. Czekamy na zdjątka :) Bebolku no to mieliście nocke :( A jak mały lepiej? Biedny Fabi. Kurcze skąd te kolki teraz, ja myślałam, że do 3 miesiaca i przechodzi. Buziaki dla niego. Czarna jak jakiś wirus w okolicy to lpeiej idż do lekarza. Ja taka nadgorliwa jestem i zaraz bym biegła ;) Najwyżej okaże sie, że nic sie nie dzieje :) Czego oczywiście Wam życzę. Beti buziaki dla bliźniakow i niech nam tu nie chorują 🌼 A podnoszenie tyłka do góry to proby przed raczkowaniem :) No jak ci dwa brzdace zaczną raczkować, każdy w inną strone to jak Ty je połapiesz? hihi A co do ubierania to ja Szymka tylko w bodziaki ubieram, albo koszulka i krótkie spodenki. Na głowe czasem czapka ale i tak zaraz ścignie to jeździ z gołą głową. Moze i dobrze to mu sie główka tak nie poci ;) A u nas znowu nowości. Mój mały akrobata wstal sobie dzis na nożki. Raz w łóżeczku złapał sie poręczy (myślałam że zawału dostane bo z łazienki go obserwowałam) a później przy mnie już na piłce sie oparł i sobie wstał. No i nie wiem kto był bardziej dumny-ja czy on hihi lece coś zjeść w końcu i spaaaać- kurde ja dalej karmie w nocy buuuu dobrej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Dziękujemy za pamięc o nas i życzonka:) ❤️ my tez wszystkim dzieciakom z okazji Dnia Dziecka życzymy samych pogodnych chwil 🌼 Mamusie ja już nie wydalam:( codziennie męcze sie z bólami głowy:( mam już dość, a leki mi nie pomagają:( musze wybrać się do lekarza, bo naprawde ten ból momentami jest nie do zniesienia:( a najgorsze że kiedy boli to zaczyna mi sie w głowie strasznie kręcić i musze odrazu usiąść:( Wikusia jest teraz taka kochana, zaczyna mi już spiewac piosenki hehe, a dziś zjadła kromeczkę z masełkiem i szyneczką, mówię Wam tak otwierała buziaczka jak mało kiedy ostatnio:) Na dzień dziecka kupiliśmy jej rowerek na 3 kołach:) już w nim dziś była na spacerku z tatusiem, podobno zachwycona była tak ze hej:) Zauwazyłam też że bardzo lubi jak zaczynam jej czytac bajeczki, moze już coś z nich nawet rozumie:) aaa i przestała mi jesc mleko, teraz jak przez cały dzień zjada mi 50 ml to jest wsyztsko, ale za to wcina już prawie wszytsko inne;) Kochane przepraszam ze Was nie czytam dokąłdnie ale brak czasu i te bóle... Obiecuje się wkrótce poprawić. ściskam Was gorąco i buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Juz po polnocy, wiec za pamieci: BUUUZI dla KEVINKA 👄 na 7 miechow :) Kurcze, od tych upalow Olkowski sie zlasowal i dopiero co usnal z 10 min temu :( Okna na osciez pootwierane, jeszcze sypialnie mamy na pietrze i tak od nagrzanego przez dzien dachu bije... W niedziele na DD bylismy na plazy. Olkowskiego debiut nastapil :) I taka mial frajde, ze jak pogoda dopisze to w piatek robimy powtorke (w pt. jest Swieto Narodowe Szwecji, dzien wolny od pracy; Kto chce z nami poswietowac? ) A dzis dalismy czadu i poszlismy na dluuugi spacerek w lesie, bo tylko tam bylo troche cienia i chlodniej :) matka dala dooopy, bo zalozylam nowe sandalki, ktore mnie na owym spacerze nieprzyzwoicie obtarly. I w drodze powrotnej szlam jak kulawa :( Jutro normalne trepy zaciagne :) Ubranko...Hmm...Dzis Olko byl w samym bodziaku z krotkim rekawkiem. Czapke sciaga sam, bo za cieplo. Parasolki nie mamy, wiec bude zaciagam jak sie da i w efekcie tylko dzis swoje girki opalal sobie :) W razie czego w torbie mam zawsze jeansowa kurteczke i spodenki. No i obowiazkowo cos do picia. Aaa, wczoraj mielismy premiere chrupek. Ale sie zlazilam, zeby wreszcie w Szw. znalezc zwyczajne kukurydziane chrupki. Jak juz dorwalam towar, to nie bylo sily i kupic musialam. Zwykla paczka wielkosci Flipsow za na nasze ok. 14-15 zl :( Ale paczka z Pl przyjdzie dopiero za 2 tyg. a chrupki do grzebiacych we wszystkim lapek Olka byly pilnie potrzebne :) Swoja droga to chyba najdrozsze chrupki kukurydziane swiata :) Na szczescie oplacilo sie, bo Olo wsuwa je az milo :) No i ma zajecie :) Kurcze, wypadaloby sie polozyc juz...Tylko jak? Na dworze 18 stopni :( A tu na pietrze...27 :( Jezuuu, jak ja mam spac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich po prawie miesięcznej nieobecności... Poweim Wam szczerze,że nie zawsze mam czas i siłe pisać,ale staram się czytać na bierząco :) Izulce 1 czerwca w dzień dziecka wyszedł pierwszy ząbek :) A dziś rano pokazał się drugi :) Bardzo się cieszę,bo może skończą się na jakiś czas płacze z powodu ząbkowania. Nunia już dosyć pewnie siedzi jak ją posadzę,chociaż czasami przechyla się do przodu...Ale sama jeszcze nie siada. Też ma teraz etap śpiewania :) Bardzo się cieszy na widok psa lub kota,wręcz wariuje :) Chyba po mamusi będzie lubić zwierzątka ;) Wiecie co,postanowiłam że teraz na wizycie u pediatry,poprosze o skierowanie do alergologa.Iza miała to podejrzenie skazy białkowej,ale jak ja widziałam dzieci ze skazą,to z reguły wszystkie mają okropną wysypke...Więc chciała bym,aby alergolog dał nam skierowanie,na testy z krwi po kontem skazy białkowej i alergii na pyłki. To drugie,z tego powodu,że mam podejrzenie iż mała może być na coś uczulona.Ostatnio po wyjściu na dwór,dostała zapalenia spojówek.Nie wiem czy to może być na tle alergicznym,ale chyba nie zaszkodzi sprawdzić. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich maleństwa :) Postaram się częściej zaglądac (zawsze się staram i mi nie wychodzi :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, troche nas nie było, ale jakoś tak wyszło, że nie ma kiedy kompa odpalić. Bebolku, sorki, ze nie odpisałam, ja mieszkam w Polsce więc nie wiem czy maśc majerankowa mozna kupić na wyspach. Mam nadzieje, że z katarkiem juz lepiej????? U nas ciąg dalszy pisków i krzyków. Chyba powoi sie do tego przyzwczajam, bo juz mnie to tak nie męczy i nie drażni, choc głowa boli. Ale co tam niech sobie krzyczy, skoro to kolejny etap do mówienia :) A ja w końcu podleczyłam ząbki, które po ciąży się popsuły i już jest oki. I jestem bardzo szczęśliwa, że koniec z dentystą. Jeszcze tylko na lakowanie idę i koniec :):):) Migotoko, a Ty o nas zapomiałaś???? Przesłalam Ci fotki Maciusia a o mailu z niespodzianka zapomiałaś???? Poprosimy bardzo ładnie o niespodziankę :) Czytam, że Waszze dzieciaczki już Wam wstaja. no całkiem nieźle. Maciek jak go za rączki złapie to też robi się sztywny i wstaje na nóżki, ale sam to jeszcze nie. W ogóle odkąd sam ładnie siedzi, to jakoś zapomniał o ćwiczeniu raczkowania. Czyba spoczął na laurach :) tylko jak siedzie to tak podskakuje i chce się przesunąć do przodu. czyżby moje dziecko nie miało raczkować tylko śmigać na pupci???? A co do ubioru, to my też tylko bodziaka z krotkim rękawkiem zakładamy plus skarpetki i chusteczka lub czapeczka z daszkiem na głowę. A awaryjnie zawsze mamy bluzę i cieniutki kocyk. Brzuchacz, nie przejmuj się, ja też nadal karmię w nocy. W dzień już zrezygnowałam z cyca i maciek dostaje butlę z mlekiem modyfikowanym oraz zupke i deserek. A cyca dostaje po kapieli i potem w nocy i nad ranem. Nie bedę go oduczać tego. Myslę, że jak przyjdzie czas to sam zacznie spać całą nockę. A powiedzcie mi czy Wasze dzieciaczki też tak wariują w łóżeczkach. Bo maciek zawsze jak go kłade po kapieli juz do spania, to najpierw tak z 15-20 minut szaleje aż w końcu wtula się w poduszeczkę i zasypia. A ja mu przez ten czas kołysanki spiewam. Tylko, że czasem to ze smiechy nie moge słowa z siebie wydobyć hihihi Ok zmykam papa A i spóźniowne zyczonka dla małych pociech z okazji dnia dziecka. AAAA i jeszcze jedno Asiorek czekamy na zdjęcia oleńki w kolczykach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki:) buziaczki dla Kevinka i Adasia 🌼 ❤️ U nas niestety katar nadal trwa choc goraczki od wczoraj nie bylo ale pojawil sie jakis kaszelek ale pojawia sie tylko czasami i mysle ze jest to wydzielina ktora jej splywa i zalega w drogach oddechowych i jeszcze oczko zaczelo jej ropiec....ale idziemy dzisiaj do lekarza niech ja obslucha i obada ... ...meczy sie niunka i marudzi calymi dniami a wieczorem to tylko placz, raczki i stawanie na glowie by ja jakos zabawic i czyms zainteresowac..biedulka nasza.. brzuchacz- oczywiscie masz racje lepiej niech lekarz to obejrzy.. monika2700- starsznie Ci wspolczuje tych boli.. wiem co to znaczy bo mnie tez od czasu porodu lapia takie okrutne bole ale naszczescie juz teraz zdarzaja sie naprawde zadko..w moim przypadku byc moze jest to skutek uboczny znieczulenia zewnatrzoponowego...moze to bole migrenowe a takie sa najgorsze mysle ze powinnas isc do lekarza... migotka86- no chrupeczki widac sie cenia heheh....ale zapewnie jak ja pujde na poszukiwanie \"naszych\" flipsow tez pewnie zadziwie sie cena :) ...a tak jeszcze propo tych chrupeczek jak Wasze niunki sobie z nimi radza? nie przyklejaja sie im np do podniebiena? dziewczyny jak ja czytam jak Wasze dzieci chodza ubrane w samych bodziakach to az wyc mi sie chce buuuuuuuuuuuuuuu a tutaj taka kiepska pogoda niby jest cieplo ale brakuje sloneczka a i wieje dosc czesto ...nie wspominajac ze deszcz ostatnio caly tydzien padal...jak ja Wam zazdroszcze Natalie to jeszcze ani razu na krotki rekaw na dworzu nie byla buuuuuuuuuuuuuuuu a co tu dopiero wspominac o plazy chlip chlip....gdyby nie to ze starszy chodzi do szkoly i za miesiac ma komunie to bym sie spakowala i juz w PL siedziala a tak musze do sierpnia jakos wytrzymac:( no i uciekam musze jeszcze kilka rzeczy zrobic i wykorzystac ze mala spi ...3ymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calusy dla naszych solenizantow-Kevinka i Adasia. Ja dzisiaj tylko krociutko i w sumie do Moniki 2700-sprobuj brac magnez.\"zafunduj\" sobie dosc spora porcje powiedzmy przez tydzien i zobaczysz czy jest poprawa.zaszkodzic nie zaszkodzi,a tylko pomoc moze.wiem,bo moja szwagierka i mama okropnie cierpialy na bole glowy i nic,kompletnie nic im nie pomagalo,az do czasu,gdy gdzies wyczytaly,ze wlasnie magnez pomaga na bole migrenowe i normalne glowy.i naprawde odkad zaczely go brac,jakby reka odjal...pfu,pfu,pfu nie przechwalic. Ach,jak moglam zapomiec-buziaki dla Wikusi wraz ze spoznionymi zyczeniami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat dla Kewika i Adasia. kochane z góry prezpaszam za blędy ale roiłam sobie paurki i troszke nieprzyzwyczajona jestem i źlesię pisze. nawet niewiecie jakie to cudowne uczucie uiść do komeyczki na całe 2 godzinki.. zrobiłam sobie zajebiste Akryle ie jestem super zadowolnona:) zrobiłam sobei francusi z różowym pyłkiem który lśni sie wkilku kolorach różu:) ależ jestem szczęśliwa:) maly 2 rz ma zapalenie tego samego uzka:( a kolki się zrobiły od płaczy... wyczytałam na jakiejs stronce zeby olekjkiem kamforowym na wacik i do uszka włożyc że pomaga... dziśiejsza noc była o dużo epsza.. mały licznie przespał całą noc. dzis wyszło troszkę ropki i mam mówi ze sie goi.. niechce kolejny raz antybiotyku:( już i tak miałą 2 rqzy:( a ma dopiero niecae 7 miesięcy:( ja zmykam. poazdrawiam ide robić serniczk na zino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ja tylko na chwilke z życzeniami dla Adasia i Kevinka. Duża buźka chłopaki ;) Bebolku jak Ty teraz z pazurkami ten sernik zrobisz? A na zimno uwielbiam. Kiedyś cały zjadłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam mamusie! Przepraszam że nie zaglądam. Bardzo dziękuję za życzenia dla Kevinka. To już 7 miesięcy... tak szybko zleciało. Postaram się jutro coś napisać bo mam trochę pytań. Pozdrawiam was bardzo mocno. Uściskajcie maluszki. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA..........BABY.........D.P......WA/WZ.pocz.......... WA/WZ.ob beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........8 800g/64cm beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... 7 500g/61cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6700g/74 cm Monika2700....Wiktoria...1.11.....3725/56cm..........750 0g/73cm Edzia87.........Kevin.....3.11........3350/55cm........9300/??cm kasik kasik.Adam.........3.11.......3310/50cm.........8000g/75cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......87 10/ 74cm M-osia........Patryk....... 5.11.......3500/57cm..........8950/?? Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........7 500g/65cm dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........660 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 7800g/74cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........6700 g/75cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........8 020/69?cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/68cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9900 /77cm MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........84 00/?? Sylka28H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........7100 /68cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........85 60g/72cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........7000g/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........8460 g/67,5cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........77 00/75cm Mnik...........Maciuś.....24/11.....4090/59cm.........9 250/73 cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........7 760g/68cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........8 860/69cm Aneta_71….Amelia……….10.12… …..3580/57cm…………..7910/70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mink ale mój za nic w świecie nie chce sie odstawić. Ostatnio zacząl mi wybrzydzać wszystkim. Zje troche, popróbuje a potem i tak cyc. Normalnie rece mi czasem opadają bo cały czas musze z nim byc. Pomijając fakt, że ostatnio jak tylko zobaczy, ze mnie nie ma to zaczyna marudzić a potem płacz. No i oczywiście na noc zasypia tylko przy cycku, a w dzień też rzadko uda mu sie zasnąć bez. kamelle to zdjecie Xawcia z bańkami śliny rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie dzięki za pocieszenie:) jutro ide do lekarza, zobacze co on mi powie co do magnezu to juz biorę miesiąc i bez skutków:( zaczynam się trochę obawiać. Własnie sie obudziłam i nie moge spac, przespałam prawie całe popołudnie bo miałam takie boleści:( na szczeście Wikunia była kochana i grzeczna i mógł się nia zając dziadek z ciocią i tatusiem:) ale musze jakoś z tego wyjśc przeciez tak być nie może:( Wikunia dziś powiedziała \"ma-ma\" ale chyba nie świadomie:) co nie zmienia faktu mej radośc:) cąły dzien spędziła z dziadkiem na spacerkach - kochany dziadzius;) ale od poniedziałku i on wraca do pracy więc znowu będzie problem z kim zostawić Wikunie, choc widze że siostra męza bardzo ochoczo z nią przebywa:) Kochane uciekam śpijcie ze swoimi szkarbami słodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA..........BABY.........D.P......WA/WZ.pocz.......... WA/WZ.ob beti26..........Kacper....23/10.....2660g/52cm.........8 800g/64cm beti26..........Natalia....23/10.....2270g/49cm......... 7 500g/61cm Asiorek2.. Aleksandra….25.10………2900g/55 cm………..6700g/74 cm Monika2700....Wiktoria...1.11.....3725/56cm..........750 0g/73cm Edzia87.........Kevin.....3.11........3350/55cm........9 300/??cm kasik kasik.Adam.........3.11.......3310/50cm.........8000g/75cm Kamilka81......Karina.....4.11.......2880g/54cm.......87 10/ 74cm M-osia........Patryk....... 5.11.......3500/57cm..........8950/?? Andzia......Izabela......06.11.......2780g/48cm........7 500g/65cm dana11.....Adaś.........06.11.......2600g/52cm........63 80g/62cm Młodziutka....Wiktoria...7.11......3400g/54cm........660 0/63cm Migotka........Olek........8/11......3750g/52cm......... 7800g/74cm Wzetka........Wiktoria..10/11.....3360g/57cm........6700 g/75cm M_ka...........Kubuś......10/11.....4410/52cm..........8 020/69?cm bebolek20.....Fabian.....12/11.....3065,50cm..........66 50/68cm Brzuchacz....Szymek.....12.11.....4000/57cm.........9900 /77cm MALUTEK1....Aleksandra....12.11.....2820/56cm.........84 00/?? Sylka28H....Aleksandra....12.11...3450/54cm.........7100 /68cm IVA25.......Marcel......14.11.......3580g/57cm........85 60g/72cm shenen......Magda.....14.11........3350g/54 cm........7000g/? basik74........Karolinka..16/11.....3310/55cm.........66 50 /65cm czarna101....Natalie...20/11.....3815/50cm........8460 g/67,5cm joy76..........Karolinka..21/11.....3550/54cm.........77 00/75cm Mnik...........Maciuś.....24/11.....4090/59cm.........9 250/73 cm Sara2..........Piotruś.....25/11.....4100/56cm.........7 570g/63cm Frania23......Collin.......27/11.....3960g/54cm........7 760g/68cm kamelle......Xavier.......28.11......4100g/55cm........10.580!!!/72cm Aneta_71….Amelia……….10.12… …..3580/57cm…………..7910/70cm hejka! dziewczyny jestem wsciekla!tyle sie napisalam i wszystko zniknelo!jestem bliska furii! Jak pewnie zauwazylyscie wrzucilam nowe \"wymiary\" Xavcia.niezle mu sie przytylo od poprzedniego razu,no ale ponoc jeszcze jest w normie:-)bylisym dzisiaj na U5(bilans szesciomiesieczniaka) i lekarz stwierdzil,ze jest bardzo zadowolony z rozwoju Xavcia.chociaz to mnie cieszy.widac \"zbedne funty\" nie ida na marne:-) Czy ktorys bobas rowniez osiagnal juz taka \"wage ciezka\"?!...niby nie mam sie martwic,no ale on jest jednym z najmlodszych listopadziatek...juz sama nie wiem co o tym mylsec... nie rozpisuje sie drugi raz ,wiec jeszce tylko chce przeslac moc buziaczkow dla dzisiejszej solenizantki Karinki!CMOK,CMOK,CMOK! milego dzionka.a i jeszcze jednego Wam zazdroszcze -pogody.ponoc w Polsce sa upaly,a u nas dzien bez deszczu od miesiaca,to dzien stracony.jak ja nienawidze tutejszej pogody...bleeeeeeeeeeeeee!tylko parno i duszno jest.fuuuuuuuuj! aha-w piatek meza jedzie do Polski na dwa dni do moich rodzicow,wiec zapraszam na babskie party!ktora ma ochote?:-) milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tak na chwile tylko.Mam pytanie,czy któraś z Was wprowadzała już do diety maluszka żółtko?Bo ja dzisiaj poraz pierwszy rozdrobniłam do zupki niecałe pół żółtka.Zobaczymy jak to będzie jutro :) W ogóle to moja Iza ma zatwardzenie po herbatce Hipp jabłko z melisą :/Pierwszy raz tak miała po 4 miesiącu jak wprowadziłam tą herbatke.Więc przestałam jej ją podawać.No i teraz to samo było...Więc juz raczej jej nie dam.Tylko zastanawiam się dlaczego tak się dzieje. W piątek najprawdopodobniej uzupenię tabelkę.Bedziemy jechać na zaległe szczepienie które odwlekło nam się o miesiąc.Jestem ciekawa ile mała już waży. No i na konieć wszystkiego najlepszego dla Karinki 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wielkie GRATTIS dla Karinki i Natalki na 7 i 6 miechow!!!!! Ja wyslalam moich chlopow na spacer juz godz. temu. Po raz pierwszy chyba pozwolilam mezowi wziac Olka. Tak to ja zawsze z nimi chodzilam :) Wlasnie widze przez okno jak wracaja z lasu :) Bylismy dzis wyrobic Olkowi paszport. Ale sie wiercil. Dopiero 8 zdjecie bylo w miare udane :) No i na zalegly Dzien Dziecka kupilam mu samochod-jezdzik z piszczalka w kierownicy. Za ok.20zl. Ale jaka ma radosc, choc sie oczywiscie jeszcze nie odpycha. Ale jak go posadze, podtrzymam i pojezdze do przodu i do tylu, to tak sie recholi :) Kamelle: ja wpadam na babski wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ojj ale się wyspałam mały ślicznie spał:) z yszkiem już chyba lepiej:) ja od wczoraj w nienajllepszym nastroju.... mąż wysyła mnie do polski na kilka dni na początku lipca.. :( w dodatku fo teściowe.. juz mnie od razu trzepie!!! wczoraj gadalam z nia przez telefon to dostaam taką litanie ze szok!!! tego nierób tamtego nierób masz robić tak i tak... chyba tam zwariuje:) widzę 2 plusy pujdę do fryzjera i naem się truskawkami i czeresniami. sto lat dla Karinki i natalki:) Buśka dla was dziewczynki aaaaaaaaaaa mój Fabi chodzi wzdóż i wszerz łożeczka:) a neima nawet 7 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!! hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez tylko na chwilke,tez sie w poniedzialek napisalam i mi zniknelo i sie wkurzylam.Czasu znow na wszystko brak.Mala w dzien spi tylko 3 razy po pol godzinki wiec wieczorami jestem juz taka padnieta ze hej.I ciagle gdzies wedruje,pelza czolga sie nie mozna jej na chwile samej zostawic...Na dzien dziecka kupilismy jej cos takiego http://www.toys.ie/My-First-Gym-!D11647-prod.aspx Przynajmniej z tego nie wylezie hehe. Flipsy daje jej od jakiegos czasu,tez je uwielbia i daje sobie rade w ich jedzeniu.Wogole to tutaj jest duzo produktow z glutenem dla dzieci od 4 mc zycia.Ciastka,deserki itp.Nie wiem o co w tym chodzi,czyzby tylko w polsce zalecali pozniejsze wprowadzanie glutenu? Dodatkowa robote mam jeszcze z pakowaniem rzeczy na przeprowadzke do Polski,tylko jakos powoli mi to idzie... Jescze tylko zyczonka dla malych solenizantow i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze trzeba sobie skasowac spacje pomiedzy myslnikiem a wykrzyknikiem.Wkazdym razie jest to taki jakby basenik dmuchany tylko nie wlewa sie tam wody, z porzadnymi wysokimi sciankami i zaczepionymi palakami do zabawy. Dobra pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Po dlugim czasie hehe :) Na poczatku spoznione zyczonka dla wszystkich malutkich solenizantow🌻🌻 🌻 My rowniez dziekujemy za zyczenia :) Z Polski wrocilismy w poniedzialek rano, niestety tydzien zlecial zbyt szybko i nawet na wszystko nie starczylo czasu. Malu zniosl podroz super, spal w samochodzie jak susel pewnie dlatego, ze podrozowalismy noca. W Polsce byl rowniez bardzo grzeczny i wyrozumialy. Myslalam,ze nie bedzie chcial spac w obcym miejscu, ale jednak moje obawy byly niepotrzebne :) Chrzciny rowniez sie udaly, maly byl grzeczny i bawil sie swoja mucha cala msze ;) Kamelle rzeczywiscie przejezdzalismy przez Twoja miejscowosc :) A co do wago Xavcia to niezly z niego bobasek:) Najwazniejsze, ze sie super rozwija :) Migotko ja dostalam niespodzianke na Dzien Matki, super az sie wzruszylam. Niezle sie napracowalas. Dziekujemy bardzo 🌻 🌻 Co do glutenu to i ja podaje od jakiegos czasu kromke chlebka do pomemlania :) Tutaj zalecaja od 6 miesiaca gluten. Moj maly tez wcina flipsy, a sie wysmaruje przy tym, ze hoho:) Dziewczyny, czy ktoras z Was juz obnizyla lozeczko? Nie moge uwierzyc, ze juz niektorym z naszych dzieci 8 miesiac leci. Zanim sie obejrzymy bedziemy roczek wyprawiac. Jak dla mnie troche za szybko ten czas leci :( Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna25malgorzata.korsakwp.pl
cześć mamusie długo nas nie było bo lataliśmy po szpitalach mały złapał jakegoś wirusa potem okazało się że jakeś zmiany neurologiczne podejrzewali wodogłowie ale naszczęście nie w usg główki wyszło roserzenie rogów bocznych i płyn na sklepieniu więc narazie jesteśmy pod opieką neurologa. michałek w tamtym miesiącu ważył 8kg obraca się w obydwie strony pełza ząbka jeszcze nie ma i z siedzeniem nie za bardzo gadka i śpiewa po swojemu je słoiczki kaszki flipsy biszopty i owoce potarte ostatnio podałam danonka i narazie nic się nie dzieje składam życzenia spóżnione wszystkim mamusiom i ich pociechą naj naj najlepszego i przedewszystkim zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Was!!! Malutek: daj znac jak sie nowy kojec sprawuje, bo ja sie tez czaje na podobny gumowy :) Tylko musialabym zamowic na polski adres, bo szukam tu podobnych na szwedzkich stronach i nic nie znalazlam :( Olek tak sie wierci, ze boje sie, ze wlezie wszedzie, a my jeszcze nie mamy sztachetek na schody, kominek, w ogole nie jestesmy przygotowani \"technicznie\" na raczkowanie :) Maz sie ze mnie smieje, ze jak kiedys Olek sie gdzies zawieruszy, to zebym sprawdzial pod kanapa, bo na pewno tam wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale tutaj pusto ostatnio, dziewczyny piszcie, piszcie :) A ja mam pytanie. Może któraś mi pomoże. Maciek przestał lubić mycie zębów. Jak próbuję mu włożyc szczoteczkę to zaciska usta i za chiny nie da sobie jej wcisnąć do buźki. Może macie jakiś sposób jak to zrobić. Nie chciałabym, żeby potem miał kłopoty z ząbkami, tym bardziej że teraz na noc dostaje butlę, więc mycie jest konieczne, a mały ma już 4 zęby więc i myć jest co..... Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki U nas dzisiaj jakas dziwna pogoda. Niby słonko świeci na termometrze 28 a wychodze na zewnątrz a tu wieje i zimno jak cholera. I musiałam wrócic do domu Szymka przebrać bo bidulek w krótkich spodenkach. Ale po 20 minutach gdzies przestało wiac i gorąco sie zrobiło. I tak w kółko normalnie nie wiadomo jak sie ubrać :o kamelle no to ładnie Xawierek sobie przybrał na wadze :) My dzisiaj mieliśmy mieć szczepienie ale tyle ludzi jak nigdy i przełożone mamy na poniedziałek. To dopiero wtedy sie dowiem ile mój klocek waży ;) Andziu Szymek już tez zjadł żotłko :) Dzisiaj też mu zrobiłam szpniak z żołtkiem :) Wszystko dookoła zielone hehe Bebolku to po co jedziesz do teściowej. Ja bym nie jechała jak taka zołza ;) A truskawki już są :) No i gratulacje dla Fabiego :) Franiu ja jeszcze nie obniżyłam łożeczka ale sie przymierzam bo mi Szymek wstaje. Tylko jak pomyśle, że go bede musiała tak nisko wkładać i podnosić to już mnie plecy bolą ;) Mnik my mamy do mycia cos takiego http://www.bebeconfort.com/collection-2008/UK/maison_toilette_soin_set_dent.htm i dl mnie rewelacja. Ta koncówka nakładana na palec jest świetna z bardzo cieńkiego silikonu. U nas zawsze ja najpierw myje Szymkowi ząbki sama a potem daje mu troszke pasty na tą druga szczoteczke i sam sobie myje. Zresztą on uwielbia tą szczoteczke i bez pasty tez nią szoruje i obgryza cały dzień. A tak sobie jeszcze pomyslałam, że może Maciusiowi pasta nie psuje? My bobodenta mamy i narazie ok Buziaki dla dzisiejszego solenizanta. Patryku duuuuża buźka 🌼 Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pompuje kolejna porcje mleka na jutro i pisze :) Frania: my obnizylismy lozeczko juz ze 2 tyg. temu. Teraz Olek lezy na tej srodkowej pozycji, ale i tak jak stanie sobie na kolana to lapki na poreczy i chce wylazic :) Tyle ze ja opcji zupelnego dolu chyba nie przezyje. Jakos tak mam wrazenie, ze wtedy to jakby dzidek na podlodze spal. Wtedy przekomarzam sie z G. ze zanim Olek pojdzie na samo dno lozeczka, to juz bedziemy je potrzebowac dla mlodszej siostry :) A propos: gdzie sie podziala Sylka? I jak tam Jej maluchy? Mnik: nie mam pojecia jak Wam pomoc ze szczotkowaniem :( Moze tak jak mowi Brzuchacz, pasta nie podpasila...No nie wiem. U nas jak na razie (odpukac) mycie 2 perelek idzie dobrze:) Brzuchacz i Andzia: piszecie o zoltku. Czy zeby dolaczyc jajko do diety musze sama cos ugotowac? Bo Olek jak na razie same sloiki pochlania, ale szykuje sie do upichcenia mu czegos jak tylko pojade po swieze mielone miesko od kumpeli tesciowej :) Dzis dostalismy paczke z probkami od Nestle. Jest lyzeczka i saszetka kaszki w prezencie no i ksiazeczka o karmieniu od 8 miesiaca juz :) Kurcze, tu w ogole jest dziwnie. Czytalam na polskich kaszkach, ze nie zawieraja glutenu (te z 6 miesiaca) a tu gluten jest juz w kaszkach od poczatku (4m). Praktycznie zamiast kaszek o wiele bardziej popularne jest tu tzw. välling (czyli cos ni to kaszka ni to mleczny shake). Chrupek jak juz pisalam w Szw. nie uswiadczy :( Zlazilam chyba ze 100 spozywczakow zanim znalazlam. Jak daje Olkowi sok czy herbatke do popicia, to sie ludziska dziwia, bo tu dla nich to tylko woda istnieje :) Widac, co kraj to obyczaj :) Na koniec:zostalismy dzis \"bezdziadkowi\". Ulubiony Dziadek Olkersa polecial nam dzis na tydzien do Polski :( Buuu... I coz my poczniemy: ja nieodrodna coreczka tatusia i Olo, ktory zaczail juz ze pod wieczor chodzimy do Dziadka z wizyta i codziennie ok.18 nawija mi \"Dziadziadziadziaaaa\" :) Jak cos gdzies w literkach poprzekrecalam, to wina laktatora trzymanego w drugiej rece :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tak na moment bo zaraz Iza będzie deserek jadła i już głośno się o niego upomina :) Migotko Ja po prostu pół żółtka roztarłam Izie w zupce ze słoiczka :) Zajrze do Was jak nakarmię małą i posprzątam,bo trochę mi się nazbierało :) MIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×