Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

IVA Ja mam dla Izy takie mięciutkie buciki na rzep.Na razie żadnych z twardą podeszwą jej nie kupuje.Bo na spacerze i tak jeszcze w wózku siedzi :) Kurcze zazdroszcze Ci takiego śpiocha :) Iza tak miedzy 10-11 zaśnie na godzinęmax 1,5 a po połudnu tak kolo 15:30 na 40minut lub godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
andzia- nie zazdrosc bo moze jeszcze Izunia cie zdziwi,tak samo jak mnie Marcelek.Przez pierwsze pol roku kiedy spal 30 min myslalam ze tak juz bedzie zawsze,sadzilam,ze im dziecko starsze tym mniej spi bo zwyczajnie mniej tego snu potrzebuje,a widac,nie zawsze :0 wiec glowa do gory.Ale bys sie zdziwila,jakby Iza od jutra spala po 3h hehehe buziak ide ogladac moj serial na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Melduję sie po nieobecności i obiecuję częsciej pisać. Moje maluchy się pochorowały, podziębiły trochę - są bardzo marudne i co chwila budzą sie w nocy i trzeba im wsadzać smoka. Wczoraj bylismy na tzw rynku i pokupywalam parę ciuchów dla dzieci typu body z długim rękawem, czapki na jesień, pajace do spania. U nas w bloku też strasznie zimno, zobaczymy jak nadejdzie sezon grzewczy. babka co nam sprzedawała mowiła że zimą jest bardzo ciepło, ale podpytalam sąsiadów i ich zdanie było inne Oj , zapomnialam o najważniejszym - bylismy z Natusią u kardiologa - pamiętacie?- pisalam o niedomkniętym przewodzie tętniczym - no więc mamy być pod obserwacją - następna kontrola w marcu, ekg serduszka prawidłowe, ale przez sam stetoskop babka słyszala że krew przepływa tam gdzie nie powinna. Podobno nie ma powodów do niepokoju, jest jeszcze szansa na zrośnięcie. A ogólnie to dzieci rozrabiają, dostałam ślicznego dużego kwiata od siostry - to już 2 razy mi go Kapcer przewrócił. I nie wiem jak ich opanować- podchodzą tzn raczkują mi do stolika z Tv lcd i walą niemiłosiernie . I najlepsze że zanim tam dotrą to spoglądają sie na mnie i pokazują "oj oj" - taki gest grożący paluszkiem - bo się odemnie nauczyły. A dzisiaj zastanawialam sie już gdzie choinkę postawimy skoro maluchy się wszystkiego czepiają. No i zjadają najmniejsze okruszki z podłogi, a ich ulubiona przekąska to karma od psa - zanim zdążę za którymś pobiec - zanim się obejrze - a one już w gębie kuleczkę suchej karmy mają. Albo biorą miskę od psa i wszystko wysypują i rozlewają wodę. Oj - mówię Wam że niedlugo to "zajoba" przy nich dostanę, każde chce iść w inną stronę i robić co innego. A najlepsze zabawki - to niezabawki np moja szczotka do włosów, butelka od napoju, kubeczek po danonku. Wiecie co - ja tylko czekam, aż one będą bardziej samodzielne, aż zaczną chodzić, albo żeby na wiosnę iść z nimi na podwórko na cały dzień - a teraz to taka jestem zależna od wózka, niekiedy to wolę w domu posiedzieć, zwłaszcza przy takiej pogodzie - bo nie mam siły organizowac całej wyprawy na spacer. I powiem Wam kochane, że ja już nie miałabym siły i nerwów na kolejne dziecko, bliźniaki wymagają tyle uwagi że wychować ich to naprawde wyzwanie. Trzeba ten czas dzielić na dwoje. U nas też podobne problemy przy przewijaniu - tak sięmi wykręcają - zwłaszcza płeć żeńska, że dosłownie klapsa bym spuściła na dupsko :-) Bo tyle sie muszę nawyginać przy przewijaniu że cała spocona jestem. Rozpisalam się trochę, buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldujemy się po weekendzie. U nas niestety mały załapał katar i od 3 dni jest baaardzo marudny i płaczliwy. Dwie nocki nieprzespane, bo co chweilkę sie budził z placzem. Bidulka moja kochana. A ja jak zombi po tym weekendzie...... Ale dziś nocka była już lepsza, tylko 3 pobudki były. Czyli ku lepszemu idzie. A poza tym to mój mały szkrab coraz smielej sobie poczyna z chodzeniem. ładnie chodzi już za jedną rączę i coraz częściej zaczyna stawać bez trzymania. Myślę, że jeszcze kilka dni i powinien ruszyć :) A gaduła na maksa. Często z tych jego gaworzeń idzie usłyszeć jakieś słowo a nawet zdania. wcozraj np. Mówię do niego idziemy do taty na dół? A on na to \"do tata\" :):):) często mu też wychodzi słowo, idz, ide nie no i standasdowe mama, tata, baba, dzidzia itp. Beti witaj po długiej przerwie. Jak wiesz my wszystkie tutaj podziwiamy Cię, jak sobie świetnie radzisz z bliźniakami. Powiem szczerze, że ja jakoś mało sobie wyobrażam dzień z taka dwójka jak mój maciek. Także sacuneczek dla mamausi :) Co do pytania o buciki, to my zakładamy takie zamszowe trzewiczki, raczej jeszcze letnie. Ale do tego grube skarpetki. Na razie i tak nie wychodzimy na bardzo długo w taka pogode, więc mały nie marzie. Ale już wkrótce musimy się zaopatrzyć w jakieś jesienne butki, a potem zimowe. No i jeszcze do tabeliki z mailami musze sie dopisać. Nick Mail IVA25......fant azja88_14@wp.pl Andzia......fran ia-maj3@wp.pl Frania23......f rania@casema.nl bebolek20..... bebolek20@onet.eu Sylka28H..... sylwiahaber@tlen.pl Mnik...........monik79@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze też mi wyskoczyła przerwa... wrrrrr..........i sorki za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja kupilam w wekend Olci jesienne botki,takie do pollydki,zapinane na zamek.Brazowe z rozowymi kwiatuszkami,slodkie sa.Rozmiar 21.Ajak przyjdzie zima to zaopatrzymy sie w jakiej ocieplane. Malej na szczescie nie dopadl zaden katarek,tylko syn mi smarka i pokasluje...Zaczyna sie sezon chorobsk... Tez dopisuje sie do tabelki. Nick Mail IVA25......fantazja88_14@wp.pl Andzia......frania-maj3@wp.pl Frania23......frania@casema.nl bebolek20..... bebolek20@onet.eu Sylka28H..... sylwiahaber@tlen.pl Mnik...........monik79@o2.pl Malutek........dorota_24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My juz po lekarzu.Następne próby wprowadzania białka krowiego pod postacią Danonków lub mleka HA doiero za pół roku. Szkoda,ale najważniejsze,żeby mała nie chorowała :) Zmykam na razie trochę ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas rowniez przypaletalo sie przeziebienie, Natalie ma od kilku dni katarek i rowniez mamy problemy ze spaniem ...jak zasypia stawiam jej kolo lozeczka rozpuszczony wicvaporup i troszke jej to pomaga....chyba wybralam sobie kiepski moment na odstawianie malej od piersi choc czasami wieczorami i w nocy daje jej moje mleczko wiec mam nadzieje ze jeszcze \"nabierze\" troszke tych dobrosci:).... co do bucikow to narazie nosimy addidaski by bylo cieplej w nozke i mamy jeszcze jedne zamszowe buciki mysle ze porzadne kupimy jak sie zrobi juz chlodniej lub jak mala zacznie stawiac pierwsze kroczki:) beti26- wyobrazam sobie jakie musi byc u Ciebie \"kongo\" z maluszkami i jeszcze na dodatek piesek w domu...my jak bylismy teraz na wakacjach w domu tez byl piesek i kotek...i to samo chciala robic z ich miskami:)...ja czasami nie nadazam za moim jednym skarbem a co dopiero za dwojeczka :) wiec ja rowniez szacuneczek :) dziekuje bardzo ze mimo mojej nieobecnosci na forum dostawalam zdjecia;) dzieciaczki sa poprostu przecudowne jak milo patrzec jak rosna i sie zmieniaja...jeeenkiiii juz niebawem beda mialy roczek:)..alez ten czas \"zaiwania\" ... rowniez dopisuje sie do tabelki Nick Mail IVA25......fantazja88_14@wp.pl Andzia......frania-maj3@wp.pl Frania23......frania@casema.nl bebolek20..... bebolek20@onet.eu Sylka28H..... sylwiahaber@tlen.pl Mnik...........monik79@o2.pl Malutek........ dorota_24@o2.pl Czarna101.....czarna242@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje zlikwidować przerwy, nie wiem czy się powiedzie Nick Mail IVA25......fantazja88_14@wp.pl Andzia......frania-maj3@wp.pl Frania23......frania@casema.nl bebolek20..... bebolek20@onet.eu Sylka28H..... sylwiahaber@tlen.pl Mnik...........monik79@o2.pl Malutek........ dorota_24@o2.pl Czarna101.....czarna242@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Nick Mail IVA25......fantazja88_14@wp.pl Andzia......frania-maj3@wp.pl Frania23......frania@casema.nl bebolek20..... bebolek20@onet.eu Sylka28H..... sylwiahaber@tlen.pl Mnik...........monik79@o2.pl Malutek........ dorota_24@o2.pl Czarna101.....czarna242@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka27H________________ sylwiahaber@tlen.pl shenen___________________ maja1101@o2.pl basik74__________________ basiasonek@vp.pl Wzetka __________________ edytae@poczta.fm bebolek2 0________________ bebolek20@onet.eu ilonka3 0_________________ ilonka30@tlen.pl Carlaa__________________ pmm.carla@iteria.pl Asik84___________________ joasik@gmail.com mimi1 981________________ magda.piechnik@interia.pl Asiorek2 _________________ asiorek2@wp.pl kamelle__________________ karolinekopec@poczta.onet.pl IVA25___________________ iva1982@o2.pl Malutek__________________ Dorota_24@o2.pl Brzuchacz________________ brzuchacz29@o2.pl Fra nia23_ ____________ _____ frania@casema.nl fufcia_____________________ fufcik78@interia.pl Migo tka_____ ______________ migotek86@o2.pl kamilok2 6_______________ ___ gt81@wp.pl beti26______________________ beatka1703@gmail.com aneta 312 ______________ ____ anet312@o2.pl Mnik_ ______________________ monik79@o2.pl joy76............................... joy76@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) CZeść Kochane. Wyżej wkleiłam tabelkę z mailami, tę starą, nie wiem na ile aktualną? U nas dzieje sie sporo. Magda ciąga nosem, kończy (mam nadzieję) choróbsko, które Maja przywlokła z przedszkola. Poza tym odkąd mamy psa nie mam na nic czasu, poważnie, już teraz zastanawiam się czy to aby na pewno był dobry pomysł...Ale jak się powiedziało A to...itd Po raz kolejny spróbuję wdrożyć się w forum, postaram się bo smutnawo czasem siedzieć tak i nie mieć z kim (do kogo :)) pogadać (hehe wcale nie egoizm przeze mnie przemawia). Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen To ja sięjeszcze dopisze bo mie nie ma w tej starej tabelce :) Sylka27H________________ sylwiahaber@tlen.pl shenen___________________ maja1101@o2.pl basik74__________________ basiasonek@vp.pl Wzetka __________________ edytae@poczta.fm bebolek2 0________________ bebolek20@onet.eu ilonka3 0_________________ ilonka30@tlen.pl Carlaa__________________ pmm.carla@iteria.pl Asik84___________________ joasik@gmail.com mimi1 981________________ magda.piechnik@inter ia.pl Asiorek2 _________________ asiorek2@wp.pl kamelle__________________ karolinekopec@poc zta.onet.pl IVA25___________________ iva1982@o2.pl Malutek__________________ Dorota_24@o2.pl Brzuchacz________________ brzuchacz29@o2.pl Fra nia23_ ____________ _____ frania@casema.nl fufcia_____________________ fufcik78@interia.pl Migo tka_____ ______________ migotek86@o2.pl kamilok2 6_______________ ___ gt81@wp.pl beti26______________________ beatka1703@gmail.com< br /> aneta 312 ______________ ____ anet312@o2.pl Mnik_ ______________________ monik79@o2.pl joy76............................... joy76@gazeta.pl Andzia.............................. frania-maj3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja krociutko z prosba-jesli,ktoras z Was moglaby przeslac mi zdjecie Wiktorii od Moniki,to bylaby bardzo wdzieczna! A u nas nadal ataki furii trwaja:-)dzisiaj to,az mamuska z rana z bezsilnosci sie powyla.synus okazal sie \"gora\".Ale przynajmniej pozniej przez caly dzien byl grzeczniutki.Dzisiaj odwiedzila nas kolezanka z porodowki ze swoja coreczka-dzien mlodsza od Xavierka.matko!jakie te dzieci sa rozne!jedno\"to \"potrafi,drugie cos innego.to niesamowite!i niby jeden dzien roznicy miedzy nimi jest!oczywiscie wagowo to moj baku na wyzynach jest:-) Wczoraj bylismy w aqua zoo.maly oczywiscie zadowolony,bo w rybkach to on gustuje:-)A jutro wybieramy sie na wieksze zakupy,bo musimy zmienic \"garderobe\" malemu. w ciagu ostatnich 2-3 tygodni tak sie wybil w gore,ze z prawie wszystkich spodni, rybaczki sie porobily:-) Odnosnie bucikowego tematu-to jak juz chyba wczesniej pisalam, mielismy z ich kupnem ogromny problem.w koncu trafilismy na jedne jedyne adidaski z nike(na twardej podeszwie),w ktore w ogole Xavciowi nozka weszla.wczesniej przymierzylismy ze sto par butow przeroznych firm i zadne nie pasowaly,bo Tuptus ma wysokie podbicie.juz martwie sie co to bedzie zima,bo w dluzsze buty,to nawet nie bylo mowy,zeby te jego pytki mu wlozyc:-(numer tez mamy 21. W tabelce od Shenen widze,ze jestem,wiec dopisywac sie nie musze. milej nocki!caluski dla brzdacow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam do Was takie pytanko,czy Wasze Maleństwa są też takmi nerwusami? Jak Izie coś idzie nie po myśli i wezmę ją na ręce to mnie gryzie albo okłada ręką gdzie się da :( Wczoraj spacerowała sobie przy łózku i doszła do jego krawędzi,no to mówię Izulka wracaj nie wolno tam iść,ona siętylko popatrzała na mnie.Więc wzięłam ją za jedną rączkę a ona w krzyk i mnie ugryźć chciałą,koza jedna. Taki nerwus z niej,ze hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia-ja znam to dokladnie i teraz powaznie mowie-xavier ostatnio jest nieznosny do tego stopnia,ze powaznie zastanawiam sie nad wizyta u lekarza,zeby przepisal mi cos na uspokojenie.naprawde czasami juz nie wyrabiam nerwowo.kocham go ponad zycie,ale to nie zmienia faktu,ze czasami tak daje mi w kosc,ze chetnie zostawilabym go w domu i poszla gdzie mnie oczy i nogi poniosa.drze sie,ryczy kompletnie bez powodu.takjest od 2-3 tygodni.oczywiscie wczesniej tez mial swoje\"widzi mi sie\",ale teraz to pobija wszystko!po prostu jest nieznosny!teraz tez oczywiscie mielismy \"wojne\".sam pchal sie do lozeczka,bo byl spiacy.ale gdy go polozylam spac dostal znowu ataku furii i darl sie w nieboglosy.a jak tylko go wyciagnelam z lozeczka-zasna lmi na rekach.blagam was dziewczyny poradzcie mi cos,bo jeszcze chwila i chyba naprawde eksploduje! No,a wczorajsze zakupy bardzo sie udaly,tylko niestety portfelduzo chudszy sie zrobil.e ubranka dla dzieci to prawie tyle kosztuja,codla doroslych.no,ale ja lubie,gdy synus ladnie wyglada,wiec naciagam sie:-) na rozne fatalaszki.aleprzynajmniej mamy juz wystarczajaco duzo ciuchow, by wejsc w jesien:-) jeszcze tylko zycze wam kochane milego is pokojniejszego dnia niz moj:-)!ucalujcie wasze pociechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelle Jak czytam to co piszesz,to jakby to o Izie było...Czasami pada na twarz,a jak ją chcę ołżyć to się wojna zaczyna :( No i wstyd sięprzyznać,ale czasami tez bym ją chętnie komuś zostawiłą i sobie poszła... Może to jakiś nowy etap?Niedługo będą chodzić i wogole...Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Hejka! kamelle wiem co to znaczy wkurzac sie na swoje dziecko,wiele razy tak mialam,teraz tez ale od wakacji zadziej bo Marcys zrobil sie grzeczniejszy.Jezeli chodzi o problem ze spaniem,moze sprobuj go klasc do loczeka jak widzisz kiedy on tego potrzebuje,wyjdz z pokoju,zostaw uchylone drzwi lub otwarte i czekaj.Ja w ten sposob odzwyczailam malego lulania do snu na rekach i ciaglego noszenia,pozniej byl etap siedzenia z nim w jednym pokoju,byl spokojny do czasu jak mnie widzial,gdy tylko wychodzilam z pokoju ryk niesamowity,nawet teraz czasami sie to zdarza,dosc czesto.Dziecko gdy jest za bardzo zmeczone tez nie moze zasnac.marcel wiele razy kiedy bylam pewna ze jest zmeczony i sie nie mylialam,kladzony do lozeczka darl sie ze nie moglam z nim wytrzymac i ryczalam .Pierwszy raz plakal 25 min ,ale najdluzej bylo na drugi dzien rano 2,5h! ale pomoglo :) beti26wielki szacunek dla Ciebie,podziwiam ze dajesz sobie rade z dzieciaczkami,i wcale sie nie dziwie ze wybrac sie na spacer to dla ciebie wielka wyprawa,mi z jednym brzdacem jest ciezko a co dopiero z dwojka.Na ktorym pietrze mieszkasz??? ja jeszcze u rodzicow na 3 ale ok 3 ,4 tyg bede sie wyprowadzac na swoje nowe mieszkano to bede na 4. I tez zastanawiam sie nad tym jak bedzie kiedy zaczna grzac,bo jataki zmarzluch jestem,do tego w duzym pokoju mamy stare okna. Gdzie mieszkacie? w jakim miescie??? kupilam wkoncu wczoraj buciki z H&M , takie smieszne 'futrzaczki' siwo czarno biale do lydki,mieciutkie,idealne dla dziecka ktore zaczyna chodzic i siedzi w wozku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Sylka27H________________ sylwiahaber@tlen.pl shenen___________________ maja1101@o2.pl basik74__________________ basiasonek@vp.pl Wzetka __________________ edytae@poczta.fm bebolek2 0________________ bebolek20@onet.eu ilonka3 0_________________ ilonka30@tlen.pl Carlaa__________________ pmm.carla@iteria.pl Asik84___________________ joasik@gmail.com mimi1 981________________ magda.piechnik@inter ia.pl Asiorek2 _________________ asiorek2@wp.pl kamelle__________________ karolinekopec@poc zta.onet.pl IVA25___________________ fantazja88 14@wp.pl Malutek__________________ Dorota_24@o2.pl Brzuchacz________________ brzuchacz29@o2.pl Fra nia23_ ____________ _____ frania@casema.nl fufcia_____________________ fufcik78@interia.pl Migo tka_____ ______________ migotek86@o2.pl kamilok2 6_______________ ___ gt81@wp.pl beti26______________________ beatka1703@gmail.com< br /> aneta 312 ______________ ____ anet312@o2.pl Mnik_ ______________________ monik79@o2.pl joy76............................... joy76@gazeta.pl Andzia.............................. frania-maj3@wp.pl poprawilam swoj meil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski ;) ale sie za Wami stęskniłam :p widze, ze na tapecie zmieninie pieluch hehe u nas wyglada podobnie- Szymek ucieka a ja próbuje go zlapać. no i mam pod reka dwie pieluchy zawsze-jedna normalna zapinana druga majtkowa i próbuje którą tym razem bedzie latwiej włożyć ;) a co do alergii to moja siostra robiła włąśnie testy dla córci i wyobraźcie sobie, że mała jest prawie na wszystko uczulona! czekolada, mleko, cytrusy, trawy, maka pszenna i zytnia, jajko, ryby, wołowina, kurczak, grzyby, plesnie i nie pamietam co tam jeszcze. ja nie wiem co ona bidulka bedzie jadła :/ doczytam co tam jeszcze napisłyscie- w końcu jest co poczytać i dpoisze reszte poxniej jak mi mój urwis da ;/ cholera ja dalej nie przysypiam nocek. ostatnio 12 razy wstawałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik84
Cześć dziewczyny :) Proszę o zdjęcia! Co do wściekania się na dziecko ja nie raz ryczałam, ale raczej dlatego, że miewamy problemy z jedzeniem, np butelka jest zła i koniec, kaszka z butelki tylko wieczorem i przy niezłym marudzeniu. Nadal cycuś króluje w menu. Zasypianie w łóżeczku to temat nie znany, bo zasypiamy też przy piersi, albo czasem przy butelce ale to rzadko. Mam pytanie, jak u Was z nocnikami? Bo mój mały za nic w świecie nie chce siedzieć na nocniku. Nie chce go zmuszać żeby się nie zraził. Wszyscy mówią, że już najwyższy czas na naukę. Ok lecę bo mały kupala walną ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane mamusie :) Witam bo długiej nieobecności. Ale miałam 2 tygodnie urlopu. Urlopik udany :D Batdzo udany :) Ale czas było wrócić do pracy :( A w pracy fatalnie :( Muszę czym predzej znaleźć coś innego bo jestem juz kłębkiem nerwów przez ta moja pracę. Kochane dziekuję za foteczki dziaeciaków :) są urocze. widzę, że coraz wiecej dzieciaczków już sama chodzi :D Moja Ola jeszcze musi sie trzymać za rączkę aby sama chodzić. Był okres co strasznie szybko sie rozwijałą a potem tak nagle staneła i nadal myka na raczkach :) Moja Olka zrobiła sie niedobra, jak jej sie coś weźmie od razu płacz i to nawet ryk jakby ja ze skóry obdzierano. czasami jak na nią krzykne nawet tylko głos podniosę położy sie na podłodze i ryczy. Pozatym na urlopie tak sie do mnie przyzwyczaiła, że jak tylko przyjde z pracy nie odstepuje mnie na krok. Chwyta sie mnie za nogi i nic nie moge zrobic. Jak wyjde nawet do lazienki juz od razu płacz. A jeśli chodzi o nocnik to ja moją Ole czasem klade w trakcie dnia, tzn. tylko w weekendy bo w tygodniu cały dzien w pracy. jak ja posadze to posiedzi moze max 15 min i tez ja musze zabawiać ale tylko raz mi nasikała. Kobitki teraz tak króciutko bo w pracy straszny młyn, ale później doczytam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku a co tu znowu taki spokój i cisza? Ja wpadłam żeby się wam pochwalić, że mój szkrab wczoraj postawił swoje pierwsze kroki :):):):):) Radzi sobie coraz lepiej. Stanął sobie bez trzymania i przydreptał do mnie, tak sobie po prostu, jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie. A ja nie mogłam w to uwierzyć, w takim szoku byłam. No a teraz to mały non stop ćwiczy chodzenie bez trzymania, co chwilkę ląduje na dupci, ale nie daje za wygraną. oj myslę że na swoją 10-cio miesięcznicę to on już będzie spokojnie pomykał :) No a teraz trochę mniej przyjemnie. kamell nie łam się, mi mały dzis też pokazał różki. On to jest nie do przewidzenia, raz kochany jak aniołek, że tylko go schrupać, a raz jak mały diabełek. Dziś myslałam, że wyjde już z siebie, od rana wył, piszczał i najlepsze jest to że zupełnie nie widze powodu. masakra, czuję sie już taka zmęczona a to dopiero ranek. teraz w końcu zasnął, po prawie pół godzinnej awanturze. Mimo, że już ze zmęczenia prawie upadał to i tak bronił się przed zaśnięciem. ja tego nie umiem zrozumieć, czemu te dzieci tak mają? No troche mi ulżyło......wylałam swoje stresy na Was. Z góry przepraszam, ale juz mi lepiej. idę teraz sobie zrobić kawe i zbierać siły na ciąg dalszy dnia. No chyba, że mały po drzemce troche wyluzuje???? Buziaki dla Wszystkich, a dzis zwłaszcza tych umęczonych szaleństwami ich maleństwo. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mnik juz przelamuje te cisze. Dzis bylysmy z Olcia u ortopedy,wszystko w porzadku na szczescie. A pare dni temu tez zaczela sama stawac.Jeszcze tylko czasami po pare sekund ale tez tylko patrzec jak zrobi pierwsze kroki. Ostatnio cos mi wstaje w nocy.Jak ladnie wczesniej spala,tak teraz budzie sie i placze.Moze to przez katarek bo niestety ja dopadl...Wykrakalam....Znow w ruch poszla frida i woda morska,Takze siedzimy w domku,tym bardziej ze za oknem juz piaty dzien pada!Beznadziejna pogoda. Ostatnio Olcia nie chce mi za bardzo juz jesc zupek co jej gotowalam.Troche lepiej szly kupcze.Wiec teraz gotuje jedna zupe dla wszystkich i odlewam dla niej zanim mocniej przyprawie.Tak sie rwie do naszego jedzenia ze nie wiem.Chce wszystko to co my.Tylko ciekawe czym chce to gryzc,bo nadal ma tylko 2 zabki,hehe. A w poniedzialek moj maz wyjezdza do pracy i nie bedzie go 4 tygodnie buuu... Pozdrowienia dla wszystkich maluszkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Moja Olcia chora :( Ma potworny katar z noska jej dosłownie cieknie. Prawie cała noc musiałam nosic ją na rekach. Nie da wogule sobie spików odciągnąć. dziś po pracy idę z nią do lekarza. Tak mi jej żal. dziwczyny mam pytanko czy wszystkie wasze dzieciaki przesypiają całą noc? Wyobraźcie sobie że ja nie miałam ani jednej nocy przespanej. Ola najmniej wstaje mi 3 razy. Ale ostatnimi czasy yo bije rekordy potrafi wstawac ok 10 razy. I jeszcze jedno czy jakas mamusia daje jeszcze cyca? ja Oli daje rano i po powrocie z pracy. Chciałam już ją całkowicie odstawić ale jakoś Ola tak płacze że muszę jej w końcy dać tego cyca. Mnik gratulacje chodzenia :D Cos niesamowitego :) Ale musiałas byc zaskoczona jak tak sam zaczął chodzic :) ja juz nie mogę sie doczekać. Malutek współczuje wyjazdu męża a gdzie reszta naszych mamus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie melduje:) niestety brak mi czasu na pisanie a to za sprawka jak sie domyslacie mojej malej ksiezniczki :).... wiecie co ja naprawde myslalam ze moja Natalie jako jedna z niewielu dzieci jest taka...pelna energii...nie usiedzi nawet chwileczki spokojnie...ale widze ze problemy ze zmiana pieluch, krzyki glownie wtedy jak jej cos zabiore lub zakazuje sie czyms bawic, nerwy jak jej cos sie nie udaje itp itd ...ale widze ze jest to jedna wspolna cecha naszych szkrabow:) ...u nas katarku ciag dalszy ale jest juz poprawa wiec mama nadzieje ze na dniach nas opusci... brzuchacz- 12 razy wstawalas w nocy??...biedactwo... ...my rowniez wstajemy ale tak okolo 3 razy myslalm ze to \"az\" ale chyba powinnam napisac \"tylko\" i za kazdym razem pije mleka po 200 ml...a ile pija Wasze szkraby mleczka? asik84- ja mojego synalka uczylam na nocnik sadzac jak mial pol roczku efekt byl taki ze jak mial poltora roku czesto chodzil juz bez pampersa...Natalie zaczelam teraz od niedawna sadzac na nocnik glownie zaraz po spaniu i jak widze (i jak zdaze) ze szykuje sie cos grubszego:) Mnik- GRATULUJEMY PIERWSZYCH KROCZKOW!!! ( i tu powinny zabrzmiec fanfary dla malego spryciarza;) :) Mautek1- swietnie ze u Olci wszystko wporzasiu...i nie smuc sie 4 tygodnie szybko zleci :) a moja malutka tez ma tylko dwa zabki a wogole nie chce jesc zadnych papek musi byc wszystko co najmiej w kosteczke i musze przyznac ze radzi sobie swietnie...Olcia tez da rade:) asiorek2- jak juz wspomnialam wyzej u nas rowniez nie ma przespanych calych nocek ...choc dzisiaj zdarzylo sie ze spala az do 3.30 ..ale ciiichooo zeby nie zapeszyc;) ....wiec tak my cyca dajemy juz tylko w nocy a raczej nad ranem jeszcze do niedawna dawalam na noc bo mialam pelne piersi a szkoda bylo by sciagac i wylewac...ale jakos odstawianie poszla nam calkiem latwo i od kilku dni wogole sie nie domaga cycka...i musze przyznac ze czasam to chyba bardziej mi brakuje jej przy cycku niz jej cycka... wlasnie moja niunka przydreptala z misiem i pokazuje gdzie misio ma oczko i nosek...alez to slodkie... pokazuje gdzie tylko i na czym tylko moze oczka po czym daje buzi i przytula...nawet kazda strone z ksiazeczki przytula... i ...moje kapcie bo sa tam pieski:) ...uwielbiam jak tak robi:) uciekam kapac mojego malego terroryste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też się melduje.Iza zasypia po mału,to ja napisze troszeczkę. U nas też jest problem ze wstawaniem w nocy,z tym,że to ja wstaje,bo mała kręci się nieraz okropnie w łóżeczku,a ja jestem wyczulona na kazdy jej ruch (też tak macie? ) Czasami zazdroszcze męzwi mocnego snu. Iza potrafi czasem usiąśc w łóżeczku podczas snu i śpi tak oparta o szczebelki :D I wogole krśi się.A to w poprzek śpi,a to głową w nogach...Ale najbardziej upodobala sobie spanie na brzuszku. asiorek Wiem co to znaczy jak maleństwo ma taki katar...Też mieliśmy jedną taką noc.Spała u męża na rękach i co godzinę budziłą sięz płączem,bo jej nosek tak zapchało,że oddychać ie mogła i musieliśmy ściągać. Mnik Iza teżmiewa takie dni.Zmęzona jest bardzo,a placzem i krzykiem broni sie od spania...A najgorsze jest to,ze ie wiadomo o co jej chodzi... No i oczywiscie gratuluje kroczków :) Wspaniały widok,prawda? czarna Tak piszesz że Twoja córcia tak się słodko przytula i wogole...Normalnie Ci zazdroszczę.Iza nie jest jakaśspecjalnie wylewna w uczuciach.Tuli się tylko,jak sięudezry i płacze,albo zaraz po przebudzeniu...Tak mnie ściśka cośczasami,bo ona nie jest taką przylepką.Łudzę sięże może to z czasem przyjdzie. malutek Problem katarku na tapecie widze.Chyba kazda zz nas to niestey przerabiala ostatnio,lub przerabia. A te 4 tygodnie...Miną szybko :) 3maj sie dzielnie :) Co do nocnika,to ja jeszcze nie sadzałąm,nawet o wsydzie,jeszcze ne kupiłam :P Chyba będę musiała nabyć :) Zmykam siękąpać.Małą zasnęła,męża jeszcze nie ma... Miłej nocki wszystkim mamusiom i ich pociechom :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×