Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

hej kochane!!! w końcu zmalazłam chwilkę by znów do was napisac. 1. sto lat dla wszytich zaległych solenizantów!!!!!!!!! 2. ja niedostaje od pewnegpo czasu zadnych fotek:(:(:( mój adres meilowy: bebolek20@onet.eu 3. dostałam tulko zdjątka Tytusa!!! dziękujemy!! śliczny chłopak 4. po wielu miesiacach niewytrzymałam i udałam sie dziś do polskiego lekarza w dublinie który jest podobno cenionym pediatrą. niewim czy pamiętacie ale na poczatku jak mały sie urodził pisałam wam ze podejrzewam u niego skaze białkową.. wtedy eybrałam się do irlandzkieggo lekarza który stwierdził ze to na 100% nie skaza!!! dziś ledwo weszłam do gabinetu a lekarz do mnie: PANI W SPRAWIE SKAZY BIAŁKOWEJ?? ja na to ze nie ze poprostu chciałam zbadacsynka i zapytac o kilka rzeczy. A on mnie pyta czym lecze skaze bo nic niewidac zeby pomagało. ja na to ze mały niema skazy ze tak mi lekarz irlandzki powiedział!! co sie okazało.. mały ma bardzo zaawansowaną skaze biłkową!!!!!:(:(:(:(:( dziewczyny czuję się taka winna ze szok ze zaniedbałam ze mogłam wczesniej jechac .. najgorsze jest to ze moło do dobrowadzić do zaczątków astmy co dopiero moze sie ujawnic za rok albo i później!!!! 10 miesięcy nieleczonej skazy!!!! jestem zrozpaczona:(:(:( naszczescie reszta jest ok. zapisał nam mnustwo lekarst i płyów do mycia i dał ostra diete dla małego.. a najgorsze o chyba to ze muszę mleko sprowadzac specjalnie z polski bo tu niemają odpowiednich. mam na siłe podawacn NAN 3 . h kochane spadam na dzis bo jestem padnieta!! reszte opiszę jutro pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak sie jest bezmozgiem...
trzeba bylo dzieciakowi wiecej mleka dawac i jeszcze sie tym chelpilas ze budyn zjadl!!!to nawet dziecku bez skazy nie podaje sie tak wczesniej mleka krowiego ani jajecznicy!!!przeciez bialko kurze tez uczula!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"BO JAK SIĘ JEST BEZMOZGIEM\" - chamstwo jest być może mile widziane na innym topiku ale nie tu. Dla twojej informacji moja Wikunia już od 8 miesiąca dostaje kaszę mannę na krowim mleku i nic jej nie jest. Każde dziecko jest inne i nie można generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nerw trzepnął. Sylka dzięki za zdjęcia. Kiedy ta twoja Olcia takie długie włoski wyhodowała? Wikusia ma podobnie jak Olkowski Migotki. Nie dość że mało to jeszcze blond. Będzie blondyna z piwnymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutek, Bebolek zdjecia poszły. Sylka dziękuję za fotki, Olcia faktyczne ma bardzo długie włoski, kucyk jest zabójczy, slicznie wygląda. A nowa fryzurka niczego sobie. A w którym ty jesteś już tygidniu ciąży? Bo na tych zdjęciach to wcale nie wyglądasz jak w ciąży. Najwyraźniej należych to tych szczęśliwych mam które nie tyją drastycznie w ciąży. ja to jak balonik wyglądałam.... Migotko, najwyraźniej Olek jest typowym Skandynawem, blondynek o niebieskich oczkach?....co prawda fotek nie dostałam więc tylko się domyslam. Podeslij mi proszę jakieś zdjęcia malego. Bebolek no faktycznie szkoda, że tak późno się wybrałaś do lekarza, ale nie panikuj tak bardzo. Kiedyś nikt nie wiedział co to jest skaza białkowa, dzieciaki od początku na krowim mleku były i jakoś zyjemy i mamy się całkiem dobrze. Fakt teraz dużo wiekszą uwagę sie na to zwraca. Mój mały tez ma skazę. Cały czas na NAN2 HA jedziemy. Ale chyba powoli mu zanika, bo jogurty i twarożki już je i nic mu nie wyskakuje. Głowa do góry wszystko będzie dobrze. A komentarzami pokorju tego powyżej nie przejmuj się. Najwyraźniej ta osóbka nigdy nie popełniła błędu i może innym wytykać jacy są bezmyślni. Nie rozumiem takich ludzi. Wiecej na ten temat nie piszę, bo nie ma sensu. trzymajcie się, ja już zmykam. mały dziś w nocy jakiś katar załapał i przejęczał pół nocki bo zasnąc nie mógł. na szczęście teraz śpi. A ja padam na nos, a tutaj cały dzień przede mną i jeszcze za chwilę szwagierka mi swojego 4 lotka podrzuci do kompeltu. Także znikam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kamell jeszcze do Ciebie pare słów. Rozumiem Cię doskonale, bo mój mały też rozrabia, gryzie mnie i mimo ze mu mówię że mnie to boli i żeby tak nie robił skutku brak. Co do ubierania, też strasznie marudzi a zmiana pieluchy to juz istny wyscig, kto szybciej, czy ja założę pieluchę, czy on ucieknie. Tak to wygląda. Mały nie slucha zakazow, wie co znaczy nie wolno, bo kiedy tak powiem to na chwilę przystaje i zerka co będę robić jak nie posłucha. ale swoje i tak robi. Ja myslę, że to przejściowe, dzieciaki nas testują na ile sobie mogą pozwolić. A co do histerycznych placzów, to kiedy mój mały zaczyna, to mówię mu na spokojnie, że jeśli się nie uspokoi to go nie wezmę i nie przytulę. I czekam aż mu przejdzie. Po kilku minutach zazwyczaj jest tak zdezorientowany moim brakiem reakcji że się uspokaja. Wtedy go biorę na ręce i mówię że teraz jest super i mogę go poprzytulać. Czy coś rozumie z tego nie wiem, najważniejsze, że się uspokaja :):):) także trzymaj się i bądź dzielna, nie daj sie małemu terroryście :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bebolku jak to się mówi,lepiej późno niż wcale. Najważiejsze że wogole ta skaza została wykryta.Teraz lekarz zapewne zmieni małemu mleczko,może i diete jakąs ułozy.A Fabiemu ta skaza wyszła w postaci jakiś zmian skórnych? Kurcze ja mam dzisiaj doła.Zaczęłam Izie te Danonki wprowadzać.Przez tyle dni było ok.A przedwczoraj dostała całego.Pod wieczór byłą niespokojna.Wczoraj też i wczoraj na wieczór zrobiłą takie 2 biegunkowe kupki.Dzisiaj od rana już3 :( Dzwoniłam do naszego lekarza czy mam z małą przyjechać,ale Pani doktor powiedziałą co mam podać i obserwować ją.No i Danonki odstawić :( W poniedziałek mam jechać do niej sama bez małej,żeby ustalić jej plan żywienia.Nie wiem dokładnie o co z tym chodzi,ale zobaczymy.Kurcze a już myślałam że wszystko ok będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik To mie pocieszyłyście,bo myślałam że tylko ja mam tak ze zmienianiem pieluchy ze kto pierwszy ten lepszy :) Czasami szłu dostaję,bo zanim uda mi się jej założyć pieluche to się zdoi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, oj te nasze dzieciaki w tym wieku coś się rozbrykały za bardzo i dają popalić . Moja Wiktorcia też łobuz sie zrobiła, awanturuje się oczywiście płaczem jak jej czegoś nie pozwalam , oczywiście zmiana pampersa to tragedia. Nie mogę sobie z tym poradzić, ale jak mąż wraca z pracy i przebiera małą to grzeczna jak aniołek. My jesteśmy pod stałą opieką z alergologiem i też miałam wprowadzić jogurcik tylko że zacząć od naturalnego, i po zwiększeniu dawki do kilku łyżek dziennie mała dostała krostek i strasznej biegunki, miała ją od kilku dni, ale na szczęście już przeszło i postanowiłam więcej jej jogurtów nie dawać. Dopiero teraz przestałam karmić piersią, ale to dlatego że w pazdzierniku na studia idę . Moja Wiki za mało waży, nie wiem co mam robić, dużo je, jest bardzo energiczna , i nie wiem czy się przejmować czy nie , ja jak miałam rok to wazyłam 8,5 kg, a ona mając 10 mies. waży 7,300 . Troszkę się zamartwiam, ale może juz taka bedzie. Pozdrawiam gorąco, muszę jedzonko dla małej uszykować. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dziękuje za wsparcie. do pomarańczki: moze ty jestes idealną matka i nigdy niepopełniłaś błędu ale ja niestety taka niejstem!! dla twojej informacji: u lekarza bylam 2 razy: 1-zapewniali mnie ze to na 100% niejest skaza białkowa za 2- ze chrstki są od śliny i mokrej buśki którą mój syn cały czas ma. wiec skąd mogłam przypuszczaćze to skaza!!! lekarz pytała jakie i kiedy produkty wprowadxzałam i na to ze kaszke i budyn gotowałam na krowim mleku powiedizła ze dobrze ze róbowałam przyzwyczajac dziecko (poniewaz on pochwala wprowadzanie leka krowiego po 6 miesiącu) a to nie moja wina ze dziecko jest uczulone. no niestety w irlandi cięzko iść do polskiego lekarza niedość ze to wyprawa na cały dzień bo to autobusem i pociągiem muszę jechac tpo na dodatek długie terminy na wizyte!! a koszty swoją droga. do mam z dziecmi ze skaza: zapomniałam lekarza zapytac i może wy wiecie: w internecie wyczytałam ze mogę podawac produkty z koziegoi sojowego mleka. czy wy podajcie??? jak to wygląda?? aa chciałam sie jescze pozalić:( od kiedy mały drzucił pierś ) chciałam się intensywnie odchudzac.. ale zadna dieta niepomogła :(:( pytałam o to tez polskiego lekarza dlaczego tak sie sało. zapisał mi tabletki które powinny mi pomoc w odchudzaniu ale podejrzewa ze mam chorą tarczyce:(:(:(:( sto lat dla dzisiejszych 10-miesieczniaków Szymka , Oli , Oli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku Na temat koziego mleka nic nie wiem,ale wiem że mamy dzieci ze skaza z powodzeniem podają mleko sojowe np.Humanę SL lub ProsoBe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-D bebolek - jeżeli podejrzewasz chorą tarczycę (jak tyjesz to pewnie niedoczynność tarczycy) to zrób sobie najpierw badanie. W Polsce ze skierowniem od rodzinnego placi się mniej więcej 20 złotych za takie badanie. Ja kiedyś sobię badałam, nie wiem jak to u was wygląda. Tarczyca często się oddzywa własnie po porodzie. Co do skazy białkowej to moja znajoma zamiast mleka proszkowego antyalergicznego podawała dziecko właśnie kozie (dosłownie od kozy, brała od gospodarza). Objawów niepokojących nie miał i lekarze chwala to mleko, no ale skąd tu kozę wziąść. W każdym razie u mnie wystepuję ich brak. A takie kartonikowe chyba jest strasznie drogie. Niepamiętam cen, ale sama po półkach sklepowych go szukałam i zrezygnowałam. młodziutka - ważne, że Wiki przybiera na wadze, moja mała też słabo przybiera, chociaż ostatnio z mężem zauważylismy że robi się powolutku mała zawodniczka sumo :-D (fałdeczki wyskakują i nie jest taka chudziutka), no i żarłok z niej niesamowity. mnik - ja jestem w 22 tygodniu ciąży, a wierz mi na słowo w drugiej ciąży brzuszek wyskoczył mi prędzej niż za pierwszym razem. Zdjęcia tego nie pokazują, bo tam skupiłam się na twarzy i moim fryzie, ale jak jakies fotki będę miała to podeśle wam i zobaczycie jak sobię powolutku rosnę :-D. wzetka - Oli włosy wszystkich w rodzinie dziwią, może nie ich ilość, bo dużo ich nie ma, ale góra rośnie jak szalona. Po roczku chce jej włoski ściąć i wtedy pewnie zaczną szybko rosnąć, a do roczku zostawię jej jeszcze tego kucyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo kobietki,brawo!Widze,ze apel cos zadzialal:-) Ale na wstepie chce opitolic tego przemadrzale,ktory to nieproszony wtracil sie do naszego forum.Jedna z cech inteligencji,jest to,ze najpierw dobrze czytamy(sluchamy) wypowiedzi, a dopiero potem wyrazamy swoja opinie na dany temat.i wniosek z tego taki-jesli bylbys taki \"wszechwiedzacy\",to wyczytalbys(przynajmniej!),ze dziewczyna byla juz wczesniej z dzieckiem u lekarza!I do cholery,nie waz sie nikogo tu obrazac,bo bledna diagnaze postawil lekarz,a nie bebolek frajerze jeden! No,az mi lzej!:-) Widze,ze nie tylko ja mam \"problemy wychowawcze\" z synusiem.oby to tylko bylo przejsciowe...Jutro meza ma urodziny,wiec musze przygotowac malutkie przyjecie,a co sie z tym wiaze-meza musi caly dzien uwazac na Xavierka.moze troche sobie odpoczne:-)juz mi nawet obojetne,ze przy garach:-) moja lekarka,tez zalecila mi zrobic badanie na tarczyce,ale dlatego,ze jestem ostatnio jak bomba zegarowa-tylko czekac az wybuchne!chyba musze zaczac brac cos ziolowego na uspokojenie:-)no,a teraz dochodzi jeszcze napiecie przedmiesiaczkowe,wiec wszystko rowne jest masakrze:-) No i oczywiscie malym \"kudlaczom\" wloskow zazdroscimy rowniez:-)my to prawie nadal lysiutency,oj lysiutency jestesmy.pare jasnych wloskow tylko wiatr czasami rozwiewa:-)ale moze to i nawet dobrze,bo nie wyobrazam sobie teraz zboja u fryzjera-przeciez on sekundy z tylkiem na miejscu nie usiedzi! Buziaki dla naszych dzisiejszych licznych solenizantow! Sylka-czekamy na zdjecia brzusia-synusia!:-) buziaki!milego weekendu!tylko mi sie znowu pod ziemie nie zapadnijcie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamuski i dzieciaczki po dluugiiiej nieobecnosci bo az przeszlo miesiecznej:) ...no ale mam nadzieje ze mnie nie zapomnialyscie jeszcze:) z nadrobiniem zaleglosci pewnie nie poradze sobie calosciowo wiec postaram sie poczytac chociaz pobieznie ...juz nad tym pracuje;) My pare dni temu wrocilismy z PL...podroz w obie strony przebiegla spokojnie choc Natalie zaczela wlasnie zabkowac w drodze do PL a jak wracalismy wychodzil jej drugi zabek....wiec jestesmy posiadaczami dwoch dolnych jedyneczek ...huuurrraaa...chyba doczekalismy sie perelek jako ostatni;)...pozatym mamy za soba -tez chyba jako ostatni- chrzest i przyjecie komunijne synalka...wszystko udalo sie super (tylko pustka w kieszeni zostala heheh) ...przeczytalam ostatnie posty i troszke sie pocieszylam bo szczerze myslalam ze tylko moja Natalie jest taka rozbrykana..nie musze nawet opisywac jak wyglada zmiana pieluchy czy zakazy ruszania pewnych rzeczy ;)...dodam tylko ze jest jej wszedzie pelno nawet jezeli cos jest zastawione i tak znajdzie sposob by sie przecisnac nawet jezeli ma sie pod czyms przeczolgac;)...pozatym \"podlapala\" ostatnio krzyk czy jest w domu czy na spacerze jak jej cos nie pasuje to krzyczy ale nie placze tylko robi cos w stylu aaaaaaaaaa a ze glosik ma dosc donosny uwierzcie slychac ja dosc niezle az sie echo roznosi..mam tylko nadzieje ze niebawem z tego wyrosnie;) chcialam jeszcze serdecznie przywitac monike...nawet niewiesz jak milo bylo przeczytac posta od Ciebie:) pozatym gratuluje maluszkom i mamuskom pierwszych postawionych samodzielnie kroczkow ;) odnosnie mleka sojowego i koziego to moj starszy synek ma skaze bialkowa i tez lekarz kazal podac kozie niestety po kozim dostal jeszcze wiekszego uczulenia (a cena jego rzeczywiscie byla dosc wysoka choc bylo to 9 lat temu wiec moze bylo jeszcze malo dostepne) potem sprobowalam sojowe i to zdecydowaie toleruje... w PL takie produkty sojowe sa malo dostepne i chyba jak dobrze pamietam dosc drogie natomiast w UK sa dostepne raczej w kazdym wiekszym sklepie i jest dosc duzy wybor (mleko, jogurty, biszkopty itp) dobra teraz sokoro malutka jeszcze spi poczytam Was troszeczke bo jak juz wstanie niestety rece musza byc wolne dla niej:) p.s. ciesze sie ze moge juz Was poczytac ...normalnie sie za Wami stesknilam:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik84
Witam ;) Muszę przyznać, że bardzo mi ulżyło, jak poczytałam o uciekinierach z przewijaka ;) Myślałam już, że jestem jakaś nie teges, że sobie nie radzę z przewijaniem własnego dziecka ;) Ile się naśpiewam, nawygłupiam itd żeby Tytus tylko spokojnie wytrzymał przewijanie, czasem się udaje, czasem kończy się wściekaniem i ekspresową zmianą gaci ;) Zębów mamy już pięć, zaczęły wychodzić miesiąc temu i już piąty się pokazał. :) Widziałam, że jakiś debil się nam przypałętał na forum, szkoda, że nie można wywalić tego posta bo tylko zaśmieca. Jak się jeszcze raz pojawi to naślemy na niego jakichś hakierów ;) hehe muszę lecieć bo młody wzywa, napiszę coś jeszcze później jak spokojnie Was poczytam. Proszę o zdjęcia, bo dostałam tylko od kamelle. Śliczny bobasek :) Dzięki. mój mail joasik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bebolek a nie macie Medical Card?Mysmy mieli,i wsyscy nasi polscy znajomi tez.Dzieki temu leki i lekarz bylo za darmo.A o irlandzkich lekarzach to ja tez cos wiem...Dlatego gdy tylko przeprowadzilismy sie do miasta od razu przepisalam sie do polskiego lekarza.I nie muaialam za nic placic.Tez na drugi koniec miasta trzeba bylo drylowac,ale warto bylo.Lekarka zauwazyla u Olci poczatki skazy jak miala ok 3 mc i od tamatej pory dawalam tamtejsze mleko Nutrilon Pepti plus.Odpowiednik tutaj w Pl to Bebilon Pepti 2. A ztym lekarzem polskim,to moze poszukaj gdzies blizej jakiegos innego? Sylka zdjecia doszly,dzieki.Tez lubie takie wycieniowane fryzurki.Czekamy na fotki brzusia. Dzisiaj tak zimno bylo,ze musialam wygrzebac malej rekawiczki.A ma byc jeszcze zimniej...No coz zima sie zbliza.Znow te grube czapy i szaliki. Jutro pomykam do szkółki,maz zostaje z dziecmi.Ciekawe jak sie spisze... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutku:) no niesety bliżej niemamy polskiego lekarza:( Medical card również neimamay. na poczatku niebyło miejsc juz u nas w miejscowośći (przynajmniej taka nam powiedzieli) a teraz mąż ma bardzo wysokie dochody i nam sie poprostu nienależyL(:( ten polski lekarz kazał nam w aptece założyć DPC ( drugs payment card) i za leki miesięcznie i wiele takich kosmetycznych rzeczy mamy do 90 Euro a póżniej już za darmo!! i kazdego miesiaca mamy en limit 90 a póżniej darmówa. kochane spadam zjadac kefirek!! od dziś jestem na diecie 10 dniowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Witajcie Mamusie! Mam nadzieje,ze napisze wszystko zdarze napisac co chce bo Marcelek spi od 1,5h-oby sie jeszcze nie obudzil :) kamelle- wyslalam meila. Co do tego ze maly nie slucha,hmm mysle tak samo jak ktoras z dziewczyn pisala,ze dzieciaczki nas testuja i sprawdzaja do jakiego momentu bedziemy im pozwalac.MOj synek o dziwo slucha jak mowie 'oj nie wolno' stanowczym glosem i bez najmniejszego usmiechu,tylko powaga! oczywiscie zdarzaja sie sytuacje kiedy ciekawosc jego wygrywa ale wtenczac zajmouje go czyms innym i sie udaje,moze wyprobuj ta metode? nadal za kazdym razem mow ze nie wolno i nie poddawaj sie! 3mam kciuki Andzia-gratuluje pierwszych kroczkow!!! ja nie moge sie juz tego doczekac! Marcys staje sie coraz smielszy i puszcza sie sam i stoi jakis czas,a jak zauwaza ze niczego sie nie trzyma,siada :) Czy nastepne kroczki corci sie powtorzyly???.Co do szybkiego pieluchowania...doskonale wiem o czym piszesz (zreszta widac ze nie jestes sama z tym problemem),u nas zaczelo sie w sierpniu,myslalam ze szalu dostane bo on zawsze byl szybszy ode mnie chociaz na prawde robilam wszystko szybko,na szczescie po ok 3 tyg sie uspokoil ale niezaprzestal,teraz kiedy go przewijam wciaz wstaje,daje mu do raczki rozne rzeczy zeby sie zajac ale zadko to pomaga,mysle ze trzeba to przeczekac-taki ich urok teraz. migotka86-moj marcys tez ma malo wloskow,chociaz w wakacje podrosly i po kapieli udalo mi sie uczesac irokeza-sprobuje wyslac fotki jak maly mi da :) i tez marzy mi sie synek z irokezem :) bebolek20-przykro mi z powodu skazy,nie smuc sie i nie doluj bo czasu niestety nie cofniesz,skup sie teraz na tym co masz robic z malym i mysl pozytywnie,wierze ze bedzie ok.Swoja droga od poczatku daje synkowi mleko NAN i jestem zadowolona.pozdrawiam Monia-jak sie czujesz??? PYTANKO: 1)Czy u was tez zrobilo sie tak okropnie zimno??? 2) jakie macie buciki dla dzieci? ja mam tylko te ze chrzcin ale lada dzien zamierzam sie z kupnem trampek za kostke (sa takie slodkie) bo na tytpowe buciki skorzane to za szybko chyba jesli Marcel jeszcze sam nie chodzi,no i dzis kupilam mu skarpetki do lydki ze skorzana podeszwa,fajne sa.Macie takie? buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
i prosze o fotki,sylka jestem ciekawa fryzurki :) fantazja88_14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
dziewczyny, CO MYSLICIE O TYM ABY ZROBIC TABELKE Z NASZYMI MEILAMI??? bo chcialabym wyslac wam fotki marcelka i swoje ale nie moge sie doszukac wszystkich meili,poza tym to trasznie czasochlonne,no i maly wlasnie sie obudzil.Zaczne od siebie i czekam na reszte,mysle z enie tylko dla mnie bedzier to wygoda-jak sadzicie??? chyba ze ktoras z was ma wszystkie meile skopiowane to prosilabym o wklejenie.z gory dziekuje. nick meil IVA25......fantazja88_14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) IVA25 U mnie też niestety zimno.Szkoda że lato tak szybko uciekło. Co do tego przewijania,to ja też Izie próbje ręce czymś zająć,ale to odnosi coraz mniejszy efekt :) A co do tabelki z mailami,to ja jestem za :) nick mail IVA25......fant azja88_14@wp.pl Andzia......frania-maj3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez wskakuje do tabelki :) nick mail IVA25......fant azja88_14@wp.pl Andzia......fran ia-maj3@wp.pl Frania23......frania@casema.nl Hehe Andzia mamy podobne maile ;) Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec i ja się dopisze!! IVA25......fantazja88_14@wp.pl Andzia......frania-maj3@wp.pl Frania23......frania@casema.nl bebolek20.....bebolek20@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce!! IVA25......fant azja88_14@wp.pl Andzia......fran ia-maj3@wp.pl Frania23......f rania@casema.nl bebolek20..... bebolek20@onet.eu Sylka28H.....sylwiahaber@tlen.pl iva - podeślę zdjątka pozniej, może jeszcze ktoś nie dostał to wyślę hurtowo, muszę te wasze adresy e-mailowe posprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) U nas dzisiaj słońce,ale nadal zimno...Mimo to jak Iza wstanie z przedpołudniowej drzemki,to pójdziemy na spacerek. Ile w ciągu dnia przesypiają Wasze maluchy?Bo Iza z reguły 2 razy o godzinie. Ja wyślę fotki jak uzbiera sięwiększość adresów mailowych.bo chyba nie mam żadnego :P Tak sporadycznie tu zaglądałam... Nick Mail IVA25......fantazja88_14@wp.pl Andzia......frania-maj3@wp.pl Frania23......frania@casema.nl bebolek20..... bebolek20@onet.eu Sylka28H..... sylwiahaber@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
andzia- wlasnie tez zastanawiaja mnie te przerwy w meilach... Moj Marcel w ciagu dnia ma dwie drzemki,jedna ok 11 ,ktora trwa od 1-2h, a druga po obiadku od 1,5-3h.Jestem w szoku bo od wakacji tak dlugo spi,kiedys spal tylko 30 min!!! a teraz az mi dziwnie ze tyle spi hehe JAKIE BUCIKI ZAKLADACIE SWOIM POCIECHOM W TAKA CHLODNA POGODE ???? ciesze sie ze pomysl z tabelka meilowa przypadl do gustu.Ja tez wysle fotki jak bedzie wiecej meili milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×