Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

No widzisz slecna, my to się prawie bez słów rozumiemy;) Napisałam to żeby troszkę rozluźnić atmosferę, bo dziewczyna przeraźliwie śmiertelnie podeszła do naszego topiku, a tu klops:O Ania nie podłapała żartu:O Chyba rzeczywiście można mieć RÓŻNE poczucie humoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha tak myslalam z ta Olenka!! musialabym zobaczyc tego lukasza w serialu, tak na zdieciu no no calkiem calkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, co tu dużo mówić... żadna nie oprze się urokowi Łukasza choćby nie wiem jak się zapierała;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ania trochę ponura była. Poza tym nie rozumiem, nie podoba się jej to po co tu wchodziła :-o ha, ha, a ja mam 1333 lat! Oj, kwiatku, Łukasz na zdjeciu jest cudowny, a gdy dodasz do tego jeszcze głos i ruch to prawdziwe ciacho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie też, oby żaden nie był brzydszy od Łukasza ;-) A kwiatek chyba go jednak nie obejrzy, sama mówiła, że jest za granicą i tęskni za polskimi serialami. A kozicy dzisiaj brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozicy brak, ale A.M.E.N. jak widać na posterunku;) No fakt, kwiatek za granicą, coś zakręcona jestem dzisiaj:D albo jak zwykle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Raczej jak zwykle :-p Ależ jestem dziś uszczypliwy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie ma mnie w Polsce i nie moge podziwiac razem z Wami kobitki boskiego Lukasza :-(, a w internecie chyba nie mozna ogladac klanu, jak do tej pory udalo mi sie sciagnac magde m, gdzies tam ogladlam kiepskich i oficerow i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, kwiatek to żałuj, że nie możesz oglądać seriali z Łukaszem. My tutaj wszystkie go uwielbiamy i nawet A.M.E.N. chociaż się wypiera, ale ja i tak wiem swoje;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w streszczeniach NW znów nie będzie Radka :-( A.M.E.N.----->no faktycznie, jesteś mistrzem uszczypliwości :-D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam już nie zwracam uwagi na streszczenia, bo jak widać mają się nijak do rzeczywistości i Łukasz był ostatnio w \"Na Wspólnej\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale......chyba nie dam rady oglądać NW tak w ciemno :-p Klan to jeszcze spoko, przynajmniej mozna się pośmiać, ale NW....:-o Po tym ostatnim odcinku bez Łukasza, moje samopoczucie diametralnie spadło, nie wiem co za \"klan\" idiotów tam gra :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No denny jest, niestety:O to fakt, ale może kozica ogląda to da znać, że był Łukasz, a wtedy zobaczymy powtórki:D fajnie wymyśliłam, nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Cześć dziewczyny nareszcie jestem. Niestety nie mogłam dzisiaj oglądać Klanu może mi któraś krótko streści. Załapałam się na NW ale nie było tego waszego słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
SzurniĘta, Slecna nie doczekałam sie idę spać . Jutro sie odezwę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micho chciałby wrócić do pracy,do firmy Felixa.Ale Sylwia jest przyjęta na jego miejsce.Felix obiecuje mu dorywcze prace. Natalia,przeprowadza się do nowego mieszkania.Ma pretensje do Michała,że zdecydował się zostać z matką na Sadybie. Kamila opowiada Błażejowi o wizycie u Aliny. Alicja podsuwa Krystynie gazetę z artykułem szkalującym ją,Vujkovica i Deptułę. Kinga dostaje awans w pracy.Zostaje kierowniczką działu. Sylwia udaje,że jest w ciąży. Moni,umawia Vujkovica z Gabrielą,w tym samym czasie gdy ona ma się spotkać z Romanem. Tyle na dziś.:) Jutro obejrzycie same :D Pa!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa dzięki za streszczenie. Ale ta Monisia to wredota. Mam nadzieję że Feli ją wykołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna wredota.Z początku ją usprawiedliwiałam,ale teraz to już przegina.Oboje z Felim są siebie warci.A Feli ją sprowadzi na manowce,łażą ciągle do kasyna.Zostanie goła i wesoła.:D Jakoś nie wierzę Jeremiaszowi,żeby tylko cioci Stasi jakiegoś dziadostwa nie zrobił.Bo fajna kobitka z niej.Taka ufna........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Ja to wogóle nie trawię Trojanowskiej. Sztywna i gra beznadziejnie. Mam nadzieję, że któregoś dnia obudzi się z ręką w nocniku, a tu puściutko i nie ma nic. Pójdzie na żebry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ich kiedys laczylo
Stiepana i Gabriele? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jesteście? Wczoraj coś mnie zmogło i padłam na fejs już o 22.00:O no i nie pogadyłyśmy, kozico:( Marketa, Ty też wczoraj jakby disapir??? byłaś i nagle Cię wybyło;) slecna--------> oglądałaś? A.M.E.N.----------> śpisz?;) taka pogoda śpiąca dziś;) i oby wszyscy byli tak USZCZYPLIWI jak Ty - na forum i nie tylko - świat byłby zupełnie inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, milacki ;-) tak, oglądałam! Adam był, ale tylko pod koniec, he, he, umówił się z Olką w pubie i siedział tam wcześniej z tą blondyną od herbaty. To ponoć jego pracodawczyni (????) Adam znakomicie wspina się po górach, toteż rozpocznie pracę jako czyściciel szyb na wysokości :-D :-D :-D Był w czarnym swetrze na zamek błyskawiczny jakby kto pytał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie przestawił sobie Olkę i tą babę. Ale Olka miała minę, co za zazdrosne babsko :-o Najpierw go odrzuca, a potem stroi fochy :-p A pana Janusza ani sladu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurniĘta---->ale słodzisz A.M.E.N.owi, próbujesz go wyraźnie przekabacić na stronę Łukasza ;-) Kozico, wybacz, że wczoraj później mnie nie było, ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na kafe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam:D:D:D na szczęście motywy z Łukaszem są pod koniec i udało mi się zdążyć i zobaczyć:D Natomiast sweterek i cała reszta (u Łukasza) przestaje mi się podobać, bo robią z niego grzecznego niuniusia coby pasował do Oleńki:O A Oleńka już jak stara maleńka w tym płaszczyku i makijażu a`la Brigitte Bardot:O No bez paranojek, to przecież młoda dziewczyna, a robią z niej starą babę, a może ona sama się tak stylizuje??? Nie wiem, może to ja jakaś niemodna jestem:O:O:O Ale sam Łukasz był słodki jak zawsze i ta jego ściema: \"nie mogę przestać o tobie myśleć...\";) w tym jest genialny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, taki z lekka żałosny, nie? :-o Co za poczciwina, ale czemu oni się w ogóle spotykają? Olka nie chciała przecież kontynuować tej znajomości więc dziwne to wszystko. A on też idiota, leci na każde jej zawołanie Co za kosmiczny naiwniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×