Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość dsadsad
wreszcie Lubiczówna będzie miała porządnego faceta profesor pasuje do doktorstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jakos mamusia Oli nie
zadowolna ze profesor nie dotrzymuje terminow:D mogliby sie nie dogadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsad
dogadali by się, bo wszyscy kochają Oleńke :D, ale faktycznie to biuro Beaty, jak zamek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy pomiedzy
Moni i tym facetem Gabrieli cos bedzie... jakis taki chetny by jej pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsad
no ona coś z nim kiedys kręciła, tylko coś on ją nie chciał, czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale teraz wydaje sie chetny
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljiu
Oj, ktoś tu ma chrapkę na Ole, stary świntuch, ma córkę w jej wieku. Jakoś trudno mi sobie ich wyobrazić jako ewent. parę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkis
Tacy sa najgorsi, niby nie znosza twojej kolezanki, a po latach maja z nia romans, tez czuje, ze cos bedzie z Monika i dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
wiekszosc dziewczyn w wieku Oli ma juz od kilku lat stalego faceta, czesc dziewczyn ma nawet calkiem fajnego tego faceta ;). A OIka samych jakichs felernych se wybiera (starsza siostra zreszta tez). Dziwne jakies. Teraz za profesora sie zabiera. Swoja droga, jestem ciekawa, czego wlasciwie na takiej resocjalizacji ucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsada
nie córka jego jest trochę młodsza od Oli ;), Ola sama na niego leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Ale pomógł Gabryśce, nie dość, że teraz cala knajpa będzie na jej głowie, to jeszcze się będzie bała o ewentualny romans Moniki z jej facetem, w końcu Monika kiedyś była bardzo zła na nią o to, że jest z tym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsada
ano Lubiczówny to ewenement 120 facetów miały i każdy jakis popapraniec, ja bym się na miejscu doktorostwa załamała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzema slowami
bedzie sie dzialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsada
ten wątek Moni i jej fagasów jakoś mnie nie bawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Bo Monika, moim zdaniem miała tylko jednego normalnego faceta( nie pamiętam imienia) tego detektywa, co pomaga Darkowi i Czesi. Tylko przy nim, zachowywała sie jak normalny człowiek, a nie jak rozhisteryzowana, zdziecinniała idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z mako.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsada
a faktycznie Bogdan była fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsada
z Rafalskim, to chyba się Gabrycha jakiś czas prowadzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy z każdym
jeżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsf
Biedny Michałek no przecież on jest dzieckiem specjalnej troski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Michal to jest typowy facet zepsuty przez mamusie, z ktorym zadna normalna kobieta nie chce byc. I jeszcze taki wzorzec ojca... Pełno takich typow rozpieszczonych przez nadgorliwe mamusie, zawsze mi zal glupich kobiet, co z maminsynkami żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
bo warszawka to jedna pipidówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze jak Michala gral
Wieczorkowski to i ten Michal zaradny i fajny byl.. jak zmienili aktora to Michal stal sie taka ciapa ze szkoda slow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrruda
No dokladnie ,jak byl Wieczorkowski ,to ten Michal byl taki facet z jajem ;p Buntownik .A ten to taka ciapa ,co nawet herbaty zrobic nie umie ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątek ze Smosarskim
to totalna żenada,z tej Olki robią jakiś cud,co nawet profesor traci dla niej głowę i zachowuje sie wcale nie jak profesor.Wprawdzie studentką nie jestem,ale nie wydaje mi się,żeby wykładowcy kupowali kawę swoim studentkom itp.Nie wiem,czy wam też rzuciło się w oczy,że Olka niby taka z wykształconej rodziny,taka wygadana i przecież niby on jej sie podoba,a jakos tak sie nie odzywala,nie wiedziała co powiedzieć,aż mi za nią wstyd było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Lubiczowna
Robia z niej bostwo, ktorym nie jest! Ciekawa jestem,co powie doktor Lubicz na zwiazek corki z 40 letnim facetem?! Chyba scenarzysci napisali ten watek na specjalne zyczenie Paschalskiej, przeciez ona prywatnie jest z facetem mniej wiecej w tym samym wieku! Niedlugo dojdzie do tego,ze pani dziekan bedzie miala romans z Szymonem, bo to przeciez jego milosc! Skoro uratowal jej zycie to moze mu sie odplaci! :D A propo Krysi: http://nudografia.pl/Agnieszka_Kotulanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej nie jest nudno... a ten Jacuś to pokazał wczoraj... dobrze mu tak. stal tam i wyglądał jak sierota boża, a Beata naprawdę super babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza szalona kasia dowbor
Paweł Lubicz przerabiał już problem zięcia w swoim wieku. W końcu Aga miala wyść za dawną miłość swojej matki czyli Wujkovica (jak to sie pisze?). Już go chyba Ola nie załamie. Chyba, że relacja studentka - wykładowca będzie tu domonującym probelmem, a nie różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze gdyby on byl z innej
uczelni niz ona to daloby sie zdzierzyc.. ale ta sama uczelnia.. ech.. gowniara jedna powinna oplakiwac Adama a nie sie wdzieczyc do profesora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka z tym profesorem. jest tyle ładnych studentek.. takich prawdziwych lasek, a on sobie wybrał dość przecietną Olę i te jego zwierzenia o nieudanym małżeństwie. bardzo niesmaczny wątek. który normalny profesor gadałby do studentki takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×