Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mgddfgfg
poza tym wiecie, jaka to z takiej nastolatki opiekunka, a to tańce, a to coś tam, no a obcej osobie łatwiej powiedzieć do widzenia jeśli nie spełnia naszych oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Ale fajna ta Zosia, najfajniejsze dziecko w serialu :) mam nadzieje, ze to sie nie zmieni w miarę dorastania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxwera
fajna jest Zosia, tylko dla mnie coś ona za duża jest. wiecie dokładnie kiedy Aga urodziła ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felixja
hey mam pytanie a mozna klan zgtać na ipla/ jestem jego wierną fanąką mam na imie marta mam 17 lat dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnytiu
jak w styczniu 2007, to ma tyle co mój bratanek, chyba jednak wygląda na więcej niż on i on tak nie mówi, jak ona, no ale różnie są dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajajaja
A wczoraj w Rozmowach w toku było o zdolnych dzieciach i była Małgosia z siostrami i fajna była naturalna, chyba wygłaszanie tekstu do roli jej nie wychodzi. mam wrazenie ze na sile te dziewczynki chca wepchnac do tv..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooj
szkoda ze nie widzialam, powtorki pwenie tego nie puszczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heejooo
kiedy next odcinek klanq ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszales
o programie telewizyjnym? tam ci napisza kiedy bedzie nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdljdgsrgn
jutro :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merfiska
W 1458 odc. p.Donata miala ubraną szarą bluzę z zielonymi sznureczkami. Bardzo chciałabym się dowiedzieć jakiej marki jest ta bluza ponieważ bardzo mi się podoba. Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie z........
Jak Bożenka Lubicz godo po kaszebści to je richtig, jak po polści to nie. Razi gdy taka duża dziewczynka, która ma już nawet swojego chłopca nie wymawia spółgłosek ść, jak w słowie "cześć", tylko coś pośredniego z przewagą w stronę czesc. Oglądając program Polonii u nas w Szwecji zauważyliśmy, że wielu młodych ludzi w Polsce tak mówi. Poza tym jedynym zadziorkiem podobasz nam się Bożenko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ta telenowela to DNO. Jakiś cenarzysta-psychopata ją tworzy: same podejrzenia, złe chęci, muszą osoby być złe i robić źle komuś, a wszystkie nieszczęścia tego świata skupia się na "aniołkach" Lubiczach. Efekt wymiotny. W życiu tak nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whats up
Pani Kaczorek chyba cos kombinuje. Ten jej dziwny uśmiech powinien dać do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhcejhfgbnhn
uwielbiam ten serial a zwlaszcza ladnych aktorow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziwi dlaczego Krystyna Lubicz i profesor Deptula ciagle sa na per pan/pani.... Lubiczowie maja bys swiadkami na slubie Deptuly a wciaz tak oficjalnie miedzy nimi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to są sztywniaki
:O A ładnych aktorów to tam jest tyle co na lekarstwo :P Co do Bożeny,to ja nie mogę jej słuchać,ma tak sztuczny i afektowany głosik że aż mnie na wymioty bierze.Tak samo jak Paschalska,z tym że ona mówi grubym głosem.Swoją drogą to mnie dziwi-przecież ona kiedyś śpiewała,więc powinna miieć jakieś pojęcie o emisji głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare baby
przestańcie narzekać, nie podoba sie to przełączyć na M jak milosc, Mode na sukces, czy co tam jeszcze leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
Nie ogladam Klanu na bierzaco, ale wczoraj obiło mi sie o uszy, ze Denatka ma na nazwisko Słomka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radajaka
kiedy jest powtórka odcinka z tamtego piatku bo dzisiaj widze ze niema o 13 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny dzisiaj
jak cholera KLAN był, ślub sztuczny i te rodzinne "żarciki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia***
Beata ma przępiękne włosy ten nowy kolor świetnie wspólgra z jej cerą i błękitnymi oczami .Swoją drogą to nie brąz bo nie ma rudych refleksów tylko czysty mhm szatn no bo nie czarne .Jak uważacie co to za kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistic
Beatka to ładna kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika maria
Bez przesady, ten odcinek był niezły! Tzn mam na myśli "wesele młodych" :-P W każdym bądź razie urzekł mnie dialog pomiędzy dr Lubiczem, a córkami, fajnie je maglował z tym zamążpójściem :-D A one zgrabnie się broniły! Beata faktycznie super, włosy ma boskie, figurę zreszta też :-) Wpieniała mnie ciocia Stasia, co za babsko....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurtuje mnie to
O co chodziło w rozmowie Pawła z Krystyną w salonie? Zaczęłam oglądać w momencie, kiedy mówili coś o rozstaniu, Krystyna walnęła coś, czy Paweł jest zazdrosny... Mówili o sobie? Ślub mi się podobał, ale miałam wrażenie, że Ela była strasznie zestresowana w momencie wypowiadania przysięgi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodko-pierdzaco bylo.. ciekawe kiedy jureczek elzunie zdradzi:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W co była Ela ubrana na ślubie, co to było? Jakis różowy namiot plus rękawiczki chyba, bo nie zauważyłam dobrze???? skąd ona wzięła ten strój??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×