Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Doktorostwo i inni...
Ja lubię te ich rozmowy, zwłaszcza te z żartem! :)) Byłoby miło, gdyby Paweł żartował częściej, bo jest wtedy sympatyczniejszy! :) Co do wątków z cyklu "zapchajdziury", dla mnie nr 1 są Cześka i Darek, a zaraz za nimi orzeszek Mariusz i jego nowa sympatia! Nie mogę ich znieść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś zostawił chore
dziecko, znam to z życia, nie każdy musi się opiekować, nie dziwię się, trzeba przez to przejść, żeby to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wnerwia was swieta Elunia z tym jej cytuje,,chejjjjjjjjjj,,nosz kurde!normalnie by powiedziala hej albo czesc!a ta te chejjjjjjj mowi jak waz co syczy hehe...=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jaki sposob wymiawia hej przez ch? bo ja tego nie slysze:p :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj czy przedwczoraj na tv Polonia zauwazylam ze wlasnie tak wymawia to slowo.smiesznie to brzmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scenarzyści...
Czy scenarzystom klanu brakuje już pomysłów? Po kiego grzyba na pierwszy plan wysuwają Mariusza?! Do rodziny Lubiczów nie należy i do serialu też nic ciekawego nie wnosi! Zaczyna mi tu zawiewać nudą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
No fakt postać Mariusza jest mało ciekawa, tak jak z tym Leszkiem. nie znam się, może się mylę, ale ciągle się zastanawiam, jak to możliwe, że Darek ma takie problemy z odzyskaniem dziecka. No ok jakby był jakąś patologią, to rozumiem, że by mu nie dali, ale to normalny facet jest, mała żywiołowo na niego reaguje, więc nie rozumiem... to że nie miał ślubu, nie żył z matką swego dziecka, to już go przekreśla, no bez przesady, mało to takich sytuacji. znacie taki przypadek z życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watek Leszka też jest
straaaaaaasznie nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa to bedziee
odc.1699 - 1.06 Rysiek i Grażynka pakują rankiem prezenty dla dzieci, starając się nikogo nie obudzić. Feliks zaczyna pracę jako główny specjalista od gminnej zieleni. Darek jedzie z delegacją na lotnisko po prezesa firmy, który przylatuje z Irlandii. Leszek uważa, że udział ich firmy w targach zdrowej żywności przyniesie konkretne korzyści finansowe. Michał prosi Jerzego, by odwiózł dzieci na jazdę konną. Mariusz pomaga Joannie w zakupie samochodu. Po wyjeździe z komisu jazda próbna kończy się na łonie natury. odc.1700 - 2.06 Na stacji kontroli pojazdów Mariusz dziękuje Rysiowi za wyswatanie go z atrakcyjną kosmetyczką. Agnieszka odwiedza Pawła w jego gabinecie, aby przeprowadzić wywiad do gazetki reklamującej El-Med. Z tym samym zamiarem udaje się też do dr. Koziełły. Krystyna nie ma ochoty iść na zajęcia fitness tylko w towarzystwie Marioli. Kamila wyjeżdża na zawody pływackie. Irlandzki prezes zaprasza na spotkanie Darka i Karolinę. Chwaląc protegowaną, informuje Darka, że teraz ona pokieruje polską filią firmy, ponieważ ma dużo dobrych i odważnych pomysłów. odc.1701 -3.06 Podczas porannych zakupów Czesia opowiada Grażynce o kłopotach Darka w firmie. Grażyna sugeruje, żeby Darek tak szybko nie rezygnował z pracy, bo musi pomyśleć o procesie w sprawie Anulki, a ojciec bez pracy nie jest dobrym kandydatem na opiekuna dziecka. Elżbieta przypomina Jerzemu, że przed wyjazdem Kamili na zawody obiecał jej wyjazd do Hiszpanii za zajęcie pierwszego miejsca. Rysiek przyjeżdża na Sadybę, aby wymienić kran w łazience. Elżbieta pyta go, czy myślał o wakacjach i czy Bożenka mogłaby pojechać z Kamilą na obóz językowy. odc.1702 - 4.06 Michał dziwi się, że rodzina nie zawiadomiła Kai, że matka znalazła się w szpitalu z powodu kłopotów z ciśnieniem. Kaja upiera się, że będzie z byłym narzeczonym jeździć do szpitala, bo mama go lubi. Czesia opowiada w korporacji o problemach Darka w pracy. Koleżanka podsuwa jej gazetę z ogłoszeniem o tym, że Rosso poszukuje intendenta. Agnieszka jest zaniepokojona, że dr Koziełło nie odpowiedział na list elektroniczny z wywiadem do autoryzacji. Rysiek wykonuje drobną naprawę u Stasi i Jeremiasza. Nie chce zapłaty. odc.1703 - 5.06 Grażynka i Rysiek są zbulwersowani zachowaniem mamy Basi, bo zostawiła córeczkę na noc u nich i nie zadzwoniła, by zapytać o dziecko. W El-Medzie Grażynka odbiera kolejny telefon od mamy dziewczynki. Kobieta wprost pyta, czy córka mogłaby u nich jeszcze zanocować. Alicja zwierza się Krystynie, że słyszała, iż Andrzej potajemnie rozmawiał w nocy przez telefon z jakąś kobietą. Musi dowiedzieć się, co łączy ją z jej mężem. Czesia wspomina Darkowi o ogłoszeniu z "Rosso" w sprawie posady intendenta. Gabriela jest zainteresowana jego ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuda się zapowiada... ale co tam. i tak będę oglądać mój ulubiony serial. chociaz z tym Darkiem i Karoliną to nieźle wyszło... najpierw Donatka i jej machlojki, a w rezultacie Jacek bez pracy, a teraz kolejny bohater przez kobietę zagrożony w pracy... a nie zauważyliście, ze Monika ostatnio jakoś tak fajniej gra, bardziej na luzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
Monika według mnie, to przede wszystkim wygląda dużo naturalniej i młodziej w tej nowej fryzurze, w tym kolorze, ale i gra jakoś fajniej. Ja to ciągle nie mogę zrozumieć, bo skoro Donatka była tak bardzo zakochana w Jacku, to dlaczego tak szybko odpuściła nawet nie było widać, że jest jakoś specjalnie smutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
Nie oglądam codziennie klanu i pewnie przegapiłam, jak było o pracy Agi. Ale czy ona pracuje w domu, bo ciągle tylko mówi, że ma naradę i jedzie co pracy? To by też tłumaczyło dlaczego nie ma stałej opiekunki do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjaa
A tak w ogóle, to sumienia nie mają dla Pani Steni ;). Cały dom Lubiczów ma na głowie, a oprócz tego jeszcze dwoje dzieci na głowie (Pawełek i Zosia), no kurczę ona juz pierwszej młodości nie jest, do tego otyła, więc niezła orka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Martynka
zostanie z Maćkiem na nic u Rysiów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
no tak już druga laska wygryzła swojego kochasia z pracy :) nieźle, oto jak potrafi zemścić się odrzucona kobieta;) ja myślę ze Denatka nie była wcale taka zakochana w Jacku, inaczej bardziej byłoby po niej widać że jest jej przykro, a ona przeskoczyła tylko z jednego łóżka do drugiego. A co do Moniki, to też zauważyłam, ze ładniej wygląda i jest przyjemniejsza dla otoczenia, tak samo jak Michał, złagodniał przy Kai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mii tak
watek kai jest nudny i nie wiem po co go ciagna, chyba po to zeby tylko cos bylo bo i tak wiaodmo przeciez ze nie beda razem - ona i michał, predzej czy pozniej michal bedzie z kinga. I druga sprawa, nie wiem nie znam sie na sądach i przepsiach ale zaskakujace jest to ze darek jako ojciec ma takie problemy z odzyskaniem corki, na poczatku ci ławeccy ja ukrywali ale jak sie znalzla to powinna trafic pod opieke darka i jesli dalej by sie sądzili to u niego powinna byc w tym czasie.Jest jej ojcem, uznal ja, mala reaguje na niego ok wiec to chyba logiczne z w momencie gdy matce sie cos stalo to dziecko w pierwszej kolejsnoci powinno trafic pod opieke ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
No właśnie pisałam o Darku wcześniej, to samo. Przecież oni ją ukrywali przed nim, to działa na niekorzyść tych ławeckich, chyba w realu to niemożliwe żeby mała nie mogła być z ojcem, który jest normalnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Maćku
Co to się stao?! Maciek, Maćku, zostawił w szkole konsole!! Porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mii tak
Dziwne z tym darkiem wlasnie, bo dopoki ja ukrywali to nie moga byc u darka ale jak sie odnalalza to nawet na czas sprawy chyba powinna raczej trafic pod opieke ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
Biedna jest Beata z tymi swoimi facetami nieudacznikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
a ja tam wole Kaje od Kingi, która jest koszmarnie nudna i jakaś taka bez życia, no ale fakt Michał i Kinga na pewno do siebie wrócą i biedą kolejna nudna para :( A ta cała sprawa z Anulką to od samego początku była jakaś dziwna i nie rzeczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
Kaśka Rysiów jest fajna :) i taka pulchna :). Ja bym Bożence nie pozwoliła pracować u Agi, po tych jej wpadkach w szkole, chodzi mi o te jej braki z polskiego...nie radzi sobie w szkole i jeszcze pracuje bez sensu. Kaja to tez dobry numer, powiedziała, że traktuje Michała, jak przyjaciela, a przytulanki, całuski były, sypianie tez pewnie...Tak samo jak Aga mówi o Smosarskim, że to przyjaciel, nie kandydat na męża, kurczę a od kiedy, to się sypia z przyjacielem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan dzisiejszy
Nudzi mnie niemiłosiernie wątek taksówkarza Mariusza. Po jaka cholere to wciskaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek zostawił
konsolę w szkole, ale idiota:D, on mnie wnerwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Tak na prawdę, to dał Martynce, ale wstydził się przyznać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna jest ta mała Kasia.. ale Maciek faktycznie ostatnio mocno irytujący.. i głupia Beata co zgadza się na wyjazd na Kaszuby do jakiegoś obcego faceta i to z dziećmi. lubię ją, ale to jest denerwujące. z jednym jeszcze się dobrze nie rozeszła, już spławiła drugiego, a teraz trzeci... a wątek z chorobą Piotra też jakiś taki... przez tyle lat nic, zero symptomów, a tu nagle taka choroba ale mnie naszło na marudzenie dzisiaj :) u mnie deszcz pada dzisiaj.. pewnie jak wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to chyba teraz taka moda nazywac przyjacielem faceta z ktorym sie sypia? czarno widze kwestie konsoli pozostawionej w szkole, taka konsola sporo kosztuje i po jakie licho w ogole zabieral ją ze sobą??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprota
a ja ostatnio przyuważyłam, że ten "biznesmen" co się kręci przy beacie gra w reklamie vision express tego niby okulistę co mówi, że drugie okulary dostajesz gratis :). ....ale sztywny jest tak samo jak tutaj i też tak dziwnie ręka rusza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po moim zapytaniu o konsolę był jeszcze inny post.. ktoś go usunął, czy co? (ale nie mój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×