Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ha, a ja też po kierunku filologicznym jestem! Czyżby Klan przyciągał same humanistki hihi ;) A może dlatego ogladamy, że żadne z nas business woman i nasze życie to nie praca od świtu do zmierzchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szylaszaszasza
moj ulubiony wątek w który jestem szczególnie zapatrzona to watek juliana i mariolki :D kocham to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Może dlatego jesteśmy dobrymi obserwatorkami? :) A przy okazji mamy wspólny temat i miło nam się dyskutuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdj super po prostuuu
wg mnie te zdj Pauliny Holtz i K. Paschalskiej są świetne. Uwodzicielskie, drapieżne, z klasą a nie że kawałek cycka pokazany byle jak i się wszyscy cieszą. Na prawde wg mnie super zdjęcia. A włosy Pauliny te dłuższe - śliczne, a nie ten grzyb na głowie:/ A powie mi ktoś, bo dawno nie oglądałam o co chodzi z tym HIVem Michała i tego 2-ego gościa>?? CZemu oboje się boją? przeciez homo nie ną, a razcej wspólnej dziecwzyny też chyba nie mieli?? Czy o co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzej o tym bylo
poczytaj kilka posotw wstecz to sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a do tego te Lubiczówny
Ja nie pisałam o zdjeciach tylko o wydarzeniach w serialu.Odróżniam serial od realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dość regularnie oglądam Klan szczegolnie jesienią i zimą, bo wiosną i latem to jestem na podwórku z dziećmi. Obecnie do września jestem na urlopie wychowawczym. Potem pewnie też będę oglądała, a nie z tą systematycznością. Ja bardzo lubię rodzinę Lubiczów jest taka ciepła, może rzeczywiście troszkę przesłodzona, ale mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Widzę, że większość z Was jest już mamami. Fajnie, gratuluję! :) Mnie jeszcze daleko do tego, chociaż kocham dzieci! :) Przede mną jeszcze magisterka i kilka innych rzeczy... Wracając do rodziny Lubiczów. Gdyby faktycznie ograniczyli rolę Stockingerowi, to tak sobie pomyślałam, oglądając dzisiaj powtórkę Szymona, dobrym adoratorem dla Krystyny byłby Piotr Fronczewski! :) Lubię tego aktora, mógłby zagrać interesującego pana profesora w Klanie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klano-fanka, Ty tez po polonistyce, co za spotkanie! ktoś napisał, ze żadne z nas bizneswoman.. racja. bizneswoman spędzają dzień w pracy i nie mają czasu na takie "marnowanie" czasu jak Klan.. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja też jestem po polonistyce, serio serio :). Mam sentyment do tego serialu, miałam kilka lat przerwy w regularnym oglądaniu, a teraz znów oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Widać, klan przyciąga polonistki! :)) Słuchajcie, może my powinnyśmy stworzyć zespół i zacząć pisać scenariusz do klanu?! :) Ja już kiedyś próbowałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość This is it
KLAN sie robi coraz głupszy SCeny są do siebie podobne. Dzieci nie umieją grać. Jest mało wątków bo nie ma komu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No ja też też :). A co Wam się najbardziej w tym serialu podoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Właściwie to chyba rodzinna atmosfera... Nie powiem, że nie chciałabym stworzyć w przyszłości takiej rodziny jaką w Klanie tworzą Paweł i Krystyna, bo chciałabym! :) Fakt, że czasem na miejscu Krystyny nie wytrzymałabym, żeby się z takim mężem-sztywniakiem, zawsze mającym rację, nie pokłócić, ale ogólnie uważam ich za fajną parę! :) Kontakt Krystyny z córkami, wzajemny szacunek, to podoba mi się najbardziej! No i ogólnie duża rodzina. To jest fajne, zwłaszcza w święta. Moja rodzina jest mała i czasem zazdroszczę Lubiczom "imprez" w tak dużym, rodzinnym gronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mi też zdecydowanie najbardziej podoba się rodzinka Krysi i Pawła :). Myślę że w dużej mierze dlatego, że jak zaczynała się emisja serialu, to byłam w liceum i byłam w wieku pomiędzy Olką, a Agą i poniekąd z nimi się utożsamiałam ;). Cudowne są te ich rozmowy przy herbatce wieczorem :). No i lubię jeszcze Ryśka i Grażynkę, taka zwyczajna rodzinka, ale coś jest ujmującego w tym, może dlatego, że 2 dzieci mają adoptowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
I mam nadzieje, że nie wymyślą żadnego romansu Krysi, czy Pawłowi, bo wtedy się wkurzę i przestanę oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chcę romansu Krysi, o nie… Klan leci już od tak dawna, że chyba przyzwyczaiłam się do codziennych (no, prawie codziennych) spotkań z Lubiczami, pomimo kilku przerw w oglądaniu, lubię te ich rodzinne spotkania, telefony, gdy ktoś ma imieniny, kwiaty, fajne są te ich spotkania na mieście przy kawce (co z tego, że kiedyś się z tego podśmiewałam na forum, trochę dziwne, by zapracowani ludzie mieli czas jechać przez pół miasta, by wypić 15-minutową kawę i pogadać o czymś, co można powiedzieć przez telefon), fajne jest, że wszystko u nich jest takie spokojne i wyważone, że mają czas na wspólne śniadanie i obiady (a wiadomo, jak jest – ciągły brak czasu) – i może lubię Klan za to, że czasami zupełnie nie pasuje do dzisiejszego świata. a jeszcze jedno pytanie mam: co oglądacie oprócz Klanu? jakieś seriale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
O tak te np. imieniny i to że to się dzieje w czasie rzeczywistym, tzn. niedługo i tam będą święta jest bardzo zachęcające do oglądania. Mnie to szczególnie śmieszą spotkania Waldka i Michała w kawiarni i to głównie rano :D. Do nich to pub pasuje, czasem ich tam pokazują. A co jeszcze oglądam oprócz Klanu, to głównie M jak miłość i czasem Barwy Szczęścia, nic poza tym. Lubie seriale TVP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A która postać według Was zmieniała się w Klanie na plus, a która na minus? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkasiaaaa
Yeaa!! Zosia wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest fajniutka zosia
Dzisiaj jest fajna Zosia, stara haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkasiaaaa
Omg !!! Nagle wszyscy zaczeli pic wode ... I jeszcze jakie zblizenie..Znowu ta sama woda...Ale robia reklame,ale to jest az zalosne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceciliiaaa
,,Myślisz ,że w banku wystarczy takie Ryśkowanie?'' :D Padłam,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceciliiaaa
Oczywiście w zapowiedziach woda mineralna i Jurek w akcji :D To już się robi nudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No przecież sponsorem serialu jest producent wody :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceciliiaaa
Nooo,ale w Klanie to już przesada,bo robią taką reklamę praktycznie co odcinek,a w innych serialach nie widziałam czegoś podobnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że Zosia już jest z powrotem ta co zawsze ;) To chyba jedyne dziecko grające naturalnie i mające jakiś wdzięk ;) Denerwują mnie przeokrutnie bliźniaki Michała :/ Przecież to są już duże chłopaki, a ciągle wrzeszczą w tym przedpokoju albo zapytane o coś odpowiadają chórem, uch. ADHD mają czy co... A swoją drogą, trochę dziwnie wyglądają jak na bliźniaki z różnicą wzrostu prawie o głowę;) A Michałek to sobie żywot jak panicz prowadzi - od rana zajmuje się wydzwanianiem do Zytki, a w tle babcia Ela spieszy się, by zdążyć zrobić dzieciom kanapki do szkoły, dziadek Jurek pilnuje, by się szykowali do wyjścia... a ten dalej się telefonami bawi i wymyśla fortele jakby tu Zytę ścignąć, co za typek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×