Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Mnie też to drażni, szczególnie kinga z tym oskarem, brrr i jak zwykle każdym jej fagasem jej rodzice się podniecają...a donatka z karoliną też obie niezłe, karolina też niezły numer, tylko z pozoru taka niewinna, słodka istotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
a Beata po tej chorobie z kleszczami zrobila sie jakas dziwna, kiedys byla zupelnie inna osoba. dlaczego pozwolila Jackowi wrocic? nie wiem bo akurat przez pewien czas nie ogladalam. wiem tylko ze byla w tym czasie z Rafalskim ale jak sie dowiedziala o ciazy karoliny to sie na nieg wkurzyla, ze jej nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygrfyda*
Mnie wkqrwia w Klanie sytuacja, kiedy po kilku meisiacach znajmosci ludzie sie sobie oświadczają. Litooooości! Michał z Zytą i Kinga z tym Helmutem czy jak mu tam. Jak mozna po 3 miesiacach stwierdzić, ze z ta osobą chce się dzielić życie. Poza tym jak można poznać rodziców wybranki dopiero po oświadczynach?:D Michał sie osiwadczyl nie majac pojecia, ze jego tesc jest poyebany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
a Beata po tej chorobie z kleszczami zrobila sie jakas dziwna, kiedys byla zupelnie inna osoba. dlaczego pozwolila Jackowi wrocic? nie wiem bo akurat przez pewien czas nie ogladalam. wiem tylko ze byla w tym czasie z Rafalskim ale jak sie dowiedziala o ciazy karoliny to sie na nieg wkurzyla, ze jej nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka to ma taką baaardzo elastyczną pępowinę, najpierw wojuje po świecie, Anglia, Irlandia, Bóg wie jaka dziennikarka z niej, potem cichutko zawsze do rodziców wraca i gazetkę na temat promocji na botoks z okazji świąt redaguje. Straszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam ile wlezie
ciekawe kiedy Beatka wpusci Jacka do sypialni?:) I moze cos z tego bedzie..:) A moze tez Olka zaciazy i Norbert dopiero bedzie mial dylemat moralny Zauwazylyscie,ze nie ma juz u Lubiczow koniaczku? kawke teraz pija:) to pewnie ze wzledu na prywatne perypetie Tomasza Sz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie pamiętam choroby Beaty z kleszczami ;). Ale się zgadzam Beata była inna, Aga też, obie na gorzej się zmieniły. Pozwoliła Jackowi wrócić, bo Małgosia źle znosiła, że rodzice nie są razem, no ludzie kto tak robi, no a on też skamlał, jak pies. Poza tym wiadomo on jej pomaga przy dzieciach, zawieźć, przywieźć, sama mówiła, że tak jest praktycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
he he... z tym koniaczkiem to faktycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
pierogi cioci Stasi---> Perfekcyjnie to ujęłaś :). Trochę jej zalało mieszkanie, a on już drugi miesiąc siedzi u rodziców, w sumie to nie wiem poco jej te mieszkanie skoro i tak samo sobie nie radzi z dzieckiem i ciągle przesiaduje na Truskawieckiej, taka sama jest jak Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychuuuuuuuuu
A ja myślę, że aktor grający wuja Stefana może mieć po prostu jakieś probemy z oczami i stąd te okulary (kiedys nosił przecież inne - zwykłe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
juz dokladnie nie pamietam, ale wiem ze beata lezala w szpitalu gl. zwiazane to bylo z tym ze aktorka spodziewala sie dziecka w zyciu prywatnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A nie wtedy to Beata była po wypadku samochodem, miała nogę na wyciągu, też niezła maskara, bo pokazywali ją tam dobre 2 miesiące, w każdym razie bardzo długo, a to w domu nie można takiego wyciągu zainstalować? Do tego ona jest z lekarskiej rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
hmmm... to moze jeszcze ktos z tego forum bedzie cos kojarzyl i nam napisze. moze sie myle ale wydaje mi sie ze bylo cos z kleszczami jakas borelioza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Możliwe że było nie oglądam klanu aż tak regularnie szczególnie od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli epizod z kleszczami był w trakcie ciąży aktorki Doroty Naruszewicz, to musiało to być w 2003 roku (urodziła córkę Ninę) albo w 2006 (urodziła drugą córkę, Nellę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
uwaga! jutro Klan o 15.55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
uwaga! jutro Klan o 15.55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
I tak dziś wrażenia po Klanie? ;) Niekończąca się historia leo&feli, nudne jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęliśmy tydzień od Krysi, Alicji i wody mineralnej na pierwszym planie:P Antek sklerotyk - telefon u Hanny w sekretariacie zostawił, heh ;) Swoją drogą, czemu na nią leci? Przecież ona ma taką manierę jak wyciśnięta ścierka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Z tą wodą, to masakra...No ale pewnie sponsor ma takie wymagania, więc niewiele mogą zrobić, jak chcą mieć sponsora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
teraz znalazłam informacje(2006) że Beata wyjechała do sanatorium i po powrocie wyladowala w szpitalu z powodu zapalenia opon mozgowych i po tej chorobie miala strasznie zmienne nastroje, czesto wybuchala, zloscila sie z byle powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a tak przypominam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło Beaty powinien zakręcić się jakiś facet z jajami, bo inaczej totalnie zgnuśnieje między nakrywaniem do stołu na kolację dla dzieci i dawcy nasienia a swoją firmą o nazwie na poziomie gry dla przedszkolaków "Face Cream" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
2006 r. to ja mało klanu oglądałam i tylko pamiętałam, że miała wypadek samochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Beata prowadzi Ryśkowy tryb życia ;), dzieci do szkoły, praca, dom...a przecież jest młoda i ma kasę i może jakoś spędzać czas wolny jakoś ciekawie, a nie tylko czasem wycieczka do Malborka, czy gra w małego ekonomistę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A Krysia, to by mogła córeczkom przykręcić śrubę ;), a nie Pani Stenia zasuwa przed świętami u nich w kuchni, a Ola sobie w kawiarni z absztyfikantem siedzi ;). Nie pracuje, rodzice ją utrzymują, więc by mogła chociaż więcej w domu robić, Aga nie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
Olka to chyba wieczny student:O urodzila sie w 1985 roku wiec powinna juz w tamtym roku obronic magistra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
Olka to chyba wieczny student. urodzila sie w 1985 wiec w tamtym roku powinna juz bronic magisterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×