Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość a propo
z MjM to tego wargatego Tomka dokladam do rakiety i niech im ciocia stasia zarcia na cale zycie narobi zeby nie teskinili za ziemianami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie tez nieznosze...
to tego wargatego Tomka!a wszystkie baby sie nim zachwycaja!tzn na forach ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam kiedyś w urzędzie, daaaawno temu to było, ale urzędnicy przychodzili i wychodzili jak im się podobało scena żebrania o ciasteczka była ODRAŻAJĄCA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuchno ...
przez tą nachalną reklamę to chyba przestane te delicje kupować . a przeceiż je lubię i bez reklamy ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
zwróciliscie uwage -dr Lubicz powiedział do córki -dzis czwartek ha ha widocznie vnie wskoczyli jeszcze w normalny tryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No nie wskoczyli w normalny tryb, wszystko dzieje się dzień do przodu w stosunku do czasu realnego ;), ale pewnie tak będzie do wakacji ;). Olka to by mogła czasem pomyśleć, chodzi mi tę jazdę samochodem, nie ma już 15 lat, poza tym jest inteligentna i z wychowała się w rodzinie gdzie dużo rzeczy dzieciom i później uświadamia się... Beata przesadziła, mogła powiedzieć co niby Jacek miał zrobić...ona też się nie wykazała odrobiną chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
taaaa Beata to najwięcej wniosla w ratowanie malzenstwa, skoro miala zamiar dac szanse to niech by dala a jak nie to po co pozwolila temu sztywniakowi sie wprowadzac do mieszkania , niech idzie do Donatki. dzisiaj przesadzila , ale jako ze nie lubie sztywniaka to bardzo mi sie podobalo to jak go potraktowala. nawet ja nie umiałabym wykrzesac z siebie tyle jadu. jasiek tez byl przeslodzony taki dobry braciszek dla lizusk. mam 14 letnią corke to wiem jakim jest sie dobrym dla rodzenstwa w tym wieku. nie lubie takich ulepkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo beda razem
Za kilkanacie odcinkow Beata i Jacek wroca do siebie, wylądują w lozku, ku prezrazeniu Malgosi ktora rano odkryje brak Jacka na kanapie w salonie,a tam tatus w sypialni bedzie mamusie obracal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ooooooooo to sie lizusek ucieszy, znów będzie gały wywalała, dzisiaj tak przewracała oczami ze kamere z niej zdjęli. ona powinna grac jakiegoś wampa w niemym kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo beda razem
a jak wiarygodnie i naturlanie rozpaczala za swoja rozklejona rakieta buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
tylko nieme kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
może jej przodek to Charlie Chaplin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu nie uzywac
Przesadzaja rodzice Olki,Norbert ma slabszy stopien schizofrenii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ja też przesadzałabym jakby moja corka miala chorego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
Nieprawda, że odcinki są 'do przodu'. Raczej są właśnie prawie o tydzień do tyłu i odcinek dzisiejszy /rzekomo czwartek/ to nie czwartek jutrzejszy a ten 13.maja. Żeby nadrobić puszczali chwilę po dwa odcinki Klanu a potem zdaje się, że zaprzestali i opóźnienia zostały. Najlepszy przykład, że jak były imieniny Moniki 4.maja to było to pokazywane gdzieś na początku tego tygodnia. A gdyby było tak jak tu ktoś stwierdził, że Klan jest o dzień do przodu, to scena z imieninami Moniki musiała by być 3. maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
Miało być: na początku tamtego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia prawie dostała
spazmów, bo rakietka jej nie wyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ale słodki jaś naprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo beda razem
Jas to tez ewenement. Ile on ma lat, z 13-14? to juz taki wiek raczej buntowniczy się zaczyna.Nie mowie ze ma szalec i jakies numery wycinac ale on taki grzeczny, w tych koszulach, kamizelkach czy sweterkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a propo
on jest chory,ale nie do takiego stopnia.Maja go za kompletnego niezdare,swira i w ogole:-o A on od czasu do czasu ma ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Malgosia dzis przeszla sama siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia sztucznie
zagrała tę histerię. Jaś ma chyba 15 lat, dwuanastolatek nie ma mutacji w głosie. Stenia lepiej mówi, widać ,że jej leczenie pomaga.:) Krysia nie wygra konkursu. Leszek nie czuje się bezpieczny. Ciekawe czy biznes Agnieszki wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie to ze Olka lat 25 wieczna studentka nawet palcem nie ruszy zeby na siebie zarobic!! jesczze jej tatus sfinansuje romantyczny wypad z chlopakiem ba! nawet kierowce zalatwi z elmedu:/ Swoja droga dziwne ze Olka sama tego prawka nie zrobi w jej rodzinie wszyscy maja. A ten biznes Agi.. taa na pewno beda mialy duzo zamowien;p A Beata wczoraj ladnie pojechala Jackowi. Szkoda ze to tylko na chwile bo zaraz znowu beda razem ech ale najbardziej mnie bawia te strony internetowe o cudownych siostrach von cos tam... nagromadzenie kiczu slodyczy i samouwielbienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomieszanee
Beata pojechala Jackowi ale jednoczesnie naskoczyla na niego ze zle sie staral by ratowac ich zwiazek, co bylo smieszne bo nie wiem czego oczekiwala i co wedlug niej mial robic.Skoro jak probowal to ciagle byla na nie i nie pozwalala wlasciwie mu nic zrobic.Juz jej ie samej w glowie miesza chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirowka
no napewno nie mozna zaliczyć do akcji "ratowanie małżeństwa" tego, że Jacek ciągle opowiadał Beacie jakie to ma problemy z Donatą. Przecież Beata powiedziała mu wyraźnie kilka razy, że nie chce słyszeć tego imienia i że jego problemy związane z Pania Donatą jej nie obchodzą. Ale nie- ten jej znów przyłazi i opowiada jaki to jest sprytny i jak ją wykiwa.No to jak ona może zapomniec co on jej zrobił? Jak się odciąć od tego skoro on cały czas o niej gada? I dobrze mu powiedziała - jesli odpowiada mu status sprzętu domowego to może zostać. hehe szkoda tylko, że niedługo wylądują w łóżku :( Beata zasługuje na kogooś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek-Rafalski karmiczne bliźn
ięta: stale obracają te same kobiety, no może oprócz Karolinki, bo Rafalski chyba własnej córki nie puka, choć kto go tam wie, w końcu to psycholog a psycholodzy mają odchtyły gorsze niż ich pacjenci, w końcu obłędem można się zarazić równie łatwo jak AIDS czy grypą :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak maglogisa do jacka
powiedziala "oj tato oj tato" to pomyslalam ze idealnie nadalaby sie do jakiegos thrillera o opetanym dziecku. ze taka rozwazna, ze wypowiada się ąę a zza plecow noz i dzgnie. bo kto by sie spodziewal? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopaki Michała
może i są braćmi ale napewno nie bliźniakami :/ Chociaż u mnie w rodzinie są bliźniacy, którzy różnią się wzrostem, ale to dlatego, że urodzili się za wcześnie i jeden z nich chorował, dosyć poważnie, dlugo leżał w szpitalu i teraz widać między braćmi róznice - we wzroście, w budowie ciała (jeden jest dużo pulchniejszy od drugiego) itp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to przypadkiem
na mojej ulicy mieszkają bliżniaczki (mają po 20 lat) i od dziecka sa zupełnie różne , wzrost , budowa ciała , włosy , jedna podobna bardziej do taty a druga do mamy ... jednak to blizniaczki znam je od urodzenia to wiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×